Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

gigusiu martwisz mnie bardzo....uwazam dalej tak jak napisalam..na 100% tak uwazam, ze ta bezsilnosc i bunt jet powodem waszgo zachowania bo przypominam sobie nas z w kiedy bylo na prawde zle i co??ja wtedy mowilam powinnismy sie rozstac itd....co prawda nigdy do tego nie doszlo ale chcecbyla taka, w takiej sytuacji w jakiej wy sie znalezliscie sadze ze moglo dojsc do tego ozstania nie wiem jak ja bym sie zachowala pewno tak jak ty/wy...ale chcialabym zeby mi kos powiedzial ze jestem zdrowo pierdolieta bo mam kogos kogo kocham i wyrzadzam mu niesamowita krzywde bo żesz kurde po to jestescie zeby byc ze soba na dobre i zle!ponawaiam pytanie ile kobiet czeka na mezow 6msc zeby byc ze soba nastepne 6msc??no ile??po to jestescie razem zeby byc ze soba a nie rozstawac sie bo \"tak bedzie lepej\" lepiej bedzie jak oboje sobie popatrzycie w oczy i stwiedzice ze nie mozecie przeciez zyc bez siebie!!!!!!! jeju giga prsoze cie odezwij sie i napisz cos napisz ze juz zmadrzalas!!przeciez wiedizeliscie ze tak moze byc ze ON poplynie a pamietasz wasz wyjazd 4dniwy??paietasz jak wrocilas i jak mowilas ze milosc wsztko pzetrzyma ze sie juz nauczylas schematu gora -dol ze wiesz ze to ten ze nie pozwolisz mu odejsc, jezeli ON tez chce ebyscie sie rozstali ze tak bedzie lepei jto robi totylko dlatego ze cie kocha ale powiedzmu ze nie tedydroga ze bedziesz przy nim no juz prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 owieczko sliczna suknia mi sie jednakpodobaja zupelnie proste: ) jak jakas znajde to ci tu wklepej linka albo wyse:) bo szyjesz prawda?? rumianku ja tylkopamietam jak pisalas ze cie magda m wkurza:P Nalus anielko kig no i poszukiwana jak zawsze bombastyczna😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu nie bedzie wyklad ze dlugi za ro konkretny wiesz co chyba cie rozumiem bo to jest tak kochacie sie i lqnie dlatego ze sie kochacie sie rozstajecie (eee) bo w sumie nie chcecie sie trzymac tak jakby na sile (eeee) przez najblizsze 5 lat. Oboje wiecie ze bedziecie cierpiec a tak to dajecie sobie czas i okazje na cieszenie sie zyciem. Nie mowie ze od razu ty sobie znajdziesz innego a ona bedzie biegal za hawajkami. Nie nie psychicznie bedziecie dalej ze soba bedziecie myslec ale takie mysli o jezu jaka jestem samotna chcialabym gdzies isc ale misiak jak to by bylo jakby on tu teraz byl nie zadreczysz sie na smierc dziewczyno macie nie zrywac kontaktu slyszysz?jesli to naprawde jest to to poczekacie na siebie i 10 lat ale teraz wasze drogi na pewien czas sie rozchodza i takie trzymanie kogos bo ma sie zobowiazania...ty musisz naciezyc sie mlodoscia i nauczyc sie byc sama on tez musi zrealizowac swoje plany mysle ze jak cos to i tak sie zejdziecie. Nie plakusiaj slonko prrrrooosze wiuem ze to co napisalam moze w pierwszym moemncie nie miec sensu ale nie chce zebys sie zadreczala hjestes dzielna i madra kobietka jesli czujecie ze tak bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko sukienka ladna tylko ze ja bym hiala jeszcze skromniejsza bez tej halki podoba mi sie natomiast to ze jest taka 1 sniueznobiala 2 ma takie warsty leciutkiego materialu 3 i ten HAFT na dole!!!! aaaaa ale masz fajnie Anielko dziecko drogie ilke ty wazysz i przy jaki wzroscie?czemu ja jeszcze twpojego zdjecia nie mam? jak chcesz mnie zobaczyc to masz linka www.piruetka.sympatia.pl tak wygladalam dwa lata temu teraz biust mi urosl i mam krotkie (juz nie krotkie bo do ramion wlosy) powiem ci ze cie rozumiem ze chcesz schudnac pamietam dzien jak wrocilam po wakacjach do baletu jak mialam 14 lat okres dojrzewania i przytylam tzn mialam taka figure jak mam teraz czyli jak na tamten wiek bylam gruba facet od baletu popatrzyl sie na mnie z obrzydzeniem i stwierdzil ze jestem prosiak i mam salceson bbbbrrrrrrr ale 2 lata schudlam te nieszczesne 5 kg biust niby zostal ale facet zaczal to wykorzystywc tzn (bez skojarzen:-P) np w walcu wiedenskim stwierdzil ze zrobi ze mnie laske i dal mi suknie z najwiekszym dekoltem hi hi taki w ksztalcie literi v co siegal do eee prawie brzucha:-) ale tego uczucia zzalu i wstydu kiedy mi to powidzil nie zapoomne nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziewczyny apropo sukienek i ciuchow Jey mnie poprosil zebym byla jego \'date\' tzn zebym poszla z nim na jego graduation day tzn bedzie pewni wiecie togi rozdawanie dyplomow jakies przyjecie i teraz ja nie mam pojeciaco ja kurcze mam na siebie ubrac??????????????????????????????????????????????? malo tego musze sie spytac w klinicie czy moge sie zamienic z koleznaka na godziny bo to sie zaczyna 530 a ja 645 koncze prace na drugim kon cu miasta yyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus kurde kazda cie tu zawali tym co sadzi ja sie jednak nie zgodze ani z kig ani z owieczka (nie obrazcie sie ;P ) uwazam jak uwazam i nigdy nie pojme roztawania dl adobra siebie nawzajem pomimo tego ze sie kochacie no to tyle a ty jestes madra i sama musisz/mmusicie zdecydowac co zrobic.... kigus no idz w sukience ale nie bedzie ci za zimno??jeju nie mam pojecia kiedy to i czy na polu czy gdzie??napisz wiecej :) a ja jestem u mamy powpinalam jej papiery posegrgowalam i na niaczekam i naciagam jej neta bo ona tu ma modem:P phi ale fajnie... no nic gigus prosze cie jak tylko to czytasz to nie zalewaj sie lzami tylko odpisz wygadj co zcujezs moze jakos ci pomozemy....wiem ze tam jestes:P bombastyczna ty znow od warszawy umilklas od soboty cie nie ma jeju a sadze ze nam mussiz duuuzo opowiedziec:P co tam??? buzka dla tych nieobecnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSTALM SIE DO MOJEJ SZKOLY:d:d:d Dzisiaj przyszedl polecony:):):) odezwe sie wieczorem, bbbbuuuuzzzziiiiaaaakkkiiii👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJEJJEJEJEJE G R A T U L U J E Rumianku super cieszce sie ze sie dostalas a ja dzis bylam znwou na poczukiwanu butow i dupa blada nic se niekupilam :P kupilam se tylko gazete za 10 zł ktora wlasnie ide czytac Anussko ja sie wcle niegniewam kazdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrazic :) i ja szanuje jeszcze bardziej ososby ktore maja odwage miec inne pogladay:) wiec luz:) Ruminaku jeszcze raz gratuluje Gigusia odezwij sie kochnie obiecuje ze nibede cie juz pytac co i jak tylko badz z nami a kiedy bedziesz gotowa to sama poiwesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻owieczko wspaniała suknia cudowna slub na pewno bedzie taki jak sobie wymarzylas 🌻rumianku GRATULACJE wiedzialam ze tak bedzie byliby totalnie glupi gdyby nie przyjeli takiej dziewczyny jak ty 🌻kig ten faect od baletu to chyba sam byl prosiak mozgowy wrrrrrr co za palant. super ze idziesz na to cos z togami nie mam pojecia jak tam sie trzeba ubierac ale patrzac na amerykanskie filmy czy angielskie stwierdam ze angielsko mowiacy jak sie trzeba ubrac elegancko zazwyczaj nie maja gustu wiec jak ty sie ubierzezsz na pewno bedzie super a maseczki antycelulitowe koszmar tez to przezylam 🌻anussska powodzenia w segregacji papierow 🌻nalcia ucz sie ucz ja juz zapomnialam co to ksiazki 🌻anielka boze z czego ty sie chcesz odchudzac chyba tylko z wlosow ale jak to dla dobrego samopoczucia to powodzenia gratuluje zdania egzaminow to jest najbardziej inteligenty topik na swiecie 🌻bombastyczna gdziekolwiek jestes wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje❤️👄🌻 zycie i tak mimo wszystko trwa nadal...i to jest najwieksza paranoja... sama jak zwykle sobie musze wszystko poukladac juz lepiej poplakalam sie po waszych postach nie martwcie sie ja zawsze sobie daje rade jeszcze raz dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...;) anussia- sliczny domeczek, normalnie sie w nim zakochalam...:d naprawde mi sie podoba....marzy mi sie taki...;) kig- kochana w Anglii juz bylam, teraz jade do Bretanii, wysle Ci moje zdjatka...;)no troszku mam z czego, na zdjeciach moze tego nie widac, ale troszku z ud i brzuszka by sie przydalo...:d owieczko- sukienka jest sliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko mi sie nie podobaja falbanki, ogolnie w nich nie gustuje, ale przynajmniej wyglada na prosta, dyskretna....:) rumianku- kochana wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!tez bym sie chciala dostac w koncu na studia...:(a to dopiero za rok..;(:(:(:(:(:( Anussia ogolnie sie nie zabralam tak za odchudzanie, zeby niczego nie jesc...:)poprostu mniej jem i duzo cwicze....codziennie mam proby po 2godziny, wiec w dwa tygodnie troszku zrzuce..:d a dzis do tego bylam na dzialce u babuni i pracuje z lopata i motyczka:D heheh ale smiesznie wyglada..;) no i wlsnie oto takim sposobem probuje cos zrzucic, moze wprowdze troszku brzuszkow...;) gigusia- dziekuje....;)🌼 Kochana zmartwilas mnie wasza, badz Twoja decyzja..;( Nie wiem, moim zdaniem nie powinniscie od razu sie poddawac!!!!przedewszystkim powinniscie sprobowac, moze akuratnie sie wam uda, tym bardziej ze naprawde sie kochacie!!!!!!!!!!!!!!!napisze wiecej do Ciebie pozniej.... Jak zwykle spiesze sie bo zaraz na probe ide...;) I jeszcze do tego poklocilam sie mama, bardzo mi smutno...;(eeehhhhh te klotnie mnie kiedys wykoncza....;( Kochane milego dzionka wam zycze dla kazdej po 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala kochana dla Ciebie oczywisciwe rowniez ❤️ 🌼 👄 chyba tym razem kazda w moim poscie zawarlam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam placzliwy nastroj nie wiem czemu Giga dolaczam do ciebie jeju musimy to jakos zwalczyc staruszko bo jak ie to sie wykonczymy wiec cicho wracam do spraw codeziennych... Rumianku jak fajnie a o to za szkola?jak i gdzie? buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis beda w international office dorwalam formularz o kolejne stypendium naukowe dla miedzynarodowych tudentow jeju nie wiem czy mam szanse juz jedno mam z UE najwyzsze z mozliwych tzn nie muze sie martwic o placenie czesngo sama nie wiem nie jestem az tak genialna w tym roku sie obijalam i srednia mi wyszla moze jakos wysokie B powinnam miec wiecej A jak zrobie z siebie debila z moimi ocenami?chociz tyle osob wylali moze sie uda? ale jak sie zblaznie>???a te 500funtow by sie przydalo oplacilabym sobei certyikat z angielskiego i francuskego i szkole tanca na rok sama nie wiem jejjjjuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig- kochana uda Ci sie!!!!!!!!wszytskie wierzymy w Twoje możliwości, nie ma innej opcji....na pewno go zdobędziesz tylko musisz się przyłożyc.... patrz ile korzyści będziesz miała, jak zdobedziesz te pieniądze.... ja przede wszystkim stawiałabym na angielski i taniec oczywiście:D POwodzenia....... 3 mam kciuki:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig- jeszce jedna do kolecji.... tez dolacze do waszego humorku:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ehhhhhhh:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczonka🌻❤️ powiedzial mi ze nie chce abym czekala i byla sama przez te 5 lat ma racje za dobrze mnie zna. anussska masz racje trzeba walczyc ale nie na sile 5 lat to bardzo dlugo kig i owieczka maja racje duzo moze sie wydarzyc moge kogos poznac on moze kogos poznac nie chce potem dostac od niego maila tresci \"wiesz chce byc fer rozstanmy sie bo kogos poznalem\" chce sie rozstac teraz kiedy jestesmy tu razem kiedy mozemy sobie to powiedziec w twarz wlasnie do mnie dzwonil ze podpisal umowe ze szkola i ze zaczyna ja 18 kurwa znowu mi lzy plyna eh ok wypisalam sie dziekuje ze jestescie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus jak Ci napisze ze robis totalna glupote to c ibedzie lepiej??:o chyba nie ale tak uwazammysle ze powinniscie sprobowac byc ze soba i byc pozytywnie nastawieni do tego i niech bedzie tak ze jak kogos poznasz to ok a jak nie i bedziesz czula ze chcesz czekac to bedziesz...jeszcze raz ci pisze ze sa kobiety (mnostwo) ktore tak czekaja cale zycie a nie 5lat...slonce pogadajcie jeszcze.... kigus na sto procentow sie zalapiesz na stypendium jak ja sie zalapalam na medycyne a wierzylam ze sie uda wiec i ty musisz wierzyc i sie zalapiesz wiesz??:) rumianeczku gratuuje ci serdecznie czyli zaczynamy od 1szego roczku:P razem i z bombeczka:) anielko ty sie nie przejmuj ten rok wykorzystaj a na studia zawsze jest czas:) owieczko masz buziaka😘 nalus?? bombastyczna😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O anussska big buziak naprawde ale ja nie jestemtaka kig ma racje co do mnie jezeli bede czekac zostawimy to jak jest zalamie sie a tak wiem ze musze zaczac nowe zycie musze zaczac mowic \"ja\" nie \"my\" i tak bedzie nie zmienie zdania doceniam to ze sie tak martwisz ale ja naprawde gorzej bym cierpiala czekajac a ja postanowilam byc szczesliwa jesli bog da bedziemy razem kiedys nie teraz na pewnoe nie teraz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham was ale juz nie rozmawiajmy na typ naszym forum o mnie o tej sprawie cieszmy sie :D:D:D kig zda ten egzamin rumianek zdala owieczka slub i piekna suknia anussska zamieszka z witkiem anielka wyjezdza do bretanii nala zrobila z siebie bostwo i tylko czekac jak dareczek wroci i ja porwie bpombastyczna gdziekolwiek jest wierze ze sie jej uklada DLATEGO PIJEMY DZISIAJ I JUTRO SZMPANA KONIEC SMUTKOW UPIJAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zezarlo mi pol posta pompa wiec chodzilo mi o to ze sie UPIJAMY BO JEST TYLE POWODOW DO SWIETOWANIA i koniec pocieszania biednej gabi ZACZYNAM NOWY ETAP W ZYCIU BEZ MISKA ALE Z BAGAZEM DOSWIADCZEN kocham was i pijemy gul gul gul ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe zycie - nowe radosci kurde chyba sie juz upilam na powaznie wirtualnie i nie wirtualnie kurwa jestem wsciekla zal i smutek jak zwykle mi przeszedl we wscieklosc tak do jasnej cholery zostawia mnie bo musi plywac???? i bardzo dobrze bedzie zalowal co stracil jak po 5 latach wroci haha a ja bede szczesliwa i mam tego wszystkiego dosc!!!!! CO JA JESTEM JAKAS PENELOPA CZEKAJACA NA ODYSEUSZA???? w dupie nie bede czekac jestem zla dla milosci ja bym mogla wszystko zostawic on widocznie nie mogl studiowac 7 km ode mnie wolal gdynie wrrrrrrrrrrrrr i bardzo dobrze zanjde sobie kogos lepszego kto mnie nie zostawi BO MUSI SIE REALIZOWAC W DUPIE DUPIE DUPIE niech plynie mam go gdzies wrrrrrrrrrrrr pijemy dziewczynki wasze zdrowko JA DO JASNEJ CHOLERY POSTANOWILAM BYC SZCZESLIWA I TAK BEDZIE buziam was w czolka wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite wscieklam sie i jest mi lepiej TKA BEDE TWARDA SILNA i nie pozwole sobie zeby juz wiecej uslyszl czy zobaczyl mnie ryczaca o nie!!!!!! niech plynie i ma te swoje durne hawajki :P jestem zla ale to lepsze niz zaryczana:D bede happy nawet mu powie ze sie ciesze ze plynie teraz czuje ze jestem po tych 7 miesiacach z nim zmeczona ale kurde jednego co bedzie mi zal to seksu z nim no za tym moge polakac ale nie przy nim......bede zimna rozstaniemy sie i BARDZO DOBRZE bede ZYC tak jak 20 latka moze tylko w pelni ZYC a on niech zaluje i placze bo to jego winna nie moja gdyby mi powiedzial choc wyjedziemy zaczniemy zycie razem rzucilabym wszystko a on nie mowi mi zebym sobie kogos znalazla ze na pewno znajde i do JASNEJ CHOLERY ZNAJDE A ON WROCI I BEDZIE ZALOWAL ALE WTEDY BEDZIE ZA POZNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga wiesz co ci powiem, teraz szukasz dobrych stron tej sytuacji a tak naprawde oszukujesz sama siebie i dobrze o tym wiesz, tez tak zawsze robie, zal mi ciebie slonce ale mam nadzieje ze jakos sie ulozy twoje zycie i bedziesz emga szczesliwa, twoje zdrowko sloenczko👄 anielciu nie martw sie studiami, ja zaczelam studia w zeszlym roku ale je przerwalam bo mi sie nie podobalo, mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej, wazne ze masz amture to owiera ci wszytskie drzwi, a studia mozesz zaczac kiedy chcesz wiec sie nie martw bo i ty dolaczysz go grona studentow👄 kig mnie chyba cos umknelo o jakims twoim egzamie, bede trzymac kciuki i na pewno dobrze ci pojdzie, wsyztskie bedziemy z toba myslami, dla reszty moich myszek ogromny CMOK👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig juz zajarzylam o co chodzi;) jak masz sznase na stypendium to skaladj papiery od razu, nie wolno tracic takiej szansy:) POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzwonil z radoscia opowiadal o swojej szkole a ja tylko odpowiadalam tak i mhm w koncu przestal mowic i sie pyta czemu ja nic nie mowie a ja mu na to ze lepiej juz konczmy a on na to ze \"kocham cie misiaczku\" KURWA KURWA czy on nie wie ze takimi slowami mnie rani jak koniec to koniec KURWA rycze😭 ale jestem dumna powstrzymalam sie od placzy przez telefon chociaz mialam gule jutro mu powiem zeby nie dzwonil jego glos mnie dobija psychicznie odcinam sie.............. boze jak ja sie chce do niego przytulic boze jestem walnieta a wy musicie to czytac dobrze ze nie musicie mam metlik w glowie zygam juz tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi- chyba mamy cos podobnego, ja tez sie zloszcze....ale ta zlosc z czasem przechodzi:d wiec zmobilizuj sie i jak uwazasz tak rób.... to Twoje życie i tylko Ty możesz nad nim panować.... Widzisz właśnie skończyłam rozmowe z moją koleżanką, która powiedziałą mi że sie rozstala ze swoim narzeczonym!!!juz byli zaręczeni, a od 2 miesięcy poszli na swoje...i prawdopodobnie on powiedział, ze to koniec bo nie mogą się dogadać...bzdura>od tego są rozmowy.... I widzisz takie życie.... rumianeczku- kochana dzięki za te słówka ale ja nie chciałabym całe zycie się edukować, a na pewno ten rok nie będzie zmarnowany(znaczy bez nauki), mam nadzieję że zrobię chociaż jakiś kurs np:angielskiego....jeszcze nie wiem....a tak szczerze mówiąc juz bym chciała być na studiach,....ale....:(trudno.... Dobranoc kochane, kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi- kochana spokojnie..... dasz sobie rade... poczatki zasze są trudne on chciał sie podzielić swoim szczęściem tylko nie zdaje sobie z tego sprawy że tymi słowami Cię rani, ale Twoim zadaniem (osoby kochającej)jest wspieranie jego i cieszenie się jego szczęściem..... Niestey:( Spokojnie wszystko się ułoży..;) 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee giga juz lepiej?demon z iebie nie kobieta:-P a moze wlasnie 100% kobieta? milego dnia dziolchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus zaczełabym od opierdalania ciebie ale czy to ma sens?kochamcie juz tak bardzo i ta bardzo boli mnie to ... kigus milej pracusi:) w czym idzesz na bal:p?? rumianeczku uwazam dokladnie tak jak ty ale sie giga zezlosci ze o tym gadamy wiec ...cihooo anielko widzisz jestes w bledzie ...co to znaczy rok bez nauki i ze jeszcze stracony??masz ksazki wdomu?masz biblioteke w miescie??masz neta??chcesz sie uczyc??nie widze przeszkod!to po pierwsze a po ddrugie:zycia tez sie trzeba uczyc trzeba dojrzewac trzeba...trzeba przyzyc!!ja tez w tym roku nie chodizlam do zadnej szkoly uczylam sie sama sprwaialo mi to mega przyjemnosc a i doecenilam ten rok bo przezylam bo wiem wiecej o zyciu bo sama sobie wsztko lanujesz sama za siebie odpowiadasz nikt nie zmusza cie do nauki nie masz obiawiazku zdazyc na 8 do szkoly i te wszytkie farmazony powtarzane co dnia schematy...wiesz czego ja zaluje??ZE ZROBILAM JESZCZE ZA MALA ze moglam zrobic wiecej...ale tego roku nie zalicze w poczet \"zmarnowanych\" :) glowa do gory - sama mozesz sie nauyczc baaardzo duzo i to niekiecznie ang itd...:)zreszta slonce ty przez ten rok mialas zajecia prawda bo robilas ta opiekunke srodowiskowa???no a w tym roku sie nigdzie nie zapisywalas?jestes zdana na siebie??poradzis sobie jak tylko chcesz:) a co z ta praca?? gabi nie seksem zyje czlowiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×