Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Hejcia Dziewuszki 🌼 Naluś słodka jesteś :D faktycznie ładniusio dziś u mnie w wiosce :P Miałam się od dziś ostro dziobać.. ale oczywiście znów odkładam na jutro bo przecież dziś Dzień Dziecka :P Owieczko gratuluję 👄 Kureczko.. no nareszcie chwilka wytchnienia :) więc możesz nadrobić nasze topikowe zaległości :) Kiguś i jak Ci mija czas w Polsce??? Ehh.. szkoda, że nie możemy się spotkać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam gonitweeeeeeeeeeeee jenyyyyyyyyy Nalus i owieczko gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurko gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pisz kiedy masz termin:) sloneczka rodzice mnie wolaja na dzien dziecka:) kupillismy czipsy piwo reds nowe cytrusowe i bedziemy ogladac filym:) a jutro mamy 6rocznice w witekiem:) i jedziemy do bb ja musze sobie kupic laptopa...ajj napisze wiecej jutro....albo...w sobote:D kocham was gigusiu jak bylo na siatce??:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam napisac ze zyje i ze rano napisze cos wiecej bo siora musi wysylac mailke ze swoja praca licencjacka do szkoly, buuzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze jeszcze dzisiaj:) MOC BUZIAKOW Z OKAZJI DNIA DZIECKA 👄👄👄 a wiec bylam rano po ten prezent ktory dostalam od mojej kuzynki z niemiec:) dostalam zdjecia+2 plyty CD pelne fotek:) nagranie video z ich pobytu w polsce+pelno filmikow od mojej malej myszki jak łobuzuje:) oraz Haribo:D mmmmm....pycha:D:D:D potem pojechalam na miasto bo sie umowilam z moja przyjaciolka, dostalam od niej bluzeczke na Dzien Dziecka a ja jej kupilam balsam do suchej skory bo ma strasznie wysuszona skore ostatnio i bylo baaardzo milusio🌻 owieczko gratulacje zdanego egzamu, dzielna z ciebie babka❤️ ide spac, myszki spijcie slodko❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ja juz sobie wstalam bo u mnie jakos sloneczko swieci i niemoge spac zreszta i tak musze sie zaczac szykowac powli do pracy:P wiec co bede spac:P Rumianku to fajnie ze dostalas taką fajkna paczke:P a te haribo to wiesz...ja tez bym chciala:P to sie jakoś wirtualnie podziel:) Kurko to ty naprwde masz sie teraz posluchac dziewczyn i napisac nam kiedy sie BRONISZZZZ bo to jest bardzo wazny moment w twoim zyciu i chcialbysmy Ci potowazyszyc w chwilach szczecia wiec..czekamy na termin:) odezwe sie wieczorkim moje panie to papap dp pzoniejj ja zmykam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie swieci slonko!:-( ide psia krew slowo daje na solare chyba... zaraz ide odebrac wynikido lkarza a potem jade o krynicy do tesciow he he bedie jazda bo moja mamuska jak zwykle namotala wczoraj mama kota zadzwonila do mnie na sacjonarny i mowie :dzien dobry czy to mieszkanie panstwa K?czy moge rozmawiac z kasia? mamuska ze tak oczywici dala mne ja przez orzypadek chca zmienic z jedngo telefonu na drugi sie rozlaczylam i mysle sobie oddzwoni. Natomiast Mucza mnie dopada:jakim prawem ona si nie przedstawia jak do mnie dzwoni! ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? eeeeeeeeee mamo ona dzwoni DO MNIE i to mi sie ma przedstawic co ona mi gada PANSTWA K?TU NIE MA PANA DOSKONALE O TYM WIE!!!! ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? co stara baba ma sie przedstawiac starj babie? jak dzwoni do mnie to tak ona dzwonila DO MNIE ale do mojgo domu to ja juz tu nie mieszkam? NIE! aha dobrze wiedziec problem chalupy poszedl z glowy no i zaczela sie wygrazac wyzywac biedna tesciowa od chamow na co stwierdzilam:zaraz oddzwoni wiec jej to powiedz ??????????????????????????????????????????????????????????????????????\\ poszlam na chwile do kuchny slysze ze dzwoni telefon ona przychodzi daje mi do reki: nic nie powiedialam-heh jaka laskawa malo tego pogadalam z kobieta olozylam sluchawke matka cos tam popiwprzyla a dzis sie dowiaduje od kota na gg ze jego rodzice poszli w sprawie jego brata do szkoly spotkli ja mamuske chcieli z nia pogadac a ta nawet dzien dobry nie powidziala przeszla twierdzac ze NIE MA CZASU jezuuuu co za wstyd...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kig nie przejmuj sie dorosli juz maja takie odchyly, moze twoja mama miala zly dzien, chociaz z tym dzien dobry to juz chyba przesadzila:D rodzice czasami robia nam wstyd lecz coz, nie poradzimy chyba juz na to nic...trzymajcie sie dziewuszki ja ide reszte okien umyc bo sie obijam od poniedzialku i jeszcze mi zostal dol....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki kochane:DD Kig ech no właśnie Rumianek dobrze napisała rodzice już tacy są jak im coś odbije to ugh... moja mama też miała kiedyś takie fochy, ale jakoś w koncu dotarło do niej, że swoim zachowaniem nic nie zmieni i dała sobie spokój...ech... Rumianku ze mną też się podziel tymi Haribo:P Ale fajną paczuszkę dostałaś:) Owieczko a Ty już zdałaś wszystko? Kiedy masz następny daj znać będziemy trzymać kciuki:) A ja byłam wreszcie na zakupach:) Kupiłam sobie bluzeczkę z Kaczorem Donaldem:P A co w końcu jestem Dziecko:D:D Hehe ale jest słodka i już ją uwielbiam:D A teraz muszę iść jeszcze kupić mamie jakieś kolczyki, znaczy się póki co sie rozejrzę na imieninki:) Miłego dnia Skraby😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!! Rodzice tak mają. Jakich mi wstydów potrafią narobić \"z miłości\" to wolę nie opisywać :) Zarysuję tylko sytuację tak: jak się poznałam z moim miśkiem, to mój tata chciał mu wlać i wywoływał na solo :) To było na imprezie, bez hamulcy... Wiecie... Mam też potrafi dać czadu miną, jakimś głupim hasłem... Bywa i tak :) To poprostu starcie dwóch dorosłych pokoleń. Trzeba się wyprowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh niesamowity byl wczoraj dzien:) mecz przegralysmy ale walczylysmy jak lwice zadecydowal przypadek:D ale co tam i tak byly tylko dyplomy do wygrania:D fajnie bylo przyjsc do szkoly. potem lazilysmy z olem po miescie i wieczorkiem poszlysmy do PLASTELINY w ktorej mial sie odbyc kabaret muzyka tam jest niesamowita transowa . przyszlo full ludzi kabaret nazywa sie YTU (czyta sie jak sie pisze:D) dali niesamowity szol ludzie oszaleli musieli bisowac bo nikt nie chcial im dac zejsc ze sceny ja sie poplakalam ze smiechu:D beda wystepowac teraz 9 czerwac na przegladzie kabaretow w koszalinie pod patronatem KONIA POLSKIEGO idziemy dostalysmy zaproszenie od samego skladu :D bo znamy sie z widzenia ze szkoly wczoraj sie poznalismy z imienia poniewaz pozniej zostalo moze 5 osob (w tym ja i olo) i chlopcy z kabaretu ktorzy nas zaprosili do stolika bylo bardzo zabawnie wytanczylam sie jak juz dawno tego nie robilam:D wrocilysmy do ola o 3 i po prostu padlysmy fajnie od czasu do czasu wyjsc same razem bez naszych facetow zwlaszcza ze miskiem ostatnio nie za dobrze (czekam az to sie rozwinie i mam nadzieje ze ten bezruch w naszym zwiazku wkoncu ruszy:() 🌻kurko gratulacje trzymam juz kciuki za obrone 🌻owieczko tobie rowniez gratulacje boze na tym topiku siedza tylko piekne i inteligentne:D 🌻kig jezu jak ty przezylas badanie krwi aaaa ja zawsze mdleje jak jakas przewrazliwiona ale to uraz z dziecinstwa:D boze ty masz z ta twoja mama uh zeczywisie straszne zgadzam sie z rumiankiem mozliwe ze twoja mama miala zly dzien 🌻anussska gratuluje 6 rocznicy i widze ze ty tez sie dobrze bawilas w dniu dziecka:) 🌻nala super bluzka ja sobie ostatnio kupilam na ramiaczkach ze znakiem supermena i z napise supergirl uwielbiam zwalowe koszulki:) 🌻bombastyczna zeczywiscie wczorajszy dzien byl do swietowania nie do uczenia:) 🌻rumianku haribommmm uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewczynki dzieki ze staracie sie mnie pocieszyc moze myslicie ze przesadzam itd ale moze podsumuje to tak: w wieku 6 lat obiecalam sobie ze zostawie matke sama i zwieje z tego piekla...jak mialm 6 lat...zabrczosc i zadufanie w sobie moga przycmic najwieksza matczyna milosc...aha jeszcze jakby kazdy nadawal sie do roli matki a nie tylko do yuppie ktora lata za kariera... cicho juz sie nie zale ale gigusiu przeszlam badanie nie zemdlalam patrze na to coziennie ostatnio w pracu sie przyzwyczailam zreszta kiedys mialam byc chirurgiem ale stwierdzilam ze balabym sie tej opowoiedzialnosci... moje wyniki pierwszy raz od 6 lat sa dobre! nie mam anemii!co prawda wszystko ledwo przekroczylo mi dolna granice ale ufff zmiescilam sie~!to chyba prze to ze jak przyjechlam nazarlam sie miecha i mi skoczylo wszystko...a o dziwo mam za wysoki...cholesterol!jaja...jak lekarz powiedzial w tym wieku i przy mojej wadze to jest praktycznie niemozliwe...jedyne wytlumaczenie to stres ale bez jaj! siedze teraz mam wreszcie chwile spokoju brat poszedl odprowadzic kumpli pada dalej...sidzialam z nimi 5 godzin eeeehhhh co za nuda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi mnie tez anussko:P wlasnie weszlam do domku:) wysle wam haribo na mial kazdej po trochu:D uwielbiam was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdawalo mi sie ale widzialam tu wypowiedz anusski, ja juz chyba trace wzrok albo jej post zniknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki wyslalam wam po 2 swoje zdjecia nie wyslalam do bomby kurki i kasi bombastycznej bo nie mam ich maili...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig ale ja dostalam maila od ciebie ale bez zdjec, wyslij na ten drugi mail, nie na ten rumiankowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju no ja sie juz zgubilam w tych mailach!bo wy na kafeterii macie jeden a wysylaie z drugiego:-P no to na ktory rumianku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym mowisz juz sprawdzilam i powiem ci ze wyslalam na oba sprawdz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam :) sliczny bobsek taki \'kuciu kuciu\' jak ja to mowie:-P wloski byly sliczne cicho nie mow zaczynam zalowac ze obcielam...teraz zapuszczam:-D dobra ide spaciu lulu dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D:D Wiecie co znowu wylądowałam na karaoke:P Jestem już uzależniona:P A dzisiaj dałyśmy pokaz śpiewu i odważyłyśmy się spiewać do mikrofonu:DAle było fajnie szkoda, że już musiałyśmy iść. Ale w środę następne:P KIg cieszę się, że masz dobre wyniki:) Super:) Gigusiu jejku ale fajnie z tym kabaretem:D i dostałyście wejściówki ekstra:)A z Miśkiem się nie martw na zapas, na pewno będzie wszystko okej w związkach tak już jest że raz z górki raz pod gorkę... Bomba powodzenia na egzaminach:) Trzymamy kciuki:) ja zaraz sprawdze maile:) A teraz zmykam spać:) Miłych snow😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK wstalam i jestesm z siebie dumna wczoraj biegalam przez 20 min non stop :)..........z miskiem cos sie sypie mamy teraz oboje uczucie totalnego zobojetnienia na wszystko no i dzisiaj wyplynal w morze ja juz nie wiem jak to sie wszystko potoczy wiem tylko ze go kocham ze on mnie kocha ale sytuacja robi sie dziwna.......... 🌻kig dzieki za zdjecia sliczna z ciebie dziewoja:D jak znajdziesz zdjecie z krotkimi wlosami to zaraz przysylaj. a z mama to nie przesadzasz cos jest nie tak mimo ze na pewno cie bardzo kocha nie powinna tak robic. gratuluje dobrych wynikow z tym cholestelorem pompa jak taka chudzinka moze miec nadmiar:) 🌻rumianku tez dziekuje za zdjecia piekne dzidzia jest slodka (znowu odezwal sie we mnie zegar biologiczny:D) 🌻bomba powodzenia na sesji trzymam kciuki 🌻nalu zeczywiscie karaoke uzaleznia tez to kiedys przezylam:D 🌻owieczko,bombastyczna,kurko, anussska❤️ zycze wam milego dnia :):):)a te znikajace posty to rzeczywiscie cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Dziewczynku gdzie Wy???Ojej jak tu dzisiaj pusto... Kig dziękuję za zdjęcia:) Śliczna z Ciebie dziewuszka:) Ale te włoski długie miałaś fajne...no i ja tez czekam jak znajdziesz jakąś fotkę z krotkimi włoskami to prześlij:)A ta mama...hm...tak jak Gigusia napisała, coś z nią jest nie tak.... Gigusiu ja mam nadzieję, że to z miśkiem to chwilowe....bo Wy się tak kochacie jak o tym opisujesz... też byłam dzisiaj pobiegać:) Musiałam się iść dotlenić:) Rumianku Tobie też dziękuję za zdjęcia:) Śliczna ciocia i mały skarb:) A ja dzisiaj się uczyłam cały dzień, potem poszłam na dworek pobiegać. I przyjechała moja kuzynka, wiecie doznałam szoku była dla mnie milusia jak nigdy!A teraz miłych snow Skarby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK uh jestem zla co to ma znaczyc nic wczoraj nie pisalyscie a jak juz to troszku zadam wyjasnien:D nie no zartuje:D pewnie wczoraj byl jakis fajny dzien i wszystkie bylyscie po prostu w wirze wydarzen:D ja dzisiaj mam komunie kuzyna jeszcze wszyscy spia wstalam wczesniej zeby do was napisac bo pozniej ojciec wpadnie w histerie:D wczoraj kiedy bylo mi zle obejrzalam joe black z bradem pittem poplakalam sie ale mi bylo lepiej kiedy weszlam do swojego pokoju zobaczylam ze na komorce sa 4 nieodebrane wiadomosci od miska poscilam mu strzalke z nadzieja ze jeszcze nie spi. nie spal gadalismy godzine nie wyplynal wczoraj tylko dzisiaj o 3 w nocy. ja sie polakalam(zaryczany dzien) on sie poplakal (no moze nie tak histerycznie jak ja:D) ale bylo mi naprawde lepiej. stwierdzilismy ze bedzie co ma byc ze to jest po prostu kryzys a kryzysy kiedys kurwa w koncu przechodza....dobra koncze ide sie szykowac mam nadzieje ze jak wroce bedzie wiecej postow:) 🌻naleczko dzieki za wsparcie duchowe👄 i ciesze sie ze kuzynka milsza sie stala :D 🌻rumianku anusssko owieczko kig bombastyczna bombo kurko❤️ dziewczynki milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×