Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mayaaa

czy ktos uprzejmy mógłby mi podać linka do ćwiczeń 8 min abs na nogi???

Polecane posty

Gość płatki
a pomaga coś na nóżki te ćwiczenia?? widzicie efekty bo dziś zaczełam robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo dzis dopiero sciagam, jak zaczne robic to dam znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
cwiczenia abs na nogi? chyba cos ci sie pomylilo, bo abs to brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalik
a ja szukam linka do ćwiczeń 8 min abs na b rzuch, pośladki ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalik
to znaczy reszte ćwiczeń z tej serii , bo chciałabym zgrać wszystkie na płytkę.Może ktoś ma bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ,aktualny jest jeszcze tylko brzuch : www.wyslijto.pl/?file_id=09655934437325201988 Kalik,reszte ci moge poslac emilem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wysyłam tam \'8min arms\' i lecę pod prysznic, mam nadzieję, że jak wrócę to już wejdzie tam cały plik...Apropos...przed chwilą zrobiłam serię 8min na brzuch, nogi i pośladki...te 2 ostatnie zestawy dają nieźle w kość ;-) Przynajmniej mi...Za to te na brzuch w ogóle nie dają się we znaki...być może dlatego, że niedawno robiłam 6 weidera ? Życzę wytrwałości kobitki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbujcie Pilatesa. Działa!!! Ćwicze z kasety juz 3 miesiąć i wcale nie potrzeba jakiegoś instruktora. Zawsze cierpiałam z powodu mooich zbyt umięśnionych nóg. A teraz sama nie wierzę jak sie wysmukliły. I poprawiła mi się sylwetka. NIE GARBIĘ SIĘ!!!! Ciałko jest jędrne i to bez forsownych ćwiczeń. Dodam że dieta pozostała ta sama. Np dzisiaj na obiadek pyszna kaloryczna pizza. Plyty lub kasety znajdziecie na www.pilates.pl albo na allegro. Naprawdę warto. Bez diet, dużego wysiłku. Gdybym o tym wiedziała wcześniej to w mojej szafie byłyby juz od dawna same mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Joart Proszę, powiedz coś więcej na temat Pilates. Tzn czy ćwiczysz codziennie i ile czasu dziennie na to poświęcasz ? Po jakim czasie zauważyłaś pierwsze efekty? Może mogłabyś też wrzucić jakieś filmiki na \'wyślij to\' ? To ułatwia sprawę, sama niedawno nieźle się nagimnastykowałam aby zdobyć te zestawy 8min, dlatego teraz wrzucam je tutaj forumowiczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetata
Dzięki serdeczne, mnie się przydalo. Powiedz tylko, czy to jest caly zestaw, a jeśli nie to na co, bo dziś już nie będę tego ściągala, trochę późno. A w ogóle chyba skutkują te ćwiczonka bo takie nimi zainteresowanie, u mnie to będzie debiut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Anetata Ten ostatni link jest do ćwiczeń na ramiona (8min arms), sama jeszcze ich nie wprowadziłam do codziennego zestawu, ale się przymierzam ;-) , bo wydaje mi się, że są znakomite na poprawę wyglądu biustu :) Poprzedni link był do ćwiczeń na pośladki - już po paru dniach ćwiczeń (regularnych) zauważyłam ,że pupcia podniosła się i w ogóle taka ładniutka jest ;-) Prócz tych zestawów jest jeszcze \'8 min abs\' - na brzuch, \'8 min legs\' - na nogi oraz \'8 min streching\' - rozciągające. Posiadam wszystkie, jeśli będę widziała, że jest zainteresowanie, to wrzucę na serwer \'Wyślij to\' :) Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \'\' Madlen 22\'\', jeśli możesz wrzucić na nogi i rozciągające to bardzo Cię o to proszę, już ściągam pozostałe, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Wiosna_ Nie ma sprawy :) Już biorę się za wrzucanie plików na Wyślij to :) Ale to trochę potrwa...Postaram się jeszcze dzisiaj wkleić linki . A propo...za chwilkę popracuję nad brzusiem, nóżkami i tyłeczkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffana
Mam ogromną prośbe ponieważ mam coś z komp i nie moge pobrac ćwiczeń 8 min abs na brzuch i uda czy ktoś mógłby mi przesłać na e-maila?? ;) Z góry dziękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pytam
czy te cwiczenia dzialaja rozciagajaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaagaa
Cześć. Czy któraś z drogich Kobietek znalazłaby na tyle cierpliwości by dyletance wyjaśnić co to jest 8 min abs? Jak to działa? Nie mam pojęcia o co chodzi. ALe cokolwiek to jest, a Wy twierdzicie, że działa to proszę napiszcie jak to zdobyć. Nigdy nie miała szczupłych nóg i nie stanowiło to AZ tak dużego problemu. Ostatnio ostro przybrałam na wadze i jest kiepsko nie tylko z nogami. Dziękuję jakiejś Cierpliwej za odpwiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja ćwicze wszystkie części od 2 tygodni i ćwiczenia są super:) zwłaszcza brzuch spada:D co do nóg to wiekszego efektu nie widze, ale może za jakiś czas...za to bardzo pomocne ćwiczenia przy cellulicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a wszystko macie na kulturze fizycznej na dieta.pl bodajże 41 strona:) tylko najlepiej się tam zalogować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja odpisuje wyrywkowo:P Jaagaa ABS to ćwiczenia na różne partie ciała..na każdą partie jest po 8 minut..ćwiczenia są na ramiona, brzuch, pośladki, nogi i rozciągające..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaaaaaaaaaaaaaaaaa
a dlaczego mi zaden link nie dziala? nie moge otworzyc ani jednego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa...chyba wiem..z boku masz czas ile musisz czekać..najlepiej mieć konto pro, ale jeśli nie masz to załóż normalne...wtedy ściągniesz to dość szybko..no i nie ściągniesz wszystkich w jednym dniu..najlepiej byłoby te pliki przesłać, ale na mail są one za duże niestety..troszke trzeba się natrudzić by ściagnąć, ale jest to wykonalne, bo ja mam wszystkie..a gdzie indziej ich nie widziałam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy te cwiczenia
wydluzaja w jakis sposob cialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crysi
chyba jestem mocno zakrecona bo nie moge znalezc tej 41 strony na dieta.pl. Gdzie to jest dokladnie? Pozdrawiam Goska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×