Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hej anielkoooo!! Nalus nie mysl o tym - wiem ze zawsze sie tak mysli a potem szok ze jednak sie zdalo wiec nie psuj sobie nerwow na zapas oki??a ja trzymam kciuki owieczko mnie dzis lep te cholenie boli mysle ze to ta pogoda... mlady ja marze o maluszku calyczas...doslownie...ale z rajcji tego ze oboje studiujemy i witek jest w moim wieku nie mozemy sobie na to pozwolic i ja ubolwam na d tym witek mniej bo on twierdzi ze przjdzie na to czas( jak na wsyztko a mnie to ta wkurza:P )no napewno uczucie kopiacego dziecaczka jest cudowne to niepodlega watpliwosci:) a brata masz fajnego!!ja mam starsza siosre juz pania psycholog starsza o 4lata,mieszka ze swoim chlopakiem w rzeszowie (my w slaskim) a oni jeszcze o slbie nico...nawet nie sa zareczeni...hmm rumianeczku a jakie toimieniny maials ze ci owieczka skladala zyczenia bo nie jestem na czasie?? kigus mam krzyczec o zdjecia??:) gigus co u cie zlotko??jak ci sie samej po domku panoszy??? jakos tak nienabierzaco jestem czytalam was wczoraj ale nic chyba nie pisalam a wydaje mi sie ze odpisalam i nie wiem co kterej ccialam powiedziec... glowa mi pekaaa a przyszlam tutaj sie pakowac tzn do bloku bo tu mam wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko a masz poczucie ze traciliscie czas jak pokazywals P swoje humorki?? bo ja mam takie wrazie zawsze i obiecuje tu i sobie ze nie bede wiecej bee dla witka mego no nawet wychodziiii a i te zdjecia cos obiecala przeslac!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa witka rodzice byli wczoraj u moich na gorze bo moi ich zaprosili fajnie bylo pogadali przeszli na \"ty\" i teraz bedzie z gorki:P nareszce sie nasi rodz poznali:) a w czwartek do katowic sprztac mieszkanie i wnosic juz rzeczy bo magiczny tydzien przyszly juz nadchodziiiiii wielkimi krokamiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko to milo z tymi rodzicami:) rodzice narzeczonego mojej siostry i moi tez sa na ty i mnie sie wydaje ze tak jest sie lepiej dogadac po prostu:) slonca lece do pracy, milego popoludnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssspaaaccc co za dzien w pracy...jade do birmingham potanczyc za pokltporej godziny yyyy spaaaaccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYLAM w Slupsku moja uczelnia miesci sie w srodku LASU!!!!!! wyglada jak dworek jest piekna i na 99% chyba sie dostalam jutro ostateczny termin TRZYMAC KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala przez pierwsze 2 tyg. wstawalam i oboje sie meczyliscmy, ponziej zaczelam brac go do lozka na noc i rano budzilam sie rzeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rodzicow, to tez pamietam ich 1 spotkanie, teraz zyja ze soba jakby znali sie od lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor moje panie:) ANUSSKA to super moi tez sa na ty i fajnie tak sie siedzi i slucha jak sie szanuja i sobie norlamnie gadaja:P a wiesz ze to juz blizej niz dalej:> GIGUSIA to bedziesz mie piekna uczlnie napewno bede same 5 w indeksie a ja niemusze trzymac kciukow bo wszystkow iem:P:P:P RUMIANKU to milej pracy:) MLADY ja tez chce dzidziusia zazdrosze ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussia to super:) Widzę, że się udało spotkanie:) Owieczko i jak tam sukienka będziesz miała biała co nie? Rumianku miłej pracy nasz pracusiu:) Kig a Ty sie nam tam wytańcz Słońce:) ja też tak chcę:P M_Lady to masz bardzo grzecznego synka:) Tylko pozazdrościć:) Ech we mnie się instynkt obudził macierzyński ostatnio;) Ale nie ma kandydata na ojca:P Gigusia ja Ci już Gratuluję bo na bank sie dostaniesz i bedziesz studiować w cudownym miejscu jak wynika z opisu:) Dla Anielki i Bombastycznej dalej poszukiwanej buziaki:) a ja dzisiaj nie robie nic:) Przegrzebałam półki i wywaliłam połowę nie potrzebnych rzeczy przynajmniej trochę widniej się na nich zrobiło:PA teraz idę oglądać na wspólnej a potem magdę m:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwile wolnego i nadrobilam czytanie dziewczynki🌻 🌻Nalcia ja sie tak naprawde wogole nie trzymam przedwczoraj mialam dola i juz chcialam do niego zadzwonic ze go nienawidze i takie tam ale stwierdzilam ze po co skoro to dziecko. kochanie moze nie bedzie tak zle przeciez jeszcze nie ma wynikow tak?? tak zrozumialam 🌻M lady ja mam w podkarpackim rodzine dokladnie w przemyslu:) wiec znam tamte strony:) bardzo zobrazowalas mi porod z reszta ogladalismy na wychowaniu do zycia w rodzinie (idiotyczny przedmiot) ale ja wiem ze potem jak widzisz juz swojego malucha to to cale cierpienie jest juz niewazne. BOZE ja chce juz malego dzidziusia:D a ja mam siosre 18 lat i brata 16 lat ja niestety najstarsza 🌻Anussska moja mama z babcia tez maja swira na punkcie przetworow:) M juz poplynal najsmieszniejsze ze w poniedzialek rano a mi mowil ze juz go w piatek nie bedzie wiec ja juz wiem ze on sie panicznie bal ze mna pozegnac eh...palant, imbecyl a najgorsze jest to ze ja mimo to nadal go kocham...swietnie ze wasi rodzice przeszli na ty :) to jeszcze bardziej was zblizy 🌻Owieczko tez zdrapywalam wczoraj lakier zebami zazwyczaj tak robie przez co moje paznokcie sa tragiczne:D fajna impreze mialas z klimatem;) dzieki za wiare 🌻Rumianku ty uwazaj z tym brakiem krwi skoro byly byl taki slodki :) swietny festyn zazdroszcze i dzieki za piosenki spoznione zyczenia dla IRMY :) 🌻Kig nie boj sie pajakow ja je uwielbiam BO przynosza WIELKIE SZCZESCIE i koniec uzalania tez staram sie to wprowadzic, ja tez sie chyba na jakies tance zapisze 🌻Anielka dobrze ze wrocilas takie kolory na stronie:) widze ze swietnie sie bawilas i bardzo dobrze:D wariatka jestes ale dobrze ze umiesz sie tak wyglupiac to rozladowuje napiecie:D 🌻bombatyczna PRZEGINASZ wrrrrrrrr a moja uczelnia to dworek zatopiony w lesie sceneria tak budujaca ze az sie chce zyc Słupsk to male miasto gdzie wszedzie blisko i sie po prostu zakochalam w nim :D a sama w domu nie jest tak zle gotuje obiadki sprzatam gotuje piore wyszla mi wczoraj niesamowita pomidorowka z papryka i kurkami na indyczych nogach no cos niesamowitego az sama bylam zaskoczona tym smakiem (nie moge moja skromnosc mnie powala:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora sie poplakala na koncu magdy m? przyznawac sie, bo nie chce wyjsc na ta jedyna ;P giga to fajnie ze masz rodzinke w moim rodzinnym miescie :) to cudowne miejsce, bywalas tu juz kiedys? masz jakis krewnych w naszym wieku? moze ich znam... jak chcesz to slij nazwiska na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie jak sie tak konczy:( teraz do odmiany mnie grypa bierze, moje rodzenstwo juz chore wiec kolej na mnie:( bleeeeeeeeeeee nie cierpie byc chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wszystkie zazdroscice mi dzidziusia, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawe jaki to obowiazek i ile wyrzeczen (przez rz czy z?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_lady uwierz ze ja wiem jak to bywa z dziecmi, kiedys robilam za nianie, opiekowalam sie chlopczykiem od 3 miesiaca zycia, przy nim nauczylam sie dziddziusia kapac,karmic,przewijac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly zasnal kiedy leciala srulna (jak to mawia moj maz o serialu na wspolnej) a tak wogole to wiecie, ze moj maz oglada ze mna seriale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jego rodzice wyjechali na 4 dni to ja bylam z nimi dzien i noc dziewczynka najstarsza miala 6 lat,maly mial 3 a najmniejsza niecaly rok, wstawalm w nocy zeby jej butelke zrobic:) milo to wspominam:) teraz ten chlopczyk chodzi juz do 1 klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_lady wierze ze Twoj maz lubi ogladac seriale, mezczyzni lubie patrzec na te babskie glupoty tylko sie im jest wstyd przyznac:P moj brat potrafi skonczyc gadac na gg i leci na wspolna:) a ma 18 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płakałaaaaaaaaammmmmmmmmmm chce dzidzieeeeeeeeeeeee mlady pewno ze wiemy jaki obowiazek ale ...no wlasnie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to Nalus co to za opis na gg??:P bedzie dobrze zobaczysz, anusska ma razje zawsze sie nam wydaje ze poszlo zle a jak sie okazuje jest ok i tak bedzie..no to jak nie ma was to ja sie ide kapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat jest wogole dziwny, zreszta juz wam o nim wspominalam ma bardzo wyidealizowany obraz kobiety, a bierze sie to z jego mniemania o sobie (jest naj bo jest inteligentny, przystojny i studiuje na agh) chociaz w kontaktach miedzyludzkich tego nie pokazuje jego kobieta musi byc ladna, wyksztalcona, inteligentna, z pasja i musi miec z nia o czym gadac a tak wogole to ma on fioa na pkt kosciola a jego najlepszy przyjaciel jest w seminarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze sie taka nie urodzila co by mu dogodzila:) a na koncu znajdzie prosta dziewczyne w ktorej sie zakocha na zaboj i zapomni o tych swoich kryteriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssska nie zaluje i nigdy nie zalowalam ze mam dzidziusisia, ale dopadaja mnie czasem takie momenty, ze chcialabym sie wyrwac ze swiata, w jakim zyje i na chwile przzeniesc sie do innego... a tak wogle to chcialabym miec jeszcze coreczke, odchowac 2 naraz i pozniej miec spokoj z pieluchami itp. ale jak to mowia male dzieci maly klopot, duze dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku - on byl juz tak zakochany, ale dostal kosza.... wiecie, ze to jest chyba jedyny facet na swiecie, ktory ma wyrzuty sumienia, kiedy pyknie jakas paninke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×