Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Dokładnie Rumianku. Ja nie wiem po co oni tam pojechali. Przegraja z Ekwadorem Niemcy nam dokopia a z Kostaryką to wolę nie mówić:O Kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy niech sie już pakuja przynajmniej zaoszczedza nam i sobie wstydu!!! DO BANI Z JANASEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak tak!! A Dudek i Franek siedzą w studiu!!! Kuzwa niech do domu jadą lepiej! A widziałaś teraz sędziego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę z tych sierot! I oni się dziwią, że kibice ich wyśmiali w Chorzowie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo ja obserwuje pisemna relacje na wp, brat mi z dolu krzyczy jak jest akcja wtedy lece na dol szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe daj spokój Krzynówek strzelił bramkę a sędzia uznał sobie, że był na spalonym...po prostu do d...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety są po prostu sztywni....do domu niech wracają wstydu oszczędzą...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie o mało nie dostałam mini wylewu:P Ale jak dla mnie to się doigraja...o jakiś Ekwadorczyk padł na murawę... i jeszcze Jelenia wpuszcza...szkoda, że nie Rasiaka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no dokładnie:) Wiesz co aż wyłączyłam telewizor nie będę się denerwować nie ma czym...może jeszcze im się uda coś wywalczyć...chociaż...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdzielę no to jedziemy do domu:( Znowu dostaliśmy po tyłku:( Panie Janas po prostu cudowny skład i gra zespołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chyba zajebie, sorry za slownik ale nie wytrzymuje juz, zjem ta klawiature z nerwow chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Rumianku wiesz co aż się płakać chce jak na nich patrzę;(;( Boże ja nie wiem ale czy oni grać nie umieją??? Przecież grają w tych zagranicznych klubach i co na Mundialu sie zebrać do kupy nie potrafią...Sieroty jedne...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja tez o tym myslalam, maja kontrakty w zagr klubach, to co oni tam robia?? szatnie sprzataja czy co?? pierwszy mecz i od razu taka bania😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a wiesz co ile sie naczytałam ostatnio, ze Żuraw taka gwiazda, będzie błyszczeć...no wlaśnie pokazał jak błyszczy...Kuzwa masz rację chyba sprzątają szatnie.. A odpowiedz dla Pana Boruca na jego cudne stwierdzenie po meczu w Chorzowie jest taka \" Ale powiało wiochom\" ( Celowy błąd w słowie wiocha) WSTYD WSTYD WSTYD WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak mi już słów, ja nie wiem po co te treningi, masażysci, lekarze kucharze jak nie ma efektów:) Polska druzyna jest juz posmiewiskiem dla calego swiata!!!!!!!!! WYJEżDżAM Z POLSKI!!!!!!!!!!!! WSTYD!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku ja też uciekam z Polski:( Póki co nie ma sensu patrzeć jak nasza cudowna drużyna sie kompromituje...Wiesz co ja się cieszę, że Małysz jeszcze daje rade czasami bo tak to normalnie wstyd jak nic...Kurde! Ale jestem wściekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ten mecz to była żenada, mieli tyle okazji...ech...szkoda naszych nerwów:( jestem wściekła 😠 spijcie slodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mamy tu zagorzale kibicki ja tam z gory wiedzilam ze to bedzie zenada i nieogldam bo szkoda moich nerwow:P:P no i waszych:) za to obejrzalm piekny film ahhh co to byla za milosc ale sie rozmarzylam oki ja tez ide spac miejcie sie dobrze moje piekne :P ps, czy mi sie zdje czy naprwde juz od wielu stron to nieiwdze naszej bombastycznej?? hmmm idzie w moje sldy ze nic niepisze:P:P NIECH SNIA WAM SIE ANIOŁKI❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ja też nie widzę Bombastycznej:( Nie wiem kurcze czemu ona się nie odzywa:( No nerwy mam popsute jak nic! idę spać też:) Miłych snów Kochane 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gladalam z tata mecza mama malowala pazury a my wpierdalalismy czipsy i blam nogami o lozkooooooooo wrrrrrrrrrrrrrrrrr pilke zamiast do przodu to do tylu...jak juz bramkarz nasz bramkarz podal do przodu to drugi zas wykopal za daleko...calcyzas byli na srodku boiska i podawali sobie pileczke w trojkonciczku.....janas chyba dostalpo dupieeee mam nadzieje ze sie ocknie:(mam wrazenie ze sie zalozyl o swietna kase z jakims mplem - debiem ze nie pusci dudka na MS no i postawil sie..eh szkoda gadac:( no przeciez.....:(😭 rumianku widzias te strony co ci wyslalam lini o tej autoszczepionce??czy zes nie widziala i mnie olalas??;) nals dobrze ze zaliczl:P a co juz wiesz ze to lanie wody nie zdane i na wrzesien?moze jednak nie??;P owieczko dobrze zrobilas..ja mialam plana z tata ze zamykamy oczy od 80min ale musialam patrzec bo nie wiem dlaczego...:P bombastyczna martwie sie o ciebie juz mi sie twje jedno zdjecie wydrukowalo teraz ide na ksero bede rozwieszac powoli jak sie tu nie zjawisz!!!! kurko no to masz jeszcze nie cale 2tyg:D dasz rade:D juz ci lepiej w nosek? a ja dzis od 12 zalatwiam sprawy:( podzwonilam po dziekanatach podowiadywalam sie ze mi sei terminy pokonczyly a moglam skladac sokojnie na inne medyczne:eh ja to jestem przytepa:( no i potem z witeim lazilam po miescie i musialam odebrac sbie wyniki z prob watrobowych(dobre som) no i potem mama zadzwonila ze nie roci z pracy do 20 i postanowilam ojechac jej pomuc i czekalam pol h na busa bo sie spoznil no i pomoglam jej powukladalamdatami faktury od klientow powpinalam dowody wewnetrzne wpinalami jakies rachunki taka fajna robota:) jeszcze w maturalnej klasie chcialam isc na ekonomie ale zmienilo mi sie na medycyne:P no i zaczelam sie uczyc biol chem i fiz na4mc przed maturami:Pe nie 5mc:D o i wrocilam pozno i poszlam ogladac mecz:) a najlpiej bo ccialam kupic czipsy na mecz to byly tak pste poli z czipsami ze hej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:D Anussska dokladnie chipsow nie było nigdzie:D Słońce ale złożyłas te papiery na ŚAM? A i dobrze, że wyniki wyszły dobre...:)A własnie jak tam Twoje ciśnienie? Hehe ja też miałam wyłączyć TV ale mi nie wyszło, no musiałam obejrzeć tę ich kompromitację cudną;) Boże za co my mamy tak piękną drużynę...ale ze mnie patriotka:P:P Wiesz co też kiedyś za nim odkryłam wstręt do matmy myslałam że pójdę na jakiś taki kierunek z nią związany ale w czwartej klasie LO mi się odmieniło na historię;) I się baaardzo z tego cieszę:D No a ja sobie wstałam nie dawno i zaraz zabieram się do czytania ksiązki na egzamin:) Mimo wszystko ciekawa jest i jakoś tak się fajnie ją czyta:) Miłego dnia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem:) Anusska to ty niezlozylas padana na uczlnie?? dobrze zrozumialam i terminy ci sie skonczyly?? bo wiesz ja tez jestem jakos ostatnio przytepa jak to napisalas:P i mogalm zle zrozumiec:) feee myłam lazienke domestosem i jada mi rece ze hej fefefefefe a ja nielubie robic nic w rekawicach bo niemam potem czucia w rekach:) hihi kupilam sobie dzisaj na lumpeksie zajebista dzinsową spudnice ale mowie wam dalabym za nia gdzies 40 zł napewno a pani mi ja sprzedala za 5 zł:):):) i niema zadnego defektu czujecie to:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×