Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

dobranoc nie juz naprawde ide:) lalala lalala lalala kocham was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądłam tylko napisać DOBRANOC ❤️ Jejq.. też mi szkoda zwierzaczków :( ale co zrobić.. ooooooooooo jak dobrze, że mi się przypomniało! Muszę nakarmić rybki :P Słodkich snów Kochaniutkie :D Przepadam za Wami ❤️ Ps. Miłość jest PIĘKNA :D:D:D życie też nie jest takie złe.. tylko niektórzy ludzie są źli.. trzeba ich szybko rozpoznawać i omijać na 3 parasolki.. ehh.. myślę, że tak.. nawet jestem pewna.. tak.. jestem scęśliwa :D Już pisałam, że za Wami przepadam??? :D DObrANoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam wam napisac tylko ze jutro odezwe sie dopiero wieczorem bo do godziny 14 nie ma pradu na mojej zabitej deskami wiosce bo remontuja jakies nadajniki, a na 13 mam wizyte u dentysty potem jade prosto na kurs wiec wroce wieczorem, trzymajcie sie cieplutko👄 ups zapomnialabym, ale mialam znowu przygode...siedze sobie w kawiarni zaczytana w ksiazke i nagle wpada mi czarny kot do srodka, zaczyna mi drapac po oknie, skakac po parapecie, zrzucil firanke, strzaskal wazon na parapecie i dopiero uciekl...nie macie pojecia jak sie wystraszylam, pierwszy raz w zyciu balam sie kota...serce mi stanelo, boje sie ze to znowu jakis zly znak, przesladuje mnie chyba jakis zly duch......buziaki myszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZYNKI:D 🌻bombastyczna ja sie z toba tylko w czesci zgodze zycie rzeczywiscie nie jest zle ale wszyscy ludzie tez nie sa zli sa tacy jakimi sie urodzili i wychowali ja wierze ze kazdy czlowiek ma w sobie czastke dobra ktora trzeba odkryc a nie omijac nawet twoja durna byla szefowa rzeczywiscie zachowala sie debilnie ale ona tez ma dom jest czyjas zona lub matka ktos ja kocha i na nia czeka....dobra wiem ze gledze jak jak nawiedzony ksiadz na kazaniu ale w to wierze chociaz nie zaprzeczam ze czuje bardzo czesto zwatpienie w czlowieka a wiem ze tak nie powinno byc 🌻rumianku bede na ciebie czekac z utesknieniem do wieczora. ja wierze w takie znaki niesamowite (nigdy mi sie nie zdazylo takie bliskie spotkanie z kotem) ale nie mysle ze to zly znak moze ten kot przed czyms chcial cie ostrzec lub ochronic......u mnie na wiosce tez czasem nie ma pradu ale jest wtedy zabawnie siedzimy z rodzinka przy swieczkach i gramy w panstwa miasta. widzicie dziolchy nie chodze do szkoly wiec mam wiecej czasu na pisanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem wiem jestem niedobra nie odzywalam sie..nie malam czasu:-( jestem w polsce przyjechalam w nocy o 3 do domu podroz dluga ale nawet nie meczaca tylko ostatni odcin ek z lotniska do domu bo moja szanowna mamiusia stwierdzila ze nie wyjedzie po mnie na lotnisko o musialam z balic jechac docentrum czekac 3 godziny na autobus tluc sie do sacza (do sacza juz mogla po mnie wyjechac dziiiwne...) i nie moge spac wczoraj ledwo zylam (wyjechalam z domu o 530 rano) ale tutaj jestem na wsi i cholera krowa za plotem zaczela....muczec o 720 rano!gggggggrrrrr....a ja sie wsciekalam na hindusow ze za glosno muzyke puszczaja.... w samolocie bylo fajnie 9uwielbiam latac szczegolnie moment startu) tylko nudno przez chwile\\ zabuczalam sie wczoraj i przedwczoraj za kotem znow chce mi sie plakac buedaczek zostal sam w tej anglii kupilismy mu na oiady...5 pizz hamburgery i parowki moje biedactwo:-( teraz siedze u brata w pokoju (spi chlopczyk w gornej czesci pokoju-to byl kiedys moj pokoj fajny jest bo ma wlasnie podzial schodkami na dol na czesc mieszkalna albo schodki do gory gdzie jest lozko-dawna pracownia mojego tatusia) kot mi chodzi obook lasi sie:-) co prawda to nie moj KOT KOT KOT buuuuuu oj dziewuszki ale zes cie sei opisaly juz mniej wiecej wiem co i jak z wami Czesc BOMBO jestem kasia lat prawie 20 z wolverhampton (birmingham) z anglii gdzie studiuje public relations i pracuje jako eeee\' \'\'recepcjonistka medyczna\'\' wogole to jestem z muszyny (malopolska) gdzie mieszkalam przez wiekszosc zycia i z poznania (gdzie miezkalam przed wyjazdem do UK po maturze i gdzie jest moja rodzinka kochana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Słońca!!! :D Kiguś.. jej.. co by tu napisać.. WELCOME w Polsce :D:D:D szkoda tylko, że przyjechałaś bez swojej Połóweczki :( Ale i tak fajowo, że jesteś :D Qrczę.. gdybyś mieszkała deko bliżej mnie to normalnie bym Cię odwiedziła :) i do kiedy Kotku zostajesz??? Gigusiu.. i tu ja się z Tobą nie zgodzę niestety :( Tzn ja nikogo nigdy od początku nie skreślam ani nic takiego.. ale są ludzie.. Właśnie.. poruszyłaś przykład mojej byłej szefowej.. nie Kochanie.. ona nie ma nawet ludzkich odruchów :( Rodzina??? Rany.. wystarczająco długo u niej pracowałam 😭 żeby ją poznać :o Kochanie znam mnóstwo ludzi, którzy u niej pracowali i wszędzie to samo :( Cała O-ka jej nienawidzi! Eee.. nie pisz mi o jej rodzinie.. opisałabym Ci wszystko.. ale.. aj.. ONA NIE POSIADA UCZUĆ!!! To zołza nie człowiek. Uwierz mi Kotku :( A jej hobby to utrudnianie ludziom życia. Ja nie wierzę, że ona ma jakieś zasady i zahamowania.. o wartościach moralnych nie wspomnę. Kurde na temat tej baby mogłabym książkę upisać.. niestety 😭 Znam jeszcze jedną podobną osobę.. ale to już zupełnie inna i milion razy gorsza historia więc nie będę jej pisać i Was dołować.. A jak do tej pory wiara w ludzi zawsze ale to ZAWSZE prowadziła mnie w ślepą uliczkę. Niestety taka jest prawda :( Kidyś wierzyłam w ludzi, ufałam.. a teraz już nie. Za dużo złego mnie spotkało. Nie piszę oczywiście, że wszyscy są źli i wstrętni.. bo są ludzie dobrzy i wspaniali.. ale takich spotyka się dziś coraz rzadziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnyśmy Kochane się cieszyć, że są w naszym życiu osoby.. ehh.. WSPANIAŁE :D A na resztę trzeba po prostu uważać, zanim się zaufa. Tylko tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ KIGWOMENKO uroki wsi sa czadowe (krowa) szkoda ze jestes bez kota swojego ale i tak zycze ci udanej zabawy:D w kraju nad wisla:D 🌻bombastyczna ja jednak nadal wierza w ukryta dobroc ludzka ci co sa \"zli\" zazwyczaj przezyli cos w zyciu co ich spaczylo ale czlowiek rodzi sie dobry tylko zawile sciezki zycia go tak ukrecaja. nie mysl ze pisze tak poniewaz nie mam stycznosci z podlaoscia ludzka chcialabym nie miec ale mam ale mimo to nadal wierze ze w kazdym z nas znajduje sie iskierka dobra nie chce zebys mnie zle zrozumiala ale mama od dziecinstwa mi nie pozwalala mowic na kogos kogo naprawde powierzchownie znam ze jest glupi i zly(na co sie na nia wsciekalam) ale teraz wiem ze miala racje zawsze jest cos (sytuacja rodzinna, zawod, zniecheceni) co spacza czlowieka ale to nie znaczy ze on do konca zycia bedzie tym zlym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdechła mi rybcia 😭 i druga ledwo zipie.. nienawidzę tego 😭 i to mój prawie najulubieńszy bojowniczek 😭 Buuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig witamy w ojczyźnie:P wiecie co nie mialo byc pradu, ale na razie nie ma na drugiej czesci ulicy, u mnie chyba wylacza po poludniu, wiec na szczescie mnie juz nie bedzie:) czytam sobie ksiazke i nie umiem sie oderwac, milego dnia:) a co do wiary w ludzi to ja tez ostatnio ograniczylam moje zaufanie, bo za duzo razy dalam sie wykorzystac i oczywiscie mnie to nie wyszlo na dobre, ale czlowiek uczy sie na bledach....buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguś masz duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo racji.. ale gdybyś wiedziała tyle co ja to zmieniłabyś zdanie na jej temat :( Ja też chciałabym dalej być taka naiwna i łatwowierna jak byłam kiedyś ale życie uczy.. i mnie już nauczyło wystarczająco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna ubieglas mnie:P ludzie bywaja rozni, ja zgadzam sie z Toba, mnie tez zycie nauczylo ze nie warto wszystkim ufac bezwzglednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Rumianku ❤️ to czekam ;) A Rumianeczku i masz świętą rację, że człoweik najlepiej uczy się na WŁASNYCH błędach.. tzn ostrzeżenia czy czyjeś rady w ogóle nie skutkują.. dopiero jak człowiek sam się przejedzie.. aj.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok myszki ja musze przygotowac prowizoryczny obiad bo potem uciekam do dentysty i na prawko, wiec wroce poznnyyyym wieczorem ale zagladne jeszcze zanim pojade(mam nadzieje ze bedzie prad) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne ale prawdziwe :( Wiesz Aniu jak mieszkałam na wsi, to po każdej burzy nie było światła pół dnia więc doskonale Cię rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :D w takim razie przyjemnej wizyty u zębatki(a) i bombastycznej jazdy :D Ja też uciekam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneńka:) Kiguś nareszciesie odezwalas!!jeju jak fajnie:) do kiedy zostajesz??moze zrobimy zlocik w krakowie;) albo gdzies na obrzezach??tak zeby dziewczynki doejchaly;)ojej a gigusia i bombastyczna...??kiedy macie czas ??kiedy bysmy mogly sie spotkac??KKigusdo kiedy zostajez?? Bombastyczna i Gigusiu w człowieka trzeba wierzyc ale nie trzeba mu ufac...kasiu znasz tą zołze wiesz o niej duzo penie nie jest o tylko subiektywna osoba wiec trzymaj sie od niej z dala ale jak ona bedzie kiedys potrzebowala poocy(nie daj Boze) to wiem ze nie przejdziesz kolo niej obojetnie...wiem... rumianeczku slonce jaka ksiazke czytasz?pochwal sie?? ja lece sloneczka z mamunia zalatwiac sprawy i jade do bielska na sklepiki i popatrze sie ile laptpiki kosztuja:)bo musze miec swoj osobisty komputerek na studia;) całuje w czółka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 bombastyczna i rumianku wszystko co muwicie to prawda ale ja jestem naiwna i nie ucze sie na bledach w zyciu duzo razy sie sparzylam duzo razy zawiodlam na najblizszych mi nawet osobach bardzo (pierwsze wielkie zranienie potworny kop od zycia dostalam jak mialam 7 lat ale to jest zbyt osobiste i bolesne zeby pisac na fotum)ale doszlam do takich przemyslen w mojej naiwnej glowce ze wierze w dobro wierze ze nawet zly czlowiek moze sie zmienic. ja nie chce wam niczego narzucac ale wy mi tez pozwolcie dalej wierzyc w ludzi dalej byc naiwna .... 🌻 bombastyczna wspolczuje ci rybek bardzo biedactwo 👄❤️ 🌻 rumianku gratuluje nadal utrzymania pradu :D powodzenia u dentysty i na prawku👄 🌻anussska tez sie chce spotkac z wami to teoche bedzie trudne ale ja narazie mam mnostwo czasu 🌻owieczko kig bomba kurko nalciu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki a ja nie dostałam nic:( zadnego maila:( co jest hę??ja sie upominam!!! Nalus koteczku jak to jutro??to Ty sie pomyliłas czy cu??wrrr to dzis juz masz zakaz wlaczania komuterka!!ZAKAZ mozesz co 5min wstawac otiwrac okno i gleboko oddychac:D a jutro trzymam kciuki!!napewno bedzie dobrze sloneczko, musi byc!! gigusiu ja tez wierze ze kazdy zly moze byc dobry..np moja przyjaciiolka(\" ..\")zawsze byla pelna ciepla dobra kochana zyczliwa ...blee a teraz?zygac mi sie chce😭 kochana bombastyczna apeluje o trzeslanie mi zdjecia z tym \"przystojniakiem\" kim kolwiek jest (kochanie zamnij oczka ja ko czytasz:D) ehh napweno nie czyta bo ja mam wolnosc na neci i 1000% zaufania:D kochany moj skarbek:D kigus odezwac sie prosze, zlonce!! a na laptopiki nie popatrzylam..czasu nie bylo..w pt jade kupic zmoim sloneczkiem i z mamusia bo chce wizasc na raty:) 0%:)no a dzis łaziłam po sklepach przymierzlam te spodenki przed kolano w terranovej z mankietem ale kurde S byla za duza na udach i na dupie:( w pasie byla dobra:D a mamusi kupila mi limonkowe buciki z malym czubeczkiem na malym obcasiki:)sliczne:)wyslalam witkowi zdjecie i zadzwonil i pow mi \"ale one sa zolte:D!?\"no nic..mowi ze mu sie podoboaja:) JA CHCE SPOTKAC!! JA CHCE SPOTKAC!! JA CHCE SPOTKAC!! WASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ahia kupowalam y mamusia karnisye i yaslonzŁ= do chatki i kupilysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeee y i z mi sie na klawiaturze przestawilo musze uwazac na to teraz.....a zawsze byla ta klawiatuka na dole na pasku i to sie tem zmienialo ale jej nie ma.. mialo byc ze kupilzsmz zaslonz i karnisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) mam pierogi i bigosik i mmm torcik i psia jego mac nie ma slonca tylko pada:-( pij whiskey z bracholem palic mi sie cche nie moge bo jestem w domu i nie moge Z mucza:-( bbuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus a beżowe najtańsze;)ale sliczne:) w ktoki??jejuuu ja to mam bzika na ptk wszytkiego dziecinnego;) al dzis wypatrzylam do siebie do pokoju zaslony w pastelowe paseczki(tez dzeicinne) za 9.90 z m;) chyba se je zakupie:) takie słodziutki:) Kiguś tyśchyba nie doczytła co mysmy ci tu dzis popisaly;) najedz sie slonce za wszytkie czasy:) Nalus no a to mogli sobie tak przelozyc nie inforumujac nikogo??a fee!!ugryz ich ode mnie;) dasz rade jutro trzymam kciakaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK :) wczoraj juz nie pisalam bo pojechalam z mama na zakupy i nosze OKULARY:D zawsze mialam wade wzroku ale jakos sie migalam od ich noszenia a szkiel kontaktowych nie znosze no ale w koncu doroslam do noszenia zwlaszcza ze sa takie czadowe i malo widoczne kupilam tez sobie buty sportowe bo w czwartek mam final szkolny w siatke:Dpompa jakbym byla nie wiadomo jak dobra:D a najwazniejsza wiadomosc MISIEK ZDAL cala mature alleluja moj tata stwierdzila ze nareszcie ma ziecia z matura bo co do corki to on sie obawia:D 🌻naleczko trzymam kciuki dzisiaj za ciebie za ten egzamin. no coz ludzie sa czasami dziwni a najbardziej to denerwuje kiedy chcesz juz napisac a oni przekladaja:) 🌻bombastyczna sluchaj czy to zdjecie nie bylo robione w LICHENIU daj mi szybka odpowiedz 🌻anussska ja ci wyslalam maila jeszcze raz sprobuje. ladne buty naprawde lubie takie orginalne rzeczy 🌻kig super zarcie:D a z ta pogoda to rzeczywiscie teraz do dupy no i wspolczuje ze ćmikami:) milego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×