Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

anusssko to zycze udanego wieczoru u kolezanki a nala chyba na dyskotece dzisiiaj?? sorrki ale ja juz nie wiem co ktora dzisiaj robi:P anusssko fajnie z tym mieszkaniem, musimy zrobic wirtualna parapetowe:) kig a czemu ty sie wyprowadzasz znowu?? i gdzie?? jakos mi cos znowu umknelo:D a gdzie Lady zniknela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiem nala idzie jutro na disco:P jeju jakie to malenstwo jest sssssssllllllllloooooooodddddzzzziiiiuuuuttttkkkkkiiiiieeeeeee!!!!! nie moge sie napatrzec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna a ja nie mam malenstwa:( chyba o mnie zapomnialas:( a ja tez chce zobaczyc.....!!!!!!!!!!!!!!!! rumianku juz wysylam..... kocham was \' dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no anielko teraz juz ciebie mam:) ładnie wygladaliscie w tych strojach:) ja tez chce taki:P ide spac, dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻anielko twoje ogorki na pewno beda pyszne a dzieki tobie nasze strony sa takie kolorowe 🌻bombusiu boze to malenstwo jest takie slodkie ze tylko jeschrupac :) 🌻nalcia takie obrazone damulki sa chyba wszedzie :) dobrze ze w sobote jej nie bedzie to sie wybawisz 🌻anussska milej zabawy u kolezanki jak ja wam zazdroszcze teko mieszkanka:) 🌻kig tobie mala zazdroszcze tych kolesi z cypru podziel sie ze mna nimi:P 🌻owieczko ja tez ogladalam zamienmy sie zonami nie no dzisiaj byl zabawny odcinek o tym ze malzenstwo nie spi ze soba od 12 lat bo maz chrapie:) zamiast go wyslac do lekarza to sie zonami wyminiaja:P 🌻rumianku powodzeniia na jutrzejszym zjezdzie salatka twoja na pewno bedzie pyszna boze nie wiem jak ja sie z wami rozstane ale troche minie zanim znajde komp i stancje z internetem wiec w pazdzierniku moze mnie nie byc:( dobranoc pieknosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
dzien doberek mojeeeeeeee sliczne kto rano wstaje temu Pan BoG daje:P Gigusia no ale porabany byl ten odcinek wczorajszy co nie skad oni biora takie cudaczne malzenstwa ja sie wlasnie wybieram na zakupuy i targ:P ale musze jeszcze przed wysjciem wypic kawsuie wczoraj bylam na urocdzinach u mojej siostrzenicy i mam pare zdjec tylko musze je zrzucic to ci anielka wkoncyu sie pokaze:P a dzis ide na imperze do moiejgo skarba hihi ale oczysiwcie bedziemy tylko my we dwoje:) hmmm ciekwe jak bedzie:P oki spadam sie ubrac buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziękuję Skarby za te komplementy mojej Małej :) Napewno przekażę :D Też się zakochałam.. normalnie od razu :D Na tych zdjątkach ma równo 2 tyg :) Anielka ale ja Ci wysłałam te zdjęcia!!! Naprawdę!!! Nie wiem czemu nie doszły 😡 W każdym razie wyślę jeszcze raz i czekam na Twoje :) Owieczko Milusiego zakupowania :classic_cool: Ja właśnie wróciłam z miasta bo robiłam zakupy z okazji przyjazdu moich kochanych Dziadziów :D Zaraz pewnie wpadną :) Rumianku a Ty nie narzekaj bo masz przecież swoją Pięknotkę do całowania i przytulania :D Ehhhhhhh można się zakochać :) Buziam na cały dzionek 👄 Odezwę się wieczorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja od rana w ruchu, napisze cos po pludniu, teraz lece do kuchni bombus ale moja mala myszka mieszka w Niemczech:( a dzisiaj ma urodziny:) 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny...;) gigusia- mam nadzieje ze ogorki beda dobre, a do tego jeszcze robilam salatke z ogorkow na zime...;) Kasiu- mam zdjątka, jaka ona śliczna jest....;)jeny strasznie mi sie podoba, a ma tyle włosków....jak ja sie urodzilam tez mialam duza czuprynke, i z tad takie dlugie wlosy:d moze ona tez bedzie miala takie dlugie....;) a tak naprawde to troszku mi przypomina mnie jak bylam mala...;)jak znajde zdjecia to wam zeskanuje i wysle to porownacie...;D oczywiście wyślę zaraz Ci zdjątka..;) rumianku- dziękuję za komentarz..;)jak będę miała możliwość przyjechać na występ do Twojego miasta, obiecuję ci że dam Ci załozyć choć małe elementy mojego stroju:d hehe owieczko- oczywiście czekam na zdjątka, więc szybko zgraj na kompa....wkońcu zobaczę twórce naszego topiku,....;) juz się nie mogę doczekać......:D 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus- kochana wysłałam...:) życze miłego dzionka, a ja zmykam do babuni, trzaba pomóc posprzątać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruminaku wlasnie obejrzalam sąsiadow boskie to ahh jakie my mielsimy fajnie bajki a nie tak jak jest teraz same pokemony i przemoc:( dziekuje❤️ anielako dzis albo jutro bede miec kabel bo ma go moje kochanie to ci zdjecia wysle oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba zglaszam skarge a gdzie zdjecia la mnie????:-( ja wiem ze niby swoich nie ysylam (psia krew!!!!) ale no no bbbuuuu wczoraj poszlismy na impreze na uniwerek hi hi fjnie bylo odwalilam zadanie domowe z lekcji tanca (wogole nie pisalam am jak by,o w czartek-bylo super zajcia polegaly na tym zeby patrzec w oczy partnerowi z odleglosci jak najmniejszej porus\\ac sie dalej patrzac sobie oczy nivby nie tanczac ale zeby te rucy byly plynne nie dotykajac sie no i mialoam jakiegos faceta z birmingham royal ballet i swietny byl normalnie jakas hipnoza miedzy nami fffruu na podloge niby sie tarzamy nie dotykamy sie pod koniec zajec on mnie podnoi (wszscy oczyyyy nauczycielka zachwycona )ehh super bylo i nuczycielka sie smial ze np na imprezie sprobowac trzymac kontakt wzrokowy z kims starac sie tanczyc pic palic papierosa no i.../he ghe biedak taki stal pod sciana z kumplami ptrzylam sie na niego on zmieszany jak cholera mkumple go zachecali on po 10 minutach podchodzi cos tam krzyczy ze jest z cypru (ZNOWUUUU) ze studiowal w holanddiii ale ze slabo gda po ang gaka szmatka ja nie robilam tego zeby go poderwac tylko zeby sprawdzic ze dziala no i zadziwalalo he hye ale okazal sie malo interesujacy to wro0cialm do janaka i zesmy sie bawili ze znajomymi/nieznajomymi potem ja odgadywalam ktorzy to polacy i na 20 osob pomy,lilam sie tylko raz:-) ale mialam tez nieciekawa sytuacje tzn chlopaki poszli po piwo do barku ja sobie usidlam na takim gzymsie ktory oddziela parkiet od stolikow na ktorym ludzie siedza trzymaja piwo albo opiraja si i czuje nale ze cos mnie poiera o tylek...odwracam sie kilku kolesi szczerzy sie..zeskoczylam z gzymsu i oparlam sie o niego na poczatku myslalam e moze ktos hcial szklanke zabrac...stoje i znowu cuje ze tym razemjakas lapa odchyla mi spodnie tzn no wiecie gore od spodni odwracam sie wsciekla spojrzenia przed siebie i poslzam!do baru do janka przytulilam sie do niego bo psia krew jakos tak niepewnie sie poczulam ze mi obcy facet lapska na dupe kladzie on sie pyta co jest ja ze nic a on czy ktos mi cpos zrobil?ja ze no jacys kolesie dobierali mi sie do tylko On ZE CO???KTORZY KURWA?POKAZ!ja mowie ze nawet nie wiem nie tracilam czasu na przygladanie sie po prostu poszlam. A on juz z Rishim ze tak nie wolno ze mam mu pokazac on ich opierniczy i poprosi ochrone ja ze nie chce klopotow...hehe miloe to bylo...potem jacys inni kolesie sie na mnie wpierw lipili potem jeden podszedl ja go nie lyszalam co do mnie gada bo muzyka ten mnie podciaga na bok janak od razu lapie mnie za reke i bierze miedzy naszych chlopakow oni mi mowi ze to sa troublemaker i zebym uwazala...cala impreze oni sie krecili kolo mnie a jak juz Janak na chwile zszedl z parkietu to jeden podchodzi i mi mowi ze fajnie tancze i zajebiscie ruszam tylkuiem ja OOOCZYYYY schowalam sie miedzy mohamouda i rishiego w tym czasie janak wrocil oczywiscie lup mnie za reke i przytula doisiebie aCi dalej bezczelnie sie lipa!!!!gggggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrr p[sia krew ja rozumiem ze oni napelani ja rozmiar 34-36 a typowa brytyjka to 44 ale ja chialam sobie potanczyc i tak oto skonczylo sie na tym ze jnak musial mnie przytulac i udawac mojego faceta a chlopaki musieli mi robic obstawe...polki z ktorymi sie zaznajomilam byly wsciekle ze odwracam od nich uwage ale psia jego mac...ale wiecie co to bylo takie mile e ktos o mnievtak dba:-) qrocilam do domku o 3 o 730 pobudka do pracy musialam przyjac dostawe i nadmuchac 100 bal0onikow czeka mnie jeszcze 400 do zwartku bo jest jakas promocja matko boska...a w y jak kopietki jak wam noc minela???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig to milo ze strony tego janaka ze tak stanal w twojej obronie, nieciekawa sytuacja, ale dobrze ze bylas ze znajomymi ja czekam na udostepnienie lazienki, skonczylam juz w koncu te durne salatki, bylam na zakupoach w tesco, jechalam potem z moja siostra po mame do pracy i jechalam cala droge spowrotem do domciu za kierownica:D buuuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak kurde nawet nie wiem jak mam zaczac bo anussska mnie zbije. no wiec wlasnie odjechal ode mnie moj (no juz raczej nie moj) misiek...przyjechal dzisiaj o 17 na poczatku zachowywalismy sie jak znajomi ktorzy sie nie widzieli dziwnie mi bylo ze nie moge go pocalowac i wziac za reke...KURDE ja wiedzialam WIEDZIALAM ze od kiedy stanal w drzwiach i poczulam jego zapach ja nie wytrzymam. I OCZYWISCIE MIALAM RACJE. zaczelismy gadac najpierw w lesie ja o tym jak on mnie zranil ze zakonczyl przez telefon, on ze on tak nie chcial konczyc od razu tylko myslal ze jak kogos znajde sobie albo jak stwierdze ze nie wytrzymuje to wtedy myslal ze sie rozstaniemy(typowy facet). zaczal mi mowic ze dziwnie sie czuje nie mogac mnie wziac za reke i strasznie teskni...jakos mi ulzylo po tej rozmowie wrocilismy do domu i...no wlasnie. powiedzialam mu zeby mnie pocalowal bo lezac kolo niego na lozku w odleglosci w jakiej spia brat z siostra czulam jak mnie cos przydusza...na to on ze pragnie mnie pocalowac ale nie chce poniewaz jeszcze bardziej bedzie zalowal ze tos ie skonczylo. na to ja oslepiona pozadaniem stwierdzilam ze gorzej i tak juz byc nie moze i go pocalowalam(oczywiscie pozniej sie nie wzbranial nie bylby facetem gdyby to zrobil) no i na samym calowaniu sie nie skonczylo...jak odjezdzal mial lzy w oczach a ja go pocieszalam...ja jakas durna jestem albo wyzbyta juz uczuc...a moze troche mi to pochlabialo ze on placze a ja nie...chociaz prawde mowiac ja nie plakalm dlatego ze 2 tygodnie po nim plakalam i tez to ze on mi sie skojarzyl z zagubionym chlopcem...kurde ja cos czuje ze to nie koniec tej sprawy...prawde mowiac mam taka cicha nadzieje....ale teraz DOLACZAM DO PREZNEJ GRUPY SINGIELEK i wroce do mojego starego sprawdzonego systemu jeden facet jedna impreza...moze znajde kogos kto mnie przy sobie zatrzyma ale nie teraz :) buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻owieczko zadam zdjec z urodzin siostrzenicy:) no i cos czuje ze sie swietnie dzisiaj bawisz ze swoim skarbem:P 🌻rumianku sasiedzi ekstra przypomnialo mi sie dziecinstwo:) oj salatki na pewno nie byly durne skoro robione przez tak cudowna osobe jak ty:) 🌻kig pozeraczko meskich serc:) wlasnie zostalysmy singielkami i czas na zabawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia nie bede cie bila chociaz....przeciez sama napisalas ze masz cicha nadzieje ze to sie nie sonczy wiec nie bede c pisac ze jests glupiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ciesze sie ze podchodzisz do tego tak optymistycznie jak gigusia a ja teras lece ze swoim skarbem do kosciola a probujemy nowy net bo kupiismy na spolke neta z orange a musze leciec a tak bym was poczala a dzis przeprowadzka wiec czas mnie nagli a moja siostra dzs wrociala i ma urodzny wiec musze leciec na gore [kiss[ bombeczkoa ty co znow znikasz?? tesknie za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) kig- widać ze dzialas na mezczyzn jak magnez:D ja juz dawno sie tak nie bawilam, zeby wyjsc na jakas imprezke i wzrokiem kokietowac facetów, najbardziej podoba mi sie jak oni sa zmieszani i nie wiedza co robic...;) ale to tylko zabawa, w sumie zawsze chodzilo oto kto dluzej zatrzyma wzrok :) heheh ale to dawno bylo...zawsze z moja przyjaciolka sie tak bawilysmy, ale to takie szczeniackie zachowania:D gigusia- jak tylko przeczytalam wstep Twojej wypowiedzi(mianowicie ze przyjechal Twoj byly) od razu wiedzialam ze dojdzie do czegos, tez tak mialam.....;p (tylko u mnie pocalunek...;P) zabawa nie zatlumisz milosci.....ale zycze powodzenia:) anussia gdzie Ty sie podziewasz kochana?????????????????? Kasiu- i jak zdjecia, dostalas??????????????:) rumianku- salateczki..........mniam mniam codziennie rano robie na sniadanko z mama....;)moze podasz jakis dobry przepis????????sprawdze...;) A ja wczoraj pilnowalam oczywiscie mojego kochanego bratanka:)poszlismy na miasto(bo u nas sa targi swidnickie)pochodzilismy, potem do parku na husiu husiu...no i zaprosilismy wuja(Mojego P) na spektakl Piotrus PAn, ale ogolnie sie nioe odbyl.....;/ale bylo duzo zabawy.....:D Na 16 poszlam na salse, oczywiscie dowiedzialam sie na miejscu ze zajecia zaczynaja sie o 17...;)wiec poszlismy na miasto z P....na salsie bylo calkiem milo:)potanczylismy chwilke(zjacia byly organizacyjne, wiec instruktor pokazal krok podstawowy)....na pokaz w parze wzial mnie, ale bylo smiechu....bo bylam schowana w rogu sali...a pan W pyta sie \"jest Ania \" a ja wyskakuje....pokazalismy krok podstawowy z dodatkiem:) aha i umowilismy sie do baru na piwko ze znajomyymi Sylwi(bylej partnerki Piotrka)....poszlismy do baru, ale bylo tak nudno, sami prawnicy itp i zamiast rozluznic sie na weekend, to romowa zaczela sie od pracy, szkoly itp.......eeee.....do miska, chyba to nie dla mnioe....;/wzielismy kumpla i wyszlismy....zrobilismy turnee po barach i do domku.... I tak spedzilam wczorajszy dzien, nie nalezy do najciekawszych...;/ale to sie zmieni jak moja przyjaciolka juz jutro przyjedzie!!!!!!!!!!!juz sie nie moge doczekac...;) A dzis do kosciolka, a pozniej hmmm.... moj cos wspomnial ze chce mnie zabrac do kina....wiec nie wiem...;) pozdrowionka dla kazdej:) 👄 i zycze udanej niedzieli....;) 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ A gdzie sie podziewa Nala??????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia a my za Toba tesknimy...............;(:(:(:((:(:(:(:((:(::(:(:(:(:((:(:( bedzie nam Cie tu brakowalo...;( kochana zycze udanej przeprowadzki i zloz zyczenia ode mnie (od nas) sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat.....;)🌼 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ pozdrawiam kochana Ciebie i Twojego miska/:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Gigusia no niezle sie skonczyło widzę ale wiesz co ja też sie cieszę, że wrociłaś do wersji optymistycznej Gigusi a reszta co sie wydarzy pokaże czas i co ma być to będzie:) Kig no no ale działasz na mężczyzna mała:D Ale wiesz co ten twój sąsiad to taaak słodko się zachował:) naprawdę od razu instynkt obronny swojej kobiety:P Hehe jak ja to lubię u facetów;):Pale naprawdę mimo wszystko imprezka chyba była udana co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku dziekuję za tych sąsiadów:) ech ale to były czasy gdzie te bajki są :P Wiesz co złóz swojemu Skarbowi ode mnie spoznione życzenia ale szczere:) Owieczko a jak tam impreza z ukochanym?:) Na pewno udana:) Pochwal nam sie co kupiłaś na targu:) Bombastyczna ja Ci chciałam pogratulować drugiego kierunku:)Na pewno dasz radę z dwoma:) A to maleństwo jest cudowne po prostu ja też takie chcę!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssia to miłej przeprowadzki życzę i złóz koniecznie życzenia siostrze:) Anielko a na jaki film idziecie? ja bym poszła na samotnośc w sieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w piątek poszalałam troche z moimi dziewczynami było smiechu co nie miara:D a wczoraj pojechaliśmy do chłopaka koleżanki do innego miasta i było całkiem fajnie. Rundka po knajpkach i pociąg o 5 rano tak więc jestem teraz nie żywa....Ale ech Darek do mnie napisał że mogą mu ten cholerny kontrakt przełuzyc do grudnia:( ja nie chce! Pojadę tam i go przywiozę:P i tak słodko wczoraj pisał że aż normalnie jestem w taaakim szoku, że tak to się potoczyło:) a teraz idę podochodzic do siebie tzn wziąśc dłuugą kąpiel i wypić porzaną kawę:)Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk dziweczynki❤️ od rana tu kolorowo:) Nalus kurde szkoda tego darak masz racje jedz i go sciagnij:) a obje napewno skorztacie a swoja roga cos z tego bedzie skoro utrzymujecie ze soba kontakt:) Gigusia co ma byc to bedzie jestes twarda a noz spotkasz etgo jednyego juz za niedlugo i sie przekonasz co tak naprwde czujesz :) jestesmy z toba:) Anussskaa wszystkiego najlpeszego dla sisotry :) dzis kazdy ma urodziny gdzie sie obroce mama mojej przyjacoilki tez:) Kig ty nasza flirciaro:)❤️ Anielko fajnie tak sie uczyc salsy mnie by musial ktos nauczyc wogole tanczyc w parze bo na weleu wypadne jak bym kapuste ugniatala:P bo ja nieumiem tanczyc w parze:P a moj wieczoprek sie udal i bylo cudwnie hmmm naprwde jak ja go kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja bede z wami sloneczka ja mam neta specjalnie dla was:) no a teraz jestem na gorze w witkiem no i fajnie bo jutro bede pisac do was juz z nowego mieszknak i fotek pare przesle;) A pOCZyTAM was hmmm jutro:) jak poukladam wszystko i nie myslcie sobie ze o was zapomnialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) mnie grypa zlapala na dobre leze caly dzien w lozku dzisiaj, postaram sie cos wieczorem napisac kocham was, milej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebralam resztki sil i pisze:) a tu puuuusto!!!!!!!! Giga nie wiem co ci mam na to napisac co sie wydarzylo, wiem tylko ze wy naprawde sie kochacie i ze los jest naprawde okrutny gdy rozdziela taka cudowna pare👄 anusssko my chcemy na parapetówe!!!!!!!!!:) fajnie sie macie z tym mieszkaniem, moja przyjaciolka tez ma mieszkanie w Kat i ja tam czasami w weekend przebywam:P moze sie kiedys spotkamy w jakies dyskotece??:D ale bylby czad gdybysmy wpadly na siebie:) Nalus bedziemy sie modic zeby Darkowi nie przedluzyli tego kontraktu:) musi jak najpredzej wrocic do ciebie zebys miala nam co pisac :) przyda nam sie jakis goracy romans:P owieczko ciesze sie ze wieczorek sie udal z twoim kochanym , anielko mam nadzieje ze ty sie tez dzisiaj dobrze bawisz ze swoim P kig ogromniatsy buziak dla ciebie nasza zalatana tancerko👄 ja lece do lozeczka, KOCHAM WAS❤️ a gdzie bombastyczna znowu?? a mLady tez zniknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×