Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Nalus ty sie nie przejmuj penfriendem tylko o Dareczku mysl:) a ja znalazlam dla was czas miedz jednym processus a drugim:P tzn wyrostakimi kregow:) phi ide dalej kuc a ty bombeczko dasz rade kigus no napisz cou cie i dzis wszytkim rozpocznajcacym studia rzycze milego dizonka bo ja mam dzis piewsza anatomie i sie ogromnie boje:( boziiiiuuuuu ucze sie prawie calyczas wczoraj z witekiem wyszlismy do kina na samotnosc w sieci chba ostatni raz w tym roku w kini a tak bym wam chciala tyle napisac to musze lecieccc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz zostalam sama na tym topiku, wy bedziecie pisac po poludniu a ja do poludnia:P zycze wam udanego dnia w szkole, anusssko a ty sobie zrob od czasu do czasu jakas przerwe zebys nam nie padla juz pierwszego dnia szkoly:) a gdzie jest anielka?? no nic lece na sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam doczołgałam sie do domu...nie mam siły mam już dosc tej uczelni i jutro tam nie chcę jechać... Owieczko hehe jesteś niedościgniona w pisaniu swojego nicka:P Anusssia nie martw sie napisz nam jak było🌻 Rumianku a Ty w pracy?:) A gdzie reszta????Odezwijcie się bo tęsknimy😍 Tak Darek sie odzywa a tamtego niech go licho wezmie:P a zresztą niech mu się układa jak najlepiej nie będę taka:P Ide sie przespać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochaniutkie:D jestem...;) Jak milo czytac ze sie o mnie pytacie....przepraszam dziewczyny, ale ostatnio nie moglam pisac....;)bylam przeziebiona, ale zaraz wma skroce moje ostatnie dni....:D w czwartek mialam wystep, jak juz wam pisalam...:d oczywiscie nastepnego dnia wstalam chora...;(po tym wystepie...;(w piatek nie pamietam co robilam....:)aha bylam u babuni caly dzien, posprzatalam jej mieszkanko, a po obiedzie wraz z moim 2 letnim bratankiem zasnelam na kanapie...:)obudzialm sie pozno...poszlam zaprowadzic bratanka do domku i spotkalam sie z Miskiem...:)pojechalismy do tych znajomych, co ich uczymy tanczyc walca....juz sobie niezle radza....ostatnio nocuje u Piotrka....w piatek spalam, bo o 6 rano musialam sie wstawic u mojego najstarszego brata....a ze P tez mial na 6 do pracy wiec, nie dosc ze mnie obudzil(bo sama zapewnie bym sie nie obudzial)to jeszcze mnie zawiozl....jak weszlam do brata, Ola jeszcze spala, ale nie minelo 10 minut obudzila sie i wyobrazcie sobie ze juz nie zasnela , tylko ogladala bajki i rysowala, a ja jeszcze zasnelam, tak to bym nie mogla funkcjonowaac...:)obudzialm sie przed 9 , zrobila Oli sniadanko(bratanicy)i poszlysmy na zakupy do tesco...;)oczywsicie naciagnela mnie na jakies slodycze i poszlysmy do domku...Olunia zamowila sobie pomidorowa, wiec robilam obiadek, posprzatalam mieszkanko....braciszek przyszedl, byl zadowolony, pomidorowa sie udala...;)w niedziele Ola miala urodzinki, zaprosila mnie....ale....wlasnie ale.... Po przyjsciu do domku do brata, zjadlam obiad, wzielam prysznic, i moj kochany zawiozl mnie do mojej bylej nauczycielki, ktorej przepisuje prace na komputerze...caly zcas kichalam, zakatarzona..;(przyjechal po mnie P i pjechalismy do niego , na 20 umowilam sie z przyjaciolka.....ale jak wrocilam od tej babki, moje samopoczucie sie pogarszalo....Piotrk zaproponowal, zebysmy przyszly do niego, a on zostawi nas same zebysmy sobie porozmawialy a on pojedzie do mamy (jaki on kochany)nie chcial zebym chora chodzial po dworze i po barach....i tak sie stalo, przekazalam propozycje Beatce i poszlysmy do niego.....zaczelysmy grac w Eurobisness, bylo fajnie....caly czas sie smialysmy....dawnoo tak nie bylo...;) rano(w niedziele obudzilam sie, bylo jeszcze gorzej z moim zdrowikiem...;)caly dzien spedzilam u P, opiekowal sie mna......podawal herbatke, robil jedzonko, nawet spagetti zrobil, ale troszku mu nie wyszlo....;p wiec zostawilismy,,,,,ale naprawde milo bylo...:)gralismy w Eurobissnesss.....przegral dwa razy, a raz byl u mnie zadluzony na 20000 tysiecy.....hahhaha ale smiechu bylo..:d taka stara gra, a my kupilismy zeby soebie pograc, a co....????????/:Dpozniej odwiozl mnie do domku, bo musialam wymyc glowke.....dzis mialam wystep....znacvzy byla w delegacji, bylam ubrana w krakowski stroj.......witalam gosci i wreczalam kwiaty szefowi strazy miejskiej, czy tam komus....;p ogolnie nasza straz miejska obchodzila 15 lat i byla oficjalna imprezke(sztywna)hahaha a pozniej z paroma osobami poszlismy na piwko i bilard, troszku smiechu bylo.....opowiadali mi o wystepach za granica.,..ile tam pili i rozne historie z nimi zwiazane....a teraz sobie siedze i sie nudze, zaraz ide zobaczyc lokal z mama..... Nie wiem czy wspominalam, mamusia zaklada swoj interes, juz sie zbliza data otwarcia i mam nadzieje ze juz w nastepnym roku bede miala mozliwosc studiowac.....:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mialo byc streszczenie a wyszlo opowiadanie.....ale coz...czasami jestem wylewna...... Macie racje, niezly material mi sie trafil....:d chodzi mi oczywiscie o Piotrka, jest kochany.....a ja tak czesto go niedocenialam i tylko krzyczalam, ale jest juz lepiej......kczycze tylko raz na godzine....;Phahahah zartuje...:) rumianku- powodzenia w szkolce:d trzymam kciuki, na pewno bedzie dobrze....:D dziekuje za pamiec:D anussia- oczywiscie ze o Tobie tu pamietamy, rozmowa zostala na jakis czas zawieszona, powiedzialam mu ze na wszytsko przyjdzie czas, ale ogolnie juz wiem o co mu chodzi...:d jestesmy na dobrej drodze....:D wiem ze to jest powazny zwiazek, a teraz staramy sie go pielegnowac i dbac o niego....a na pewno bedzie udany...... Nala- kochana,anussia ma racje, ty sie martw o swojego darka a nie o jakiegos wirtualnego kolege, ktorego zapewnie nie widzialas...:d a z D bedzie na pewno dobrze...:d niech sie tylko czesciej odzywa:D gigusia- co tam u Ciebie??????????????????gdzie sie schowalas...;) Kasia- dzieki za piosenki....;)na pewno dasz sobie rade na dwoch kierunkach, ja nie jestem taka ambitna:D......;( owieczko- dziekuje za zdjecia, slicznie wyszlas....:)tak, zakochalam sie w tancu i mam nadzieje ze nie bede musiala z niego zrezygnowac...:DA moj P faktycznie jest spoko...;p wlasnie do mnie przyszedl i czeka na mnie....a ja musze wam najpierw odpisac niech siedzi./...:D pozniej wam kochaniutkie odpisze.....teraz ide z P gdzies tam, chyba na dzialke...postaram sie wieczorkiem usiasc....jessli moja rodzinka nie bedzie okupowac komputer...;) buziaczki kochanioutki i pozdrowionka wam przesylam....;) papapaappapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeeeeeść Kobieciątka Wy moje cudne!!! :D Więc.. miałam dziś 3 godz ang :P i gramatykę stosowaną :) Było ok. Strasznie mi tego brakowało tzn szkoły :D A i okazało się że jestem jedną z naj w grupie z angola :P :classic_cool: Podbudowałam się trochę i wróciłam do domku :P Dziewuchy są całkiem ok. Ale ogólnie dzisiejszy dzień jest do bani. Miałam (mam) cholerny problem (znowu) i mam już tak zapuchniętę oczy, że ledwo widzę :( U mnie już tak jest: jak z jednej strony się układa to z drugiej tak dopier****.. brak słów :( Miłego wieczorka Dziewczynki :) Mam nadzieję Aniela, że już wyzdrowiałaś tzn, że wyleczyło Cię ciepełko P :) Anusia dasz radę i to spokojnie.. przecież na tyle Cię znamy :) Aaaaaaaaaa Skarbie byłabym Ci wdzięczna gdybyś mi napisała jak filmik bo właśnie kończę książkę i nie wiem czy warto iść do kina :) Rumianku Biedactwo a Ty ciągle ta praca.... Nalka nie martw się tym ggfacetem.. jego strata, że zachował się jak cymbał :P Owieczko a Ty jak żyjesz po powrocie do brutalnej rzeczywistości??????? Lecę Kochane się przespać chyba bo nie mogę znaleźć sobie miejsca :( Jest do ****. DobraNOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko widzisz jaki masz skarb, jak sie toba opiekowal:) ja tez chce tak:P bombus nie smuc sie bo i mi jest smutno, tak to juz jest ze jak mogloby byc dobrze to buum i znowu sie cos dzieje na przekor, anussko milego wkuwania łaciny:P jesl to moze byc mile:) nalus fajnie ze darek sie odyzwa, do swiat juz zleci, jakos wytrzymasz;) a ja sie bede uczyc na studiach grac na flanżolecie, to jest taki flecik, bedziemy grac piosenki dla dzieci i uczyc sie tancow slaskich, to na razie jeden przedmiot ktory mi sie oooggggrrrrooooommmmnnnniiiieeee podoba:D lece na TV, milego wieczorku👄 bombeczko NIE PLACZ JUZ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko zgadzam się z Rumiankiem masz Skabra przy sobie:) Fajnie spędziłaś te ostatnie dni a w ta grę sama bym sobie z chęcią pograła:D Bombuś Słońce nie płakusiaj😍Wszystko bedzie dobrze na pewno🌻zazdroszczę Ci tego angielskiego wiesz:P Rumianku ale będziesz miała fajne zajecia:) ja tez chcę się uczyć takich rzeczy:D Wiecie co ja wiem to tylko netowe było ale boli jak diabli myślałam że się na nim nie zawiodę zwłaszcza gdy tak gadaliśmy o róznych sprawach...a tu taka szopka:( Ech a najgorsze jest to, ze widzę że jest na tym gadu ale ja do niego nie zagadam o nie na pewno.... A do Świąt w koncu zleci ech chciałabym go juz zobaczyć..ale ględzie w kółko jedno i to samo:P ale wybaczcie mi;) A własnie wrociłam od mojej przyjaciółki dzisiaj odważyła sie zagadać do chłopaka ktory jej sie bardzo podoba:D I nawet sie umówili:D Chociaż tyle dobrego:) A teraz zmykam obejrzeć Majewskiego:P Miłych snów😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuda mogą się zdarzyć... Nie dzieją się zawsze, gdy o nie prosisz I łatwo się poddać swemu strachowi Lecz gdy oślepniesz z bólu Nie widząc bezpiecznej drogi przez burzę pomyśl o cichym, prężnym głosie mówiącym ci, że miłość jest tuż idę się kąpać:) JAK DOBRZE ZE WAS MAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa własnie sie dowiedziałam że ten cholerny kumpel stwierdził ze po prostu tzreba sobie ot tak urwać ta znajomosc bo dla niego ona nie wypaliła...nie rozumiem nic kompletnie ale niech mu będzie. W nosie go mam juz widac nie dorósł jeszcze i zachowuje sie jak dziecko... Rumianku śliczny wiersz:):) Idę spać miłych snów😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus z tego co on ci napisal mozesz wywnioskowac tylko jedno ze ten synek jest po prostu nic nie wart:) a ja chce sobie jeszcze ogladnac kulisy tanca z gwiazdami i tez pojde spac, slodziutkich snow❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
CZESC JESTEM I ZYJE ALE JUZ MI SIE NIC NIECHCE WLASNIE WRCOCILAM Z PRACY NA ULCZNI DO DUPY GORSZEGO PLANU TO CHYBA NIEMA NIKT LECE SIE KAPAC BO JUTRRO MUSZE OTWORZYC KOLEZANCE BAR I LECIEC SZYBKO NA BUSA DOBRANOC I DO JUTRA POCZYTAM WAS JUTRO CMOKASKIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk moje panie ja juz niespie od 6 nieweim czemu ale dziennie sie budze o o 6 i koniec Naluś kochnie tak jak mowi Rumianek tek chłopak niebyl wart twoijego zayfania i zaangazowania skoro potrafil od tak zakonczyc wasza znajomosc .Teraz mysl o Darku i jego szybkim powrocie:) A co tam u naszej Gigi ciekawe jak jej tam jest co nie:) teskimy za toba:( Anielko no no to milas co robic widze ,dobrze ze was sie z P uklada naprwde ciesze sie ,a pisac mozesz jak dla mnie jeszcze wiecej i mozesz byc bardziej wylewna:) Anusska kochnie ty nasza studento medycyny przyszla pani doktor jak tam sie zyje w nowym mieszkanku masz juz wszystko umeblowanie bo co tam meble wazne ze masz swoje kochnie u boku:) Kig kochnie co z toba martwicmy sie mam nadzieje ze sie wszytko wyjasnilo i jest oki czekamy tu na ciebie ❤️ a na koncu mam apel do naszego Rumianka skoro masz tu byc z rana a my na wieczor wiec muisz nadrabiac za nas i pisac nam tu wszystko zebysmy milay co czytac jak wrcoimy:) ❤️ oki laski koncze moze jeszcze tu wpadne dla reszty WILKI WIELKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) owieczko obiecduje ze jak tylko bede miala czas bede dbala o to zebyscie mialy co czytac:) wlasnie zjadalm sniadanko, a wy na pewno w szkole:P kig mialas sie odezwac??martwimy sie o ciebie, giga mam nadzieje ze na uczelni ok, szukaj tego neta szybko bo TESKNIMY!!!!!!! dla reszty myszek ogromny CMOK👄 lece sie ubrac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kobitki kochane....;) Wiecie co???jak czytam was, o waszych uczelniach, nauce.....studiach to mnie bierze na ...;( tak bym juz chciała studiować....;)tak wam zazdroszcze waszej nauki, planów lekci....itp.....bombus Tobie anglika zazdroszcze:)jeny......już bym chciała być na studiach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale cóz.....taka kolej....;(może przyjdzie wkońcu czas dla mnie...;) rumianku-masz rację, to jest mój skarb.....:d też taki znajdziesz:d i Ty też bedziesz nam opowiadać o swoich dobrych i złych chwilach z ukochanym...;)kochaniutka będziesz się uczyć śląskich tańców, super!!!witam w klubie...;)super paraca z dziećmi, ja tez tak chce!!!! Kasiu- nie płacz nam tu prosze, my się smutamy z Tobą....;( juz wyzdrowiałam, już się całkiem dobrze czuję....dziękuję...;) Nala- przeslę Ci na urodzinki grę....;) kiedy masz??????:D 🌼 A co do tego Twojego \"kolegi\" to daj sobie spokój, jakiś szczeniaczek z niego:D rumianku- sliczny wiersz..;) owieczko -tak układa się nam.....mam nadzieję ze utrzyma sie ten poziom, ewentualnie moze sie podwyzszyc:D postaram się jak najwiecej pisac...;P a jak Ci sie ulklada z Twoim skarbem..;>??gratuluje, wpisania poprawnie swojego nicku....;)heheh gigusiu nasz co u Ciebie???????napisz!!!idz do biblioteki, szukaj netu u kolezanki, ale napisz....!!!!! kig- mialas napisac a my sie tu o Ciebie martwimy!!!!!!!!!!!!!!1 anussia- kochaniutka co tam u ciebie!!!!!!!!!!!???????????nie wiesz, ze my tesknimy za toba!!!!!!!!!!!!!brak nam tu naszej kochanej psycholoszki życiowej./..;) a teraz troszku kolorków trza wprowadzic, bo cos szara ta nowa stronka...;) 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce mi nie wyszlo..;( ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ mam nadzieję ze teraz wyjdzie:d A co u mnie???????????/ hmmm....wczoraj sie widzialam oczywiscie z P, spalam nawet u niego.....bylo calkieim milo.....aha bylismy na dzialce, dokladnie zobaczyc ja....Piotrka rodzice maja dwie dzialki i jedna chcieli sprzedac, ale P nie chcial i my ja przejelismy i bedziemy sie nia opiekowac, wiec jak tylko bedzie cieplo bedziemy plewic....;;p i tak jakos zlecial dzien......gralismy oxczywiscie w Eurobisnessa, przegral.....;pa druga gra nie zostala dokonczona, ale jak naarzie ja prowadze...;)wczoraj sie przez ta gre klocilismy, ale pozniej on zalagodzil sprzeczke..;p kochaniutkie buzki przesylam i pozdrowionka./...... milego dzionka i wieczorka wam zycze, wroce tuuuuuuuuuuu:) 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy tu macie tak kolorowo a ja naprawde nie widzalam ze to tak bedzie ze tego tyle ze \"bedziemy chinczykami mowiacmi conajmniej 2dialektami\" jak to okreslil nasz prof na anatomii.... 7500nazw lacinskich conajmniej w ten rok... co gdzie jak do czego po co do tego biol akademicka to juz nie to co w lo biofizyka lacina nie mam sil powoli ja za wami tesknie chciaabym tu byc i waws czytac nie widzialam gigi co sie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) no ruminaku jstem z ciebie dumna:) dotrzymalas słowa i piszesz nam:) Anussko kochnie dasz rade oni z pozcztaku zawsze tak zadaja ,strasza i wogole a jak sie wtrybisz w studia to zoabczysz ze wclae niejest tak zle:) Anielko ja tak szrzezcze to wole pracaowac niz studiowac:P wiem ze to moze gluipo brzmi no ale jakos tak jest moze dlatego ze nieczuje sie dobrze wsrod ludzi ktorych mam na uczelni;/ a ja dzis widzilam nasza KIg na gg ale niezdarzylam zagdac bo sie srtacila dziwne ze die tu nieodzywa:( Bomba ty pewnie tez zalatana teraz na 2 kierunkach kurde ale my tu madre jestesmy wszystkie:):):) dla reszty lasek tych co pisza i tych co nie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja wlasnie wrocilam z pracy a teraz szperam na necie w poszukiwaniu jakis materialow z ktorych sie bede mogla przygotowac do skzoly...buuuu tyle tego zadali a sobota tuz tuz...........buuuuuziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie przedmioty teoria pracy opiekuczo wychowawczej bomedyczne podstawy rozwoju wprowadzenie do psychologii podstawy dydaktyki ogolnej historia wychowania tu juz mam wszytsko co ptrzebuje, teraz znalazlam juz teroii pracy ooiekuczo wych, jestem w trakcie szukania na hist.opieki nad dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Anusssia Owieczka ma rację:) Oni zawsze tak starszą nas też nastarszyli na początku pierwszego roku a potem było lajtowo jak nie wiem. Kochanie nie będzie tak zle zobaczysz😍Trzymaj sie nam tam:) Anielko przechodzisz samą siebie w strojeniu naszej strony:DŚlicznie:) Ja mam Słonce urodzinki w czerwcu 19:) a Ty kiedy masz?:)Kochanie a ze studiami na pewno i TY będziesz niedługo studentką:) a trzymamy kciuki za firme Twojej mamy bo zakłada ją nie?:) Owieczko masz racje ja też chyba wolałabym pracować zwłaszcza ze nam tak dowalili plan ze w pon siedzę 12 godzina na uczelni non stop z zajeciami...ech....a u Ciebie jak tam pierwszy tydzień:) U mnie na razie jest okej:) Rumianku a na wprowadzeniu do psychologii masz moze Aronsona? Bo ja gdzieś miałam na kompie ta ksiażkę mogłabym Ci wysłać na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu wracaj do nas albo szukaj neta :D Tesknimy za nasża optymistką 😍 Kig a Ty jak tam?Odezwij sie bo tesknimy i martwimy się 😍 Bombus a Ty gdzie jesteś Kochanie?😍 M_Lady a Ty nam gdzieś zginęłaś... Chyba nie zapomniałam żadnej:) Okej a u mnie leci. ECh codziennie czekam na sms od D normalnie to jest uzależnienie jakieś już:P na szczęscie zawsze przychodzi i to jaki:D ECh:D:DA tamten powiem brutalnie niech spada.... Idę na Magdę M:) A Kupiłam dzisiaj bilecik na mecz:D Rumianku wiem że to mało ale może będę robic zdjecia wiec Ci wyślę koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus ja sie uciesze zkazdego zdjecia:) a zwlaszcza Portugalii:D patrzalyscie na Madzie?? jak widzialam jak pokazuja jej chwile zPiotrem na koncu to znowu mi sie łezka zakręciła[beksa} śpijcie słodko❤️ 😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda m....?? nie mam tv:( nie dziewczynki oni nas nie strasza, wlasnie wrecz przeciwnie :o powiedzial nam to i polecil mala ksiazke zawierajaca te 7500 slowek zamaist 5tomow do anatomie kilkusetstronowych...wiec wiecie jak jest.... wychodza z zalozenia ze nas nie da sie straszyc bo kazdy i tak wie...ja wiedzialam ale nie zdawalam sobie sprawy...wlasnie robie to co mialam miec na wt a w czwrek nastepn temat... eh gigus jak na studiach owieczko bardzo ciekawe masz te przedmiot mnie jeszcze interesuje psychologia:) nalus a jakie to te esemesy he?? owieczko trzeba bylo isc na resocjalizacje jak chcialas wolalabys sie uczyc nic pracowac:P ale nie przejmuj sie :) zycie i tak jest piekne anielko a co twoja mama zaklada dirme?? kigus malas sie odezwac co i jak umylam sie ispadam dalej robicccccc jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to nie ma konca gadalam z moja pozytywnie nastawina kumpela z 2go juz roku i mi powiedziala zebym teraz odpoczwala bo te pierwsze miesiace to luzy:D i zdaje sobie z ego doskonale sprawe i nie zaluje jeszcze moej dezzji ludzi mam fajnych, 40 to dzieci lekarzy:) a reszta to tak ja jak:) fajno mi jest sloneczka musze wam powiedziec ktora jest kiedy w katowicach??:D oki ide sie relaksowac przy kregach:P ps anielko ja czekala na studia rok niektorzy nic nie czekaja a niekorzy czekaja dluzej...zycie sie roznie uklada i trzeba go brac jakim jest a ja wierze ze bedzesz tam gdzie chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skonczyłam ogldac film \"przyjazn za pieniadze \"czy jakos tak a teraz ide grzecznie nynac wpadalm sie tylko pozegnac i zyczyc milej i spokojnej nocki 🌻 DOBRANOC 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc 40% osob to dzieci lekarzy :) to wewnetrzne moje satystyki po ang na ktorym byl temat \"why would you like to become a doctor\" :D albo cos podobngo czy your parents had forced you to....????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kochaniutkie:) owieczko- kochaniutka, dziekuję Ci za pioseneczki....oczywiście z kUbusiem Puchatkiemjest najpiekniejsza....jestem wielbicielką Kubusia Puchatka....może zabrzmi to śmieszne w moim wieku....ale kolekcjonuję Kubusia i kupuję wszytsko z nim....wczoraj kupiłam album na zdjęcia z Kubusiem Puchatkiem, mówię wam jest sliczny....a tak poza tym mam 3 maskotki, szklanki segregator, a nawet budzik....moja mamusia też mi kupuje...;)jest taki słodki, ale to się nie zmarnuje wszystko będzie przechowane dla moich dzieciaczków, a jak narazie ozdabiają mój pokó..../:D Nala- fajnie że napisałaś.....tak moja mama zakłada mały interesik, już niedługo ruszamy....ehhh nie wiem jak to będzie, ale mam nadzieję że się uda..... owieczko- ja również lubię pracować, ale jeśli chcesz pracować i czerpać z tego przyjemnośc to niestety trzeba zdobyc odpowiednie wykształcenie....a z reszta moim marzeniem jest pójść na studia i zdobyć wykształcenie wyższe, mam nadzieję że za rok mi się uda.... jeny owieczko kochana, jaka śliczna ta pioseneczka, ja chcę więcej...:) A ja dziś byłam pilnować dziewczynkę 3 letnią.....w sumie tylko zapoznałam się z rodzicami.....bo wujek-ojczym dziewczynki wrócił dzis wczesniej z pracy, a tak dorywczo do końca tygodnia będę pilnować dziewczynkę....ale tylko 2 godz. myślałam, ze zawsze parę groszy wpadnie./..ale wyobraźcie sobie że ona (mama dziewczynki)zaproponowała mi 2,5 zł na godzinę.....wyobrażacie sobie co to za wykorzystanie człowieka????a że koleżanka mi to załatwiła, to nie mogłam za bardzo zrezygnować, głupio mi było....ale troszku przegięcie, nieuważacie???dobrze że to tylko 3 dni...;)wow 15 zł zarobie,,,,jeny co ja za to kupię..;>???:P później byłam na mieście, nie chciało mi się iść do domku, potrzebowałam spacerku....spotkałam moją kuzynkę(zwarjowaną nastolatkę) pogadalismy, a później kolegę, ale on jest nauczycielem anglika....więc sobie porozmawialiśmy....no i na 17 próba, dzis coś się źle czułam.....ale później przeszło, uczę się nowego tańca....:D znaczy układu naszego zespołu.....jupi./....:d a teraz już w domku, idę pod prysznic i spać....... dobranoc..... żegnam was piosenką Kubusia Puchatka - już zawsze na zawsze.....:d ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ anussia te kolorki to dla ciebie.....aby Twoje życie studenckie stało się bardziej kolorowe...... 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 I dla reszty studentek.......dla was wszytskich, tylko ja jedna taki tułom między wami...;(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( moja przyjaciółka dziś do mnie dzwoniła z Opola.....też juz jest studentką pierwszego roku filozofiii......jestem z niej dumna:d z was też kochane:D a ja :( ale dalej jest kolorowo:D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 To dla was bukiecik:d buziaczki papa dobranoc nop juz idę..... no przeciez wiem, ze już mam zmykać...... jutro mam wstać rano, oj wiem przecież...:D no dobra już zmykam Nala- wiem co czujesz, też tęskniła...łączyły nas telefony i smsy.....ale wrócił i jesteśmy razem.....:D ] przetrwalismy tą chwilę rozłąki ....:D wy też przetrwacie!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 No już spię...;) papapapapapapappapapapapappaapapa miłego dzionka wam życzę na zajęciach...:D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×