Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ja też chciałam sie z Wami przywitać i zmykam:) ta rozmowa zakończyła sie dziwnie...ech ale coś tam sobie wyjasniliśmy .... miłego dnia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:d ja tez tylko na chwilke..;) dzis ide myć okna do babuni:d bombastyczna- kochaana fajowo ze sie odezwalas, brakowało nam tu Twoich postów...pamietaj, zawsze po burzy wychodzi słoneczko....wiec musi byc dobrze, nie może byc inaczej!!!poradzisz sobie, bo my w Ciebie wierzymy, Twoi znajomi , przyjaciele , Twójukochany rodzinka i sama w siebie wierzysz!!!!musi byc dobrze....Powodzenia kochaniutka, trzymamy za CIebie kciuki...i owieczka ma racje spuść z 5 biegu, bo jak samochód po pewnym czaasie możesz sie zepsuć....:d ale porównanie ...:D no ale wiesz o co chodzi....nie możesz sie tak przemęczać....:( Nala i Owieczka- kochaniutkie jesli ma to byc recepta na wasz dobry humor, to nawet codziennie będę wam wysyłać kolorki....a może kiedyś wysle wam w liście..;>???:D wy tez sobie dacie radę....jesteście super!!!!! 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 anussia- na pewno sobie [poradziwsz....wierzymy w Ciebie:D kochana ucz sie a zdobedziesz cel:D zawsze na drodze pojawiaja sie jakies przeszkody, ale Ty jesteś na tyle silna i inteligentna ze te perzeszkody przeskoczycz i pojdziesz dalej....wiem, ze zdobedziesz to co zaplanowalas....milej nauki....i pomysl milutko o nas przed zaliczeniem a zobaczyusz ze Ci sie uda, a teraz przesylam Ci slonika na szczescie1 ___________z traba do góry:D powodzenia 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wiecie co nic mi sie nie chce:P bombastyczna ja cie podziwiam ja bym nie dala rady na dwoch kierunkach ale mam nadzieje ze wytrwasz i trzymam za ciebie kciuki, anusssko kochanie nie zalamuj sie pierwszymi niepowodzeniami, jak sie wdrozysz to potem wszytsko bedzie z gorki, a gdzie jest dokladnie ta Akademia Medyczna?? bo w Zabrzu tez jest i to jest chyba jedno czy jakis oddzial?? anielko ja tez zawsze pierwsza wyciagam reke do zgody bo ja nie umiem inaczej i czasem zle na tym wychodze ale ja nie lubie jak ktos sie na mnie gniewa:( nalus dziekuje za ksiazke, owieczko u mnie w pracy różnie, raz lepeij raz gorzej ale tak mniej wiecej ok 21 jestem juz w domu wiec nie ma zle na razie, kig czekamy na ciebie🌻 giga dla ciebie tez ogromny 🌻 zebys miala uany czas na uczelni i szukaj juz tego neta!!!! bo tesknimy, milego dzionka sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nie wyszedl mi slonik....... (słonik na szczescie) o jest:D hehe 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 Nala- cos za bardzo adorujesz tego Rafala- wiem to tylko kolega, ale.....moze on nie wie, ze Ty to tylko kolezanka.....:)ja nie wiem, zastanow sie nad tym....:P a teraz pomysl o swoim DAtreczku, który teskni za Toba...ciezko pracuje, zeby wam w przyszlosci bylo lepiej.....a TY sie bawisz na calego:D nikt Ci tego nie broni......ale pomysl co on robi:d ale mi sie zrymowalo...:P mileja zabawy i kolorowego dzionka zycze!!! 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku- na ogół nie wyciagam pierwsza ręki, chodzi mi np o Piotrka przyjaciol znajomych(choc bardzo zadko sie kloce ze znajomymi a tym bardziej z przyjaciolka) no chyba ze na pewno jest to z mojej winy, ale jestem wlasnie uparta i nie podaje reki pierwsza, ale co do mamy....no niestety mamy te same charktery i ktos musi ustapic, a ze ona starsza i mam respect przed nia, wiec tym razem ja zawsze wycviagam reke, chyba ze po miesiacu poprostu zaczynamy ze soba rozmawiac... tylko najabardziej mnie denerwuje, ze czesto to ja mam racje, a ona nie chce sie przyznac do winy,a co najgorsza nie potrafi przeprosic..... ostatnio tez byla jej wina....:( aha Kasiu tak jak rumianek, nie dalabym rady na dwoch kierunkach, nawet na jednen nie moge sie dostac:( niezdara ze mnie./...;/ ale Ty sobie dasz arde, tak jak rumianek i reszta dziewczyn mocno wierzymy w ciebie:D miklego dnia:D 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ]🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko nie gadaj gupot !!!!111a gdze sie probowalas dostac?pryzkladalas sie??? rumianku to jest na lgocie katowice w zabrzu tez jest slaskaakademia medyczna bo sa dwa oddzialy owieczko juz kapuje nie ma zdjecia z winogronem a o winogronach pamietam:D Nalus masz racje szczerosc to podstawa i dbrze ze sie odezwal bo nurtowalo cie to czemu tak pisac.... nie zaliczylam 2 tematow zbioli juz....bo dzis nas 2 pytal b w zeszlym tyg nam przepadalo.... no to idzie mi niezle jak napaczotek:o pkihac sie mozna jadlam sniadanko wiec tu rzyszlam ale juz skonczylam wiec spadam sie uczyc bo anatomie musze zaliczyc tym razem meidnica i konczyna dolna a jest tego weicej niz wszytekigo z poprzedniego tyg.... :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..... I D Z I Ę K U J Ę ❤️ Anusssia.. nie łam się proszę.. Skarbie tak to jest na początku.. musiasz się po prostu w to wbić i przyzwyczaić. Będzie dobrze.. tylko się nie łam. Bo samo takie nastawienie dobija. Wierzę w Ciebie Kotek 👄 OwCo Kochana.. dajesz mi rady tak jakbyś Ty była inna (mam na myśli ten 5 bieg :P ) :D Ale jestem happppy bo i ja jestem zajęta :P I wreszcie nie czepiam się Miśka, że miał zadzwonić o 8.00 a dzwoni 8.03 :P Wreszcie i ja mogę powiedzieć że nie mam czasu :D Mam się z czego cieszyć co????? :P Naluś gadałaś z tym kolegą co tak Cię wq***?? Ehhhh ludzie :o Naaaaaaaaaaluuuś.. a co Ty z tym Rafałkiem???????????????????? Bo zakabluję Cię Darkowi :classic_cool: :D Rumianuś, Anielico DzięKuję za uznanie ale naprawdę na nie nie zasługuję :P Boję się jak cholera. Cały pokój mam zawalony książkami i nie wiem w co ręce włożyć :( Ale pewnie te moje 2 kierunki w morównaniu z medycyną Anussski to cały pikuś :) Ale chociaż ludzi mam luxik :D Już na piątek umówiłyśmy się na piwo :P:P Rumianuś Ty na przykład pracujesz.. cholera ile to energii trzeba.. i tak samo studia.. A Ty Anielico chciałabyś coś konkretnego robić z życiu?? Bo głupoty mi piszesz, że Cię na to nie stać tzn na spełnienie marzeń.. morze Ty po prostu jeszcze nie wiesz czego chcesz tak jak ja jeszcze niedawno :) Ok spadam do kucia bo jutro mam tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle materiału do przygotowania na HELP (hist. lit. pol.) do tego historia z takim powalonym psorkiem i ang. A pojutrze kolos :o Cholera to kiedy ja mam się uczyć na zaoczne??????? 😭😭😭😭😭😭 Nienawidzę kawy, ale właśnie ją żłopię :classic_cool: Kiedy ja się wreszcie wyśpię??????????? Ale trzeba się cieszyć.. bo naprawdę mamy z czego.. jesteśmy młode, ZDROWE, możemy się uczyć.. a świat jest PIĘKNY!!! :D Wielu ludzi oddałoby WSZYSTKO, żeby być na naszym miejscu.. Więc USZY DO GÓRY (Anussska słyszysz??) Owieczko.......... tak się cieszę...... i życzę Wam duuuuuuuuużo szczęścia :D Tzn to tak z okazji 10 m-cy przed ślubem :D Milusi wieczorka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Słoneczka:D Oj tam Rafał to tylko kumpel i on mnie też tak traktuje nie zauważyłam aby było jakos inaczej;) ale dziękuję, ze sie tak troszczycie ale nie martwcie się ja czekam na Darka:) A Rafcio fajnie że jest :):) Bombastyczna, Anusssia dacie radę ja w Was wierzę😍 Rumianku to fajnie masz z tą pracą że nie wracasz tak pozno:) Anielko ja poprosze kolorków jak najwięcej bo jesień już przed nami jak nic:D Trzeba sobie jakoś upiększyć życie:)i nie pisz że jesteś niezdara bo tak nie jest głupoty gadasz jak napisała Anussia. Widzisz może tak musiało byc a za jakis czas zobaczysz że sama będziesz studentką:) Pamiętaj że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło😍 Owieczko fajnie że za te pare miesięcy będziesz już bardzo szczęśliwa zona:) Gigusia , Kig cały czas tęsknimy...😍 Bomuś cieszę sie ze masz dobry humor tak wywnioskowałam z tego co napisałaś;) tak trzymać Miśku😍 A ja tak gadałam z nim no i tak jakoś dziwnie jest ale co tam nie lubię nie potrzebnych kłotni więc chyba dobrze sie stało że pogadaliśmy:) Teraz własnie wrociłam z uczelni nogi mi z tyłka wychodza tak sie nałaziłam dzisiaj...ale po sklepach w większości bo koleżanka kupowała płaszczyk jesienny a ja bezrękawnik taki cieplutki:):) Idę zjeść obiadek potem do Was zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Naluś ja mam nadzieję, że tylko kumpel :P :D A ja popadłam w taki wir nauki, że hej :D Tylko Misiek mi przerwał i gadaliśmy godzinę przez tel :D Ale teraz to w ogóle mi :D :D :D A teraz idę trochę odsapnąć a później dalej dziobanko :) Madziulka DZIĘKUJĘ za wiarę :D Jeszcze duuuuuuuużo mi jej trzeba.. ale będzie dobrze :) Ps. A tak dokładnie to kiedy wraca Ci Dareczek????? DOBRANOC ❤️ Teraz ja :classic_cool: : ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz DOBRANOC 👄 Teraz to już idę ;) Słoci snów 🌼 Ps. Będzie dobrze.. a nawet lepiej.. tylko trzeba wiedzieć na czym się koncentrować ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.. Nic dodać nic ująć :classic_cool: Musiałam Wam to wkleić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier******* patrzalyscie na madziulke M?? jak sie smutno skonczylo:( buuuuu kiedy oni juz beda razem:( slonca moje kochane, anielko nie pisz ze jestes niezdara bo tak nie jest, zaczniesz studia na pewno wiec glowa do gory i prosze juz tak wiecej o sobie nie pisac, bombus slodkich snow, wyspij sie kochanie bo masz ciezki tydzien teraz z tego co widze, ja cie naprawde podziwiam ja dzisiaj przepisywalam 3 godziny moje notatki ze studiow i KATASTROFA, dobrze ze mam teraz 2 tygodnie na przygotowanie wiec troche lzej a wiecie co w sobote robie sobie tipsy żelowe bo moje paznokcie wyglądaja okropnie i sobie zafunduja, podniose moja samoocene troche:) dla wszytskich moich WIRTUALNYCH PRZYJACIOLEK👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) a co tu takie pustki od rana?? na pewno wszytskie w szkółce, ja ide zaraz kuchnie posprzatac i pomyslec co na obiadek zrobic mojej rodzince dzisiaj:) miłego dnia 👄 wiecie co gdzie sie podziewa Kasia KIG????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuchy....;) anussia, rumianku Nalunia- wszytskie jestescie kochane....;)nie wiem, moze mialam taki dzien i tak niegrzecznie napisalam o sobie...;(juz sie wiecej to nie powtorzy, obiecuje....a za rok rusze cala para:D ale dziekuje wam za takiego wielkiego kopa, przydal sie:D tylko teraz troszku pupcia boli...;) anussia- martiw mnie Twój opis na gg:( kochaniutka wszystko bedzie dobrze... moja przyjaciolka powiada.....trezba myslec trzezwo i optymistycznie, jesli takie mysli beda Ci towarzyszyc,,,,osiagniesz dwa razy tyle ile chcialas osiagnac....i nie dac sie zwariowac... (p.s- my tak sobie wmawiamy...;)) ale przynajmniej sie staramy...;) zaliczysz wszytsko i bedzie dobrze..... a za rok bedziesz na drugim roku, bedzie Ci lzej....a ja bede narezkac i sie smutac..;D bombus- ty nasza optymistko, teraz Ty przejelas paleczke.....i dodajesz nam duzo kolorkow:D mysl pozytywnie, i nasza anussie zaraź:D fajowo ze wszytsko Ci sie uklada..... i naprawde podziwiam Cie....:D Nala- kochaniutka, jak Ci sie uklaada z Dareczjkiem, bo od pewnego czasu wspominasz nam tylko o Rafale....;/ przynajmniej kazdy detal nam przeslesz o nim, a o Darku wypowiadasz sie ogolnikowo i malo...;( oj, ja nie wiem czy mi sie to podoba...;) gabi- wracaj do nas.....!!!!!!szukaj neta, tesknimy za tOBA....:) RUMIANKU- na pewno ugotujesz pyszny obiadek.... moja pomidorówka byla tak dobra, ze jest az do dzis...l;/;/ ehhhh..... owieczko- mysle, ze jestem zaproszona na wieczorek panienski, z reszta my wszystkie:D hehehe ale Ci fajnie.....jak bym byla pewna ze top ten jedyny ..... ale ..... nie wiem..... ehh...... czego ja chce?????????? na pewno chce sie rozwijac w tancu, i mozliwe ze w tym kierunku podaze..... widzicie jeszcze niedawno bylam pewna ze ojde na fizjoterapie, ateraz.....juz choreografia mi w glowie.... taniec zawrocil mi w glowie....:D nie wiem..................... czy ja cos wiem???????????????????? jestem zagubiona myszka i do tego szara.....;) rumianku- wlasnie dostalam maila z piosenka, dziekuje :* a wiecie co??? zrobilam nowy folder z piosenkami od was, i caly czas ich slucham:D wasza mieszanka, skladanka:D a wczoraj.... rano bylam u babuni....wymylam 3 ogromne, wielgasne okna.....tylko przyszlam od babci, wzielam prysznic i szybkim krokirm poszlam na probe.....nawet w domku nie siedzialam.... na probie bylo super od 17-20.30 nawet i dluzej....ale sobie potanczylam:D tak mnie nogi bolaly po tych obcasach.... i wiecie co.....;( rozerwalam moje nowe dresy na probe obcasem....:( a tak je lubialam, kupilam je na bawarie.....pozniej chodzialm na probyu, bylo mi wygodnie...i jest dziura..;(wkurzyalm sie wczoraj....;./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po probie, nie moglam stanac na nogi, cala przednia czesc stpy mnie bolala....:( ale przyszlismy do Piotrka i od razu podal mi wode w misce i sobie wymoczylam.... wrocilam do domu po 24..... poklocilam sie z P....jak zwykle sprzeczka......;/ ja juz nie wiem......czasem amm wrazenie ze w ogole do siebie nie pasujemy, a ja tylko sobie wmawiam, ze jest super!!!!! pj.....l;/;/;/; a dzis zgadnijcie co robie???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwaga cos, co dawno nie robilam....;/ mianowicie myje okna w domku tym razem..... jeny oni mnie wymecza, wczoraj u babci a dzis w domu a wiecie dlaczego tak wczesnioe..... moja mamusia ma 15 pazdziernika imieniny moj mlodszy braciszek 17 ma urodziny (18- jaki oon juz stary....a jeszcze niedawno wolalismy do niego maniunio...;:D, a 18 ma imieniny.... a 21 babunia ma imieniny.....ciekawa jestem skad ja wezme pieniadze na prezenmty....;/ ehhhhhhhhhhhhhhhhh........... dobra dziewczynki zycze milego dzionka....ja zaczne sprzatac.....dzis Piotrek jest z coreczka, wiec ja mam wolne az do 19.....ciekawe co bede robila....:D buziaczki papaapappaa a teraz,............................. uwaga............................... zaczynam......................... wysylac.............................. kolorki:D 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D:D Wpadłam pomiędzy meczem a uczelnią:D Anielko kochana jak to dobrze że juz Ci lepiej i tamte brzydkie czarne myśli odeszły:) Słuchaj jeśli kochasz tańczyc to ja nie widzę problemu abyś sie rozwijała własnie w tym kierunku wiesz co ta choreografia to jest według mnie bardzo dobry pomysł:) Naprawdę ja bym sie chyba na Twoim miejscu nie wahała bo najwazniejsze to robic to co sie kocha:) A z P...oj pasujecie do siebie a takie sprzeczki to jest normalne w każdym związku😍 Gdzieś kiedyś wyczytałam, że jak by sie para nie kłociła to byłoby to cos złego a tak się docieracie ale najważniejsze jest uczucie ono każdą sprzeczkę kłotnię przetrwa:) ECh sle sobie pofilozofowałam:P Ja mam w tym miesiącu tylko urodziny dwojga znajomych a u Ciebie to jakiś urodzaj normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombus jak to fajnie patrzeć jak jesteś taka wesoło:D Mam nadzieję, że już jest oki u Ciebie:) A jak tam materiał na dzisiaj? Jutro kolos prawda? Trzymam kciuki i wysyłam już teraz wirtualnego kopniaka:D a ta sentencja jest boska dokładnie oddaje to jak powinno być:P:P Rumianku zaraz sprawdzę pocztę ale już Ci za nie dziekuje:) Ja oglądałam Magdę i kurde no załamałam się !!! Ja mam nadzieje, ze on nie umrze:(:( Ech i to moje Ty swiatełko w oczach...buuu.... A Darek tak jeśli nie przyjedzie pod koniec listopada to wroci na Świeta dopiero. Kochane ja tak nie piszę o nim no bo hm wiecie jak to jest jak ktoś jest tu na miejscu a jak ma sie kogoś tylko w sms-ach...ale juz Wam mówie jest okej piszemy do siebie , ostatnio jak dzwonił to mi się pytał czy ja nie mam wątpliowści żadnych ze no wiecie ja i on tak;) ja mu że nie a on tak słodko powiedział super Skarbie:) I ustaliliśmy że jak wroci to będziemy planowac wyjazd do Zakopca na weekend w styczniu na skoki narciarskie bo mu zaproponowałam i sie zgodził z miłą chęcia:):):) Dzisiaj mi napisał rano że życzy mi miłego dzionka i jest juz zmęczony...ech tak więc jakoś to leci dopiero się o nim Wam rozpisze jak wroci;) Wtedy będziecie miały dośc tematu Darek:P A Rafał to TYLKO kumpel:D:D I tak zostanie bo między nami nie ma chemii:P:P i nawet dobrze:P No ale sie rozpisałam:P Okej ja zmykam kibicować naszym szkoda że Boruca nie będzie bo miałby przekichane za to co powiedział na Ślązaków, że w Chorzowie zaleciało wiochą jak grali tu ostatnio:P:P DO BOJU POLSKO!!!! Ale kibicujemy z przyjaciółkami Cristiano i spółce:P:P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalunia dziekuje za Twe slowa, masz racje..... ale dlaczego te sprzeczki wystepuja tak czwest...;( bombus- kochana co sie stalo.....dopiero co sie cieszylysmy, ze wkoncu masz dobry humorek.....a tu smutna minka...;(:(:(:(:((: oj kochaniutka, glowa do góry bedzie dobrze:D buziaczki i dla Ciebie....... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* mialo byc czesto.......dlaczego wystepuja tak czesto.... a ja zmykam na spotkanko z przyjaciolka, wlasnie wrocila z Opola....:D idziemy na jakiegos bromka mieszkanie posprezatane, wszyskie 4 okna umyste, jest blysk,......wiec teraz czas na przyjemnosc:d oki zmykam pod prysznic i..... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus a ja rozumiem co to znaczy tylko kumpel:) i wiem ze rafal to tylk kumpel a Darek to naprwde cos wiecej...a teraz jak si iebie zapytal czy nie masz watpliwosci..NAPRAWDE SIE CIESZE bombek co??? Anieko ja tez sie kloce zwitekiem aterz jak miekzamy razem to .. ale zapominamy przytulamy i idzemy daelj:) nalus jest na meczu?????? ominelam cos...no macie tam tego swojego a r:) a jak bylam dzis na basenie to na przystanku olo awf przewalalo sie duzoo takic z flagami na ryjku:D jeju jutro anatomia i kolejne zaliczenia.a ja sie nie poddaje nie mam zlego nastawieia ale popostu sie boje....straszie tego duzo na bardzo wysokim poziomie....lece😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierze w to nigdy, polska prowadzi 2:0 z portugalia😭 :(:( załamie sie jak portugal przegra:( napisze po meczu jak ochlone!!!!!!!!1 :(:(:(:( Nala zrob cos na tym stadionie zeby Portugalia wygrała!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jak w jakims koszmarze 😠 wiecie co cieszylabym sie jakby wygrali mecz z inna druzyna, ale dlaczego akurat z portugalia😭😭😭 mam dosc, wsyzscy na gg mnie atakuje ze portugal przegrala, ech cza uciekac do lozka chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co jutro jade na disco do Francuzów chyba po pracy, jak dobrze pojdzie, pozeganm sie z moim MAteo:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×