Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawazmlekiem

Tusz z Avonu - dziewczyny pomóżcie!

Polecane posty

Gość kawazmlekiem

Mój problem jest taki. W prezencie urodzinowym dostałam "Zestaw podstawa makijażu lush lips and long lashes" Avonu - z jednej strony jest tusz do rzęs, z drugiej błyszczyk. Zestaw rewelacja, ale ja nie o tym. Chodzi o to, że bardzo, bardzo spodobał mi się ten tusz do rzęs, gdyż bardzo fajnie je wydłuża, podkręca i jest na prawdę trwały, nie rozmazuje się nie spływa (co się zdarzało przy innych tuszach Avonu). Tyle, że ten tusz zaczyna mi się kończyć. Znacie może podobne tusze (Avonu lub innych firm), które mają podobne właściwości do tego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawazmlekiem
Żadna się nie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupupuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge polecic Bourjois Volume Glamour reklamuja go tak: - Podwaja objętość rzęs już po pierwszej aplikacji. - Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Włókna szczoteczki dokładnie podkręcają rzęsy. Formuła tuszu została wzbogacona witaminą B, dzięki czemu rzęsy są odżywione. W 1998 roku, we Francji, Bourjois Volume Glamour został wyróżniony, wśród nowości kosmetycznych, prestiżową nagrodą Oscar Cosmetics News. Testowany przez okulistów. Większa ilość tuszu na rzęsach powoduje, że Twoje rzęsy są bardziej widoczne i podkreślone. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej szczoteczki, Twoje rzęsy będą się kręcić. i ja sie pod tym smialo moge podpisac \"recami i nogami\" jesli trafisz na promocje uda ci sie go kupic za 43-45zl normalnie ok 52-55zl, polecam bo jest wart swojej ceny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×