Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

zyje okradli mi dom ale mnie okradli jestem wkluriona i zaryczna pierdole ...napisze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
kig co ty pierdolisz jak ci dom okrali !!!!!!!!kurwa zlodzieje pierdoleni jak bedziesz mila czas i ochcote to napisz cos wieciej ale mam nadzieje ze niestracilas duzo trzya mjs sie kochnie❤️ ja ide do wyra bo jest mi zimno i chce mi sie spac czesc wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga ja sobie kiedys wylalam goracy budyn na reke, ale zyje:) kig napisz no jakies szcegoly, nie cierpie zlodziejstwa, takim to powinni zaraz rece ucinac!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie kapac bo cos mi zimno sie zrobilo kig trzymaj sie slonce👄, giga ty tez, ale cwaniak z ciebie,szkola sie zaczyna a ty juz wypadek, paluszek i glowka to szkolna wymowka:P a ja jutro wyobrazcie sobie mam juz pierwszy wyklad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kig slonce strasznie mi przykro wrrrrrrrrrrrr co za debile jedne kurwa wrrrrrrrrrrrrrrrrrr trzymaj sie 🌻owieczko wygrzej sie dobrze w lozeczku bo mnie cos jakies chorobsko dopadlo 🌻rumianku boze juz wyklad ja zaczynam lapac giga stresa przed poniedzialekiem tak naprawde strasznie sie boje ale jakos to bedzie a ja ciagle mam rece w tej pianie ktora sie potem w zel zamienia i mnie chlodzi bo inaczej to bym chyba wyszla z siebie bo strasznie piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) jade do tesco z mama po zeszyty:P hihi w koncu pierwsza klasa;) owieczko ja mam na 17 spotkanie organiz. a potem mam od 18 do 19.30 wyklad z pedagogiki czy cos w tym stylu a jutro juz od 8 tam siedze:( buuuuuu ja chce wakacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig jejku trzymaj sie tam Słońce😍 mam nadzieję, że uda sie ustalić policji kto to był....😍 Giguś ale z Ciebie mała ofiarka😍 Ale do wesela sie zagoi;) i jak z netem?Bedziesz miała go w Słupsku? Rumianku to miłęgo studiowania nasz studentko:) Nie będzie tak zle:)Mimo wszystko studia są fajne:)ale też chce wakacje:P Owieczko, Anussia, Anielko, Bombastyczna, M_lady 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale szopka sie porobiła...ta psychiczna dziewczyna ze juz ją tak nazwę podeszła wczoraj do Rafała ktory przyjechał dość pózno tam do nas do knajpki ale nie mogł wczesniej i powiedziała mu że ma z nią nie rozmawiać....tamten sie wkurzył i impreza nam sie rozsypała....ale wcale mu sie nie dziwię...ech... a tak w ogole to idę na mecz Polska- Portugalia:D Na stadion Śląski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwilke.....zaraz zmykam do babci, pozniej was doczytam kig- trzymaj sie tam dziewczyno.....kurcze no to Cie spotkalo, zlapac tylko i wywiesic za jaja tych zlodzieji....;/;/;/;/;/juz sobie wyobrazam jaka jestes wsciekla.... Dziewczyny moj P jest naprawde kochany, ja bardzo go kocham i coraz lepiej sie nam uklada.....:d jupi wczoraj mielismy wystep, bylo fajnie.....nawet tanczylam salse w zamalym stroju od nizszej kolezanki i troszku duzych butach, normalnie smiechu warte to bylo.....prawie pupe mialam na wierzchu, bo taki malutki byl....ale dobrze ze mialam bokserki, wystep byl przed mlodzieza wiec mieli frajde.....a w poniedzialek tanczymy dl;a strazy miejskiej, a ja wreczam kwiaty calemu tam szefowi.....ehhhhh smiechu warte ale coz.....smiesznie bedzie:D jak was doczytam do odpisze kazdej a jak narazie zycze wam udanego dzionka buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
ale nam sie kibcki zrobily:P Rumianku to przyponij mi czy ty bedziesz studiwac zocznie czy jak?? skoro masz w sobote juz wyklady a ja jeszcze niemam swojego planu i nieweim jak to bedzie:( Anielka to bedziesz miec przynajmijej co wspomniac hihi fajnie miec taka frajde a samaba w twoim wykoncu wyszla napewno slicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczaka20
kurde ja nawet sowjego nicku nieumiem wpisac poprawnie a co dopiero wiadmosci do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ja studiuje zaocznie dlatego tak pokrecone to ale nie ma zle bo zajecia koncze jutro i w niedziele kolo 16 w tamtym roku jak bylam na politologii to konczylam o 19.30 i o 22 bylam w domu, z katowic:P teraz mam lepszy dojazd bo studiuje w Bytomiu:) lece wlosy zrobic bo musze na busa zaraz isc, milego popludnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( kigus ;(napisz cos.... ja mam zajeb...dobrze ze dzis sobie poszam sprawdzic bo mam łac i ang w pon przed anaomia i bym nie pszla napierwsze zajecia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooo rany!!! Przepraszam znowu ale moje życie to ostatnio jedna wielka cykająca bomba zegarowa :P Tzn znów mnie nie było. W końcu musiałam na maxa wykorzystać te ostatnie dni :P Odezwę się później 👄 Ps. Chyba już nic Was we mnie Kobietki nie zdziwi :P Wiem, że jestem okropna :( A feeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
aaaa rumniaku to ty zaocznie :) zapomnilam albo niewiedzialam :) Anusska to sie juz zaczyna niechodzenie na pierwsze zajecia tak?? nono nieladnie:P a ja niemam jeszcze planu cholera jasna nooooo a ja bylam dzis w arenie z moim i wiecie co sklep jak dla mnie beznadziejny bo niena moja kieszen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczaka20
oj bomba boma brak mi słow ty zwariowana dziewczyno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jest zle i ide sie zakopac do łózka...:( BOmbastyczna witaj ponownie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spij rumianku dobrze Nalus a tobie co sie stalo kochnie ❤️ ale rano sie odkop bo bedzie nowy dzien i wstanie znwou sloneczko:) ja tez ide cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk od rano mam super humor wczoraj mi sie zachcialo bailego winogronu ale byly juz sklepy pozamykane to moje kochnie przynioslo mi cala siatkie juz o 7 rano jak spalam ;) a mam juz plan i wiecie co beznadziejnyyyyyyyyyyyy oki ide sie szykowac do pracy buziaki i do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh czuje sie zapomniana i pomiieta:( ale niech wam bedzie:) Nalus a co Ci?? gigus podziwiam twoja sile ale wiesz....p tym co ON powiedzial twojej kumpeli to mysle ze dobrze zrobilas ze on nie dojrzal ... owiezko no kochanituki ten twoj maz przyszly:) bobmeczko nie ladnie ze sie chowasz....ale dobrze ze wykorzysztujesz czas do konca bo ja nie umiem... anielko byl dalszy ciag rozmowy przyszlo zyciowej?? rumianeczku pow dzis w szkole kigus co z toba mlady co u ciebue?? ja tez mam plan fajny nawet i jak wam pisalam dobrze ze poszlam wczoraj spr jezyki bo bym juz nie byla na 1szej lac i ang... no i na pon mam zrobic kosci stawy wiezadla kregoslupa rzecz jasna w lacinie;) no a ja jakos zyje codzien budze sie kolo witka czasem sie kocimy (wiem obieywalam ze nie bede....) no.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a ogolnie mam humor do niczego... Anusssia Tobie to dobrze z tym budzeniem się obok swojego Skarba:) Rumianku i jak było na zajęciach?:) A reszta naszych Słoneczek co tam porabia? Co słychac dziewczyny?😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny wrocilam wreszcie do domu:P jestem wykonczona, podziwiam was jak mozecie codziennie siedziec w tej szkole, nam zadali dzisiaj tyle ze ja nie wiem kiedy ja sie z tym wyrobie do soboty a jeszcze jest jutro dzien....buuuuuuuu oni chca z nas chyba jakis profesorow zrobic, a ja na poczatek chce licencjat:P no ale nic trzeba zakasac rekawy i jakos to przezyc na niecale 80 osob na roku jest 1 chlopak:) mam fajnego faceta z niemca, dziewczyny tez sa ok, z paroma juz zrobilysmy taka paczke, ogolnie fajnie ale ci profesorowie tacy sztywni, jedna mowi tak jakby sie miala zaraz zapowietrzyc:P owieczko kochany ten twoj narzeczony;) nalus a tobie dlaczego zle?? anussko my o tobie pamietamy, mamy cie zawsze w sercu❤️ a gdzie anielka jest?? ide sie wykapac i troszke zdrzemnca bo jutro znowu pobudka o 5:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie ze dzisiaj Dzien Chłopaka?? giga jak tam twoja ręka?? ide wloski suszyc, KOCHAM WAS a was nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
dzien doberek Anusska pamietamy o tobie słonce dla ciebie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ kurde to wy juz macie cos po zadwane ??Anusska tro ja cie podziwi8am bo ja bym tego po lacienie nie zrobila:P Rumianku oni chca z nas zrobic profesorow uwierz:P ba sztywsni sa zawsze chcoc ja mam niektorych luzakow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
a co byscie poiwedzialy na to jak by zakonczyc juz ta strone bo bo..no bo nieweim ldaczego ale mam taki kaprys:P ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×