Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

DZIENDOBEREK DZIEWCZONKA🌻 jade do mojej babci :D wniosek:natlok jedzenia w lodowce i powiekszajaca sie gora jedzeniowych odpadkow na pobliskiej lace:) ale i tak kocham moja babcie. odkad moja mami a jej corka wyjechala do tej anglii calej staram sie brac to jedzenie i ja odwiedzac zeby tak straznie nie tesknila. mowia ze charakter i osobowosc mam po mamie wiec babcia mnie ubostwia kiedy kolejny raz biore od niej sloik z jakas zupeczka czy gulaszykiem:P MILEGO DNIA rumianku lecz sie mala przesylam ci wirtualna polopiryne o mocniejszym dzialaniu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello moje kochane dziewole!!!!!!!!!!!!!!!! A ja wczoraj bylam z moim P w KAtowicach, a dokladnie w Chorzowie na wesolym miasteczku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jupi:D bylo super....w ogole wsiedlismy do samochodu i wyjechalismy, na pierwszej stacji w Strzegomiu kupilismy mape turystyczna i zaczelismy wybierac miasta, miasteczka gdzie mozna cos pozwiedzac, pobawic sie.....i tak moj wspanialy mezczyzna wpadla na pomysł: \"Jedziemy do Chorzowa do wesolego maisteczka\" ja oczy ze to ponad 200 km od naszej miejscowosci......a on : jedziemy i juz, nie bedziemy ciagle siedziec w domu, troche rozrywki nam sie nalezy.....i tak zaczela sie nasza piekna wycieczka:D Autostrada jechalismy ponad 2 godz. ale warto bylo....mowie wam na jednej karuzeli to myslalam ze w polowie wyskocze, tak sie balam....az nam lzy polecialy.....taka byla predkosc, ze wbilismy sie w fotele i nie moglismy pozadnie oddechu zlapac.....a najlepiej bylo na samochodzikach, mowie wam(pisze)jak sie obijalismy, a ile frajdy mielismy:D W drodze powrotnej przytulilam sie do niego, zaczelismy rozmawiac.....a tu nagle nastala cisza.....po paru minutach moj ukochany pyta .................\"wyjdziesz za mnie????\" a mi wszytsko podnioslo sie do gory, nawet nie potrafie wam opisac jak sie wtedy czulam....i wiecie co genialna Ania zrobila????zaczela sie smiac....:D i powiedzialam, zeby takich zartow mi nie robil, bo zawalu dostane......normalnie szok!!!!!a on-\"a kto powiedzial ze to zart, co bys zrobila gdybym sie Ciebie teraz zapytal???\" a ja buzia opuszczona na pepek, albo i nizej.....i nie wiedzialam co powiedziec:( wkoncu powiedzialam ze \"nie jestem na to jeszcze gotowa\" Wczesniej jak rozmawialismy na takie tematy, to bardzo czesto wspominal, ze on nie bedzie sie hajtał, dopoki nie bedzie pewien ze to ta jedyna....i ze moze nawet brac slub w wieku 60 lat...a teraz.....................eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????!!!!!!!!!!!no nie wiem......co ja mam myslec????moze poprostu chcial mnie sprawdzic???!!!!i tak mi sie wydaje, chcial zobaczyc moja reakcje....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko- kochana, jesli chcesz przyjedziemy z moim P i Ciebie nauczymy:D heheh a tak serio serio mowie Ci jakbys mieszkala blisko, szkole tanca masz u nas za darmo i uklad walca na pierwszy taniec tez:D ehhhh jak ja bym chcaiala sie z wmi spotkac.....;( teraz uczymy tanczyc znajomych P i uczymy ich walca, chcemy stworzyc im ukladzik no i nauczyc tanczyc w praze....:d zobaczymy co z tego wyjdzie....chlopak kompletnie nie czuje rytmu, a to on bedzie musial prowadzic...:D a weselisko juz 14 pazdziernika:D kochana zapisz sie na jakis szybki kurs i bedzie cool:D rumianeczku- tak, bardzo milo spedzilismy niedziele, moze nie w kinie, ale na swiezym powietrzu i bylo o wiele lepiej:d a poza tym nowe filmy co chwila moj kochany braciszek sciaga i zalatwia....wiec szkoda wydawac pieniadze....:D a TY kochana wygrzewaj sie w lozeczku i zagladaj do nas czasami:D dla Ciebie duzy 🌼 i wiele witaminek Ci daje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia- zycze udanego pobytu u babci iiiiiiiiiiiiiiiiii..................... smacznego:D anussia - rumianek ma racje.................... ja tez sie czuje zaproszona na parapetowke:D hehehe bedziemy tu wszystkie oblewac:D ale Ci zazdroszcze czasami, chociaz nie wiem czy czulabym sie juz na silach by wyjsc na swoje......ehhhh trudna decyzja jak dla mnie:D ale na wszystko przyjdzie czas......a Tobie zycze udanej pierwszej nocki:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc❤️ Rumianku7 wracaj nam do zdrowia a tak swoja droga to gdzie sie tak doprawilas??? Anielka ty to dupa jestes jak sie zareczycie to przeciez nietrzeba sie odrazu hajtac:) jak twoje kochnie chce to czmu nie traktujesz go powaznie??? Anusska fajnie ci z tym mieszkaniem bedziesz mila swojego mężczyne caly czas na oku ale jak bedzie z nami to ja nieweim:( niezaniedbasz nas?? a ja wczoraj bylam bylam w pracy i wiecie co w koncu sie naprawcowlamn bo mielismy ruch jak nieweim nawet nam kufli braklo :) i takie cos mi sie podba a nie siedziec i za przeproszeniem baki zbijac jak sie ma na rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala- ale fajnie.....jak czytam Ciebie....to przypominaja mi sie wypady z moja przyjaciolka, mam nadzieje ze to sie powtorzy teraz, dzis ma przyjechac.....juz sie nie moge jej doczekac.....!!!!!!!!!!!!!!1tak mi jej brakuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Kochana a co do DArka, tak bym zrobila......pojechala do niego i porwala.....ehhhh jakas sensacja na forum by byla:D a tak na powaznie to wiem co czujesz, sama czekalam na P 3 miesiace.....:( ale teraz juz go nie puszcze, z reszta on sam nie chce jechac:D juz jestesmy razem:d i wy tez bedziecie, zobaczysz:) smski-----------i to potwierdza Cie w przekonaniu ze on bardzo teskni za Toba:D moze nie wiem o jakies tresci one byly, ale sie domyslam:DD::D:DD:D:D:DD:D:D:D życze wytrwalosci 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] a to kochane kolorki dla was, aby kazdy wasz dzien byl tak kolorowy, sloneczny, optymistyczny jak moje przeslanie do was:D kocham was kochane i zycze wam udanego dzionka:D bombastyczna??????????????????a Ty gdzie znow sie podziewasz?????? ladnie nas tu zostawiac, olewac??????????hmmmm....masz minusa:D milego dzionka zycze :D:D:D:D:D:D:D:D:D: moj sie niezle zapowiada, najpierw farbowanie mamie wlosow, pozniej latanie po Urzedach..... a na koniexc......................... spotkanie zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.............. z moja przyjaciolka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 jupi jupi jupi jupi 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ kwiatek] buziaczki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko- kochana, wiem ze nie mussze sie o razu hajtac.........ale ja naprawde nie wiedzialam jak zaragowac, a jestesmy razem tylko 4 miesiecy, nie uwazasz ze to za szybko????????? ja nie wiem co mam o tym myslec.......wiem, zle zrobilam ze sie zaczelam smiac......no ale wiesz.......pierwszy raz mialam taka sytacje:( nie krzycz na mnie...;( postaram sie nastepnym razem inaczej zareagowac:D uwazam ze jestem za mloda na zareczyny......inteletualnie nie czuje sie na silach:)oj nie wiem co wam tu napisac......nie czuje tego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) owieczko ja sie sama nie doprawilam u mnie jakis wirus panuje, wszyscy chodza zakatarzeni, najpierw moja siostra potem brat a teraz ja z mama:( bleeeeee mam glos jak po tygodniowym przepiciu:P anielko ja w chorzowie w wesolym miasteczku nie pamietam kiedy ostatni raz bylam, za to w zoo bylam chyba 2 lata temu na wagarach:P owieczko ja tez lubie jak jest ruch bo wtedy szybciej czas leci i zanim sie obe\\jrzysz juz mozesz isc do domku:) ale ty juz chyba konczysz prace?? Nalus a ty gdzie?? jeszcze odsypiasz weekend:P anielko nie dziwie sie twojej reakcji bo naprawde cie zaskoczyl ale z drugiej strony to bardzo milo, przynajmniej wiesz ze mysli powaznie o Tobie❤️ anussko jak po urodzinkach?? dobrze ze zalatwiliscie tego neta bo nie wiem co bysmy tu bez ciebie zrobily:) je lece pod kocyk i na TV :) kig a ty w pracy na pewno siedzisz 🌻 milego dzionka slonca👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku kuruj sie tu nam kochana.... pij bardzo duzo napojow i zdrowiej nam tu....:D no zaskoczyl mnie i to okropnie....:D Wiecie co, moja mama chyba sie przekonuje powoli do Piotrka co mnie bardzo cieszy:d buziaczki papa A ja zmykam po Urzedach:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) Rumianeczku nasz Kochany koniecznie się nam wygrzej aby cos powazniejszego Cię nie złapało😍 Anielko a mnie sie wydaje, ze on Cię tak bardzo kocha i wie że Ty jesteś ta jedyna:) Ale Cie kurczę zaskoczył no;) ale bardzo słodkie to było i pamiętaj nic na siłę jesli nie jesteś gotowa na pewno za jakiś czas odpowiesz mu tak jestem tego pewna;) :)A wiesz co ja byłam w wesołym miasteczku w Chorzowie w tamtym roku:D Noramlnie wybawiłam sie jakbym miała z 7 lat:D Czasami tak wypad jest naprawde potrzebny:) Anusssia ja też chcę na parapetówkę:D:D ECh Owieczko prawdziwa ta Wasza miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIg Kochana u Ciebie co tam?:) Kiedy nam wyslesz zdjęcia?:P Bombastyczna gdzie jesteś znowu?😍 i M_lady Ty tez nam zaginełaś😍 Gigusiu ech nie ma to jak babcia:) Mnie został tylko dziadek i wiesz co ja po nim widzę jaką frajdę sprawia mu gotowanie dla wnuczat:D Bo moj dziadek gotuje naprawdę rewelacyjnie lepiej niż moja mama:P Uwielbiam jadać u niego a jemu to sprawia ogromną radośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jakoś leci. Anielko Darek mi napisał, że jak wróci i się do mnie przytuli to mnie przez conajmniej 2 tygodnie nie wypuści:D:DECh:D Ja chcę żeby juz tu był!:P jeszcze troche i zaciągnę pożyczkę i tam pojade po niego:P:PA tak poza tym to jutro jade rano po wyniki w tej chwili mam nastawienie niech sie dzieje co chce.. A dzisiaj idę po raz kolejny na karaoke:P To jest już jakieś uzależnienie:P Na szczęscie ide sama z Ania bez tamtej madrej koleżanki:D I ma byc tam Rafał więc będzie wesoło:) Miłego popołudnia Wam zyczę i wieczorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki przepraszanm ze mnie nie ma ale nie mam neta przeprowadzilam sie do nowego domu i dopiero musze sobie zalozyc teraz siedze na uniewrku poz ajeciach itd jest6em zmeczona nadrobie juztro buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig a czemu ty sie musialas przeprowadzic?? patrzlam na szymon maj show:) wiecie co to jest OChUJ?? Osoby Chetnie Udzielajace Informacji :) ten program jest niemozliwy, teraz lece sie kapac i do lozeczka:) juz mi troche lepiej, dzieki za troske👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry wstałam i jade po wyniki....boję się jak cholera:( A poza tym to wczoraj pokłociłam sie przez tamta koleżankę z Rafałem bo nawet nas do niego nie oszczędziła...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam Nlus trzyammy maocno kciuki ale i tak wiem z jakim wynikiem przyjedziesz i tylko pytanie czy juz sie moge4 cieszyc:P a propo karaoke to moj dj ktory bedzie na weselu sie zastanawia czy by niezrbic tak z 15 minuyt takiego karaoke co wy na to????? Rumianku cieszcze sie ze juz ci troszke lepij a twoj opis jest rewelacyjny no mowie ci:) Kig no wlasnie alebo cos przeoczylam albo nieweim czemu musilas sie wyborowadzic?? bo to ze milas to wiem ale zemu to nieweim:P ale zagmatwalam no:P ja wczoraj bylmazalatana caly dzien zreszta jak zawsze;) rano zakupy potem praca i tak zlecialo a dzis musze sobie porobic porzadku w biurki bo juz kurde za rowny tydzien jedzmy na uczlnie wrrrrrrrrrrrrr wiecie co ja nie chce a wy?? Anusska my o tobie pamietamy ❤️ i Anielka o tobie tez❤️ Mlady tez❤️ i wogole wszyteeke was kochammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wczoraj przyjechala moja przyjaciolka, spotkalysmy sie pozno, bo wczesniwej bylam u brata musialam pomoc mu posprzatac cale mieszkanie...;)fajnie bylo z Beata ale troszku zesmutnial nam humorek jak zaczelysmy rozmawiac o nieprzyjemnych sytuacjach i wyborach....ehhhh nie wiedzialam ze zycie czlowieka doroslego moze byc az tak trudne...;( no i w sumie do konca spotkania towarzyszyl nam niezadobry humor....pozniej obudzilismy mojego kochnego zeby zawiozl B.....pojechalismy zawiesc i spallam u niego....i wiecie co....padlam zmeczona na lozku i szybko przysnelam....ale na poczatku udawalam ze spie....a on mowil: \" kochanie ja naprawde Cie kocham, wyjdziesz za mnie? chce byc z Toba....\" ja normalnie w szoku, ale spalam:)tak naprawde bylam tak zmeczona ze juz naprawde prawie spalam, ale slyszalam.....upss....nie wiem..... NAla- masz racje kochana jak bede zdecydowana , to sama mu powiem w odpowiednim momecie \"tak\" jeny ja chyba tez naprawde go kocham:D a dzis pilnuje bratankaa pozniej spotkanie z mIskiem i proba:D zycze milego dzionka buziaczki papa 🌼 ❤️ 👄 kig- pamietamy o Tobie:) anussia- jak tam przeprowadzka?????mam nadzieje ze wszytsko przeszlo pomyslnie, kiedy parapetowka?????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nalus trzymamy kciuki za ciebie dzisiaj, na pewno zdalas!!!! pisz nam tu od razu jak wrocisz do domu ja juz dzisiaj sie dobrze czuje, zostal mi tylko kaszel i lekka chrypka:) ale damy rade, nie mialam neta rano dlatego pisze dopiero teraz:) milego dnia sloneczka, buuuziaki dla wszytskich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko ja tez uwielbiam spotkania z przyajciolka:) owieczko no niestety juz koniec wakacji:P ja mam w piatek inauguracje a jakos tez mi sie nie chce na razie:P hihihi zobaczymy jak to bedzie:) ide sie po domku poszwedac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko łałłłłłł ten twoj to naprwde ie kocha :) skoro nawet tak ci mowi do snu:) super jak co to bedziesz miec kochajacego meza a jak sie zdecydujesz to bedzie we dwie organizowac sobie slub:) Rumianku to kurduj sie juz do reszty zebys niemila chrybki choc kobiety z chrybka sa pociagajace dla facetow gdzies tak kiedys uslyszalam :) a gdzie nasza Kasia co?? przeciez ma dostep do neta wiec nierozumiem Kasiu masz WIRTUALNEGO KLAPSA W TYLEK NA OPAMIETANIE❤️ Mlady pewnie sie zabiwa ze swoim malenstwem hmmmmmm ja tez chce😭 cos mi sie ostatnio wlacza instynkt maciezynski:) ale chyba to dobrze co nie:) a gdzie nasza Gigusia?? hmmm nieweim moze przeoczylam ale chyba niepisala ze jedzie do Darłowka ?? jak ma w opsie GIGA WRCAJJJJJJJJJ DO NAS❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa zdałam zdałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na piękną ocenę jaką jest trója na szynach:D:D:D:D Normalnie cud :D:D Dziekuję Wam kochane za słowa otuchy i wsparcie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×