Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

miało byc :ASPIRIN na mgrene z bayera - nalus tez sprobj:) a neurolog zlecal ci rezonans magntyczny??mojasiostra miala potworne migeny ze raz a szbko wiezli na reznans ktory nic nie wykazal i teras leczy sie u jakiegos neurologa i naczyniowca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowka boli?moze od antykoncepcji?migrenki wystepuja tez od tego.... tak wogole to czesc jestem zla kloce sie z kotem pszedl na impreze zaprosil kolezanki do domu one mu zrobily ciasto jak ja jestm on nigdzie nie chodzi a nikt nas nie odwiedza hhhmmm dziwne.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JESTEM WSIEKLAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:D Ja dzisiaj tak wcześnie bo jadę z koleżanką potrzymac ją za rączke przed egzaminem:P:P Anusssko tak miałam robiony rezonans i to drugie EEg czy jakoś tak...nic nie wykazało i pan doktor stwierdził, że to migeryny...Kig wiesz co może ale ja je mam zanim zaczęłam brać tabletki anty, więc już sama nie wiem...ale musze iść na kontrolę. Anusssko niezle z tym laptopem. Ale dobrze, że Witek tam się wykazał i że Ci go wymienili...jejku jak ja nie cierpię czegoś takiego idziesz coś załatwić a oni Ci mowią pózniej...ech...ale dobrze, że już jest dobrze:) I że się po raz kolejny pogodziliście:) Kig wiesz co Anussska ma rację. Może ona czuję się odstawiona na wiesz przysłowiowy boczny tor??? Oj Kotku niezle zazdrosna jesteś. Ale ja Cię rozumiem też bym się wsciekła o koleżanki...grrrr...mam nadzieję, że wyjaśnicie to sobie. No ja zmykam. Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemn okropna...wyjasnialismy sobie...do 2 w nocy...spac.... nie nie z mamuska to nie to w koncu ona jak sama mowi ze chce mie reszcie swoje zycie a nie zajmowac sie nami-tyle ze mna sie ona nie zajmuje juz dawno i z tego sie cieszy po prostu ma wredbawy charakter i jakas paranoje trudno sie mowi ja swoje w te wakacje odwale tzn bedzie ze mna mieszkac to im zalatwilam ale potem juz jak beda dalej jazdy to sie trudno mowi,,,, oj dziewuszkijak mi sie chce spaaacccc za za oknem slonko i jedyny dzien dobry chyba bedzie wczoraj wieczorem kosilam trawe zies pewnie znow mnie to czeka...:-( oj spac chyba dbranoc zamiast dzien dobry eeeehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus jak napisałas ze znowu sie pogodzliscie, to sobie pomyslalam to my sie tak czesto klocimy??kurde dlaczego??:( a dopplera ci robili??tzn chyba predkosc przeplywu krwi w naczynkach??jak nie upomnij sie i zapytaj lekarza, ja ci mowie jakie cuda robili z moja siostra:)ostatni lekarz (ten co sie nia teras zajmuje) przepisal jej ostateczne leczenie - czyli zre:D codzein jakies kropelki i tableteczki - no ijest o wiele leiej, wiec warto poznac jednoznaczie przyczyne zaczac cos robic zeby ja zabic:) słoneńko u mnie swieci za oknem:) kigus no ale to ze tak mowie, ze chce sie w koncu zaja swoim zyciem to nic innego jakby mowila \"zamijcie sie mna\" no bo pomysl: ona doskonale wie ze ty sobie sama radzisz ez niej (moze to tez ja boli boczje ze juz niejest ci potrzebna) no i mimo to potrafi powiedzeic zebys juz sie odczepila bo ona chce SIE SOBA ZAJAC. Ja jak mowie witkowi daj mi spokuj k***** j* pi*******, nie chce cie widziec przez najblizzy tydzien bo chce sobie wszytkoprzemslec---> to mam na mysli \"kcanie ku***przychodz do mnie jak najszybciej ozesz bo hce zebys mnie przytulil:(\" prawda ze gpie??ale tak jest i moim zdaniem o to jej wlasie chodzi. A z Kotem juz oki??klezaki to tylko kolezanki nic innego takze zaufaie na pierwszym miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszki moja ukraina tez znowu nawala:( znowu mi gg tylko dziala, probuje cos wyslac i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig dziewczyny maja chyba racje, moze twoja mama czuje sie odsunieta od twojego zycia i dlatego tak reaguje?? nie wiem nie jestem dobrym psychologiem wiecie co musze spadac bo mama mnie wola juz, napisze potem, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:)Koleżanka zdała egzamin więc idziemy dzisiaj świętować:D Anussska nie no tak często to sie nie kłócicie...najważniejsze jest wiesz co, że jak dojdzie do sprzeczko to się umiecie dogadać pozniej i się godzicie:)Nie martw się Skarbie w każdym związku są gorsze i złe dni🌻 A tego doplera czy jakoś tam to nie robili mi. Miałam tylko rezonans i EEG.Kurczę musze powiedzieć temu neurologowi o tym...cholera oni się uparli, że to są migreny, okej tylko że migreny chyba nie zdarzają się prawie codziennie? Ja już sama nie wiem... KIg ale to wyjasniałaś sobie z Kotem? jesli tak to dobrze :) A z mamą nie wiem kurcze skoro szczera rozmowa nie działa....nie wiem... Rumianku idziesz do pracy dzisiaj? Ja idę teraz się przespać a potem na moje małe uzaleznienie:DBuziaki😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś z tego co wiem to migrny charakteryzuje światłowśtręt, zapacowstret no i w rezultacie wymioty. Warto sie dopytac lekarza bo to zalezywalsnie od charakteru bólu, jest to zwaizane z naczyniami krwinosnymi i przeplywem krwi stad badanie tego dopplera. Moja siostra je tabletki zmniejszajace cisnienie, przynajmniej takie miala na poczatku a ta APIRIN na migrene bayera w tabletkach rozszerza anczynia krwinosne wiec rezultat taki sam:)moze idz do poradniu bólu?tam tez sa nurolodzy przede wszytkim i moze oni postraja sie zakwalifikowac ten bol?moze to nie migrena??:) rumianeczku ty pilnuj sobie terminow skladania dokmentow bo moje sie koncza za niecaly tydz na slam i jutro jade zawiesc papierzyska do katowic:) tak ladnie swiecilo slonczeko to potem sie tak rozlalo ze tepm spadla do6st C no a teraz ptaszki spiewaja:)ale nie ma sloneczka:( bombastyczna gdzie tyjestes?? ładna mam stopke??jestem na etapie czytania takiej cudnej ksiazki i ten fragment mnieurzekl a najbardzij ostatnie zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska śliczna😍 Wiesz co z tych objawów co wypisałaś to ja nie mam żadnego...Kurde zaczyna mi się to nie podobać...Jak skończa mi się egzaminy to idę do neurologa niech w końcu coś z tym zrobią, bo z takimi bolami nie ma żartów:( Ech... A co czytasz za ksiązkę?:) Oki ja zmykam się szykowac bo za godzinke wychodzę jak to mówi mój tata w tango:D Własnie Bombastyczna gdzie Ty znowu nam zniknęłaś??? Nic nam nie mówiąc:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROCILAM!:P wczoraj bylo super norbertynki sie udaly fantastycznie juz dawno tak sie dobrze nie bawilam bylysmy w piatke i zrobilysmy sobie typowo babski dzien oplotkowalysmy wszystko i wszystkich:D wypilysmy 3 wina 0,5wodki i po piwie na glowe:) gralysmy w karty i zawijanca i umieralysmy ze smiechu ja plakalam:) a potem poszlysmy z olem i marlen na ognisko na moja dawna ulice gdzie mieszkalam 7 miesiecy w tym roku siedzialysmy do 3 przy kielbaskach i piwku lezalysmy na starych kanapach wokol ogniska nad koszlinska rzeczka ja wszedzie widzialam szczury:) ludzie byli wszyscy z tamtego osiedla i chcialo mi sie plakac za tym wszystkim i za tamtymi czasami a wogole to myslalam ciagle o misku ze ja sie bawie a on haruje na morzu:( ale przynajmniej szybciej mi czas leci a wiem ze on by wolal zebym ja sie bawila a nie siedziala w domu i plakala(zawsze mowi ze kocha moj smiech:D) wysle wam zdjecia ze wczoraj:P 🌻rumianku biedactwo z ta migrenka masz ja zawsze biore ibuprom max:) i mi naprawde pomaga 🌻naleczko tez uwielbiam U2 i powodzenia na nastepnych egzaminach:D milego wieczorku 🌻anussska zeczywiscie jakos duzo sie klocisz z witkiem moze czasami przymknij oko i ciesz sie ze on jest tak blisko❤️ super stopka 🌻kig moze nikt was nie odwiedza bo on chce byc tylko z toba wtedy mam nadzieje ze juz wszystko w porzadku 🌻bombastyczna owieczko bomba kurko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus to tym bardziej zgłoś sie do poradno bólu zapytaj u siebie w przychodni gdzie taka jest.u mnie w miescie nie ma takiej ale w miescie obok jest kilka mysle ze warto!! a ksiazeczka to \"przegryść dżdżownice\" katarzyny grocholi:) jej ksiazki czytam namietnie i janusza leona wisniewskiego(\"samotnosc w sieci\" a potem \"los pwtorzony\" koniecznie wtej kolejnosci bo druga nawiazuje do pierwszej\" jak nie czytalyscie t zalujcie:) w tamte wakacjie namowilam witka i sam byl zachwycony:D gigusiu zazdroszcze ci tego wieczora:( powysylaj foty jak najszybciej:) a oczko przmkne obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze wyslalam wam zdjecia z wczoraj oczywiscie ta w okularach i z szopa na glowie to ja:D http://de.fishki.net/pics9/tyts.swf wejdzcie na ta strone melodia wpadajaca w ucho jak wam bedzie zle:) nie wyslalm tylko do bomby bo nie mam jej maila ale mam nadzieje ze to szybko nadrobi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻anussska ja dopiero teraz zazelam doceniac tak naprawde kazda chwile spedzona z nim teraz kiedy go nie ma wszystkie moje fochy na niego wydaja mi sie bezsensu tez lubie ksiazki grocholi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiefochy gigusia? tak naprawde to calyczas trzeba sie cieszyc z tego co sie ma:) poczte zaraz odbiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietne zdjatka:) powiedz gabi czy ty masz farbowane włoski czy to twoje? jak nie to pwiedz jaki kolor jaka farba i z jakiego kolor sie przefarbwalas:)jeju sliczny kolor ciemny a cielpy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻anussska to byla farba garniera o kolorze mahoń tyle ze ja go na glowie trzymalam prawie 1,5 godziny bo moj kochany braciszek wszedl akurat do lazienki:) i nie moglam tego splukac:D zafarbowalam sobie skore i wygladalam smiesnie ale teraz po tygodniu zeszlo ze skorki i poglebil sie kolor tworzac wlasnie taki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu ale miałaś fajną zabawę:D Sliczne zdjątka:D:D Anussska jest w mojej wiosce poradnia bolu:) Wybiorę się tam na pewno:) dzięki za rady😍 Gigusiu ale włoski masz fajne:) Kolorek bardzo ładny:) A tęsknota za Miśkiem sprawi że jak wroci to nie będziecie się mogli oderwać od siebie:) Anussska czytałam Samotność w sieci:) świetne:) Grocholę też lubię i jak skończą mi się egzaminy zabiorę się za tą co Ty podałaś:) Dziewczynki wróciłam i okazało się, że karaoke mi przenieśli na jutro:P Za to wstawili gigantyczny telebim i będzie można oglądać MŚ :D:D Super już w piątek idę tam na mecz:P:P No a teraz padam po całym dniu ide zaraz spać a Wam życzę Miłych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻nalcia super uwielbiam ogladac mecze na telebimach w pubach lux:) milej zabawy jutro:P ja tez ide spac 30 minut biegania dalo mi w kosc bo oczywiscie non stop myslalam o misku:( eh no coz ja poradze ze ciagle mysle jeszcze do niedawna przynajmniej sie slyszelismy a teraz nie ma zasiegu na morzu eh no coz pozostaly mi zboczone sny z jego udziale:P DOBRANOC DZIEWCZONKA{serce]👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcoe cos sie dzieje na tym topiku:) gigusiu dziekuje za fotki, sa sliczne❤️ bylam dzisiaj u dermatologa na kontroli, dostalam znowu antybiotyki tym razem czeka mnie 40 dni dalszego brania tego swinstwa. ale przynajmniej sa efekty:P 5 lipca znowu do kontroli:) a w poniedzialek do ginekologa:( buuuu nie cierpie tam chodzic choc lekarka jest ok:classic_cool: anusssko pamietam o szkole, w piatek sie wybieram do katowic, tzn juz jutro po kursie jade do katowic do przyjacioli bo ma tam mieszkanie a w piatek maszeruje do mojej szkoly:) nalus ja tez bede ogladac MŚ, ale ja kibicuje Portugalii, taka ze mnie patriotka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻rumianku szkoda ze musisz brac to swinstwo ale na szczescie ci to pomaga jak piszesz tez nie lubie wizyt u pana G ja mam pana znaczy koles jest spoko ale i tak nie lubie a ja mialam isc spac i nie moge uhhhh caly czas jak jakas walnieta psychopatka mysle o jego powrocie:P najgorsze jest to ze u mnie od paru dni jest wzorowa pogoda sloneczko swieci i wogole a jesli tak dalej pojdzie zostanie dluzej na morzu jezu jestem chyba jedyna osoba w polsce ktora sie modli o sztorm i zepsucie pogody:) wybaczcie mi dziolchy:P dobra teraz juz ide dobranoc:) a ja trzymam kciuki za nasza reprezentacje mimo wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia zwariowałaś??o to sie mdlisz jak on jest na morzu??klupnij ty sie ten w przefarbowany slodki lepek:D a czy on musi tak pracowac?nie moze se naprzyklad znalesc pracy w jakims biurze😭 zebys nie musiala za nim tak dlugo tesknic??ojjje😭 dzielna z ciebie kobieta:) nalus no to masz fajnie:) ja nie wiem czy u nas jest cus takieggo na miescie ze na telebimach...pamietam ze jak bylam z liceum na wymianie w szwecji:P to polacy grali mecz....ze szwedami:D no i ogladalismy go rzecz jasna razem poalcy i szwedzi:) no i my kibicowalsimy naszym a oni swoim my kupilysmy z dziewczynami kredki do malowania twarzy no i byly akurat zolte niebiekie czerwone biale i jakas jedna no i mysmy se malowaly dol ust na czerwono a gore na bial i na polikach flagi a szwedom dalam zolta i niebieska kredke:) no i oczywisce wsztcy bylismy ubrani na biolo czerowno:D ale jak szwecja strzelila brame to sie szwedom zrobilo przykro i zaczeli sie malowac na bialo czerwono i nam kibicowali no i fajnie bylo2:0 dla szwedow:) hehehehe ateraz nie lubie chodzic po lubach i lokalach:(cos mi sie poczucie wartosci zanirzylo sie obawiam:( ojejej jest zle:( nalus biegnij do tej porani bolu i nam tu pisz co ci powiedzieli ale to szybcutko!! rumianku a pytalas pani dermatolog o AUTOSZCZEPIONKE pobiera sie fragment skorki z twarzy i tworzy taa miksture ktora sie wszczepia??moja kumpela tzn jej kolega robil sobie cos takiego ponoc nielzy skutek no i trwaly i na pewno lesze to niz antybiotyki...moze poszukaj cos o tym na necie?? ojej dziewuszki kocham was bardzo i fanie se juz mam bo mam laptopika na lozku i siedze se w mojej rozowej pizamce:D zapomnialam wam powiedziec ze ie obcielam wczoraj w akcie rozpaczy nad soba jak sie zobczylam w witrynie sklepu to sie rozplakalam...prawie....no i scielam sobie krotsza grzywe taka nieregularna:) troszke za polowe czla no i wlsoy mam juz do ramion:Phehe no po scieci o sieo nie ocieraja jak se szyje skroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słonka Moje!!!!!! 🌻 ❤️ leze chora 😭 gardlo zawalone, nie moge mowic, z nosa jak z niagary, glowa peka... :( Bylam we wtorek u promotorki dowiedziec sie co z obrona, ale terminujeszcze nie ma. W sumie dobrze, bo musze zrobic 5 zdjec, a przeciez nie zrobie sobie fotki do dyplomu z kichawa czerwona jak u alkoholiczki ;) mam nadzieje, ze ta choroba wyczerpalam juz limit pecha i obrona pojdzie gladko :) DZIEKI ZA FOTKI!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK🌻 🌻anussska wlasnie sie klepie w farbowane wloski hihi ale ja sie nie modle o sztorm giga tylko taki zeby troche powialo i lal deszcz bo znowu obudzilam sie i slonce eh no coz pracy w biurze nie znajdzie bo to jest morski chlopak i on z morzem sie nie rozsztanie tak jak ze mna:D ja go rozumiem bo ja bez morza tez nie moge zyc i taka z nas morska para:D wariatko niezla sobie frysurke walnelas rozowa pizamko:D 🌻kurko biedactwo lecz sie mala obrona na pewno pojdzie super a ja sobie wstalam zezarlam bardzo slodkie musli z kefirem i ide sprzatac nie ma to jak przed sezonem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Anussska dzięki Ci za stronke 😍. Przeczytałam objawy i oto co zaobserwowałam u mnie ;) - zwykle umiejscowiony jest za gałką oczną, w czole i skroni. nadwrażliwość na światło i dźwięk- to mam reszta rzadko albo w ogóle. Tam jest też napisane, że długi sen wpływa na migrenę...hm...to też może być bo ja kocham spać po 12 godzin a zwłaszcza w weekendy;) Musze iść do tej poradni ale teraz nie mam kiedy za bardzo:( Ale na pewno pójdę. Gigusiu kurcze żadnych sztormow! Jeszcze mu się tfu tfu coś stanie! A właśnie na długo on wyjechał? Kochana jesteś slina przetrzymasz tę rozłąkę:) Rumianku ja też nie cierpię chodzić do G a przydałoby się i tam wybrać...ugh...Ta kuracja jeśli Ci pomaga to wiadomo warto zainwestować:) Kurko Ty nasza słodka chorowitko. Połóż się do łóżeczka chociaż na chwilkę i poleż ....mam nadzieje że szybko Ci minie ta choroba. I napisz nam kiedy termin jak już coś bedziesz wiedzieć. Rumianku ja tez kibicuję Portugalii:D I Brazylii i Ukrainie:D Oczywiście za naszych trzymam kciuki mam nadzieję, ze wyjdą z grupy:) No a meczyk nie mogę się już doczekać:D mam szalik Polski i idziemy z nim na mecz:P Jestem fanatyczką:P:P No a teraz idę zjeść śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu fajnie morska parka:D jej ja chcę mieć męża gorala:P I bedzie z nas Zakopiańska najlepiej parka:P:P Anusssko musisz ładnie i tak wyglądać:) Ale Cię naszło no:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry myszki ja wlasnie umylam wloski, w koncu sie dzisiaj wyspalam:) gigusiu zobaczysz rozlaka szybko minie i bedziesz sie juz cieszyc swoim koteczkiem, anusssko musisz wygladac niebiansko w tych wloskachi rozowej pizamce,jak aniolek na pewno❤️ kurko bedziemy trzymac kciuki za ciebie wiec na pewno obrona pojdzie gladko,a teraz poki co to sie kuruj, mnie tez zlapal katar ale to juz moja alergia sie zaczyna niestety, to bylyby szczyt poczatek czerwca a ja jeszcze bez kataru, wiec juz wczoraj sie odezwal:P nalus smacznego sniadanka ja tez ide zaraz cos schrupac, milego dzionka wszytskim zycze👄 owieczko zaniedbujesz nas znowu, a o bombastycznej juz nie wspomne, znikla bez sladu znowu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez czytalam artykul o migrenie, mnie tez bol pulsuje w skroniach i strasznie bola oczy, zawsze mi jest niedobrze i czasami wymiotuje z tego powodu, na szczescie ta ostatnia nie byla taka tragiczna, poszlam spac i rano juz bez bólu wstalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki wy moje naprwde musze wam podziekowac bo dzieki wam ten topik zyje bo ja jako zalozyclieka troche zwalilam sprwe bo mnie juz tu bardzo czesto niema ale sie poprosiw poczyatm sobie was potem bo teraz poku moj gruchot dziala che do was napisac:) a wiec w ostatnich dnia bylo u mnie niezaciekawie bo milam egzamin i go zdlalam ale wykladowaca niewpisal mi oceny bo twierdzi ze stac mnie na wieciej i musze pisac na wyzsza ocene😭 a ja tak juz chcilam miec ten egzaimn za soba 😭 bylam dzisiaj na zakupach w LUMPEKSIE i wiece jak sie obkupilam mam super kutrek ze hausa za 15 zł z nagrukiem na plecach i 4 bluzki z h&m i razem dalam 20 zł czujecie to:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×