Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

no wrocilam:D wiec tak egzamin spoko nie byl zly ale w duszy:) oczywiscie byl dziwny w polowie pytania byly dla idiotow np: jakie uszkodzenia powoduje komputer dla czlowieka? a)uszkodzenie wzroku b)bol glowy c)uszkodzenie nog d) jakas tam pierdola:) no i polowa mega trudnych o ktorych pierwszy raz slyszalam:) ale ujdzie w czwrtek praktyczny:) po egzaminie przyszedl misiek i poszlismy na pizze i kawe a potem do parku u nas bylo dzisiaj 27 stopni i bylo baaaardzo przyjemnie:) 🌻owieczko to nie egzamin na studia (ja ich nie mam:D) tylko egzamin zawodowy o uzyskanie zawodu technika ekonomisty:D a ty dasz rade z tym egzaminem trzymam kciuki 🌻nala ja sie bardzo ciesze ze jest koniec roku:D podziwiam cvie za te zdanie:P 🌻rumianku uwielbiam burze jestem burzoholiczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie działa ta Kafeteria:P:P Gigusiu hehe niezłe pytanie:P Pierdoły jak nic:P Ale i tak będzie dobrze:) A z tym zdaniem to tak napisałam bo ja nie chcę sie rozstawac z moimi dziewczynkami z grupy:( Heh ale piękne zdanie:P:P Mieszkamy w innych miastach i nie będziemy się już tak cześto widywac...ale są telefony i gadu:):) U mnie było pod 30 i myślałam że padne dzisiaj w pociągu...Ech A burze też lubię:) Nawet była niedawno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzisiaj w nocy pierwszy raz balam burzy:) a dzisiaj znowu sie zanosi:P gigusiu mowilam ze bedzie dobrze:) bylam na kursie i mnie te ciplo w tych busach tez dobija, w dodotaku dzisiaj mam wzmorzony atak alergii:( ech zycie alergika jest ciezkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczęłam kichać!!!!!!!!!Żeby to nie była tylko alergia... hehe Dobrze, że Anglia nie wygrała:P Nie wiem czemu ale nie lubię ich za bardzo:P Idę spać dobranoc słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi wczoraj z netem nawalało i kafe mi nie chciała ię załadować. Obroniłam się na 4,5. :) Było bardzo przyjemnie, nie ma się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu dzsila kafe:):) niemoglam wczoraj przez cale poploudnie jej urochomic:):) KURKOOOOOOOOO gratuluje bardzo ci gartulje a ciezko milas?? mądra kobieta z ciebie :):) Gigusiou przepraszam cie za to co wymyslilam z egzaminem na studia ale ja zakrecona jestem:) a jak ci poszlo na tym zawodowym egzaminie?? Rumianku mnie tez tak w pracy kompary gryza ze hej:P tak sie zastanawim czy jechac sie opalac czy jechac na uczelnie ale tak wogole to indeks moze mi odebrac kolezanka a ja moge sie oplac;) hihi co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ciezko i latwo :) oczywicie byly przygody, dostalam pytanie o Wajdzie. Pierwsza moja mysl: acha! to jest podchwytliwe! ha! sprawdzają mnie :P (wiecie jak rozum wtedy galopuje) ale dobrze, ze sie opamietalam, bo to nie bylo nic podchwytliwego ;) komisja przyjemna, promotorka zadowolona, ogolnie bylo ok :) wiadomo, nerwy byly. Kolezanka prawie zamdlala, ale teraz mi troche zal, bo to juz koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz to fajnie ze masz takie wspomnienia:) a napewno ci teraz ciezko bo sie zakonczyla jakis etap w twoim zyciu :( ale glowa do gory jeste PANIA MAGISTER jak to ladnie brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole tego nie czuje :) jest tak, jak bylo w zeszlym tygodniu i piec lat temu ;) smialymy sie z dziewczynami, ze moze trzeba sie zrzec tego mgr, bo wogole dziwnie jakos :) teraz ide na podyplomowke, ale nigdy juz nie bedzie tak jak teraz bylo. Rok to nie cztery lata :) Owieczka u Ciebie tez taki upal??? RANO MYSLALAM, ZE ZEMDLEJE W KUCHNI :) taki skwar i duchota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie straszny upal niemoge spac po nocach najchetniej to bym lezala tylko w basenie ale czas mi niepozwala niestey:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo, spie z otwartym oknem, bez przykrycia, najchetniej w samej bieliznie plus butelka wody przy lozku. jak tam prawko rumianka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Kurko, mądra z ciebie kobietka:) a co do mojego prawka to dzisiaj mam ostatnia teorie, od przyszlego tygodnia zaczynam jezdzic...MASAKRA!!!!!! u mnie tez straszny upal, jeszcze pokoj mam na pietrze i od dachu tak grzeje ze wytrzymac nie idzie, no ale lepsze to niz -20:P miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Boże zaraz sie upiekę...coś okropnego dzisiaj jest... Kurko ogromne gratulacje nasza kochana Pani Magister:D:D Ale fajnie:) A etap wiadomo coś sie konczy coś sie zaczyna...wiesz co ja konczę dopiero drugi rok a juz mi tak jakoś smutno, że to tak zleciało i jeszcze tak mało zostało...chyba zostanę wiecznym studentem:P A na jaką idziesz podyplomówkę? Rumianku nie ma się czego bać prowadzenie samochodu to fajna rzecz:) Bedzie dobrze :) Owieczko hehe ja tak robię, że koleżanka ktora mieszka pod wydziałem odbiera mi indeks;)Więc ja bym wybrała opalanie:) Idę na balkonik z notatkami z psychologii:) W pon będę miała wakacje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez bede wieczna studentka :) teraz ide na prawo internetowe, potem chce jezcze prawo autorskie i zobaczymy, czy bede miala sile na doktorat czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZYNKI❤️ zostalam dzisiaj zastepcza gospodynia domowa:) mama pojechala z siostra do babci:) a ja nagotowalam gar spageti dla rodzinki a teraz po sprzatnieciu calego domu ide myc okna :D:D 🌻Kusko GRATULACJE no wiedzialam ze z ciebie madra kobitka :) pani magister👄 🌻nala ja tez nie przepadam za anglia moze [przez tego bekhama i rooneya :) 🌻owieczko poszlo mi tak sobie ale co tam :) i uwazam ze lepiej sie oplac skoro masz zastepstwo:) 🌻rumianku bedziesz super driver:D:D:D u mnie ukrop ale naszly chmury to dobrze bo jest tragicznie duszno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu kurko przepraszam za to \"kusko\" ale ja zazwyczaj pisze tak niechlujnie na klawiaturze jak w rzeczywistosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki!!!nocuje dzisiaj u dziadka bo babcia w szpitalu a wujek ma nocke wiesz ktos musial sie nim zaopiekowac:) babcia miala drugi dzien zrzedu 40 stopni goraczki i musiala w koncu zostac w szpitalu:( na szcesczie wujek ma neta..ech co to za wujek, 7 lat starszy tylko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZYNKI🌻 jade zaraz na druga czesc egzaminu tym razem czesc praktyczna polega to na rozwiazywaniu jednego zadania przez 4 godziny:D kon by sie usmial milego dnia wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:D Owieczko Twoja Ukraina chyba zle pokazuje...u mnie jest normalnie 101...Skarbie jak tam ten egzamin? Hehe Gigusia świetny egzamin:D Jej ale Ty jesteś beztroska ja już zaczynam sie denerwować a egzamin dopiero w poniedziałek...brrrr... Rumianku ale nasz Ronaldo nie grał...odpoczywa podobno...no cięzki mecz przed nimi bo z Holandia...ale mam nadzieję, że wygrają;) Kurko to zakładamy klub wiecznych studentek;):D A ja dzisiaj ide na karaoke:D musze się wreszcie odstresować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! wlasnie niedawno wrocilam od dziadkow, teraz sie wykapalam i umylam wloski i czuje sie jak nowo narodzona:D straszna duchota u mnie dzisiaj, sloneczko sie schowalo:P katastrofa-od przyszlego tygodnia zaczynam jazdy:classic_cool: z drogi śledzie bo rumianek jedzie:P gigusiu powodzenia na egzaminie, caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze Ronaldo nie grał, niech zbiera sily na Holandie, tez mam nadzieje ze wygraja bo inaczej...zegnaj mundialu:( ale na euro 2004 wygrali z Holendrami, mam nadzieje ze w poniedzialek bedzie podobnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku muszą! Beda walczyć jak lwy:):) Hehe pamiętaj że za uszkodzenia samochodu na szczeście odpowiada instruktor jakbyś nie daj Boże coś zrobiła;) Ale Ty będziesz na pewno dobrze jezdzić:) A co do tego to moja mama wypatrzyła ostatnio, że ktoś tam ma samochodzik do sprzedania i może będę miała własne cztery kółka:D:D Jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! wlasnie zjadlam obiadek i zaraz zmykam do pracy, bylam odwiedzic babcie w wszpitalu a potem na zakupach, musialm kupic mojej przyjaciolce prezent bo ma urodzinki w sobote:D milego popoludnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×