Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

🌻kig wariatko swietny opis mojej osoby i dziewczyn :) a wogole tekst genialny i nie wiem co w nim zlego wez czasami mnie tak denerwowali nauczyciele mowic \"ja zawsze uwazam ze wy droga mlodziezy powinniscie mowic to co myslicie powinniscie byc soba\" a potem jak bylam soba slyszalam tylko \"co ty sobie wyobrazasz , nie pyskuj, ja wiecej doswiadczylam w zyciu co ty) to ostatnie zdanie mowila moja wychwawczyni ktora byla tylko o 14 lat starsza ale to szczegol. no i jak czlowiek ma sie wyrazac ja uwazam kigus ze teksty twoje sa kapitalne i najwazniejsze byc w nich szczerym 🌻m lady podziwiam podziwiam podziwiam pisz jak najwiecej i o wszystkim co chcesz jestes odwazna babka i to mi sie strasznie podoba a to co inni ludzie mowia to tym mozna sie brzydko mowic podetrzec bo zazwyczaj mowia to osoby ktore cie kompletnie nie znaja. z tego co piszesz jestes bardzo dojzala. dzieki za to zyczenie ale ja narazie daje sobie spokoj z facetami zwazywszy nadal ze cioagle kocham tego imbecyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia - mysle, ze potrzebujesz czasu... a skoro nawiazalysmy temat szkoly to mam pytanko. otoz mam jeszcze wiele podrecznikow, ktore chcialabym przekazac komus potrzebujacemu, kogo nie stac na ich zakup. Czy sa jakies organizacje, ktore sie tym zajmuja (w moim miescie nie dziala ich zbyt wiele, poza tym nie sa zbyt rzetelne, a ja chce miec pewnosc, ze ksiazki trafia do biedych osob, ktorym sie one naprawde przydadza, a nie do najduchow, ktore sprzedadza je do antykwariatu, zeby miec na wino, czy cpanie) W ostatecznosci oddam je do szkolnej biblioteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Lady nie wiem gdzie by mozna...chyba bibliotea ci zostaje albo ktos z rodznyt dom ziecka moze?palcowka wychowawcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle ze biblioteka jest najlepsza na pewno ktos je wypozyczy kto bedzie naprawde potrzebowal. boze boze szkola!!!!!!!!! ja nie doczekam sie tych wynikow jutro nie wiem niedobrze mi z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wyniki czy sie dostalam na dzienne studia w słupsku na filozofie z religioznastwem i etyka strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig niezle teksty:) ten z homoseksualistami i facetami są naprawde niezłe i też chciałabym zobaczyć niecenzurowane:PDzieki za opis mnie:) Hehe świetny:D tak jutro mam egzamin poprawkę z ogromnej ilości materiału i podobno najgorszym na całych 5 latach ale co tam dam radę:DMuszę ;) Lady Alex śliczne imię:) Wiesz co tez Cię szalenie podziwiam i z Twoich wypowiedzi rownież wnioskuję, że jesteś naprawdę rozsądna dziewczyną która ma za sobą bogaty bagaż doświadczeń:) Wiesz co Twoja miłość to naprawdę coś pięknego:) ech rozmarzyć sie można:) Myśle, ze bibliotek jest dobrym pomysłem. A Kochana a mogłabyś napisac jak masz na imie i skąd jesteś ?:) Nie musisz podawać miasta chociaż województwo albo okreg:) Co Ty na to?:) Giguś ech mnie też jest niedobrze i zaraz ze stresu tu padnę ale Kochana będzie dobzre w końcu jesteśmy super babki na pewno nam się uda:) Grunt to pozytywne nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig wiesz co Słonce z jednej strony może to rozstanie to wcale nie takie złe wyjście? Zwłaszcza że Ty się czujesz z tym lepiej 🌻 Zobaczysz że jeszcze spotkasz na swojej drodze ksiecia i będziesz miała ślicznego bobaska 🌻 Trzymaj sie Miśku i hm...kurcze jak Wy to robicie, że tak sie trzymacie Ty i Gigusia? Kurde ja się nie mogę uwolnić momentami od tych cholernych wspomnień i zastanawiania sie czy mimo wszystko dobrze sie stało...ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego mam jedna zasade: jakos to bedzie i poki co nie wyszlam na niej zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi miło ja jestem Magda:)Pozwole sobie przedstawić nas po imieniu :) Anusssia - Ania Owieczka- Ania Kig- Kasia Gigusia- Gabi Rumianek- Ania Anielka- Ania Bombastyczna - Kasia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig jest z Podkarpackiego chyba dobrze mowię Słońce??:) A tak to przewaga Śląska , Gigusia jest znad morza i Bombastyczna z Ostrołęki:) Hehe no same Anie i dwie Kasie teraz będą chociaż dwie na M:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko widze ze sie rozpisalysvie bogato bogat kilka rzeczy przeczytalam po pare razy mimo tego ze czas nagli i pomidory sie koncza gotowac;) mlady ciesze sie ze zdecydowalas sie z nami zostac:) kazda z nas jest otwata na nowe znajomosci i dobrze trafilas bo tu same bogate osobowosci siedza:) przekonasz sie jak nas poczytasz troche w tyl:P kigus cudownie piszesz ogromnie mi sie podoba ten twoj styl szczery do bolu:) na gazettce trafilam na 2twoje felietony o 14pazdz i swietach bozego narodzenia :) mysle ze oba daly wielu do myslenia i wszyly wszystkim na dbre:) a sen jozia reweacja- mysle ze nauczyciele bali sie tego kubla na glowie nauczyciela, przeciez to fakt a oni nie wiedza jak z tym sobie radzic, z takimi sytuacjami wiem udawanie ze sie cos takiego nie wydarzylo to chyba obrona a do tego jak mnie przedstawias nie trzeba chyba nic dodawac, tyle tylko ze poza nauka ktora kocham(ale przede wszytkim czlowiek i jego fizjologia - szkoda ze teraz mam anatomie:( ) no nic mam poczucie misji ktore musze wypelic:) moze to brzmi nazbyt gornolotnie ale noz w kieszeni mi sie otwiera jak mi tata mowie ze u niego na oddziale z 10ortopedow jest 2 z powolania to ech...szkoda gadac a jak podaje mi przklad traktowania pacjenotw przez pozostala 8 to :( naprawde noz sie w kieszeni otwiera:( wiec ja chce coszmienic nie powiem ze swiat ale zaczynam od siebie:) no a oprocz tego to do momentu w ktorym sie nie dostalam na studia i moje zcie bylo tak jaby w zawieszeniu to bylam rozwrzeszczana pelna energii nonkonformistyczna asertywna dziewucha z gor teraz zostalo mi pyskowanie a pewnosc siebie gdzies zartacilam:( no nic chcialam sie wyplakac.. kigus ale wy sie zypaliscie od dluzszego czasu wiec tyylko siobie to powiedzieliscie i ciesze sie ze ci z tym dobrze jezei macie byc razem to bedziecie bo t ze ty hcesz do stanow on w volwer to nie przeszkoda wg mnie...no ale jak ju pisalam nie rozumiem tego a oboecuje sie nie klocic z witulkiem;) jeju ja czasem jestem w zym humorze a on jest taki kochany i taki twardy ze mnie to rozzlaszcza ze on umie i...potem mu jet przykro ale przeciez staram sie:0 wczoraj byl znow w nt dzis do poznania pojechal z tata a mieli dzis jego rodice przyjsc do naszych i zapoznac sie w zwiazku z naszym wspolnym mieszkaniem:) mlady zazdroszcze ci tez pozytywnie meza i synka :) i gratuluje serdecznie szczescia i milosci a powie ci ze ja tez zawiodlam sie na mojej jednej przyjaciolce juz rok temu ale tego nie widzialam ale w tym roku wyszlo szydlo z wora calkowcie a bylysme \"ze soba\" od 7-8roku zycia....i rowniez ubolewam nad faktem ze nie mam tej jedynej ale mam tego jedynego - przyjaciel 100% i kochnek tez aha kigus przypomnialo mi sie juz ci chyba pisalam ze smialam sie ze jak sie z w rozstaniemy to seks pozostanie nawet jakbysmy mieli nowych partnerow:) wiec nei martw sie:) moze i byc fajnie:) chocaiz nie wiem jakby to wygladalo juz w rzeczywistosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus podobno zeby cieszyc sie terazniejszoscia trzeba zstawic te zle wspomnienia (nie wiem czy wspomnienia wogole...) no i zyc z usmiechnieta buzka:) a powidla robi moj dziadziul kochany:)da mi cos napewno sloje z ogorami tez mi zrobil do katowic podobno:) soki z malin i winogron i agrestu..to standart co roku od nich:) gigus sloneczko i jak ci w glowce sie uklada??M juz poplynal??nie ma szans na spotkanie? musze leciec na gore jest szansa ze wit z rodz przyjada bo ok 18 byli we wroclawiu juz:) ciesze sie ze jestecie takie jakie jestescie i ze wogole jestecie:) jupiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki calus dl a was wszystkich a ja jestem z malopolski prawie slowacja juz:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia to bardzo mile co piszesz, wogole dziekuje Wam za te wszystkie cieple slowa; do jutra; milej nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups Kig to przepraszam że sie pomyliłam🌻 Tak mi gdzies zapadło w pamięć że stamtąd...wybacz Słonce:) Anussska nie ma to jak pomidory domowej roboty i powidła:) O to widzę, że miły wieczorek będziesz miała dzisiaj:) M_lady mam nadzieję, że zostaniesz z nami a my postaramy sie dotrzymywac Co otuchy w tym zwariowanym życiu:) Owieczko no trochę tego jest:) Gigusia, Rumianku, Bombastyczna, Anielko 😍 Ech Trzymajcie jutro mocno kciuki:) Idę spać:) Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np prawie mi sie udlo tylko odrazu przperaszam jak cos pomysle bo za duzo tego:P a wiec... mlady bardzo sie ciesze ze zawitalas u nas kazde doswiadczenie zyciowe sie nam przyda a ty jak widze jestes bardzo dorosla w dobrym znaczeniu tego słowa:) i tym bardziej jestes nam tu potrzbena (podziwam cie) Kig słonce wiesz co doskonale nas tu posumowalas hihi nawet niewiedzilam jakie mam zdolne mlode pisarki za kolezanki i to jest przyklad na to ze znamyt sie juz ile pol roku?? i tak naprawde malo sie znamy ..ale msyle ze to dobrze bo zawsze mamay co pisac i nigdy niewiemy czym nas ktora zaskoczy🌻 A tak wogole kig podziwam cie i nasza Gigusie za to jak potrawice rozmawiac o tym ze sie ze swoimi rozeszliscie..ja nieweim czy bym tak potrafila ..a wiecie czasmi sie na tym zastaniwam jak by to bylo czy bym potrafila tak ze soim gadac jak z przyjacielm i nic wiecej Giga glowy do gory ile razy mam to powtarzac DOSTANIESZ SIE widze ze bedzie ci trzba sprawic wirtualne lanie tak jak pewnie czasu naszej anussce :P za to ze tak panikowla i co dostala sie:) za co jeszcze raz jej gratuluje:) a tak wole to wlasnie zdrapuje lakier z paznokci zebami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusska a ja ci zazdrosze tego mieszknia z W naprwde to jest fajna rzecz ta 24 na h takie sprawdzenie sie juz w zupelnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku a ja tez bylam na rno w pracy a przy takiej pogodzie to sie chyba obydwie napracowalyscmy jutro tez ide na rano aha a na imprezie bylo fajnie czulam sie jak w jednej cudowniej rodzinie a knajpa byla sliczna taka z drewna i bylo tam pelno staroci takie duze kufry co moja babaci tam trzymala ciuchuy no jedneym slwoem bylo przecudownie:) a bylam w Rybniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ja jestem to niema zadnej normalka:P a jutro znwou bede mila kupe czytania i pewnie pole z tego zapomnie:P no nic trzyamice sie ja tez spadam bo zaczelam czytac \"10 opowiadan o milosci\" obra lektora na dobranoc:P spijcie dobrze niech snia wam sie aniolki❤️ m lady ucaluje malego Alexa na dobranoc papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecwzynki ja poczytam was jutro, obiecuje juz!!!!!!!!!!!!! a tak po krotce co zdazylam przeczytac, kig ja zemdlalam po oddaniu krwi 450 ml:P mlady super ze z nami zostalas👄 egzamin na prawko mam 25 pazdziernika:MASAKRA!!! bylam na festynie, spotkalam mojego byleg i tym razem on do mnie podszedl hihihihihihihih:D jaki on jest slodki❤️ odbija mi chyba z braku tej krwi, ale baaaaardzo was KOCHAM, dzisiaj nie jestem glosem rozsadku (kig:P) Alex slodkie imię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobery wpadlam sie przywitac i oczywiscie poiwedziec ze trzyamam ksciuki bo jak sie niemyle to nasza gigia ma dzis wyniki kochanie bedzie dobrze jak tylko sie dowpiesz to pisz buzka ide sie szykowac bo zaspalam a jakos sie zle czuje glowa mnie boi love dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda wam sie no kurde!!!!MUSI!!!!!!!!! Anussko wybaczam pomylke:-p owieczko ty nawet nie masz co myslec co by bylo jakbys sie ze swoi rozeszla bo to nie nastapi o czym wszyscy wiemy rumianku jedz duzo czekolady i szpinaku i barszczyk wypij zeby ci ta krewka rocila Nala Giga no job twoja mac musi sie udac!!!!!! lady buziaki dla Ciebie i mlodego a na marginesie mam w kiblu taaaakiiieeeego pajaka ze normalnie sram ze strachu chcialam go zabic strumieniem wody ale podnioslam prysznic on ruszylk jedna z tych swoich oblesnich nog i zwialam z krzykiem Janak jest juz w pracy kot bedzie w domu za godzine a ja chce siusiu i nie wejde do kiubla bbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a moj nowy wspollokator?ostatnio widzialam go w czwartek:-P ide do pracy numer 1 jeszcze raz powodzenia dziolchy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczynki nie moge was czytac bo moj stres dosiega zenitu w sumie to mal powiedziane. dodzwonilam sie tam a babka suchym glosem mowi mi :\"wyniki jutro lub pojutrze\" i bum doslownie slyszalam jak rzuca sluchawka ryczec mi sie chce. Moj ojciec tez byl w komisji rekrutacyjnej wiec wiem ze oni tam na twarz padaja ale zeby tak suchym nieprzystepnym glosem i znowu musze czekac aaaaaaaaaaaa co oni mysla ze ja mam nerwy ze stali niedobrze mi. dobrze ze moja przyjaciolka przyjezdza przynajmniej nie bede sama a w domy nikogo nie ma😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×