Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

perełkaa

Czy warto ? co zrobić??Komu wierzyć????

Polecane posty

Gość kim jestem
sora czytalam twoj temat i to tak przez pomylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie dziś się też spotkamy wiec jutro Ci opowiem ok. A tak przy okazji jak będziesz miała problem wal śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
jutro bede ale pozniej gdzies ok 15 .pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
hej perelka jestes,bo mam akurat chwilke,potem mnie nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
Perelka,hej hej,co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dawno mnie nie było nie miałam neta ale już mam:( ale już mam. Dzisiaj mam tylk chwilke ale jutro bende mogła pogadać. Co u mnie spotykamy się on jest zajebisty, koeżanka powiedziała mi sama że ściemniała wtedy. Boże ja się chyba zakocham w tym słodziaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
witam juz myslalam ,ze z tego szczescia zapomnialas o topiku.ciesze sie ze jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
jutro tez bede miala wiecej czasu,a o ktorej tu zamierzasz byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze w weekend mam szkołe później spotkanie z misiem:) kurcze tak bym chciała z Tobą pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
a teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilke mam to zaczynam pisać A więc tak spotykamy się dosyć często. Jeżeli chodzi o łóżko kurcze nie wytrzymałam (nie krzycz), ale jest zajebiście i nie było tak jak przypuszczałam, że przeleci i rzuci. Sam zresztą powiedział że gdyby tak było to już by to zrobił. Pozatym naprawde nie jest taki jaki niby miał być jak mówila kumpela zreszta niewiem czy czytałas ale ona sama mi powiedziała że ściemniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
no dobra nie krzycze,ale bylaby wieksza radosc jakbyscie jeszcze poczekali z tym lozkiem,no ale to moje zdanie,a wybor i tak nalezal do Ciebie,wazne ,ze jest dobrze.cos o uczuciach wspominacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na uczucia chyba jeszcze za wcześnie ale oboje wiemy źe dobrze się czujemy w swoim towarzystwie i w ogóle. Powiem Ci nawet, że za pierwszym razem właściwie mało brakowało żebyśmy się kochali byliśmy nadzy rozumiem więc tylko jeden ruch i działamy i wyobraz sobie że najpierw go rozpaliłam n zapytał czy może ja powiedziałam nie to jak grzeczny chłopiec powiedział Oki poczekamy choć widziałam w jego oczach że bardzo chciał ale wstręciuch ze mnie  Wydaje mi się że cos z tego będzie bo oboje tego chcemy. W ogóle cały czas rozmawiamy i szczerze się o wszystko pytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
i tak trzymajcie,jak 6tylko mozacie badzcie razem ,spedzajcie wspolnie czas,wiem jaka to radosc,gdy jest taka fascynacja druga osoba,mam nadzieje,ze uczucie tez sie pojawia,bo bez nich nic trwalszego nie ma prawa trwac dluzej.czego Wam zycze z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochana jesteś:) Wiesz wszystko jest fajne tylko ma troszke wad. Mam troche wrażenie że moja inteligencja jest dodatkiem do mojej osoby a górą jest wygład a chyba pownno być odwrotnie. Jest też bardzo zaboczy jak zauważyłam i chyba straszny z niego xazdrośnik ale w łóżko jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
no prosze,widze,ze bacznie mu sie przygladasz i masz oczy szeroko otwarte,zaborczy jest kazdy jak mu sie babeczka podoba.a tym bardzuej ladna.kurcze wiesz moglas jeszcze poczekac z tym sexem,no bo jakby nie patrzec to juz cie zdobyl.teraz jestes jego i wiesz stad ta zaborczosc.moze warto nie prowokowac waszych spotkan tak,zeby konczyly sie w lozku,niech wiecej uplynie czasu miedzy takimi spotkaniami.zobaczysz co go tak na prawde najbardziej pociaga w Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to będzie trudno ale spróbuje. Z tego co wiem on szuka już sobie laski na stałe a nie na kilka miesięcy. Podoba mi sie to że jest ze mna szczery czuły jest prawie taki jak chciałabym żeby był mój facet. Docenia mnie a to jest dla mnie ważne. Tylko bendą chyba problemy z jego zadrością tak mi się wydaje. Tak masz racje bacznie go obserwuje tak jak mi radziłas Ty i inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
postaraj sie i zobaczysz jak bedzie.teraz musze juz leciec ale moze potem bede,wpisze sie tu ,a jak nie dam rady,to przeciez i tak sie tu spotkamy jak bedziemy mialy czas.udanego weekendu.pozdrawiam .pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
jestem slucham uwaznie.troszke dzis pospalam dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie jesteś tylko niewiem od czego zacząć dużo trochę tego masz czas????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
mam pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
perelka pisz co ci lezy na sercu,ja teraz troszke polatam po domku ale bede tu zagladac wiec pisz,pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×