Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty-boidrówka

czy gdzies da sie kupic jeszcze nie-bodrówki???

Polecane posty

Gość anty-boidrówka

chiałabym nosic biodrówki, są super i swietnie wyglądaja...ale nie przy takich "schabach (boczkach a własciwie BOKACH) jak moje. poprostu wszytsko mi sie wylewa jak wkładam biodrówki. przyznaje, ze mam troche nadwagi ale nie jestem jakas XXl. poprostu nie mam idealnej figury. chciałabym kupić sobie spodnie. najplepiej dzinsy. chce przeznaczyc na ten cel do 140zł. gfdzie we wrcoławiu albo podajcie jakas nazwe sklepu gdzie dostane w tej cenie spodnie dla siebie. chodze po sklepach i nic nie omge znależć...jestem juz wkurzona bo potzrbuje nowych spodnie a nic mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do sprzedania jansy LEE oryginalne,ubrane tylko do przymiarki...jak chcesz zdjecia to napisz mi maila a ci przesle,jestem z wrocławia ,czekam kaki19@op.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-boidrówka
no ale jakiego rozmiaru sa te spodnie bo to najwazniejsze. i za ile chcesz je obcnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pasie maja 2x37cm,długość nogawki od zewn.105cm,długosc nogawki od wewnatrz 80cm,szerokość nogawki ok,18-20cm.są beżowe i bardzooooo ładne,a sprzedam je za 100zl (w sklepie są po 200zł) podaj maial to przesle foto.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje jeansy crossa sa szyte po normalnemu i kosztuja ok 70-80zl, mam je od wrzesnia i nie zauwazylam zadnych \'niedorobek\' a wrecz zamierzam kupic kolejna pare tylko w innym odcieniu a no i jeszcze spodenki (sztruksy i eleganckie) z NEXT ale nie wiem czy to jest we wroclawiu bo ja z zupelnie innych stron polski jestem pozdrowienia od anty biodrowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crossa???? A gdzie to jeszcze sprzedaja???? Ja od kilku lat nosiłam tylko i wyłącznie crossa, super spodnie-rozszerzane u dołu bez licry itede. No i ostatnio ide kupic, tam gdzie zwykle- sklepu już nie ma. Wr :/. Szukam dalej. Znalazłam w Galerii stoisko Vertus/Texas i rzeczywiście sporo Crossa wisi- tylko wszystkie na zamki. Pytam sprzedawczynię, a ona mi mówi że na guziki nie maja spodni i że teraz wszystko biodrówki, no chyba że gdzieś \"tam\" w promocjach leżą. No i leżały... Za 79 (ze 119) zł moje ukochane Crossy z guzikami, nie biodrówki, niestety w jednym kolorze. Wqrzylam sie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie w miescie jest duzy wybor crossa mozna i na guziki i na zamki ceny od 55 na promocji koncowki kolekcji a do 99 nowosci poszukaj na internecie, na allegro cos sie zdarza ale rzadko ale gdzies kiedys strone internetowa crossa ogladalam i moze moga ci podac namiary na sklepy firmowe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że tak. Bardzo duży wybór spodni z wysokim stanem znajduje się na stronie internetowej porównywarki cenowej. Proponuję kliknąć w link www.cozacena.pl , znaleźć model, który najbardziej przypadł nam do gustu i zamówić wybrane spodnie. Na pewno będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minki
Hmm... warto poszukać na http://www.cozacena.pl/spodnie-damskie Mają naprawdę spory wybór ubrań, również spodni w wielu stylach, więc na pewno znajdziesz też jakieś wyższe. Na CoZaCena kupisz dużo taniej niż w innych miejscach, bo możesz porównać różne oferty i ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×