Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

Gość hej a czy.........
czy nie myslalas byz zalozyc stronke z reklama tych torebek?? wszystkie by byly na widoku z cenami..itp... pomysl nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslec to Ja myśle hahahah ale ja nie mam bladego pojęcia jak się zabrac do stworzenia takiej strony chociazby najprostszej :-( i bardzo nad tym ubolewam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbij w google
wbij w google jak "zalozyc wlasna strone" i sie ksztalc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale wszystkie są
STRASZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa straszne bo nie sa
cukierkowo rozoowe ani takie jak nosi 3/4 kraju tylko sie wyrozniaja i sa oryginalne ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale wszystkie są
cukierkowe różowe barbie jako alternatywa dla tych toreb? Nie, ja bym je ustawiła w tym samym rzędzie. Dla mnie masakra. Zwłaszcza te orgie wzorów i kolorów - kwiatowe łąki od ktorych aż oczy bolą :o brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahhihiii
to jestes debil po chuj ogladasz cos co ci sie nie podoba??? trzeba byc debilem no proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale wszystkie są
jeżeli ja jestem debilem to dla ciebie brakuje określenia. Nie wiem jak ty ale ja zanim stwierdzam czy mi się coś podoba czy nie najpierw to OGLĄDAM bo póki co jasnowidzem nie jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale wszystkie są
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale jestes chujowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www-ania
czy jest mozliwosc uszycia Czerwonej kokardy w innych kolorach? np oliwkowa zieleń i czerwona kokarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahdusia
Torebki są wspaniałe już nie mogę doczekać się mojej kiedy ją dostane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia18
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARANCZOWA MARCHEWKA===20zł, http://www.mfoto.pl/uploads/1269/hpim0002_25960.jpg Torebeczka nie miesci formatu A4 ale jest bardzo pakowna dzięki szerokiemu dołowi. jest w kolorze pomarańczowej marchewki z dodatkami ecri, na zdjęciu tylko wyszło zdecydowanie za dużo czerwieni poniewaz torebeczka jest pomarańczowa.Podszewka na ocieplince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje torebeczki są bombowe:) jedyne w swoim rodzaju:):) masz talent:) pozdrawiam slicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku 12---->ja mam prosbe, taka nietypowa troche.Czy moglabys uszyc mi cala brazowa torebke? taki czekoladowy braz...cos na wzor:(tez z takim sznureczkiem) http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductLargerImageView?altText=GOLD+CANVAS+BEACH+BAG&storeId=12552&jspStoreDir=DorothyPerkins&imageURL=%2Fwcsstore%2FDorothyPerkins%2F%2Fimages%2Fcatalog%2F18716142_large.jpg&pageTitle=GOLD+CANVAS+BEACH+BAG&langId=-1&ddkey=ProductLargerImageDisplay Ja zdaje sobie sprawe, ze troche za duzo wymagam, ale bardzo prosze...to wazne:) Pozdrawiam Kwiatuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku ja mam pytanko czy szyjesz jeszcze te torebeczki http://www.mfoto.pl/uploads/1050/hpim1326_86cea.jpg oraz http://www.mfoto.pl/uploads/1166/hpim0785_b9cc9.jpg tylko co do tej torebeczki mam pytanko czy kolorki moglyby byc na odwrot ze kwiatek byl by pomaranczowy a torebeczka brązowa:> bo jesli tak to byloby cudownie:) prosilabym o odpowiedz:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss Potter====przykro mi ale ja nie mam mozliwości nabijania takich oczek jakie sa przy wiązaniu, i nie mam akurat stosownego materiału w kolorze brązowym. niuska_Plock======nie mam juz tego brazowego aksamitu, moge zaproponowac z żółtego i brązowe dodatki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YAAGGIE
JA CHCE -CYTRYNA=25ZL -CZEKOLADOWA MANDARYNKA=23ZL CO DALEJ NAPISZ TUTAJ ALBO NA E-MAIL yaaggie@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YAAGGIE
ZNALAZLAM E-MAIL NA POCZATKU TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku a czarny moze masz?? bo zalezy mi na ciemnych kolorkach albo moze granatowy?:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku ja juz nie bd sie zastanawiac tylko wezme ta pomaranczowa bo ladnie wyglada:) i ta w paseczki;] już pisze meila do Ciebie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku ja w zamowieniu napisalam dwie torebeczki ale moja kolezanka zrezygnowala z tej \"pastelowe paski\" :( wiec bd tylko ta \"mandarynka\" pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×