Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

I JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ STO LAT STO LAT NIECH ZYJE NAM nasza nala wspaniala :) bul bul bul bul bul dobra ja ide spac bo juz widze podwojnie monitor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 to kwiatki dla ciebie nalcia i dla wszystkich kobitek ktore przyczynily sie do tego ze jest dzisiaj 100 strona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kilka godzin mam obrone :) rety, jak ten czas zapiernicza :) dziewczyny, badzcie ze mna duchem :) Nala - wszystkiego najlepszego okazji urodzinek 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT kolejny dzien juz prawidlowy dla nali 🌻KURKO trzymaj sie mala dasz rade i bedziemy mialy kolejny powod do oblewania:D a wogole dziendoberek dziewczonka:D zaraz jade do babci dzisiaj mnie czeka 6 pokoii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAPPY BIRTHDAY!!!!!!! wszytskiego najlepszego z okazji urodzinek, duzo zdrowia, szczescia, pomaranczy i usmiechu na twarzy!!!!! STO LAT Nalciu:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 maly bukiecik dla ciebie👄 kurko jestesmy z Toba duchem, trzymam kciuki🌻 gigusiu milego sprzatania, jesli sprzatanie mozna nazwac milym:P dla reszty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam moje Kochane 😍😍:):) Kurko ja trzymam baaaardzooo mocno kciuki! Napisz nam jak już będziesz po:) Gigusiu hehe widzę że dorównywałaś mi kroku:P Rumianku 🌻 Miłego dnia dziewczynki:) Ja może napiszę coś potem:) A gdzie reszta:( Buuuuu zapomniałyście o nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na
a wiecie cop kombinuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co teraz wlasnie pisze 3000 post!!!!!!!!!!!!!!!!!! hihhi znowu mi sie udało...jupi.....jupi.....jupi.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3001 post jest moj!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P:P:P sloneczka ide czytac i napsize cos od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalciu : wszytkiego najlepszego słoneczko, spełniania marzeń w odpowiedniej kolejności i zebys zawsze je miala :) zebys dostrzegala piekno dnia powszedniego:) zebys umiala sie cieszyc kazdym najmniejszym drobiazgiem:) zeby smutek pojawial sie na twojej twarzy jak NAPRADE potrzeba:)zebys byla silna zdrowa i jak doryzjesz setki to zebys nie potrebowala opiekunki:Psloneczko poprostu zycze ci wszytkiego co jest NAJ na tym naszem - jak by nie patrzyc -cudownym swiecie :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 DLA CIEBIE no nie mog ebombastyczna nas zgibula/??beksa] prosze o pioseneczke lez i sumpuastic:) miekszma na gorze teraz jakis czas i udalo mi sie dojechac na rowerze z gory do neta do was:)ale musze leciec do moejgo witkaaa aaa juz tak pozno....no musze sie streszczac:( Nalus jak przeczytalam to o Darku to mnie w dolku scisnelo, sluchaj to bardzo dobrze i nim swiadczy wiesz?no jestem pod wrazeniem...doczekasz do wrzesnia ale codzien ciesz sie zyciem wiesz??:) gigusia a kiedy masz ten egz?bo chce trzymac kciuki:) kigus fajnie ze udalo ci sie zamienic prace:) nadrob koniecznie:0 kiedy zaczynasz wakacjie? rumianeczku sucpio ze podtryzmujesz nasz topik ciebie tu najwiecej;) kurko tryzmam mocno kciuki obornisz sie na 5 :)napewno :) o rany msuze sie streszczac ale powiem wam ze uwiellbiam lososia ale robionego w piekarniku w rekawach w sosie wlasnym i polanym cytryna rewelacja poproatu!!!!!!!1ymmmmmmmmmmmmmmmmmm a oscypki nawet u mnie sa okropne co innego jak estem z witeki m w nowym targu to sa oscypki!! musze leciec ale jutro sie odezwe obiecujem;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrocilam lalala zarobialam pieniazki moge isc balowac :D no anussska ty zyjesz to luz:D fajnie masz z tym swoim witeczkiem ja mam egzamin jutro nic nie umiem i go nie zdam ale w duszy z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zyje zyje barzo dobrze :) ale smutno ze nie mam tam neta na gorze bo teskno mi za wami!!!no a jak patrzylam na ceny tych bezprzewodowych czy to w orange czy plusie to zeby miec predkosc nie modomowa taka ok 100kb/s to trzeba plalcic ok100zl/mc no to same rozumiecie.....szkoda:( radiowy odpada bo nie chodzi o to zeby byl tam ten net ale o to zebym miala jak sie przeprowadze...ehh smutno:(a cenuy tych malych moedmow czykart modemowych??:( naprawde bombastycznej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze pylki mnie wykoncza UMIERAAAAAAAm ale co tam w dupie przeciez nie zamkne sie w domu wiecie co ten egzamin kompletnie mnie nie interesuje zero ZERO LALLALALAL u mnie polowa klasy sra sie tym egzaminem a mi lata kolo gwizdka bo ja mam stosunek do ekonomii nienawistny nie bede sie tego uczyc ja nie jestem stworzona do tego egzaminu i nic tego nie zmieni dupa jasna i juz wkurza mnie to ze jutro musze wstac o 8 ciekawe jak tam kurka i jej praca magisterska juz mam sie zwracac pani magister:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki!!! wrocilam z pracy, ja gigusiu dzisiaj na szczescie nie kicham jakos, alergia dala mi spokoj na jeden dzien przynajmniej:) nala na pewno swietuje🌻 kuro ty tez na pewno swietujesz, my tz wypijemy za twoj sukces, bo na pewno twoja praca to byl sukces:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no poświętowałam sobie:) Były moje kochane dziewczynki i wypiłyśmy sobie winko i szampana;) było miło:) Anussska fajnie, że sie odezwałaś bo teskniłyśmy...dziękuję słońce za życzenia😍Ech no szkoda z tym netem ale rzeczywiście przy tych cenach...ech... Biedactwa moje z tymi pyłkami...mam nadzieję, że to Wam niedługo minie... Gigusiu ja i tak trzymam jutro kciuki na pewno zdasz:) Nie martw się ja jutro wstaję po 5-ej:P Kurko i jak tam??? Idę spać bo to był długi dzień:) Ale bardzo przyjemny;) Dobrze, że jesteście😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze milo spedzilas urodzinki👄 moje dopiero za 6 miesiecy:) spij smacznie❤️ gigusiu, klapsa w d*** i masz zdac i koniec:P bo tam zajade i ci ten zgrabny tyłek złoje:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZYNKI:) wczoraj z miskiem przesadzilismy najpierw on zadzwonil potem po godzinie nas cos rozlaczylo i ja zadzwonilam:) i kolejna godzine. jezu dziewczyny dzieki za gleboka wiare ze ja zdam ale to jest niemozliwe zwazywszy na to ze JA SIE TEJ CHOLERY nigdy nie uczylam tylko sciemnialam:) ale dzieki zwlaszcza rumianku za ten zgrabny tylek:D no nalu viesze sie ze sie dobrze bawilas:D szampaniaro ide na ubaw po pachy pa:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc na samym poczatku chce złożyc najserdecznijesze spóźnione życzenia ale od serca dla naszej kochanej Nali przepraszam ze dopiero teraz ale bede tlumaczysz sie potem StO lAt sTo lAt StO lAt Naluś życzę Ci -duzo milosci -duzo radosci - duzo usmiechu na twarzy - duzo dobergo sexu - duzo marzena -duzo duoz duoz postów na naszym topiku i WSZYTSKIEGO CZEGO TYLKO PRAGNIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz po kolei w niedzile milam sie uczyc na egzamin bo milam wczoraj ostatani juz:) i tu walek zadzwonili z pracy ze mam przyjsc bo kazda jedna wyjechcla a druga niby chora;/ choc mi sie wydaje ze to yla sciema no ale poszlam i sie nic nieuczylam pojechalam wczoraj w ciemoe na egzamin ...iii nieweim dzisj jade po wynki i jak zdam to bede najszczesliwsza osoba pos sloncem:) ale niezapeszam bo nieznam wynkiow:) zraz sobie was poczytam bo mnie zaintrygowala ta 101 strona:) jak dobrze przeczytalm a chco watpie bo jescze spie to nasza gigisua ma dzis egzaminy na studia???? jesli sie mysle to przepraszam a jesli nie to trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z etgo co czytam tez to nasza Anussa niebedzie juz nami tak czesto pisac:( hmm ale za to jak bedzie pisac to jak::):):)🌻 pewnie calymy stronami:) Kurka dosyc świętowana teraz czas poswietowac z nami i sie pochwalic bo jetem bardzo tym zainteresowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, no nareszcie niektorym tu sie przypomnialo o naszym topiku:P tylko gdzie ta bombastyczna??? :( dziewczynki ale u mnie byla burza w nocy, obudzilam sie bo tak grzmialo jakby wojne ktos rozpetal:D ale na szczescie pogoda jest dalej sliczna:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry :D Owieczko bardzo dziękuję za życzonka😍 I jak tam egzamin? Na pewno zdałaś:)a z tą kawiarnią to jakoś tak dziwnie wyszło...ale Ty jesteś zdolna dziewczynka i dasz radę:) Rumianku u mnie teraz grzmi:P Zaraz mi neta wyłączą:( Gigusiu Kurko a Wy jak??? Piszcie szybciutko jak Wam poszło:) A ja dzisiaj pojechałam po piękny wpis za egzamin:) Potem poszliśmy całą paczką na piwo:) Wiecie co trochę żaluję, że koniec roku nadchodzi :P:P:P Anussska będę w Milówce w połowie lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×