Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

powinno byc chyba trzymamy, ale przez ta alergie ledwo widze na oczy:( ide sie kapac i spac, dobranoc myszki👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kociaczki moje ;) BOMBSTYCZNA JEST??BO JEJ NIE WIDZIALAM!!!!!!!!!!!!!!!! jtro poczytam coscie poisay jak zdaze...dzis raniutko pojechalismy do krakowa bo moja siostrzyczka sie bronila i obronila sie:) juz ma mgr!!!!!:D ale ajnie mialam z nia zostac na zakupach ale jutro ide na kolejna mikrodermabrazje i mamsi jade pomuc dopracy i wogoe...tak wam przyszlam napisac co u mnie i ze zyje i odezwe sie pewnoe p magdzie m:) a i kupilysmy sobie z siostra lozka w ikei takie same duuuze na 2m bo mojwitek jak sie dzis na nim polozyl to akurat nogi na samym koncu a glowa na samaym poczatku..nie wiem jakie to 2m ja on ma 180 no ale co tam:) teraz poszedl do dmeczku bo byl tu i pomagal mojeu tatusiowi skladac:) a ja przykrecalamsrubki:) kocham was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś slonce wiem c przezywasz bo ja czesto ryczalam nad ksiazkam to zak ze musisz odpoczac i isc poodducac wiesz?juz pewno spankasz:0napewno bedzie dobrze!!!obieuje!! owieczko sloneczko to dzis to byla poprawa tego c facet ci pow ze umiesz na wieciej?? rumianeczk a ile ty jesz juz to diane35?? gigusiu szkoda ze u mnie nie ma maxa nagralabym cie na kasete!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZONKA❤️ jade zaraz do babci i kolejne srzatanko pokoji ale w sumie sie ciesze i to bardzo bo moj stan forsy na dzien dzisiejszy wynosi 0 zl 0 gr :D:D a po ostatnich wypadach naprawde pieniazki mi sie przydadza zwlaszcza ze pewnie w piatek lub sobote pojade do mielna:D od paru dni jest u mnie niesamowita pelnia uwielbiam czerwcowe pelnie wczoraj wschodzil ogromniasty pomaranczowy ksiezyc w odglosach wszystkich ptakow i bylo tak cieplo z 15 stopnii ach az sie rozmazylam:D 🌻rumianku rzeczywiscie ten wasz pilkarz to niesamowity przystojniak:D trzymam sie z toba w dzisiejszym dniu bo widzialam w pogodzie ze stezenie pylkow jest baaardzo wysokie tez teraz co chwila lazawie i leci mi z nosa ble 🌻anussska super lozio:D:D:D z 2 m nagle na 1,8 hihi a moze witek urosl:D 🌻nala trzymam kciuki dasz rade:) 🌻owieczko kig bombastyczna kurko bombo:) MILEGO DNIA DZIEWCZYNKI👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gigusiu u mnie jest dzisiaj chyba maksymalne stezenie pylkow bo kicham jak glupia od rana, mam opuchniete powieki juz i czerwony nos, mam juz dosyc!!!!!!!!!! a tak wogole to dzien dobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu gdzie wy dziewczynki jestescie???❤️ no wrocilam od babci zarobilam pieniazki i jestem happy:D:D:D 🌻rumianku stezenie pylkow jest tragiczne leci mi z nosa jak z kranu i oczy mam spuchniete KOSZMAR :/ no ale coz trzeba przezyc jestem z toba:D BUZIAKOLEPY dla was dziewoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadal sama:( nikawo nicziego :) a dzisiaj podobno ostatni odcinek magdy m :( czy ktos tu jest HAAALOOOOO:D dzisiaj jest piekny zachod slonca nad morzem eh no i znowu mnie wziela nostalgia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nikogo nie ma to ja sie rozspisuje a wiec tak zycie nabiera kolorow po 20 hormony przestaja tak buzowac wlacza sie rozum:P(zartuje) chociaz po czesci jest w tym troche prawdy. wiekszosc nas szalonych babek po 20 zaczyna odczuwac zegar biologiczny i nawet jesli ktoras sie do tego nie przyznaje i twardo mowi ze tak nie jest rozczulaja ja jednak slodkie zdjecia dzieci i chodzacy tatusiowie z bobasami (przynajmniej mnie rozklada pozytywnie ten widok). ten wiek jest juz zaczeciem prawdziwego zycia postawienia na swoim szukania wlasnej drogi i odciecia pepowiny, oczywiscie czesc z nas zaczela juz to wczesniej ale jednak wiek 20 jest takim umownym rozpoczeciem zycia doroslego. minelo juz oszolomienie 18 i wydawaniem sie ze juz teraz wszystko wolno i nikt nie ma prawa mi dyktowac warunkow na szczescie ten durny wiek minal. ostatnio spytalam sie mamy czy moge jechac do mielna przy mojej 18 letniej siostrze ktora oburzona stwierdzila ze PO CO ja sie pytam skoro mam 20 lat na to ja (wkurzyla mnie) ze nadal mieszkam w tym domu jestem na utrzymaniu rodzicow i jakies zasady trzeba miec. na co ona ze mnie nie rozumie bo ona juz nie musi sie pytac bo ma dowod BOZE co za dziecko!!! uh no ale coz moze jej kiedys przejdzie. no wlasnie po przytoczeniu tej rodzinnej historii chcialabym powiedziec ze ja jeszcze 2 lata temu bylam taka sama ah ten durny wiek buntu i jakies chore ucieczki z domu. teraz sie wielce bulwersuje a taka sama bylam dlatego ciesze sie ze mam 20 lat i zaczelam myslec:D no dobra dalej ciagnac moj wywod nad wyszoscia zycia po 20 uwazam ze wtedy w koncu kobieta staje sie kobieta jej cielo nareszcie nabiera porzadnych ksztaltow ( a nie jak ja mialam 14 lat i wygladalam jak orangutan z potwornie dlugimi ramionami i chodem jak czolg) po 20 odkrywamy swoja delikatnosc i ze kobieta moze zdzialac cuda swoim czarem i urokiem:P w kazdej sytuacji:) no i kontynuujac mowilam ze to bedzie wywod emanowanie pieknem swojego ciala wiarze sie z epatowaniem swojego umyslu ktory juz wkroczyl w odpowiedni wiek na rozwazania o istocie milosci prawdziwej nie na pokaz milosci ktora sama w sobie jest piekna i nie trzeba nikomu nic udowadniac...🌻 Jest jeden kwiat - kwiat jak wiosenne zorze, Tak pełen blasków i woniących tchnień, Lecz rwać go można w rannej tylko porze, Jak słodką mannę we wschodzący dzień, Miłości kwiat. Więc zrywaj kwiat! korzystaj z błogiej chwili! W uroczy wiąż miłość z młodością ślub! Nim słonce życia na zachód się schyli Nim wrzące serce zmrozi zimny grób - Korzystaj z lat, Rwij miłości kwiat! 🌻 a tak wogole to tesknie za nim boze doslownie czysta telenowela on na morzu ja w domu lzy zachod slonca gapienie sie w morze filmy w mojej glowie takie jak w telenowelach jak sobie cos przypominaj:) i tak czy siak moj hose plywa a ja mrija czekam ze lzami na ladzie na plazy z rozwianym wlosem:D no dobra koncze moj wywod ale zaraz ma SIE KTORAS POJAWIC UH :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze czy to dzien pod znakiem GIGUSI i rumianka o 12 33 jestem zla zla lalala nudzi mi sie no dobra wiem ze macie waznejsze sprawy tylko ja sie obijam lalalallalalala gabi dola ma :P zostalam gwiazda jednego dnia na topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro was nie ma ja zaczne nowa strone J E S T E M S A M A T A K I L O S n a r a z i e Z A P O M N I A N a T A K I L O S sory rumianku sciagnelam to od ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh JUZ MNIE WKURZA TA STRONA BO WAS NIE MA 🌻 J E s t e m w k u r z o n a b o m o i c h d z i e w c z o n e k n i e m a c h l p boze was naprawde nie ma przez caly dzien oprocz rumianka zostalam strazniczka dnia trzynastego we wtorek roku panskiego 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k i e d y t a z a s . . n a s t r o n a s i e k o n c z y ? ? ? ? nie ja sie naprawde nudze ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja musze zaczac ta trone musze musze musze musze musze musze musze kocham was wracajcie👄 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to jakas klatwa ale mnie naprawde juz zaczyna ta strona denerwowac k i e d y k o n i e c z e b y b y l a n o w a s t r o n a p r o s z e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEEEEEEEE zwyciestwo przybylam zobaczylam zwyciezylam:D:D dobra ide spac nie no najpierw ide obejrzec magde m 🌻rumianku swietny sposob znalazlas na rozladowanie nerwow z tym pisaniem pionowym :P szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gigusiu ja sie dołączę do twojego biadolenia, dziewczonka gdzie wy jestescie?? jestem happy bo madzia m sie tak łaaaaaaaaadnie skończyła, ta pi** Dorota wyjechała i jest git, ciekawe czy bedzie 3 sezon. u mnie same nudy dzisiaj, kicham, smarkam i wycieram oczy z łez bo zapomniałam sobie kupic kropelek do oczu...uch anusssko Diane zaczęłam właśnie 4 opakowanie:) buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Brazylia wygrała 1:0 z Chorwacją :D a nawiązując do wypowiedzi gigusi...20 miec lat to nie grzech, ja dopiero kończe 20 za 6 miesiecy (pod koniec roku) :D:D::D:D:D:D ja mam 20 lat, ty masz 20 lat przed nami siódme niebo....z tej alergii mi sie juz w mózgu poprzestawiało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie zestresowałam bo oglądałam terminarz rozgrywek mojej Portugalii i jak będzie ich mecz to ja będę w pracy😡:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek moje drogie kibicki i moja kochana gigusio:P ja tez kiedys tak polowalam na otwarcie stronki hihi ciekwa zabawa co nie :) tak Anussko wczoraj milam poprowe tego co mi facet niewpsila i wiecie co nieuczylam sie nic olalam to i dostalam 4:) ale wydaje mi sie ze dal mi ta 4 za to ze przyjszlam a nie ze to olalam:) teraz czekaja mnie 2 najtrudnijesze egzaminy prawo finansowe i administracyje czyli 3 ksiazki bo 200 stron:( 😭 nieweim jak to zrobie a to juz w nasteopnym tygodniu:( ale dzisiaj niemam zabiaru sie zrazac niczym i jade sie w koncu oplac na dzielkeczke:):) ahhh marudzilam od 3 dni ze bym pojechcla ale niemilam jak bo tu muislam jechac po wpis tu na egzamin ale dzis mam wolne i od pracy tez wiec wykorzystam sobie dzien na moj relaks:) kurde i bytm zapomnila no Anussko kochnie dziekuje za fotki ty naprwde masz piekne widoki kurde zazdrosze ci tego ze tam mieszkasz naprwde :( ale ciesze sie ze mam kolezanake w tak pieknym miejcu bo zawsze jak bede chcila sie rozmarzyc albo uspokoic to wyslesz mi zdjeca tyk krajobrazow i bedzie tak jak ja bym tam mieszkala:) Gigusia od ciebie tez dostalm meila ale niechca mi sie otworzyc te zdjecia:9😭 wyslij jeszcze raz jak mozesz Rumianeczku ty moj kocham cie za ta piosneke >ba i nietylko za piosneke za to ze jestes tez :) zeby niebylo< jest super i zawsze ja chcilam ale niemila jak jej sciaganac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogldalam wczoraj Tristana i Izolde nawet fajny film chcoc jak dla mnie troszke za malo wtakow o milosci a za duzo o tych calych wojnach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki:) jade na zakupy z mama, wiec napisze potem, owieczko fajnie ze sie odezwalas-miłego opalania:D a o bombastycznej ani widu ani slychu:( martwie sie baaaaaardzo!!!!!!! BuZiAkI 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!!! wrocilam, kupilam sobie biala spodniczke, zielony sweterek i niebieskie klapkiz takimi cekinami z przudo na plaskiej podeszwie:) teraz ide z mama trawe kosic na podworku a potem do pracy, ale sie odezwe chyba jeszcze, gdzie reszta sie podziewa?? anussska,nala,kurko, o bombastyczenj juz nie wspomne, zaniedbujecie nasz topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!!! wrocilam, kupilam sobie biala spodniczke, zielony sweterek i niebieskie klapkiz takimi cekinami z przudo na plaskiej podeszwie:) teraz ide z mama trawe kosic na podworku a potem do pracy, ale sie odezwe chyba jeszcze, gdzie reszta sie podziewa?? anussska,nala,kurko, o bombastyczenj juz nie wspomne, zaniedbujecie nasz topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZONKA🌻 🌻owieczko jestes super jeszcze raz ci przesle zdjecia GRATULACJE 4 ❤️jestes madra i wspaniala powodzenia w dalszym kuciu:D 🌻rumianku ty moja podporo duchowa na tym topiku zaprzestalam biegac bo chyba bym teraz byla psychiczna jakbym biegala w tych pylkach jak debil po prostu juz nawet czasami nie moge oddychac i dostalam jakis plam a czeka mnie dzisiaj dalsze szorowanie dywanow:Dsuper zakupy JEZU ty idziesz kosic trawe AAAAAAAAAA powodzenia ja teraz widzac nawet przez okno jak ktos kosi trawe dostaje dreszczy GDZIE WY ???? male skromne pytanko my z rumiankiem tak sie staramy zeby przetrwac w tym strasznym okresie posuchy na tym topiku a wy?? kig pewnie w anglii a BOMBASTYCZNA pisze list gonczy:Dbuziaki dla was i milego dalszego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻owieczko jeszcze raz ci wyslalam zdjecia mam nadzieje ze dojda:D tym razem ja ide teraz nad morze jedyne miejsce u mnie pozbawione alergenu naprawde tylko tam mozge oddychac 🌻rumianku przesylam ci troche tego cudownego zjodowanego powietrza telepatycznie na gleboki wdech:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu dziekuje, ja ucieklam z podworka po 5 minutach koszenia i moja mama zostala sama:P to jest katastrofa, moje oczy wygladaja jakbym byla narkomanka:classic_cool: zjadlam wlasnie obiadek i za chwile ide do pracy, całuskipusta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×