Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak zgadzam sie ..............

Mój chłopak chce się wspólnie kochać z moją koleżanką

Polecane posty

Gość A czy zadna nie wziela
pod uwage ze niewielu by w ogole powiedzialo swojej dziewczynie o swoich fantazjach?? Wy tutaj o braku milosci, a mnie sie wydaje ze chlopak ma do niej duzo zaufania zeby na takie tematy z nia rozmawiac... Powiedzial jak jest, czyli ze mialby ochote sprobowac z inna, moze Wasi mezczyzni tez maja takie ochoty, tylko poprostu z barku zaufania i ze strachu Wam tego nie mowia. To co jej zaproponowal wcale nie znaczy ze jej juz nie kocha, nie oznajmij tylko dal jej wybor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
A czy żadna nie wzięła nie rób z niego kogoś szczerego, o dobrych intencjach...Łatwiej jest powiedzieć bo zrzuca się ciężar z siebie,idzie się na łatwiznę a właśnie podjęcie decyzji czyli najtrudniejszą sprawę zostawia dziewczynie...I co to za wybór,teraz dziewczyna może się bać,że jak się nie zgodzi to odejdzie...lub jak sądzę jakby nie zgodziła się okazywałby jej na każdym kroku niezadowolenie i stosował szantaż emocjonalny... Kobieta się zgadza bez większych chęci,robi to dla niego,jak można przyjąć coś takiego...tylko jak się jest egoistą.Oczywiście to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byloby uprzejmie gdyby wszyscy co tutaj radza dziewczynie pisali czy juz tego kiedys probowali i z jakim wynikiem. Slepi o kolorach tez moga wyrazac opinie ale uprzejmie jest jezeli napisza, ze nigdy zadnych kolorow nie widzieli wiec wlasciwie nie wiedza jak jest w realu i moze byc wlasnie odwrotnie niz mysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie................
Byłem w trójkącie 2k+1m. Taki układ nie przeczę, podniecał mnie, ale inicjatywę wysunęła moja partnerka. Ona chciała spróbować z kobietą i chciała zobaczyć jak ja pieszczę inną. Było wspaniale. Obie obdarzałem pieszczotami. Rozmawialiśmy o tym poźniej dużo i doszlismy do wniosku, że nam obojgu podobało się. Jeśli znajdzie się odpowiednia dziewczyna, napewno powtórzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli nawet sie jie zgodzisz to masz juz 90 % ze i tak Cie zdradzi.W sumie to stwierdzeniem \"chciałby zobaczyc jak jest z inna\" juz cie zdradził.Reszt to kwestia czasu.I cgyba długo nie bedziesz musiała czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie chciałbyś kochać się z 2 kobietami. ????????????????? Jak wspaniale jest patrzeć jak laski sie napalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t
a dla mnie to jest chore.Powinnas wiedziec czy masz na to ochote.Jesli tak to poprostu zrob to a jak nie to daj sobie spokoj z takimi durnymi problemami.Obudz sie dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego mam
A dlaczego mam nie spróbowa miłości także z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajdą się tutaj tacy
Aja chcę się kochać z dwoma mężczyznqami. Znajdą się tutaj tacy ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś niezwykle piękna
U mnie było tak samo. Po pewnym czasie dowiedziałam się, że mój mąż miał romanse z moimi wszystkimi przyjaciółkami. To było straszne. Nie miał więc ochoty na mnie. Ja byłam już dla niego nudna. Świat mój runął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys niezwykle piekna ----> skad wiesz, ze nie mial ochoty na Ciebie? Zwykle faceci maja wieksza ochote na zone, jezeli maja tez inne kobiety. To jest w ich naturze. Dlaczego u Ciebie bylo inaczej niz normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownik..........
Dlaczego w naszej naturze jest poszukiwanie doznan erotycznych z 2 kobietami. Co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownik..........
Wchodzi kowboj do baru i patrzy - siedzi tam cud kobieta. Kowboj: Cześć. Kim jesteś? Kobieta: Lesbijką... - Eeeeee... To znaczy? - Jak się budzę myślę o seksie z kobietą, jak jem śniadanie to myślę o seksie z kobietą, jak idę do pracy to myślę o seksie z kobietą, jak jem obiad, to myślę o seksie z kobietą, jak wracam do domu, to myślę o seksie z kobietą, jak zasypiam, to myślę o seksie z kobietą... A Ty, kim jesteś? - Jak tu przyszedłem to myślałem, że jestem kowbojem, ale teraz wiem, ze jestem lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy weszlam na ten topic, pomyslalam ze to jakas prowokacja...zeby wywiązala sie dyskusja. Ale to na serio??!! :-D Ja, gdybym usłyszala ze moj chłopak chce sie kochac z inna, najpierw bardzo bymn sie zasmuciła (bo to oznacza ze go nie zaspokajam i zapewne mnie nie kocha) potem smutek przerodziłby się w złość (bo jak mozna mowic takie rzeczy \"ukochanej\"), po czym wzięłabym go za szmaty i sprzedała takiego kopa, ze wyleciałby za drzwi w skarpetach :-D po czym otworzyłabym okno i wyrzucila na dwor wszystkie rzeczy ktorych nie zdążył zabrac w tym pośpiechu :-D :-D :-D hahahahahahaha :-D a Ty niemądra dziewczyno, zastanawiaj sie dalej czy zrobic to z kolezanką, a juz do konca zycia nie wyjdziesz z tego topicu i bedziesz sie nam zalic jaka bylas głupia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniku - doprawdy nie wiem skąd się to wzięło - seks z dwoma kobietami...osobiscie nie lubię na to patrzec (mowię oczywiscie o filmach xxx) . Juz bardziej mnie kręcą filmy gdzie mamy sytuację K + M +M. Ale nie zamierzam wcielac tego w zycie, przenigdy :-O A tym bardziej proponowac swojemu Mężczyznie....co za porażka. To chyba kwestia szacunku do wlasnego ciała i swojego partnera...to jest po prostu tabu, moja moralność nie zeszła by do takiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownik..............
Wiadomo nasze marzenia seksualne są bardzo ciekawe ,ale jak je zrealizować bez uszczerbku dla związku. Dwie kobiety moze zrealizuje ale bedzie to wypad do agencji towarzyskiej.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×