Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Gość owieczak20
hmmm gdyby nie ja to ile jeszcze bysmy musilay pisac:P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 v 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 v🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Kurczę wiecie co zawiodłam sie w ostatnich dniach na pewnej osobie i dlatego mam taki dziwny humor....mianowicie pamiętacie tego mojego netowego frienda? No to od jakiegoś czasu się do mnie nie odzywał na gadu a tak to gadaliśmy po ileś tam godzin a teraz mnie unikał wczoraj go dorwałam na gadulcu i się pytam co jest grane a on że czas to zakończyć i nic więcej nic z tego nie kapuję ale chyba należą mi się jakieś słowa wyjasnienia? a on kuzwa nic.....i tak tu komuś zaufaj:( Po drugie nie mogę się dodzwonić do Darka jakaś babka w tel gada mi że to połączenie nie może być zrealizowane i tak od wczoraj może Wy macie jakiś pomysł czemu tak?:( ja już sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko koncz stronę nastepna może będzie bardziej optymistyczna:) Rumianku biedactwo poznałaś już uroki szkoły:) Ale wiesz co fajnie że macie już taką grupkę myślę że sie zaprzyjaznicie i będziecie mieć wesoło:) jejku a ten jeden chłopak to normalnie rodzynek;) Anusssia łacina o matko mnie na szczescie ominął tak cudowny przedmiot;):D No ale powodzenia Kochanie:) Kiguś jak tam co z tą kradzieża??? Bombastyczna kurcze miałas sie odezwać pisz nam tutaj wszystko ładnie gdzieś była i jak tam szkoła:) Anielko a Ty gdzie jesteś? Gigusiu własnie jak tam ręka?a może nasza Gigusia juz pojechała do Słupska a tam neta chyba nie ma.... M_lady Ty też nam zaginełaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
no to pora ta strone zakonczyc bo widze ze na niej sa faktycznie same smutki a jak bedzie nowa strona to wtedy i Nala nasza znajdzie metode zeby sie dodzwnic do Darka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kurde kurde czy ja naprwde niemoge chco raz poprawnie wpisac sowjego nicku:P a wiece co wczoraj chcilam sobie poprawic humor bo naszla mnie jakaos taka perfidna zlosc i chcilam sobie kupic dlugopis poskapilam 4 zł i co sie kurwa okazalo w domu ze kupilam ale olowek automatyczny wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr na co mi taki olowek za 6 zł wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo dlugopis kosztwal 10 zł a ja poiwedzialm ze niedam tyle za dlugopis i mam OŁÓWEKKKKKKKKK KURDE NOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Właśnie siedzę i czytam wszystko od momentu, kiedy Was na dłużej zaczęłam opuszczać.. Siedzę.. i mam łży w oczach :( Przeczytałam właśnie historię Kiguś ❤️.. No i GIGA.. Boże GiGa.. ❤️ Serce mi pęka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę żebyście coś przeczytały............ 🌼 Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz. Gdybym wiedziała, że dzisiaj po raz ostatni zobaczę cię śpiącego(śpiącą), objęłabym cię mocno i modliłabym się do Pana(Siły Stwórczej), by pozwolił mi być twoim aniołem stróżem. Gdybym wiedziała, że są to ostatnie minuty, kiedy cię widzę, powiedziałbym „kocham cię\", a nie zakładałabym głupio, że przecież o tym wiesz. Zawsze jest jakieś jutro i życie daje nam możliwość zrobienia dobrego uczynku. Ale jeśli się mylę, i dzisiaj jest wszystkim, co mi pozostaje, chciałabym ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham i że nigdy cię nie zapomnę. Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu. Być może, że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeśli się okaże, że nie doczekasz jutra, będziesz żałował/a dnia, w którym zabrakło ci czasu na jeden uśmiech, na jeden pocałunek, że byłeś/aś zbyt zajęty, by przekazać im ostatnie życzenie. Bądź zawsze blisko tych, których kochasz. Mów im głośno, jak bardzo ich potrzebujesz, jak ich kochasz, i bądź dla nich dobry/a. Miej czas, aby im powiedzieć „jak mi przykro\", „przepraszam\", „proszę\", „dziękuję\", \"lubię ciebie\" i wszystkie inne słowa miłości, jakie tylko znasz. Nikt cię nie będzie pamiętał za twoje myśli sekretne. Proś więc Pana, Ducha czy Moce Życia o siłę i mądrość, abyś mógł/mogła je wyrazić. 🌼 ... Nie wiem, co mam pisać...................... Wracam do czytania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedużo mi zostało.. :) Ale teraz lecę szykować się do Kościółka. Doczytam wieczorkiem.......... Ale dziś dzień.. smutny i melancholijny :( A na dodatek zdechła mi połowa rybci z akwarium 😭 Ehhh :( Kochaniutkie DZIĘKUJĘ Ślicznie za piękne zdjątka :) Anielico uwielbiam takie stroje :D Kiedyś sama w takim paradowałam - tyle, że kurpiowskim :) W końcu mieszkałam w samym centrum Puszczy Zielonej :) Ehhh tęsknie za tymi czasami........ W każdym razie baaaaaardzo Ci ładnie i twarzowo :D Owieczko i Tobie Pięknisiu dziękuję za zdjątka.. a i napisz mi Skarbie na którą w końcu kiecusię się zdecydowałaś.. bo te co dostałam na maila były słoci :) I Tobie GiGa dziękuję.. zachwycił mnie taki Twój sweterek z żółtym :) Już Ci pisałam, że masz nietypowy i bombastyczny typ urody???????? A i przywitam m_lady.. ten mój zapłon :o Nie będę narazie nic pisać.. nie chcę też rozdrapywać na nowo żadnych gojących się ran.. Będę wieczoram.. Dziś napewno.. Muszę być z Wami na bieżąco bo od jutra edukacja czeka.. OBIECUJĘ.. już Was nie zostawię.. A wiecie dlaczego??? Musicie wiedzieć.. ..❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale wykonczona, ide sie zdrzemnac bo jade potem z rodzicami na lody:) hihi w koncu jestem w 1 klasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzwoniłam się :D a raczej on sie odezwał:P ech z tymi telefonami:P Bombastyczna jak to dobrze że juz jesteś z nami😍 A Kochanie ja nie wiem ale Ty dostałaś moze moje zdjecia z Zakopca? A ten tekst śliczny😍 Rumianku gratuluję nowej stronki:P A ja sobie własnie załatwiłam wyjazd na mecz:D Jade z Rafałem we wtorek idę kupić bilety:) Rumianku kochany a Ty przecież nie masz daleko do Chorzowa moze też pójdziesz co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalunia Ślicznotko dostałam Twoje fotki już baaaardzo dawno :D I chyba nawet publicznie się zachwycałam ;) Qrczę jak ja Wam zazdroszczę tej bliskości Tatr.. 😭 Jak widzę zdjęcia to ściska mnie w brzuszku i mam motylki normalnie.. za rok nie daruję - pojadę na pewno :D Zrobiłam sobie kisielek ze startym jabułkiem :P i mam zamiar dokończyć czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam.. i poprawił mi się humorek :) Anielko wspaniale, że masz takiego (TAKIEGO) Mężczyznę przy sobie :D GIGA.. brak mi słów.. ja nie wiedziałam.. nie wierzyłam na początku.. w każdym razie Słoneczko jestem z Ciebie baaaaaaaaardzo dumna 👄 I z KIGUSI też............................. Hehe to w 4 zaczynamy studia (nie wliczając studiowych weteranek :P ) :D Gratuluję Dziewczynki i baaaaaaaardzo się cieszę :D:D:D A i Naluśce egzaminu zdanego........ :D Qrcze.. to było do przewidzenia.. ale miałam czuja.. tzn jeśli chodzi o Darka :D Bardzo się cieszę :D Rumianuś albo przegapiłam albo nie napisałaś.. co z egz na prawko???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus ja mam egzamin 25 pazdziernika:):) :(:( coraz blizej:P wiecie co bylam na tych lodach i mi sie humorek poprawil, buuuziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja.. Przesiedziałam ostatnio u Dziadziów (tzn Miśka) bo pomyślałam, że co mam tracić czas na nudzenie się to chociaż posiedzę z Dziadziami i Misiakiem. Bo teraz z tym czasem niestety będzie coraz gorzej 😭 Jutro pędzę na 1 zajęcia na filologii polskiej :) Jak się okazało będę miała tam coś koło 9 godz lekcyjnych angielskiego :P Nieźle :D A na ang - pierwszy zjazd jadę za tydz :) Czyli ogólnie będzie duuuuuuuuuuużo ang :D Plany całkiem ok - wszystko tak mi się składa, że nie będę miała problemów z pogodzeniem jednego z drugim :) I w ogóle baaaaaaaaardzo się cieszę.. tak bardzo na to czekałam - na cel.. i wreszcie go mam :D Nie zmarnuję :) Boję się tylko, żeby sesje mi się nie nałożyły.. ale huk z tym :P Tak bardzo mi tego brakowało.. A wczoraj przesiedziałam z Miśkiem caaaały wieczór, noc i ranek :D W końcu był Dzień Mężczyzny :classic_cool: I było.. ehhhhhhhhhhhhhhhhh :D Ogólnie staram się izolować od wszystkich problemów, na które i tak moje dołowanie nie ma wpływu.. Nawet kupiłam sobie zeszyty i korektor :P :classic_cool: A mama dziś się ze mnie nabijała - powiedziała mi wierszyk coś typu, że idę do szkoły i zabawki zostawiam już w kącie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rumianeczku :D Dobrze, że napisałaś datę, to będę wiedziała, kiedy trzymać kciuki :D Nie martw się Kotku - to jeden z tych najprostszych egzaminów w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde Dziewczyny nie wiem co się dzieje.. ciągle jem a im więcej jem tym bardziej jestem głodna :o Może to przez zbliżającą się @ ale jak tak dalej pójdzie to przestanę mieścić się w drzwiach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz uciekam. Boję się, że jak po takiej przerwie zobaczycie tyyyyyle moich wpisów to będziecie miały dość na następne pół wieku :P BuZiAm mocno 👄 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombus ja na pewno nie będę miała Cię dosyć:D Pisz jak najwiecej Skarbie:DNo tak wczoraj był dzień chłopaka czy męzczyzny;) Kochanie fajnie że zaczynasz te dwa kierunki:) i że tak zgrały Ci się one:) Co do jedzonka ja tez duuużo jem ostatnio moze to przez to że idzie jesień?Ech;) Wiecie co dalej jestem podłamana tym kolegą...jak tak można :( Jejku no tyle godzin przegadanych i takie zwykłe tchórzostwo....zle mi z tego powodu bo bardzo sie teraz zawiodłam:( Idę oglądać zaraz taniec odstresuję się trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem na chwile ale tylko po to zeby dac znac ze zyje i wszystko ok napisze jutro i wszystko przeczytam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus cieszymy sie ze piszesz do nas:) wiesz studiowanie dwoch kierunkow to mnie sie wydaje ciezka sparwa, ale ty na pewno dasz rade:) nalus tak to bywa z facetami, moj ggfriend tez zniknal i jak z nim ostatnio pisalam to obiecal sie odezwac........ i ciiiiiiisza!!!!!!!!!!! kig dobrze ze dalas znac ze zyjesz:P czekamy na twojego posta giga owieczko anusssko anielko ogromniasty buuuuziak dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam sie pryzwitać:D Zaczyna sie wstawanie:P Rumianku ech widocznie tak to z nimi jest zresztą czego ja oczekiwałam to tylko facet a teraz wiem, że zwykły tchórz...przykre ale prawdziwe niestety....trudno nie przejmuje juz sie tym nie to nie koniec sprawy:) Kiguś no koniecznie napisz co tam jak sie to skonczyło ta kradzież czy cos sie udało ustalić... Oki zmykam na pociąg buziiiakiii i miłego dzionka:D😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
wiatm wszytchi no i szczegolne nasza BOMBE kasiu naprwde fajnie ze jestes i ppisz ile bedziesz chciala albo nie za kare ze c8ie tyle niebylo masz pisac 3 raz tyle ile my tu napisalys my jak ciebie niebylo:P Naluśśś ze sie dodzwnilas do Darka znaczy on do ciebie wiedzilam ze cos z tego bedzie:P ide sie ubierac do szkloy ale tak mi sie niehcceeeeeeeeeeeeeeeeee jak ja niechce to wy niemacie [pojecia mam tak wlaniety rok ze niemam ochoty tych zakazych twarzy ogldac wrrrr milegod nia buziakiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×