Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hej dziewczynki dzisiaj ja jestem pierwsza!! dalej niewyspana. lece sie myc i ubierac bo jade do szkoly dzisiaj sie zarejestrowac, milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zyje zyje ale strasznie w bieguu jej nie pamietam kiedy do was pisalam ale od soboty nie zyje:p gigus sama wiesz co jest dla ciebie dobre i mam nadzejeze zlosc na zycie przez cie nie przemawai jak pojdejmujesz taka decyzje a nie inna bo widzisz: moja kolezanka zerwala z facetem (zwaizek na powaznie) - na spotkanie w klubie przyszla sama z usmiechem na twarzy po placzu - pytam co jest a ona na ucho mi mowi ze rozstala sie z pawlem ja takie zdziwko ze łohohoho i mowie jej \"twarda jestes\" a ona mi \"wlasnie nie - jestem słaba,bo gdybym byla twarda bylibysmy dalej\", - to jej wyszlo na dobre akurat bo dzis jest z kims z kim jest ciezko bo sie docieraja ciagle ale z ta wlasciwa osoba - jak widac jestem zupelnie inna niz wy a wy (moja kumpela i ty) takie same - ja nigdy nie zrozumiem rozstawania sie z osoba ktora sie kocha ze tak dolnolotnie powiem BO PO CO... no skoro te jablka wybralas to co bedziesz robila przez 20lat??kim ise bedziesz cieszla?? z kim??jak nie z ta osoba ktora powinnas?? chcialabym ci dac wsparcie ale nie umiem:( dziewczynki tu maja inne zdanie ( takie jak ty) ja mam takie jak mam i go nigdy niezmienie (trzeba przezyc cos takiego?? - nie wiem) bardzo bym ci hcicla pomuc i chyba pomoge jak sie zamkne :) bo co zem chciala powiedziec to zem chyba powiedziala o ile cos mi sie nie przypomni niewiem czy wnisoki sie wam nasuwaja taie jak mi :) sprawdzimy:) bo nawet nie wiem czy ubralam to w slowa tak jak chcialam... ja wbieram chyba zmieszanie 1 i 2 teorii bo byc sama nigdy przenigdy bym nie potrafila nawet mowie to witkowi ze nie dalabym sobie bez niego rady zupelnie odbiegam od wizerunku samowystarczalnej kobiety a zreszta ja jestem chodzacym paradoksem jak juz kilka osobs zauwazylo... tak sie skalda ze warunek 1wszej teroii tez sie spelnil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianeczku Nalus ci mowi dobrze kapiel relaks :0 moze to stres przez prawkiem??kto wie??:) na kiedy masz termin?? Nalus kiedy egz?? owieczko to ty juz napewno przegrzebalas ncaly net i wszytkie sukienki:) co jeszcze ci trzeba pokazac??:D anielkoto dobrze ze juz dobrze z twoim P u mnie tez dobrze :) nawet bardzo:)kiedy jedziecie??i fakt straszniy dylemat z tym dyskiem...nie wiem czy bym ryzykowalam soro konsekwencjie moga byc tak powazne... kigus wczoraj mialas na sobie ta piekna sukienke??pisz jak bylo bo ja niewiem czy sie ie pomylialam w tych dniach tyg:)powiem ci ze kupowalam garniaka tak samo jak twoj sasiad wizelam do przymierzalni 5marynarek w r34 i 5 w r 36 i 5 par spodni i przierzalam po kolei a witek na szczescie mial sofe przed przymierzalnia i tylko troszke wykrecal oczami:Dale powiem ci ze kazda marynara lezal inaczej na cycach a spodnie na udach i dupie:P kasiu bombastyczna jejuuuuuuuu naprawde nie wiem co ty robisz odyzwasz sie znikasz jeju nie iwem czy damy ci WYBACZENIE !!!!!! pisaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rumianeczku milej rozmowy z przyjaiola:)i wogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w bigu mowie dzien dobr y i do wieczora wszystko napisze bylo super he he heeee:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gigus wiesz co moze i masz racje to moze ja krzycze w srodku bo mi was szkoda i chcilam to tobie wmowic ale wiesz najwaznijsze jest to ze jestes na dobrym tkou rozumowania i ony tak dalej my trzymamy ksciuki ps.tez bym se poszla na taka babska impreze:P Rumianku ty poranny ptaszku milegoi dnia zycze:) i mam nadzieje ze sie wyspalas dzis?? chco zadnych lekow niepowinnac brac no ale jak juz nic niedzila...nic dla ciebie🌻 oki dziewczny reszcie odpisze poniej bo ide sie szykowac bo jade z tescmi bo suknie slubna znaczy sie ogldac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam wyszykowac sie zawsze zdarze co nie:P anilko hmm to ty hetrea jestes:P hihi ale to dopbrze czasmi trzba faceta sprowadzi8c na ziemie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge cos o sobie??:P przez ten czas jak mnie nie bylo bylam w bielsku u cioci bylam w niedz w czestochowie z babcia rodz i miskiem moim a potem w krkaowie u chrzestnej bo jej syn a moj kuzyn mial az 9ur a witek byl konieczny bo nie ma spotkania naszego ez witka bo ten moj maly michal czeka tlko na witka jak mnie zobaczyl a skradlam sie pzez taras to od razu do mnie \"a gdzie witek??\" hehehe :D to nim i jego bratem opieowalismy sie w zeszle wakacjie przez msc a witek ostal z nimi sam na 1tydz a ten maly go tak kocha tak sie do niego tuli a widok jak placze a witek nosi go na rekach (9ltka) mnie rozwala jest taki slodkiiii michal sie wkurzyl bo mu sie gra nie chciala zainstalowac i polecial z placzem do drugiego pokuju a witek za nim a wrocili razem michal usmiech przez lzy u witka na rekach:) jeju ale on bedzie zarabistym ojcem juz to widze:0ymmm ale sie rozmarzylam a wczoraj w katowichach bylam w bibioltece witek sie dostal na US na informatyke ale zlozyl rezygnacjie bo jest na AE no i ja musiam isc do bibioteki jeju dostalam 17 ksiazek a dostalabym wiecej ale mam te ksiazki czyliw sumie 25ksiazek \"na poczatek\" jak to pani powiedziala w biobio....bede przychodzic w ciagu roku:Ppo reszte bo jeszcze 2rok musi odniesc:) hehehehe no nie moge:) fajno zanieslismy ksiazki do mieszkanka i co sie okazalo ktos pryzpalil cos mleko?i tak nam w lazence smierdzalao ja se mylse dory poczatek...zslon sie nie dalo zaslonic bo sa na jednym drazku z firanami jaks pozrzywane..co to bedzie:P ale lozko ochszczone:P phi jestem strasznie glupia:o jechalismy z dwrca busem pprzysieszonym i na jednym przystanku wsiadl pan na wozku inwalidzkim kieroca zatrzymywal sie na nie kadzym przystanku i zaieprzal strasznie i ten pan w pewnym momenie kzyczy jeszze ja panie kierowco ja widze ze chcial wysciac a facet odjechal z takiem przyspeszeniem ze polecialam do przodu i lece do keirowcy ze ten pan chcial wysiasc a on mie opieprzyl ze przeciezsie sie zatrzymal :o zgroza poprostu.... zadnej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeee kigus fajno ze fajno bylo a mozna potem cos wiecej??;) owieczka mnie nie zauwazyla chyba a tu akie 3 dupne posty:) ale fajnie z tesciami suknie ogladac??ale superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki kochane...;) Musze sie pochwalic, ale zarazem nie chce zapeszac....:) Wczoraj spedzilismy bardzo milutko wieczorek, az bylam zadowolona;d Powiedzial ze sie zastanawial(myslal) nad moimi slowami(ogolnie moja wypowiedzia:)....A ja powiedzialam tylko ze\"mam nadzieje ze wyciagniesz wnioski\"...a tak bylismy na probie, z mlodsza grupa....najpierw sie na niego denerwowalam bo nie moze zapamietac ukladu...;)ale pozniej smialismy i wyglupialismy sie....bylo milutko..;) Wiecie co jeszcze???????poszlismy na spacerek, a pozniej do niego...zjedlismy kolacje i polozylismy sie....wiece o co mnie zapytal??????????????? Co bym zrobila gdyby chcial sie ze mna zareczyc;>????a mi szczeka opadla....:)no i nie wiem, szybko zmienilam temat....tylko powiedzialam mui \"czy na pewno chce byc z taka wiedzmia, ktora codziennie sie kloci....heheh\" A teraz pilnuje Kubusia i chyba pojdziemy zaraz na spacerek.... A tak poza tym to wszytsko ok...;) rumianku- wypocznij kochana, nie przemeczaj sie tak....aha i Nala ma racje, nie pij kawy, bo tylko szkodzi..;) anussia- jedziemy juz w czwartek o 6 rano-wyjazd...:djuuz sie nie moge doczekac..;) wczoraj klisze kupiłam , dzis bede kupowac jedzonko na droge, a jutro pakowanie rzeczy i strojów...ciesze sie ze i Ty sie juz nie klocisz z Witkiem..;)pozdrowka 🌼 ❤️ 👄 No to buziaczki dla kazdej i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczonka🌻 piekne slonce po rpostu cudowny dzien:classic_cool: ide zaraz po cudowny plyn do plukania tkanin:D a i wogole milego dnia❤️ 🌻anielko dobrze ze wygarnelas P. co czulas w tamtym momencie zasluzyl sobie;) no i zaczal w koncu myslec skoro zadal ci takie pytanko:D dobrze ze zaczelo sie miedzy wami ukladac:) 🌻nalcia zaczynam byc zauroczona twoim kolegom Rafalem:P dobrze ze jest przynajmniej dobrze sie bawisz:) 🌻rumianku boze jak ja chce byc juz na twoim miejscu w sensie rejestrowania sie w szkole u mnie wyniki 14 eh... juz mam stresa 🌻anussska bardzo dziekuje ci za wszystkie rady i na pewno masz racje ale ja ostatnio stwierdzilam podobnie jak twoja kolezanka ze my jeszcze nie doroslismy do tej milosci bo obje nie umiemy az tak sie poswiecic, poswiecic nasze marzenia aby byc razem...Witek naprawde bedzie cudownym ojcem:) a tych ksiazek to extra duzo boze ja juz tak dawno nic nie czytalam :) ale mam nadzieje ze niedlugo zaczne nadrabiac 🌻kig wieczorem zdawaj relacje z tego jaka furore zrobilas :D 🌻owieczko powodzenia w ogladaniu suknii jestem taka szczesliwa jak czytam twoje opowiadania dotyczace slubu dajesz mi wiare ze wszystko kiedys sie ulozy :) 🌻bombastyczna ty chcesz chyba dostac kopniaka w twoja piekna pupeczke:) odezwiji sie dziewczyno;) ide po ten plyn rodzice sie pakuja i w piatek wylatuja do tej anglii trzeba bedzie zaczac samodzielne zycie....szczerze juz sie nie moge doczekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko totylko sie cieszyc:) i nie kloic sie nie byc wstretnym itd:D ja tez czasami a takie tematy odpowiadam wymijajaco a otem sobie mysle ze sokro on pyta to czemu nie pogada na ten temat:) potem troszke zaluje ale ciagle idziemy do przodu:) owieczko: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a183b94d40050dd.html moze nie jest taka prosta bo ma kilka warstw nadole ale jest piekna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki przcezytalam was w biegu bo zaraz jade do mojej przyjaciolki nie spalam dobrze a sęk w tym ze ja wogole kawy nie pije, 3 razy do roku mi sie zdarzy:P mozecie dalej kombinowac:P trzymajcie sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam pare moich zmutowanych zdjec bo chce wam pokazac ze sie juz usmiecham i jestem happy :) zdjecia sa ze wczoraj wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus niezauwazylam cie zes byla nedemna ja sloneczo trzmam za ciebie kciuki 🌻 naprwde hce zebys byla szczesliwa i ty wiesz najlepeij jak to osiagac:) buziak w czolko rumianku stres jak nic :p aha gius to jeszcze niedugo do wynikow:) tryzmam kciuki!! ja tam wierze ze M nie wytryzma i przyleci do ciebie z placzem ze on...blabla bla nic nie powie tylko zaczniecie sie calowac i juz :) ja lece dodermatolozki:)i do mojego w a potem do rosmmana bo sa w promocji pojemnki na piperz i sl za 3.5 i miski musimy kupic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusska Ty powinnaś iść na psychologię a nie na medycynę jak dla mnie:) Nie no żartuję ale psychologiem tez byłabyś bardzo dobrym:) Egzamin mam w poniedziałek o 8 rano mam nadzieję, że będziecie trzymać kciuki.:) No rzeczywiście twój Witek bedzie fajnym ojcem skoro tak świetnie się dogaduje z tym 9-latkiem:) Urocze to jest:) A słuchaj Ty byłaś w bibliotece tej UŚ-ia? Tej głownej czy w swojej na Ligocie? Bo jak w głownej to obok mojego wydziału i wiesz co my możemy pewnego dnia na siebie wpaść;) Widzę, że uroki mieszkania juz Was dopadły:P Nie będzie tak zle zobaczysz:) Gigusia zaraz sprawdzę pocztę:) Ja Cię kobieto moja podziwiam naprawdę, że jesteś taka silna:) Ja nie umiem skończyć z byłym i przejmuje się każdym jego słowem a Ty proszę uśmiechnięta i w ogole:) A dzisiaj M przyjeżdza? Mam nadzieję, że wujaśnicie sobie wszystko tak na spokojnie:) A tym Rafałem to ja też chyba zacznę być zauroczona:P Naprawde fajny z niego chłopak:) Owieczko napisz nam koniecznie pozniej jak tam oględziny sukni:):) Anielko ale Cię niezle zaskoczył:D Powiedz mi Skarbie a myslałaś nad tym kiedyś ze no wiesz co bedzie jak Cię poprosi o rękę? Jestemz Ciebie dumna że się nie pokłociłaś z nim:) KIg opisz nam koniecznie jak było:) Rumianku Skarbie a może zacznij jeść jakieś witaminki? Pij dużo soków i jedz owoce:) Kochana jesteś w Woznikach? Bo własnie patrzę na opis Twoj ja wiem gdzie to jest:D;) A Bombastycznej jak nie było tak nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wczoraj byłam na tym karaoke i wchodzimy tam a siedzi sobie Rafał:) Od razu nas zawołał i tak siedzieliśmy sobie z nim:) Był konkurs na najlepsze wykonanie i Rafała wykopałyśmy do Jury:P Hehe ale miał minę ale nam przebaczył;) jesteśmy okropne potem z nami śpiewał:) W czwartek idziemy znowu:P Fajny z niego chłopak i kurcze nie wiem hm....a jak sie zakocham:P A Darek wraca w połowie listopada dopiero:( W ogole jestem wkurzona na jedną moją koleżankę. Robi się na taką co to ja nie jestem pomijając fakt, ze no hm... z rozumem to u niej nie najlepiej po tym co wyprawia. Wczoraj rzucała się na Rafała przytulała go gdzieś a biedny chłopak nie wiedział jak się od niej uwolnić:P no ale najgorsze jest to, że strasznie dogryzała Ani wiecie że ona jest taka śliczna mądra i w ogole a my to takie podrzędne w koncu prawie się pokłociłyśmy z nią bo ileż można? No to tak w skrócie a teraz wracam do ankiet:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus a gdzie ty dokladnie mieszkqasz bo ja sie pogubilam w jakim miescie?? ja bylam w woznikach, wlasnie wrocilam i ide jesc obiadek bo musze isc dzisiaj predzej do pracy, anielko ale cie ten twoj zaskoczyl, ja mysle ze to znak ze on powaznie mysli o waszym zwiazku, ja sie dzisiaj zarejestrowalam w mojej szkole i inauguracje mam 29 wrzesnia o godz 17:) lece buuuuziaki dla wszytskich👄👄👄 anussska a po co idziesz do dermatloga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh anielko no no nsatepna niedlugo bedziesz zaaobraczkowana gratulacje juz moge skladac?zostaw na wierzchu jakis swoj pierscionek zeby go wykradl i kupil na taki sam rozmiar zareczynowy to mu ulatwisz sprawe:-P Nala wariacie no co by nie z tym rafalem jak sie donbrze dogadujecie to poflitrowac mozna a ten syndrom to mu chyba tylko uroku dodaje co?> Owieczko ten link co go... (nie pa mietam ktora z was) teraz [podal to nprawde ladbna kiecka! ladna no no anusssko heheheh jak juz lozko przechrzczone to najwazniejze:-P co do witka i dzieicakow to teraz masz przynajmniej wglad na niegp jaki bedie w rzyszlosci wiec obserwuj!!!boze i nic mi nawet kobiety o ksiazkach nie mowicie bo jak sobie pomysle o tych 40 podrezcznikach na 1 przedmiot,,,zeby to jeszcze tyle bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku no jeju oslabiona chyba jestes nie chasaj (hasaj?) tyle do kolezanek idz do wanny na dluggga kapiel i pac wczesniej niewiasto! Giga zdjecia pokrecone musze przyzmnac ale milo widzeiec twoja usmiechnieta mordke:P JA CHCE MIEC KRECONE WLOSY!!!!!!!!! no dobra a teraz jak bylo wczoraj... pomijajac szczegol ze jak przyszlam do kliniki to sie okazalo ze o 530 jest zakladanie spirali jednej pacjencce i ze mam asystowac bpoze myslalam ze umre zamienilam sie na ten dzien godzinami z kolega i przeciez kurde nie moge zostac dluzej o 530 mam wyjsc a Sam nie moze asystowac lekarzowi bo kurna nie jest kobieta!!!!cale szczescie pacjentka przyszla wczesniej kazalam jej wrocic po siostre do domu zeby kobieta chociaz byla w pokoju ubralam sie szybko w kiblu (Sam sie pyrta czy biore s,lub czy co:-P) wylatuje ide przez heath town (dzielnnica najgorsza w wolver ) i slysze same gwizdy doszlam do centrum do teatru i czekam 15 minut ggggrrrrr Janak wreszcie idze w tej swojej todze (hihi) i sie wkurza bo z tylu ma taka niby narzyte czerwono zolta i sie wkurza ze to prawie jak stanik chyba ciezkie jak diabli i niewygodne i ze zaczyna rozumiec dzwczyny...no ale on musial isc do pierwszych miejsc na dole pierwszy rzad ja z jego najlepszym kumplem poszlismy na balkon tuz nad nim robic zdjecia.Usmialam sie niezle z tym kumplem bo to bardzo sympatyczny czlowiek. No dalej idac o 630 wyszla pani wixce rektor otworzyla ceremonie odegrali hymn panstwowy i uniwersytyecki na scene weszly jakeis sztandary i inne bardziewia i caly tlum wykladowcow w togach (kazdy z inna narzutka z tylu-odpowiednio do tego ktory uniwerek konczyli) i troche ich bylo mimo tego ze to byla ceremonia tylko dla szkoly komputerow i matmy. No i pogadali przyznali doktora honorisausa czy jak to sie zwie jakiemus profesoroi z instytutu komputerow w indiach . No i pogadali pogadali i sie zaczelo wymienianie nazwisk. Po kolei zalezy kto jaki przedmiot wybral na magisterke a ze Janak wygral computer science plus whatever (:-P) to byl jako jeden z pierwszych bo do tego dostal magistra 1 klasy (z wyroznieniem najwyzsz potem to 2.1 i 2.2 najgorsze 3) zrobil sobie zdjecie z trektorem wktory wyglada jak mikolaj i poszeeedl! i tak to sie ciagnelo prze godzine oal nie usnlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i potem cos tam zaspiewali fajny jezz ze szkoly musycznej od nas z uniwerku z innego kampusu pogadali uroczyste yjscie rzucanie czapkami w niebo (matko wylezli na ulice przed teatr a ta ulica prowadzi dodworca autobusowego i sie korek zrobil) poszlismy do pubu naprzeciwko na piwo (ja na zywca poczywiscie) kolezanka akurat pracowala i potem poszlismy odac ubranko porobilismy zdjecia przed glowym budynkiem mojego kampusu (na jednym dostalam buzi w usta no no hehehhehe giga juz wie :-P) no a potem poszlismy na kolacje do restauracji hinduskiej z poczatku mysl;lam ze umre a potem mnie od talkerza nie mogli odciagnac:-P super jedzonmnko a ten ich chlebus co prwd nie taki jak ode mnie z piekjarni wiejciej ale i tak dobry no i tak kolo 24 wrocilam do domu bo wszystcy musielismy isc rano do pracy ale byle do piatku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kig slonce no wiedzialam ze bedziesz dżaga:D dobrze ze sie tak swietnie bawilas:P troche rozrywki nigdy nikomu nie zaszkodzi:) 🌻rumianku tak sie ciesze ze u ciebie plany naukowe tak sie swietnie ukladaja:D 🌻nalcia do polowy listopada szybko zleci a ta twoja znajoma to rzeczywiscie wnerwiajaca no ale coz zawsze gdzies sie znajda takie idiotki:) 🌻anussska juz widze to wasze gniazdko z witkiem na pewno bedzie bardzo cieplutkie i urocze:) misiek przyjedzi jutro ogladam magde m. i mnie wziela nostalgia musze sie pogodzic ze z romantycznych pocalunkow na pewien dlluuuuuuugi czas nici dobranoc miski😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig no to niezła imprezka;) Ten pocąłunek też nieżły;) a słuchaj Ty już z Kotem to nie jesteś? Bo cos mi tu nie gra za bardzo. Cieszę sie, że tak miło spędziłaś czas i musiałaś ślicznie wyglądać;) Gigusiu ja też oglądam Magdę M i jejku jak ja bym chciała aby ten D juz wrócił...ech musi szybko zlecieć bo oszaleję:P Trzymaj się jutro jak zobaczysz Miśka🌻 Rumianku to super ze szkołą:) ja mieszkam niedaleko Częstochowy w Myszkowie:) Taka mała mieścina;) Idę dalej oglądac a potem lulać miłych snów Wam życzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zywca nie lubie :P tzn piwa za to moje miasto kocham:P ja tam myslalam o psycho a moja siora skonczyla ale moze mi sie uda polaczyc psycho z lekarskim:Pojojoj ale by tego bylo co nie?? kigus o to zes miala imre ze hohoho!!wysokie progi:) masz zdjatka siebie ?jeju wejz wysli muisz miec!!!!!!!!!!!plissssssssssssssssssssssss rumianku zamykalam naczynka pradem i zapomnialam jak to boli..ze lsery sa takie drogie:( no nic efekt jest super gorzej teraaz na polikach strupy powiedzialam witekoi ze do nigo nie przydje bo mam czerwony ryj:p powiedzial ze mge i miec czerwony ryj tak wiec poszlam :D no ale ryjek niemilosierny:D noo aaaa Nalus ja bylam na ligocie u siebie na slamowskiej ibiotece nie wiem czy jakies nasze ksiazi sa w usiu moze cos z tych bardziej humanistycznych jak przydjze czas na psychologieitd:) zobaczy sie ja jeszcze jestem strasznie blada wte sprawy ale wpasc na ciebie bardzo chetnie wpadne:D!!!mzoemy sie nawet umowic ze na siebie wpadiemy:) ogladalam magde m i powiem wam ze wysnilam taki scenariusz ale sobie i trulam witkowi dupe co on by zrobil jak by sie okazalo ze umeiram za kilka meisiay wiem nie powinno sie tak dolowac.ale ja mam takie glupie mysli....doszlismy do wnisku ze musialaby szbo zajsc w ciaze :( jeju dobra juz tak nie smece ale ....no dobra juz dobra owieczko jak zakupki?? bombastyczna ma przekichaneeeeeee jestes u pani!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wnerwili ci scenarzysci podobno malaszynski ma sie pojawic tylko przez 5 odcinko no i oczywiscie nie moze powiedziec magdzie o chorobie paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gigus i nalus:) gigus ja to uwarzam zes jest twarda mimo to ze moja kumpela uwazala ze to znak slabosci nie wiem jakto jest ale wierze ze jutro sie na siebie zucicie i pogadacie w miare spokojie po tym rzuceniu sie na siebie a zdjatka super:) nie wiem jak sie piesze uwarzac i zucic:P nalus na takie glupie babska szkoda czasu i uwage tracic wiesz??bo rany żesci:D przeciez ona ma komleksy i to widac na kilometr no bo jakze...takze nie warto nawet sie do takiej odzywac chyba nie wypada:O eh to wtedy tez nie warto..nalus a ile jedzidz do katowic i cyz busem czy pociagiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻nalcia dareczek roci i sie rzuci :P oczywiscie na ciebie:P 🌻anussska z ta twradoscia nie przesadzajmy po prostu zaczelam patrzec realnie ok lulu spac:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×