Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedzielny-obiadek

co zrobić jutro na obiad???

Polecane posty

Gość niedzielny-obiadek

Nie mam juz koncepcji.Padam od wymyślania tych obiadków.Podpowiedzcie mi co zrobic na jutro .dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci sie nie chce nic robic to zamow pizze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasagne paste z tunczykiem i mozzarella canelloni kurczaka w piwie a na deser ciasta takie jak tiramisu kora rafaello pokombinuj, na stornach poszukaj a cos znajdziesz ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===================
znalazłam przepis na piersi z kurczaka lub indyka w glazurze miodowej + ryż+ kapusta pekińska mam nadzieje ze bedzie pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze skrzydelka z kurczaka w miodzie i tabasco??? ja bede to akruat jutro na obiad serwowala :) na ok 12 skrzydelek daje sie sloiczek dzemowy miodku, do tego trzeba dodac ok 15kropel tabasco wymieszac io wymaczac w tym skrzydelka, odstawic na chwilke a reszta \'sosu\' posmarowac przed wlozeniem do piekarnika, piec w temp ok 180-200 stopni (zalezy od piekarnika) przez ok 45 min smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naleśniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupe pomidorową
z ryżem, barszcz z makaronem (zupy gotuję na dwa dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuj
paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRC
A ja polecam pierogi leniwe z bułką tartą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farmeer
A ja jestem facetem i tez gotuje bo lubie.. i polecam na obiadek roladę wołową , kluski i czerwoną kapustę gotowaną i zasmażaną .. to nasze śląskie danie.. jak przygotować to musicie sobie poszukać bo niechce mi się tego wypisywać.. obecnie sam szukam czegoś na obiad bo żona wraca za godzine do domu i juz niewiem co ugotować .. chyba skonczy się na omlecie z ziemniaczkami ... ale teraz tak se myśle .. może by tak kluseczki z mąki wody i jajeczka podsmażane na patelni z surówką ?! hmm.. musze jeszcze poszukać.. ale teraz na samą myśl zgłodniałem :) Pozdrawiam wszystkie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
osz fuj, leniwe i inne kluchy i to jeszcze z bula tarta, ble :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×