Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akotlowska

jest ktos z Sydney?

Polecane posty

elisabeth a moze tak wiecej wiadomosci??? Czy to cos jak Amway lub Avon? jesli tak, to ja sie do tego nie nadaje, moghe jedynie cos kupic. Aniu, jak leci? Masz jeszcze moj e-mail? masz ochote cos napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxnnn
cos malo tych ludzi w sydney mieszka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopolonia.com
www.gopolonia.com Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mieszkam od ponad dwoch lat w Anglii ,bardzo chcialabym sie przenies do Australii moze mi ktos wyjasnic jakie sa warunki doatnia wizy?no i czy ciezko tam o prace ...slyszalam od znajomych ze trzeba miec niezła sumke na koncie zeby pozwolili na wjazd do kraju,czy ktos sie orientuje czy mozna wjechac na zaproszenie?Mam przyjaciolke ktora jest z pochodzenia Australijka i mieszka tam.czy to ma jakies znaczenie przy rozpatrywaniu wniosku o wize?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sydney29
czesc,ja jestem w sydney od niedawna i bardzo chcialabym poznac kogos milego do spedzania czasu i pogaduszek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shulvi
w listopadzie chce pojechac do australii na 6 miesiecy. nie chce wykupowac szkoly, bo chodzi mi glownie zeby tam pracowac chociaz tyle zeby sobie zaplacic podroz. pojade na wizie turystycznej. mam pytanko, czy dam rade znalezc prace na czarno? niechcialabym pojechac tam i sie rozczarowac, bardzo mi zalezy zeby pracowac. czy oni sa bardzo przepisowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabi2
słyszałam że to piękne miejsce chciałabym tez tam być czy jest ktos kto by mi wtym pomogl prosze o odpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×