Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Dzień Dobry Słoneczka! Przepraszam za nieobecność - dopiero wróciłam do domku po dłuuuuugiej nieobecności :) Wszystko opiszę wieczorkiem bo zaraz pędzę na miasto bo mam milion spraw do załatwienia. Giga ja też GRATULAJĘ :D Cieszę się, że jesteście.. cały czas.. że mam do kogo wracać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewoje🌻 NO BOMBASTYCZNA NARESZCIE ale jak zamierzasz znowu zniknac TO ZNAJDE CIE I POCWIARTUJE WWWWWWWWWWWRRRRRRRRRRRRRRRRR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieki dziewczyny za wsparcie w tych trudnych dniach to dla mnie naprawde wazne ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 MOJA WDZIECZNOSC DLA WAS JEST PRZEOGROMNIASTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry moje artystki:) widze ze tu od rana kolorowo, ja ide myc reszte okien w domu:P BOMBASTYCZNA no nareszcie kobieto, masz od nas ogromne lanie, dobrze ze wrocilas, ale ostrzegaj nas nastepnym razem bo my sie naprawde martwimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta moje kochane...;) Na wstepie maly opieprz dostanie Bombastyczna, nalezy jej sie....wielki kop w jej chuda pupke...;p a tak serio dziewczyno gdzie ty sie podziewalas...????????????????????????????????????? w ogole o Tobie nie myslalysmy....;/ nie martwilysmy....;/ a Ty jak zwykle znaku zycia nie dawałas....opowiadaj tu szybko gdzie bylas i co robilas?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry:) Bombastyczna masz szczęscie że się odezwałaś bo byśmy Cię zaczęły szukać:DMartwiłyśmy się napisz konieczie co sie z Toba działo i nie znikaj nam już tak nigdy🌻 Dziewczynki wielkie serce dla Was za to, że jesteście😍😍😍😍 a ja idę sprzątać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jakos nie moglam wam wyslac zdjec.....same widzicie ze rumianek, jako pierwsza miala dostac zdjecia ale nie udalo sie wyslac...dostala puste meile....ale dzis postaram sie kazdej dostarczyc pare zdjec.... A nowe zajecia mi sie zaczely,....>>>>kursy towarzyskie i w soboty bede miala salse.....super....3 razy w tygodniu po 3 godziny, juz nie bede potrrzebowala diety:d gabi- ciesze sie ze w koncu ukladasz sobie życie....i dam Ci rade.....niewarto sie klocic, gniewac sie z Twoim , powinniscie zostac znajomymi...a nie milosc zamieniac w nienawisc.....to prawda ze od milosci do nienawisci jest zaledwie jeden krok....ale nie bylo by milej jesli milosc zamienila sie w dlugoletnia znajomosc....????:) życze powodzenia w nastepnym rozdziale Twojego życia....:D anussia, Nala, Lady, rumianek, ❤️ 🌼 👄 Buziaczki dziewczyny..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kazdym balkoniku was umieszcze...;) bedziemy sasiadkami.......tylko prosze o piętra sie nie bic...;) kto chce na samej gorze????tylko bedzie to osoba odpowiedzialna ktora nie popelni samobojstwa:) i nie skoczy z wiezowca.....:d hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy bedzie nowa stronka???????????????????????? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko jeszcze?????????????????? Ale daleko jeszcze??????????????????????????????????????????????????????? No to daleko jeszcze czy nie??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie............................ :D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oto optymistycznym akcenetem, pelnym kolorow i smiechu zapoczatkowalam nowa stronke.....:D:D:D:D:D:D ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha tekstem z Shreka II .......:D Super baja, ogladalismy w autobusie (poraz 4, przynajmnie ja...;) jak jechalismy do Bawariii, za kazdym razem jest duzo smiechu jak ogladam ta bajeczke....;)hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko jestes niesamowita:D Wiesz co ja przyjeżdzam do Ciebie na ten kurs salsy:P To jak będziesz mogła to wyślij zdjecia:) a ja chcę mieszkać tak pośrodku bo mam mały lęk wysokości:P:P Posprzatałam i teraz idę umyć włoski a wieczorem na karaoke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaoke karaoke haha w simsach mam karaoke w normlnym zyciu podwojne zajecia dzisiaj w szkole tanca contemporary i aktorstwo i podwojna pracy bo robie znowu dzis i w sklepie i w klinice rozdwojenie hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig co nam sie nie rozerwiesz:P nalus ja tez juz skonczylam sprzatac, ugotowalam obiadek i teraz czekam na mame:D naielciu prawdziwa artystka z ciebie JA TEZ CHCE SALSE!!!!!! BUUUUUUUUZIAKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalam prawdziwa zastepcza mama dla mojego rodzenstwa. w kuchni szaleje gotowanie zawsze bylo moja pasja ale czasami az sama sie dziwie ze tak gotuje :D moja skromnosc jest powalajaca wiem :) ale przesylam wam wirtualnie moja zupe ogorkowa krem z grzankami ktora zrobilam dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od razu was zapraszam do siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kazda jest mile widziana:) juz otworzylam drzwi, tylko kochane szybko bo przeciag zrobie....;)>>>>>a na poczatek dwie pierwsze chetne czyli NAle i Rumianka:D Nalunia moja kochana masz u mnie chody, wiec jak chcesz to nawet 1 pietro dla Ciebie zarezerwuje...:d 👄 hahaha gabi- zupa powiem Ci ze smakowala, tyle ze dla mnie to wiecej pieprzu....aha i magi by sie przydala:d hehehe ale tak poza tym bardzo dobra......:) aha jeszcze te grzanki>>>>nie musialas na murzynka robic...;P hahaha życze powodzenia w kuchni:D A ja dzis bylam w posredniaku i co???????????????????wielkie G....;;/ zadnej oferty nie dostalam do d......z tym Urzedem Pracy...;/;/;/; Ale poza tym mam bardzo dobry humorek dzisiaj....:d A ze zdjeciami musicie troszku poczekac, bo wlasnie zabieram sie do wysylania:d hewhehe 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dzionka wam zycze....a ja wysle(postaram sie wyslac) zdjatka wam, zjem obiadek i zmykam na próbe......:) Kocham was dlatego podaruje wam jeszcze wiecej kolorkow skladajacych sie z kawiatka dla kazdej, buziaczkiem i wielkim sercem...;) 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zdjecia wyslane, jesli dostaniecie.....to prosze o potwierdzenie dostarczenia.....;) bo z dzisiejszymi kurierami nigdy nic niewiadomo......:D:DD::D:D:D:D:DD::DD: buziaczki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko zdjecia do mnie doszly jestes piekna a zdjecia sa takie kolorowe ze az napawaja mnie optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko do mnie doszły:) Ślicznie Ci w tym stroju:) Jejku ja też tak chcę:P A wiesz co ja rezerwuję na drugim piętrze mieszkanie :D Wyżej sie boję bo mam lęk wysokościa nizej jakoś tak mało bezpiecznie:PAnielko z tym urzędem pracy oni mało kiedy znajduja pracę moj koelga sam wolał sobie poszukać bo tak tam chodził i guzik moja koleżanka tak samo. No ale może u Ciebie mimo wszystko lepiej to funkcjonuje:) Gigusia dziękuję za zupkę i grzanki:)Pycha;) Ja też miałam dzisiaj na obiad zupe ogórkowa:DNaucz mnie gotować co? bo ja nie mam serca do tego jakoś... Rumianku to się dzisiaj nasprzątałyśmy:) A ja zmykam teraz wybrać coś do ubrania sie :P i jak zawsze mam dylemat w co:PBuziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica nam się rozszalała :D Ehh Dziewczynki.. chciałam na maxiorka wykorzystać te ostatnie dni wolności :) Najpierw byłam kilka dni u mojej PIĘKNEJ Księżniczki (chrześniaczki) Jest ŚLICZNA :D ❤️ A zaraz później czmychnęłam do Dziadziów (i Misiolka mojego). No i tak to zleciało.. Ale już jestem. I zaraz zabieram się za czytanie :D Aaaaaa bo wiecie co??? Dostałam się na dzienne na polski i będę ciągnęła 2 kierunki :P Dlatego tak cieszę się tymi ostatnimi chwilkami wolności :D Spadam do czytania :) BUZIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa GIGA DZIĘKUJĘ za PRZECUDNEJ urody zdjęcia :D 👄 DZIĘKUJĘ 👄 DZIĘKUJĘ 👄 DZIĘKUJĘ 👄 i Rumianeczkowi za piosnki też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co.. jak zobaczyliśmy z Misiakiem tą małą Pięknotkę.. aż zachcieliśmy swojej :D Ehh.. mam nadzieję, że kiedyś......... A dziś znów ją widziałam bo się rozchorowała Biedactwo i była u lekarza :( Ale szczęście w nieszczęściu bo mogło być gorzej.. Ehh zakochałam się w tej Małej :D Już biegam za ubrankami i prezentem na chrzciny :D Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh C I E S Z Ę S I Ę Ż E W A S M A M ❤️ Naprawdę.............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×