Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rihena

W kupie raźniej!!!! Zapraszam

Polecane posty

Jesteśmy, jesteśmy :) No faktycznie-głodówka i sport nie idą razem w parze :) Od jutra już normalna dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dietka 1000kcal, dziś było ok 2000kcal :( :P ale raz na jakiś czas można :) a co do głodówki to na maj/czerwiec z mamą pod kontrola lekarza :) lece spać,bo jutro praca i szkoła :( niechce mi sie, szkoda,że już koniec weekendu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem! Niestety koniec weekendu oznacza cały dłuuugi tydzień mordęgi, mam tylko nadzieję że nie pobiegnę pocieszać się słodyczami :) Dziś rano wpadłam w małą euforię, ponieważ mimo tego że waga nie pokazała mi jeszcze większego spadku niż 2kg, spodnie zrobiły się zdecydowanie luźniejsze i zniknęło sporo tłuszczyku z brzuszka :). Oby tak dalej! rihena, powodzenia z tą głodówką! Odważna kobieta z ciebie :) Przynajmniej masz jeszcze trochę czasu żeby się do niej psychicznie przyzwyczaić :) A teraz do pracy. Eeech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka122
Czesc ja juz po lekkim sniadanku i 10 km za mna ,rowerek to dobra sprawa, o 13 dlugi spacer z synem a wieczorkiam cwiczenia i bedzie dobrze.Czuje ze spodnie robia sle luzne ale zwaze sie dopiero w srode juz mnie dzis kusilo zeby wejsc na wage ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkolek
Jak ustalasz czy Twoja dietka zawiera tyle witamin i minerałow co trzeba. Ja też stosuję dietę 1300 kcal i sprawdzam wartości odżywcze Dietmanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka122
Barczo czesto zagladam w tabele kaloryczne dzieki nim ustalam swoj jadlospis ale z tymi mineralami to jest ciezko,lekarz zalecil mi teraz lykanie CENTRUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madax16
Dołączam się. Mam tylko pytanie co ćwiczycie. Nie cierpi ćwiczyć co prawda zmuszam się na chodzenie 2 razy w tygodniu na step ale to chyba nie za dużo. napiszcie ile i co ćwiczycie. Pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja sie trzymam dobrze,ale dziś się bardzo źle czuje tzn. ból głowy i ogólnie ech. Jak pomyśle,że jutro praca na targach od 9-18 na nogach to mnie szczyka :( a co tam u was? ja pije koktajle mojej siostry i sa smaczne :) i łykam centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj madax16! Wiem co czujesz! Ja też byłam raczej z tych, którzy muszą sie zmuszać do ćwiczeń, ale pocieszajace jest to, że po jakimś tygodniu \'zmuszania się\' zaczynasz się do tego bardzo przyzwyczajać. Step 2 razy w tygodniu to wcale nie tak mało, ja jednak polecałabym dorzucić do tego jakiś codzienny mały wysiłek w domu - w ten sposób wciągniesz się w ten rytm. Sama nie ćwiczę tak znowu dużo (a efekty już widać!): 20-25 min rowerku i 150 brzuszków i jakieś 10 min wygłupiania się przy muzyce. Tak się już do tego przyzwyczaiłam, że planuję kupić sobie na Allegro stepper i dorzucić jakieś 15-20 min na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rihena - smacznego i powodzenia jutro! :) Ja trzymam sie dzielnie, ale chyba też powinnam dorzucić jakieś witaminki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze was czekajcie tutaj na mnie. ja mam teraz ciężka prace i do kompa dostane sie dopiero w piatek, choc jeśli dam rade to tutaj zagladne w miare mozliwości :) pozdrawiam was i całuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Podziwiam Was za wasza wytrwalosc i cierpliwe dazenie do celu -> BRAWO!! :) Ja niestety nie mam tyle silnej woli :/ Przy wzroscie 172cm waze 66kg i nie czuje sie super w swoim ciele:/ Ostatnio zabralam, sie za siebie - staram sie cwiczyc troszke codziennie,dwa razy w tygodniu intensywny 50-minutowy aerobik, raz w tygodniu basen/sauna.. i mam nadzieje,ze jakos bedzie :) Poza tym siegnelam po system \\\"slim Figura\\\" i biore (od dzisiaj:P) Bio C.L.A z zielona herbata -> zobaczymy jak to bedzie.. trzymajcie kciuki :) RIHENA mam do Ciebie dwa pytanka = jakie koktajle piszesz Ty i Twoja siostra? Jak sie nazywaja, ile kosztuja i gdzie mozna je kupic? Moglabys napisac jakies przykladowe tygodniowe menu,ktora tak skutecznie pozwolilo Ci schudnac? :) Bylabym wdzieczna :) Pozdrawiam i.. bez odbioru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×