Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

perełkaa

Czy warto ? co zrobić??Komu wierzyć????

Polecane posty

Gość o widzisz
widac,ze jednak mu zalezy dobrze ,ze byl wobec ciebie taki szczery,przynajmniej,wiesz teraz na czym stoisz-choc to glupio tak pisac.kolezanka,to niezla ...ale tak jak radzilam wczesniej na tym etapie dystansik wskazany.jestem ciekawa,czy rodza sie juz u ciebie jakies uczucia do niego,wiesz jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze dawno się ju.z tak nie czułam dawno nie było mi w czyimś towarzystwie tak dobrze. Wiesz ja byłam nawet u niego na chacie i nic rozumiem drobne pocałunki no i ta rozmowa o czym pisałam wcześniej:) a czy zaczynam coś czuć do niego wiem jedno nawet jakbym miała ogromną chcicę na niego pohamuje się. Patrzac na niego sama bym sie na niego rzuciła z chęcia:) ale nie bo wiem że tylko tak sprawdze jaki jest naprawde:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
i tak trzymaj,ile sie da,a moze bedzie z tego ladna milosc ,wzajemna i cale te fizyczne sprawy beda pieknym dopelnieniem ,tego co was polaczy,poczej.mysle,ze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wydaje mi sie że jest szczery bo patrz nie ukrywał tego że ma na mnie ochote ale po tym co powiedziałam powiedział ze poczeka i robił zadnych podchodów zebym zmieniła zdanie:) kurcze musze sie pohamować bo jeszcze sie zakocham:):) Moi znajomi którzy wczoraj z nami się spotkali powiedzieli że jest fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
a w miedzy czasie poznawajcie sie na wzajem.mowcie otwarcie o waszych sprawach,zamilowaniach,poznawajcie swoich znajomych,niech cie zdobywa,tak ladnie jak,to potrafia robic faceci,a ty badz dora dla niego jak zasluzy-hi hi,taka mala dygresja.ale z sexem poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
pereLka,a nie chcialabys sie zakochac z wzajemnoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem poczekam i to dłuuuugo:) wiesz co odkryłam dzieki temu że mam silną wole i nie jestem taka jak myślałam bo mój ostatni facet mial mnie po kilku dniach już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciała sie zakochać z wzajemnością i to wnim bo ma tyle cech których szukam w facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
hej perełka,co tam slychac u Was,napisz jak bedziesz miala czas,potem tu zajze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka wita:). Co tam u nas spędziliśmy wczoraj miły wieczór. Jak bedziesz daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz że jeżeli by mu chodziło tylko o to żeby mnie przelecieć to już by albo to zrobił albo dalby sobie spokój jakby zobaczył że nic z tego? W sumie to miał okazje co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
mysle,ze mu na tobie zalezy i jasli to prawda,to poczeka,na twoja przychylnosc.ale tak dla pewnosci,to niech poczeka troszke,dasz rade nie rzucisz sie na niego hi hi,taki maly zarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile twoim zdaniem powinnam poczekać? z miesiąc czy więcej?Wcale ten twój żart nie był taki głupi hiihhiihhi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
ja poczekalam 3 m-ce,bylo wart,on ,jak mu zalezy -da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
dasz,dasz,jakies przytulanko -czemu nie.ale tylko tyle.skad masz taki nick?ktos wazny tez tak na mnie mowi i mam do niego duzy sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd mam taki nick często ludzie tak do mnie mówią:) Nio małe przytulanko i jakieś buziaczki były ale nic pozatym ale 3 miesiące rany jak ja to wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
a jak inaczej sie przekonasz na czym mu najbardziej zalezy?wierz mijak chce czegos wiecej,to poczeka,a ty uzbruj sie w cierpliwosc.zimny prysznic zamiast-hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to chyba od dzis bende brala tylko zimny prysznic ihihihihhihi nawet nie wiesz jak ja bym sie rzuciła a niego sama:)ale wiem uzbroic sie w cierpliwośćżeby go sprawdzić. Chyba sobie jakiś pas cnoty skombinuje hahahaahahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
zostalysmy same na tym topiku ale moze to i lepiej,nic innego nie da sie juzz wymyslec,aby go dobrze sprawdzic.bo ktoz Ci zagwarantuje,czy za rok bedzie tym samym facetem ,ktorego poznalas,mozna miec tylko nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze,ale na to musicie juz pozniej razem pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
a jak tam twoja kumpelka,jak komentuje wasze spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze przynajmniej nie bedzie głupich uwag:). Co z kumpelą chyba dzis będziemy się widziały ale nie zamierzam wogóle z nią o nim rozmawiać. Ale wiem jedno ona napewno bedzie coś mieszać w naszej znajomości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
dacie rade,jak chlopak jest madry,to nie da sie manipulowac jakiejs tam babce,tak mysle.na razie musze leciec ale badzmy tu w stalym kontakcie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim jestem
pewnie że bedziemy w stałym kontakcie dzieki że wogóle jesteś że chce Ci się mnie słuchać dzięki do jutra pozdrawiam buźka apapapap miłego dzionka i wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim jestem
sorka czytałam twój temat i to tak przez pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim jestem
sorka czytałam twój temat i to tak przez pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×