Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Rumianku ten twoj maleński skarb na tej pocztóweczce że tak to nazwę jest cudowny:D Śliczne to jest:):) Owieczko hehe ta muzyka jest boska:P Teraz juz nie ma takich hitów...ech:D Anielko tak Twoj naprawde Cię kocha jejku ale on jest słodki:) Wybaczcie że tak mało ale normalnie jestem w szoku:D Stałam tam pod drzwiami tego idioty:P aż w koncu moj indeks wyszedł stamtąd a tam piękna boska cudowna 3= :D:D Ja to mam więcej szczęscia niż rozumu:P Idę teraz cos zjesć bo zaraz jedziemy na cmentarz dzisiaj jest szósta rocznica śmierci mojego dziadka...a potem wieczorkiem ide oblewać w koncu nareszcie mam co:D Kocham Was miłego dzionka:D😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala nie bede mowic a nie mowilam...a moze jednak...GRATULACJE TY KROWO!sluchaj sie nas to daleko zajdzuiesz...rumianku sliczne to to male twoje ojjjjj a ty dalej chora? Anielko pozazdroscic faceta slodkie!!!!!! Owieczko linkow niestety sobie nie otwotrze bo siedze w bibliotece i ludzie chyba by mnie zabili jak bym im tu lambade poscila hi hi Anussko i jak przeprowadzka? ja sie musialam przeprowadzic bo eeeee jak was poznalam mieszkalam z arturem i francuzami na wakacje wynajelam dom dla mnie i mojej rodziny ale on bnyl tylko na czerwiec lipiec sierpien i polowe wrzesnia bo tam od 22go mieszkaja cypryjczycy no wiec w kwietniu (nie wiem czy pamietacie ) wynajelam dom z arturem marta i beata (co nas facet tak oszukal niby) od pazdiernika. I juz sie do tego domu pazdziernikowego przeprowadzilam. Coi prawda ulice dalej tylo od domku letniego ale ok. Jesl sliczny pokoj mam pieny zielony duzy (mialam byc na strychu ale tam ie ma nbawet duzej szafy niestety mam za duzo rzeczy). I teraz sklad prawie ten sam (poza marta bo nas olala i poszla w piz du za facetem ktory jej nawet do piet nie dosrasta!!!!) No Wlasnie wrocilam z obu prac bylam w mcdonaldzie na 2 cheesburgerach (!!!!) bo jutro mam badanie krwi i staram sie oszukiwac zeby nie bylo znowu wielkiej anemii. jem jak glupia multiwitaminy moze pomoze:-P Juz sie nie moge doczekac kiedy znow bede miala neta w domu xcaluje was wszystkie goraco !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Słońca:):) Oczywiście Kiguś że będę Was słuchać;) Hehe jesteście najukochańsze na świecie:D Aha Kig ja rozumiem:) Najważniejsze że masz duuuży pokój:D i oczywiście wpadamy na parapetówkę na razie taką wirtualną ale kto wie hehe;):D Kochanie jutro masz mieć bardzo ładne wyniki i daj nam znać jak wyszły😍 Dziewczynki ja idę teraz na duże placki po węgiersku nalezy mi sie chyba:P :D trzymajcie sie cieplutko🌻 a Gigusiu dziękuję za piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuuuuuuu Nalus co ja widze!!!!!!!! pamietasz moj post jak wrocilas z egz???wiesz po co ja tudzis przyszlam??zeb sie utwierdzic w tym ze mialam racjie ze tak bedzie...GRATULUJE MADRALO!!!!!!!!!!!!!!!!! sloneczka pzeprowadza oki nie wiem czy wam pisalam ze mam tego neta z orange wiec mam juz go w katowicach jtro wracamy do dmku na dni bo w pt juz mam spotkanie z dziekanem zajecia w bibiotece i szkolenie bhp:P anielko!! kochasz go??jestes go pewna??powiedz mu co czujesz i przeciez poczeka az ty dojrzejesz tym bardzej ze pow ze ozeni sie z ta ktora bedzie uwazal za jedyna!!!gratulje ci miilosci sloneczko:) owieczko czy ma byc karaoke czy nie to zalezy tylko od gosci (wiek charakter) i charakter wesela bo jak masz ciotke ktora jeno paznokcie ciuchy itd to nie wypali:P bombeczko kas ty?? rumianeczku pawko wielkimi krokami sie zbliza:) kigus no to fajnie ze sie przeproawadzalas bo ja tez teraz ale nie wiem co to zacz ze brakuje miejsca bo j a tu mam jeszcze kilka polek wolnych w okoju w lazience w kuchni w przedpokoju...łe chyba musze cos przywiesc:) byslismy w silesi i kupilam sobie spodnie ruryyyyyyyyyyyy jezu jakie obcisle ruryyyyyyyyyyyy ale na udach sa tez obcisle i ..chyba musze do nich schusc.......:p ale ile rur przymierzylam to czulam sie beznadziejnie a te sa takie ladne:) nawet witkowi sie podobaja:D ale sliczne na prmocji 30%:D sprzatam tu codzien nie moge sie domc podlgiiii i beznadzieja a gdzie ejst gigusia bo cztajac kafe nie widzialam ze pisalam ze gdzies jedzie tlko do babci....hm?? myc i film ogladac:) iczipsy ymmm aja mialam sieodchdzac dotych rur:) kigus to sasiad uz nie taki sasiad??a gdzie jest artur teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) czytalam posty kig i anusski i mi sie wszytsko poplatalo, wiem tylko ze mamy 2 wirtualne parapetowy:) patrzalm na madzie m i stwierdzam ze ten Jacek Poniedziałek tez jest przystojny:P szkoda ze jest gejem:classic_cool: kigus ja juz sie dobrze czuje, zostala mi tylko lekka chrypka i kaszelelk ale jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussko gratuluje zakupu spodni rurek:) ja uwielbiam spodnie rozszerzane na dole, zreszta tylko takie pasuja do mojej figury:P owieczko tak sie znowu zakrecilam tą lambada ze ja sobie scignelam z neta:) anielko wiesz co ja bym tez chciala zeby mi ktos tak szeptal do snu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus ja tez lubie placki:) przeslij mi troche przepraszam ze tak chaotycznie pisze ale poczytuje was sobie i odpisuje po trochu:) a teraz chyba ide sie kapac a nieeeeeee chce mi sie wstac z tego fotela:) kig a wlasnie co z sasiadem hindusem?? daleko bedziecie mieli do siebie?? znwou mi net nawala...wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro ponoc nie bede miala rano prądu:( buuuuu i nie napisze nic do Was dopiero wieczorem jak wroce z pracy, teraz to juz koncze pieprzyc glupoty tylko ide sie juz naprawde kapac całuski👄👄👄👄 a tak a propos gdzie wy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko czytam sobie czasami troche ten drugi topik o 20-stkach i wlasnie stam czekaja na twojego posta:) martwia sie chyba o ciebie tak jak my o bombe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk lece na uczlnie ale niemacie pojecia jak mi sie chce spac wrcoilam zpracy po 24 i juz musilam wstac no ... Anusskko top dobrze ze masz neta:) bedziemy w stalym kontakcie Ruminaku widocznie Anielka woli nasz topik:) Kig ty nieoszukuj tylko masz jesc zebys naprwde niemila anemi zrozumianoooooooooo no bo ineczej wirtualne lanie:P zamelduj jak wynkiki:) sorki laski ale sie niewyropbie wiec do reszty napisze potemn caluje was cmokkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
hmmm pusto tu ????tylko nieweim czemu oki to ja wtami razie ide sie polzyc bo sie zleczuje mam chandre cmokasssssssssssssssssssssssssssss i byc moze do jutro bo nieweim czy przed praca wejde na neta cmokkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alishia
cześć dziewczyny ja też bardzo chetnie się do was przyłączę jeżeli jeszcze potrzebuje nowych dziewczyn pochodzę z Warmii i Mazur i mam teraz 4 pażdziernika urodziny więc korzystam z ostatnich jakie mi zostały jako nastolatce pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWOJE !!! wiec tak juz sie tlumacze zwalil mi sie intenet...no jestem wytlumaczona:D:D NA poczatku NALA GRATULACJE NORMALNIE GRATULACJE I NORMALNIE JESTESMY GENIJALNE:D Alishia WITAM pisz wszystko co chcesz o sobie i to w trybie natychmiastowym :) A ja wczoraj bylam w slupsku i znalazlam stancje w sobote sie przeprowadzam i dobrze bo w piatek wraca kochany tatus;) piekne miejsca i wogole zakochalam sie juz w slupsku...byly wlasnie u mnie moje dwieprzyjaciolki teraz przez dwie noce i byla super babska impra:P przesle wam zdjecia no i z wczorajszego wypadu do slupska... bombastyczna a ty kopniaka dostaniesz takiego od ziemi do ksiezyca...😠 dobra teraz was czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wyslalam wam zdjecia:D 🌻anielko kurcze jaki ten twoj P to romantyk ale wszystko zalezy od ciebie jesli go kochasz to nie ma znaczenia dlugosc zwiazku moi rodzice znali sie trzy miesiace i wzieli slub i sa razem 20 lat tylko pytanie czy ty chcesz z nim byc przez cale zycie?? oczywiscie narazie mozecie sie tylko zareczyc...zycze powodzenia:) czytam dalej i co chwila musze przerywac bo ktos dzwoni a moj eks misiek dzwonil wczraj bo sie straaaaaaaaasznie martwil czy znalazlam stancje ja go kompletnie nie rozumiem teraz moja kumpela powiedziala mi ze rozmawiala z nim przed wyjazdem i sie go pyta czy aby na pewno tylko dlatego sie ze mna rostaje bo szkola?? czy tak ogolnie jakies inne czynniki?? a on do niej ze OGOLNIE!!! wrrrrrrr a potem do mnie przyjezdza i mowi ze mnie dalej kocha przeciez on sam nie wie czego chce??? ale na szczescie ja jestem ponad tym JUZ !!! moge z nim gadac ale to wszystko dlatego na razie nie chce go spotkac bo swojej naturze to ja juz nie wierze a przeciez przez kom sie na niego nie rzuce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga fotki super:) ciesze sie ze ci sie poodba w slupsku, zaczniesz studenckie zycie:) a ja mam w koncu prad:P od 8 do 18.20 zylismy jak w sredniowieczu, nie dziwie sie ze kiedys ludzie mieli po 10 dzieci bo co oni mieli robic w tych ciemnosciach:P lece na wspolna, buuuzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny sredniowieczny rumianku :) masz racje w czasach wspolczesnych najwiecej dzieci zostalo zaplodnionych w stanie wojennym naprawde najwiecej jest z tego rocznika:) bo byla godzinna policyjna i ludziska nie mialy corobic:P dobra ide spac bo juz bzdury gadam:P dobranoc😴😴 misiek znowu zadzwonil boze on dzwoni codziennie mowi ze dlatego bo sie nudzi i oby to byla prawda... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja mam juz w sobote pierwsze zajecia:P kurde ja chce wakacje:classic_cool: lece na miasto z mama, odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Gigusia ale fajne fotki:) Widzę że ostatnie dni miałaś naprawde zabawowe:Da Misiek...hm...wiesz co generalnie jest tak, że facet dopiero jak sie z Tobą rozstanie docenia co stracił więc może on w koncu docenił i teraz kombinuje jak może ....ech...ale ja się cieszę, że jesteś ponad tym i że zaczynasz imprezowe życie studenckie:P Gratuluję znalezienia stancji i szukaj Kochanie neta abyś miała z nami kontakt:) Rumianku biedactwo z tym prądem:) Moja koleżanka tez ma w sobotę już zajecia:) Ja też chce wakacje!! Nie chcę iśc do tej durnej szkoły..buuu....a jak sie czujesz Rumianku? Alishia witaj i pisz co Ci tylko ślina na język przyniesie;) Owieczko a co się dzieje? mam nadzieję, ze dzisiaj już Ci lepiej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssia hehe fajne spodnie:) Tez kiedyś myślałam nad takimi ale no trochę musze zrzucić tu i ówdzie;):D Kig jak wyniki???? Anielko, Bombastyczna , M_lady😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wczoraj dowiedziałam że mogę wybrać specjalizację socjologia sportu:D jejku jak sie ciesze to Wam mówię :D W pon idę sie na to zapisac bo ja nie chcę jakiegoś miasta tylko to:P A tak poza tym to wczoraj ta cała nasza koleżanka miała urodziny poszłyśmy z nią na karaoke i przyszedł Rafał....Pisałam Wam że się przez nią pokłóciłam. Ale wiecie co Rafał był w stanie wskazujacym wieć przynajmniej wszystko można było z niego wyciągnąc:P Hehe ale mowie Wam jaki był słodki jak się tak gibał na prawo i na lewo chłopak nie mógł sie utrzymać na nogach:P No i się pogodzilismy pogadaliśmy jak dobrzy kumple pozwierzał mi sie trochę i jest dobrze:) A tamta pal ją licho wczoraj sie znowu obraziła bo taka inna kolezanka rozmawiała nie z nią a z kims tam..ech...zrozum tu człowieka... A Darek mi napisał że wroci prawie że na Świeta dopiero!!!!!!!!Buuuuuuu ja chyba naprawde wezmę pożyczkę i sie udam tam:P Ja już chcę aby wrócił.... Dobra Słońca ide zrobic sobie kawke i sie biorę za sprzątanie:) Miłego dnia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zjadalm teraz obiad i chyba peeeeeekne:P ide go przetrawic tzn polezec:) na 16 do pracy buuuuuuuuuuziaki dla was na mile popoludnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam pyszny obiad i to jedna reka bo jak przestawialam garnek oblalam sie wrzatkiem na cala prawa reke i pol lewej wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr teraz mam zelowe chladzace rekawiczki i pisze do was jednym palcem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
ojej Gigusia wystraszylas mniee ale jestes mocno poparzona czy jak?? mam nadzieje ze nie kurde wez cos napisz wiecj bo sie matrwie ps.dziekuje za fotki:) Nlaus wspoczuje ci z powodu darka ale jak wytrzymaslice tyle to wytrzymacie dalej zoabczysz nim sie obrocisz i bedziesz w jego ramoich kurde ja sie zastaniam czemu mi znimno a ja mam okno otwarte no ;/;/ Rumianku to mije pracy zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy powazne to chyba nie jest ciagle sie psikam tym zelem i juz opuchlizna zeszla tylko jak ten zel wsiaknie to troche pazy ale nie jest tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
no to mam nadzieje ze cii ten zel pomoze bo z opazeniem to niemzratow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×