Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

aaaaaaaaa plakalam rzewnymi lzami na magdzie m a swoja droga co za PALANT nie wie ze tym jeszcze bardziej ja rani DEBIL po prostu wrrrrrrr ci scenazysci mnie wkurzaja wrrrrrrrr 🌻rumianku kurcze nie rozchoruj sie za bardzo wsztrzuknij sobie w gardlo miksture z soku cebuli cytryny czosnku daje efekty!!! 🌻anussska kiedys bedziesz miala dzidzie 🌻m lady NO NIE GADAJ:D:D:D ja w przemyslu jestem co roku albo na wakacje albo na swieta :) a na jakiej \"dzielnicy\" mieszkasz jak mozesz podaj nawet tak ogolnie ktora czesc miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga moze napisz cos wiecej o krewnych - to male miasto tu wszyscy sie znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobery ja tez plakałam:) wiec niemam co ukrywac bo ja zawsze na takich filmach placze:P mlady doskonlae cie rozumeim z tym ze czasmi chcialbys sie wyrwac wim jak moja sioatra mila wszystko oki ale czasmi patrzyla na mnie tak dziniew ze ja chodze i sie bawie a ona juz bawi:P giga dzis juz bedziesz na 100% studentka:) ruminaku to ty sie kuruj sok z herbata i pod koldre co to ma byc niemam tu chorowania a ja jade dzis na uczlnie zaiesc sprawdoznie z praktyk bleeeeeeeeee jak ja niechce tam wrcac dobrze mi teraz tak jak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczke....usiadlam sie z wami przywitac i zmykam.... Wczoraj mialam probe od 17-19.30 bylo supe, pozniej byly kursy (pierwsze zajecia) no i byla nasza gazeta, mam zdjecie z naszym instruktorem i bede w gazecie...ahahaha bedzie smioechu:d juz mam zdjatka na kompie, wiec wybiore jakies fajne to wam wysle....aha one juz beda w stroju......>>>>>krakowskim:d hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie plakalam i psia jego mac nawet newiem o co chodzi!za to wsiekalam sie o 22 ogladajac bbc bo co sie kurde na tych wegrzech dzieje?nie wspominajac o tajlandii... u nas ma byc huragan!cos nowego na tej wyspie...Juz wieje bbbrrrr nie wiem nawet jak sie ubrac do pracy... aha nie pojechalam na tance...poszlam spac na godzinke o 5 i mi sie przeciagnelo do 8 bylam wsciekla jutro jade na podwojne zajecia Giga IJAK??? Naluska dalej sie stresujesz?boze kobieto musialo ci sie udac Anielko hi hi tos ty gwiazda jest:-P poprosze o autograf:-P Rumianku i co chora jstes???? Owieczko, Anussko, Anielko i Lady duze calusy dla was:-****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuuu ja też się popłakłam:( Jejku jak mi szkoda tej Magdy normalnie co za.....ta Mariola powinna jej popwiedziec co się dzieje grrrrrrrrrrrr Rumianku to się tyczy nie tylko mnie ten opis. Moja koleżanka miała trzy egzaminy teraz w ciągu dwóch dnia zdać i już wie, że oblała jeden....jeśli nie zda jeszcze jednego to musi studiowac przez awans czy jak to sie tam nazywa jeśli się jeszcze dziekan łaskawie zgodzi czyli bedzie chodziła z nami ale powtarzała te pzredmioty co oblała...mam nadzieję, ze tamte jej poszły i że wyjdzie tylko z jednym warunkiem. Dlatego wszystko jestdo dupy:( nie tak to miało być:(A Ty sie Słońce kuruj! 🌻 M_lady ja wiem, ze obowiązki przy dziecku to wiadomo rzecz ogromna, ale każdy uśmiech małęgo potrafi to chyba zrekompensować:) Ja i tak chcę mieć synka :) Ale to nie teraz jeszcze....a tak w ogole masz fajnego męża:D Nie ma to jak facet oglądający seriale:D I piszę to na powaznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i apropo maluchow ja swoj zaczatek instynktu macierzynskiego zapokajam co piatek jak szczepimy maluchy...musze je przygotowywac trzymac w specyficzny sposob (co np przy miesiacznym dziecku jest masakra bo takie to male ze moja reka to jak cala noga a zaszczyk idzie w nogi i musze trzymac za nogi i zrobic jeszcze miejsce lekarzowi na igle a to takie male wije sie i buczy) zreszta jak nie raz dzieci placza to ja z nimi rodzicie dzieci sie sieja lekarz sie wkurza managerka w sumie tez (bo podobno wprowadzam zamet) ale jeju jak tu nie plakac tak takie male bobo ryczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig chodziło o to, ze Piotr nie powiedział Magdzie prawdy po co wyjeżdza do Ameryki , że jest chory tylko sobie wymyślił bajkę o organizacji a Magda chciała z nim jechac a on się nie zgodził.Pokłócili się bo magda myśli,że on tam jedzie do swojej byłej żony i na końcu było tak, że Magda pojechała na dworzec i w ostatniej chwili odnalazła Piotra w pociagu ten podszedł do okna ale tego sie nie dało otworzyć( skąd ja to znam...grr...) i przystawił swoją rękę do szyby ona swoja a pociag ruszył i ona tak biegła chwilę za nim a potem taka samotna stała tam na dworcu:( ech.... Owieczko ja też nie chce wracać na uczelnie... Gigus i jak masz już tę 100% pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko ja chcę zdjecia koniecznie wyślij:D Anussia a jak tam pakowanie?;) Bomabstyczna... oki a ja idę oglądać film Smażone zielone pomidory w ksiązce się zakochałam ciekawe jaki będzie film:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha nowa stronka:P:D Kig ja Cię rozumiem też bym sie chyba poryczała...biedne maleństwa ale co zrobic jak trzeba... a słyszałyscie, że w grudniu ma być 10 stopni?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ide sprzatac moj pokoik, musze go w koncu doprowadzic do porzadku, zwlaszcza ze zabilam wczoraj muche i mi zostala taka d****plama na tapecie....fuuuuj..... anielko czekamy na te fotki z niecierpliwoscia, nalus rozumiem moja przyjaciolka wlasnie oblala egzamin poprawkowy i ma jeszcze raz szanse w piatek na poprawke ale czarno to widzi i chyba tez jak jej nie pojdzie bedzie miala warunek lece, potem cos napisze, milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 jupi jupi jupi Ciesze sie bardzo....;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D::D:D:D:D:D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Oto byukiet ode mnie ................a teraz gorace buziaczki...;) 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anielko teraz mysle ze wszystko sie uda zmienie cale swoje zycie przewroce do gory nogami i wierze ze teraz bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIGA GRATULACJE a nie mowilam ze bedzie ok?? tylko ze ty mnie nigdy nie sluchasz:P ciesze sie bardzo ja wlasnie skonczylam gotowac obiadek i padam dzisiaj a na 16 do pracy...buuuuuu nie chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigaaaaaaaaaaaaaaaa giga ggratulacjie!!!!!!!!!!!! wiedzialam ze sie uda!!!!!!!bos ty madra kobieta i zaslugujesz!!!!!!!!!!! a nie mowilysmy??;) Nalus widzisz??giga sie dostala to ity zdasz ten egz!!!!!!bo musisz!!! a pakowanie...hm wczoraj robilismy zakupki i spozywcze i chemiczne i papier toaletowy np i obieraczke do ziemniakow ....hyhyhyhy:)a jutro jedziemy do katowic sprzatac i szukac jakiegos interenetu(jak to sie robi?????) no i potem moi rodz pryzada z naszymi rzeczami a potem jademy do ikea po dywanik do lazienki i napewno jesczce anuska se kupi kilo swieczek(jak zawsze) no jakies michy szklanice itd...:)ooo kwiatka jakiegos chce!! anielko zdjecia prosze ty kolejna zabiegana kobieto a jakie zajecia ci sie zaczely?? kigus widzisz maluszki sobie mozesz trzymac:) mlady ja sie jeszcze zastanawiam jak udalo ci sie miec porod bez nacietego krocza??mials kogos kto pilnowal??bo naciecia krocza w poslce wykonuje sie rutynowo i nie patrza czy krocze trzyma czy nie tylko tna bo latwiej....ehhhh no to powiedz jak to zrobilas bo ci baaardzo zazdroszcze!!!!!!!!tzn ja bym tak chciala jak ty!! owieczkoooooo przed pazdziernikiem trzeba siedziec dluzej na kafe !! rumianeczkuuuu a posprzatasz u mnie??:) a bombastyczna se przegina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzisiaj super lazanki a jutro mysle nad ogorkowa calkowicie poswiecilam sie domowi zostalam tymczasowa zastepcza matka mojego rodzenstwa i bardzo mi z tym dobrze. chociaz juz nie moge sie doczekac studiowania moze po roku tej filozofii zloze na historie albo tak mi sie spodoba ze zostane:D zieki dziewczynki za wsparcie w tych moich trudnych chwilach 🌻❤️ anielko a do mnie zadne zdjecia nie doszly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho i tak dalej nie wiem o co hodzi? boze dziwczyny nie straszcie mnie tu jakimis klroczami iotd bbbbrrrr Giga wariacie ha ha BRAWO mala! Nala no za kilka dni swietujemy mam nadzieje twoj sukces... Rumianku chorac czy nie? Buziaki dla wszystkich Kot nie wiem z jakiej racji zrobil mi niespodzianke i kupil najnowsze simsy ha ha gram sobie mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig simsy no prosze:D:D ta gra tez mnie wciaga:D z miskiem jako tako sie uklada tzn. przez smsy mialam ostatnio znowu zalamanie juz zaczelam go nienawidziec a potem mi przeszlo...i pomyslalam sobie po co zawsze lubilam z nim rozmawiac moglismy gadac o wszystkim i mimo to ze strasznie mnie zranil zostawil w najgorszej chwili kiedy zostalam sama to mimo to nie chce z nim konczyc na zawsze za duzo mnie z nim laczy po prostu bedziemy znajomymi nie chce zeby przestal do mnie pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy chora czy nie, dzisiaj zjadalm cala czekolade i mam wyrzuty sumienia, katar mam..bleeeeeeeee ja tez chce simsy:( ide na TV pokukac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co robicie?? ja pije kakao;) zaraz sie ide wygrzac w wannie i potem hoooop do łóżeczka:P gdzie jestescie???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzej sie rumianku zebys niebyla chora a to pierwsze przeziebienie niech sie od ciebie odczepi ja padam bo milam dzis wolnie i chcilam sobie pozalatwiac sprwy ale mi niewyszlo i tes ide do wyrka buźxiakiiiiiiiiiiiiiiiiiii G I G A A N I E M O W I L A M ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga no gratulacje nasz studentko:D🌻🌻:D A to z miśkiem wiesz szalenie mądre...skoro z nim mogłaś zawsze pogadać:) ech zazdroszczę Ci tych umijętności kulinarnych:P ja nie mam serca do gotowania....:) Kig ja też chcę nowe simsy:P A poki co znalazłam starą gre Faraon się nazywa i w nią gram:P Rumianku to do łóżeczka Kochana i kuruj nam się:) Owieczko a u Ciebie jak tam?:) Anussia mam nadzieję, ze stanie się cud wiesz ale tak sie cholernie boję jechac tam we wtorek że masakra:( Ech....i też chcę jechać do Ikei mogłabym tam siedzieć po całych dniach:DUdanych zakupów Wam zyczę:) a świeczki swoją droga dobra rzecz;):) Anielko ja nie dostałam nic żadnego maila...:) Wiecie co ta dziewczyna co Wam pisałam o niej dzisiaj przegięła...dowiedziałyśmy się, że nas objechala do paru osob od góry do dołu. Jutro pewnie poinformuje o tym Rafała jakie to my jesteśmy złe i niedobre a my jej nic nie zrobiłyśmy nie chciałyśmy śpiewać z nia ostatnio bo nam się piosenka nie podobała a jak śpiewałyśmy my to robiła takie miny, że masakra....ech wiecie co ja mam jej dość ledwie wóciła i już robi problemy mam nadzieję, ze jak wyjedzie na studia prędko jej nie zobaczę...naprawdę się wkurzyłam bo ileż można to znosić? Idę pograć w Faraona bo spać jakos nie mogę....MIłych snów 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×