Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

śpijcie słodko 👄🌻❤️ bombus słoneczko co sie stało?? tylko nam nie znikaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mnie sie dzisiaj bedzie chyba snil ten durny mecz:P buuuuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLSKA GOLA TAKA JEST KIBICóW WOLA:D:D:D Wybacz Rumianku ale udzielił mi sie nastrój patriotyczny:D:D No wiec było tak:)jak weszliśmy na stadiona to akurat mieli wychodzić na rozgrzewkę:) Po chwili wynurzyli się Ricardo ktoś tam jeszcze i Ronaldo:) Potem wyszli Polacy co sie spotkało z gigantyczną owacją:) Nawet Boruca nie wygwizdali jak wyszedł tak tylko pokopać piłeczkę bo nie grał oczywiście:)Jak się zaczął mecz to ja oczywiście cąłym sercem za Portugalią ale jak bramkę strzelił EBi to już niestety nie dało sie kibicowac nikomu innemu jak naszym:D A siedzieliśmy za bramką w pierwszej połowie Portugalską wiec mieliśmy wszystko jak na dłoni:) W drugiej połowie mogłam sie popatrzeć na Ronaldo chociaz był trochę daleko....ale kurcze jak mu nie wyszły te dwa razy myślałam ze padnę! Szkoda było mimo wszystko ale nie jest zle wygraliśmy w końcu. Ogólnie jestem rozdarta bo kocham Portugalię a tu grają z naszymi dokładnie tak jak Ty Rumianku... A Ronaldo z tego co widziałam jejku jaki jest sliczny:P Opalony i ta figura:D:D;) W ogole było trochę portugalskich kibiców jezu jacy śliczni...:D:D Ech:D Teraz zmykam lulac jutro napisze więcej jak ochłonę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie przywitac:) Bombuś co sie stało?😍 Anusssia trzymam kciuki dzisiaj na zaliczeniu:) Anielko i jak tam spotkanie z przyjaciółka? :) ech a ja ciągle żyję jeszcze meczem:) Wiecie co z ledwością dotarlismy na stadion bo tyle ludzi ładowało sie do tramwaji.Ale było w nich super wszyscy śpiewali Polska Biało Czerowni! Hehe ja dalej nie wierzę w to że nasi pokonali Portugalię;) Ogólnie było cudownie i polecama Wam takie imprezy naprawde warto na nie pójśc:) Miłęgo dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...;) Polska wygrała:D rumianku, Naluniu- tez jestem za Portugalia(tym bardziej ze sa seksownipilkarz:) a Ty ioch widzialas na zywo!!!!!!jak Ci zazdroszcze!!!!!!!!! no ale jestem rodaczka i kibicuje naszym z nadzieja ze wygraja:D anussia- ja sie kloce z moim , bardzo czesto....a co najgorsza, w koncu dochodze do wnioski ze nie pasujemy do siebie.... czasami uwazam nawet ez jest pusty, i nie mam o czym z nim rozmawiac i takie tam......Ty jestes pewna Witka na 100%, a ja jeszcze nie....tym bardziej ze jestesmy dopiero 5 miesiecy....no nie wiem , moze te mysli mina....i caly czas mnie dreczy jego przeszlosc, nie wiem czy jestem w stanie o niej zapomniec.....i takie tam....a mam dzis szary humorek.... wczoraj z moja przyjaciolka o tym rozmawialam....i doszlysmy do drastycznych wnioskow....nie wiem co mam robić...???!@!!!! Nala- z przyaciolka bylo fajowo!!!!zakupilysmy chyba z 6 paczek chipsow małych i jedna wieksza, do tego slodkie batoniki i oczywiscie po piwku....ale tym razem poszlysmy w plener, w barach jest za glosno, tym bardziej ze mecz byl....a my musialysmy ze soba porozmawiac....tyle sie wydarzylo, jak byla w Opolu ze szok... fajnusno bylo, jak zwykle.... troszku powagi, przemyslen, analiz......a pozniej smiech..... wszystkiego po trochu....:D jestem dumna i szczesliwa ze mam taka przyjaciolkke jak ona:) a dzis idziemy na targ i miasto bo mam w planie kupic sobie jakies fajne spodenki:D buziaczki kochjaniutkie...... milego dzionka..... gabi- wrcasz na weekend?????????????????napisz co tam u Ciebie????????? kig- to juz w ogole nie ma z nami kontaktu:( kasik- cos ostatnio smutna:( rumianek nasz, cieplutko nas rano i wieczorem odwiedza:D a ja, jak to ja.......kolorkow nadam stronce:D 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssssssssssssss...............rozciagnelam stronke karwac.... sorki ....:D milego dzionka dziołchy papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus jak ja ci zazdroszcze:( a masz jakies fotki?? ja sie tez troche ciesze z tego ze Polska wygrała, ale tak mi żal tej Portugalii no ale przynajmniej jeden gol na pocieszenie zdobyli:) wiesz mnie tylkow krzaja te polskie media jak ciagle gadaja ze polska grala wczoraj jak 4 druzyna na swiecie, bleee az mi sie chce rz**** jak to slysze, to zwycuestwo beda teraz przypominac przez 10 lat, ide sie po domu poszwedac bo zła jestem dzsiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku żeby tylko 10 lat;) wiesz co z aparatem było tak że tylko na początku zrobiłam chyba z pięć zdjec pozniej sie nie dało bo nie było kiedy przyznaję się...i w ogole bateria mi siadała ale to co mam to Ci wyślę:)Wiesz gdzie siedziałam jak szła ta flaga po trybunie to właśnie tam:) Potem nam dali baloniki biało-czerwone ktorer poszły na trzy cztery w góre:D Ech na następny mecz polecam Ci się wybrać nawet jesli będą grać z Kazachstanem dla samej atmosfery:) a Portugalia naprawdę wczoraj grała słabo nie umieli nic wypracować żadnego ataku..ech... Anielko to dobrze mieć taką przyjaciółkę ktora Cie wspiera:) A co do P...te wątpliowści...kurcze wiesz co to jest trudne naprawdę bo ja będąc ze swoim byłym też miałam po jakimś czasie wątpliwości potem znikneły ale dały o sobie znać i skończyło się tak jak sie skonczyło...ale u Ciebie może to jest faktycznie takie świeże wiesz mówią że trzy miesiące trwa to takie maksymalne zauroczenie potem własnie pojawia się ta nutka wątpliwości...nie martw się Kochanie może to chwilowe może minie w koncu kochasz go nie? On Ciebie też wiec na pewno się ułozy wszystko😍 ja wróciłam nie dawno ze szkoły i idę się przespać bo nie mam siły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu pustki na tym topiku dzisiaj, gdzie sie podziewacie?? na pewno zalatane na uczelni:) nalus uciesze sie z kazdego zdjecia jakie mi wyslesz, ja bylam sobie z mama w McDonald\'s na lodziku i wrocilysmy 30 minut temu, cos mi net nawala dzisiaj znowu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja dzis tylko na chwilke sie przywitac z wami....:d nala- ja tez chcve zdjecia!!!!!! jade do wroclawia z kuimplem , mopze jakies zakupy:D buziaczki dziewczyny....;) 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) ja tez tylko na chwile, bo zaraz jade z mama jakies sprawy pozalatwiac, anielko zycze udanych zakupów, a wszystkim milego dnia👄 KIG GDZIE TY SIE SCHOWALAS??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus moglabys sie troche bardziej postarac:) czekamy tu na twoja rel;cje a ty nam piszesz po jednym zdaniu raz na tydzien:P prosimy o cos dluzszego, a wiecie ze dzisiaj 13 piatek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Rumianku no rzeczywiście dzisiaj 13:):)Mam nadzieję, ze nic złego sie nie stanie dzisiaj:D nie żebym była przesądna...:P Bombuś napisz coś wiecej bo sie martwimy😍 Zdjęcia Wam wyślę tylko czekam az kumpela mi przyśle swoje bo ona zrobiła trochę więcej:D jak tylko je będę miała to od razu wyśle:) Anielko udanych zakupów:) Ja właśnie wstałam i posprzątałam:)Musiałam odespać cały tydzien a teraz zabieram się za notatki ktore musze zrobic na następne zajecia:)Miłęgo dnia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio dobra :P Wróciłam do domku i się obijam :classic_cool: Mam taaaaaaaaki rozpindolnik w pokoju i nie chce mi się sprzątać. Boli mnie głowa. Znowu :( Spałam wczoraj cały dzień i jeszcze się nie wyspałam :P Nauki od cholery.. Z Misiakiem mam ostatnio dziwne sytuacje :( A najgorsze, że nie wiem co się dzieje.. :( A poza tym.. jakoś tak się nie układa :( Naluś ja też czekam na zdjątka :) Rumianuś dziękuję Skarbie za troskę 👄 Ok zgramolę się do sprzaątania bo jutro znów nie będę miała czasu :( BUŹKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm po wczorajszej nie zalizonej anatomii poszlismy z grupa popic i ..popilam.... a dzis tylko wyklday byly.... ciekawe dlaczego tylko nasza grupa niezalicza i ma stresy??bo kazda inna wychodzi uradowana bo widziala np mokry preperat stawu kolanowego a my??nic nie widzimy tylko nas pyta....i jak sie mamy nauczyc??/ pojebane taka ze mnie wulgarna studentka medycyny:o Nalus zazdroszcze ci tego ze bylas na meczu ja wtedy zakuwalam membrana inferior eh i jej cingulum czyli obrecz.... Anielko ja nie wiem co ci doradzic, widzisz n jego przeszlosc nic nie poradzisz, ale jezeli sie prawdizie kocha to jtestem tego pewna ze mozna w 100% ja zaakceptowac, pogodzic sie \"wyvaczyc\" bo stawiaam sie w tej sytuacji nieraz i wiem ze jakbym teraz witka poznala a mial ytaka przeszlosc to ta moja miloscia zakrylabym to wszytko....zycze trafnych wyborow:) bombeczko a ja zapierdalam a gdzie giga napisala ze zdjecia wysle??albo cos mi sie pieprzy... nalus ja chce zdjecia z meczu:) a gdzie kig owieczka>>??? rumianku nie przezywaj przegranej portugalii bo szkoda zycia....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhhhhhhhhh Anusia.. nie marzekaj mi tu bo sama tego chciałaś :classic_cool: Ale faktycznie jest coś nie teges skoro zamiast Was uczyć tylko pyta i wymaga :o Ale Kotek będzie dobrze.. przecież wiesz ❤️ A jak poza nauką??? Wszystko ok?? Pewnie masz GIGA oparcie w Witku :) A to przecież najważniejsze.. bo co z tego, że człowiek ma dziesięć tytułów i kuuuupę pieniędzy skoro nie ma z kim się tym dzielić.. i dla kogo żyć.. starać się.. po prostu BYĆ.. Jednak miłość (raczej Miłość) mimo tych wszystkich gorszych stron jest.. ehhhh.. zresztą co ja tu będę pisać.. :) A ja jestem cholernie przerażona angielskim 😭 Boję się, że nie dam rady 😭 A został już tylko tydz do następnych zajęć :o Ale dziś dałam sobie na luz: sprzątam i zmianiam firanki (tak tak choleryczka jestem :P ) ale po prostu po tym tygodniu totalnego zapieprzu należu mi się choć jeden dzień odpoczynku prawda?? Tak tak kasiu wmawiaj sobie :o Cholera a jutro to od rańca muszę zasiąść.. 😭 Ale tego chciałam.. Ale mam kilkoro suuuuuper wykładowców.. normalnie bomba.. aż chce się chodzić na te zajęcia :D Totalnego dziwaka mam tylko z historii Polski i taką trochę zołzę z wstępu do nauki o lit. Ale po za tym jestem BAAAAAAAARDZO zadowolona :D:D:D A dziś dowiedziałam się, że jak dobrze pójdzie to opiekunka naszej grupy wystara się nam o dofinansowanie i BYĆ MOOOOOOOŻE na wiosnę wylądujemy na parę dni w Londynie albo Paryżu........... Ehhhhhhhh gdybym mogła jeszcze zabrać tam ze sobą Miśka.............................. A poza tym to nie wiem jak u Was ale ja w obrębie Wszystkich Świętych mam troszkę wolnego :D Już się cieszę :D Będę miała czas, żeby dziobać angielski :o Ok wracam do moich firanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia.. a co do ANIELICZKI naszej.. tzn jej problemu to nie zgadzam się z Tobą.. tzn ja myślę, że owszem.. miłość (Miłość) WSZYSTKO przetrwa, wytrzyma i PRAWIE wszystko wybaczy.. ale wiesz.. cholera.. w Twoim i moim związku jest inaczej.. a jeśli facet ma przeszłość wiążącą się z inną kobietą.. cholera ja nawet mając najwspanialsze nastawienie bałabym się, że nigdy tak do końca tego nie strawię.. a poza tym przy każdej większej kłótni TE sprawy byłyby wygrzebywane jako atak.. ja nie mam TAKICH problemów a i tak często zdarzają się \"wypominki\".. wiem, że cholernie by to bolało.. obydwie strony.. Tylko jedna sprawa.. KAŻDY JEST INNY.. Ja wierzę w miłość Anielki.. i w miłość jej faceta też.. sądzę tylko, że to wcale nie jest takie proste.. na walkę o taką miłość trzeba poświęcić więcej siły.. Anielko.. ale ja wierzę, że Wam się uda.. musicie tylko ustalić pewne zasady.. i co naj.. NAPRAWDĘ się kochać.. Nie martw się Mała.. To Ty sama wiesz najlepiej czego chcesz.. i jaka jesteś.. tylko Ty wiesz ile jesteś w stanie znieść i zaakceptować.. Małżeństwo to w ogóle cholernie trudna decyzja.. bo pracę, mieszkanie czy samochód można zmienić.. a mąż jest na caaaaaaaałe życie.. i to mąż całe zycie ma być NAJWAŻNIEJSZY.. nie dzieci, nie rodzice tylko mąż.. Sama ostatnio duuuużo o tym myślę, i wiem, że nie dojrzałam jeszcze do takiej decyzji.. wiem, że kocham Tomcia ponad wszystko i nie wyobrażam sobie życia bez niego.. ale jeszcze musimy dorosnąć do tak poważnej decyzji.. Ale Anieluś każdy jest inny.. niektórzy w wieku 18 lat już są gotowi.. więc nie czytaj z przejęciem tego, co Ci tu wypisuję.. ja wiem, że Ty jesteś rozsądna Dziewczynka.. i wiesz.. bardzo chcę, żebyś była szczęśliwa.. Życzę Wam powodzenia.. i żebyś, gdy już staniesz przed ołtarzem, po prostu BYŁA PEWNA.. ❤️ LOVE DO BÓLU DZIEWCZYNKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaale żem się rozpisała :D Ale to wszystko z miłości i troski 👄 Nie gniewaj się Anieluś, jeśli napisałam coś nie tak.. przecież wiesz, że ja po prostu się o Ciebie martwię.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę humorek dziś mi się poprawił.. chyba przez ten PIĄTEK :D a jutro sobota i wreszcie zobaczę Misiaka.. ehhhhhhh teraz tylko raz w tyg możemy się widywać 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 Idę bo do jutra nie skończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa pochwalę się Wam jeszcze, że mojego Miśka awansowali w pracy :D:D:D Aleeeeee jestem z Niego dumna :D I to po tak krótkim czasie :D:D:D Wiecie co.. chyba się zakochałam :classic_cool: ciągle na nowo.. :D Stan prawie taki jak Madziulki.. :D tzn Madziulki i Dareczka :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dzięjuę Wam za WSZYSTKO.................... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam nadzieję, że jutro będzie jeszcze lepiej.. Jak to piszecie Dziewczynki.. że wreszcie po tej okropnej burzy wyjrzy słoneczko.. :) Bo cholernie ciężko było (jeszcze jest) :( Niech mnie ktoś stąd wygoni!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka ala bombastyczna :P Tylko ala czy bombastyczna??? :P:P:P Odbija mi :classic_cool: Idę Kfiatuszki Wy moje 👄 Milusi wieczorka 👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ps. Cholera mnie wyczuć.. moje nastroje.. śmieję się.. za chwilę płaczę.. ehhhhhhhh.. sama siebie nie rozumiem.. WYBACZCIE.............. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do domu na weekend ale juz bym chciala wrocic dom bez mamy jest tragiczny ojciec stal sie choleryczno pedantyczny i wogole...:( a tak po za tym to u mnie swietnie od tygodnia sie integrujemy z grupa mam fantastycznych ludzi i mam mojego kochanego miska wiec co tu narzekac a ze tata przechodzi kryzys wieku sredniego no coz....obiecuje ze nadrobie zaleglosci ale jeszcze nie mam neta na stancji tesknie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w domu i mam nowe sily:D bombastyczna masz racjie...to chba jest trudniejsze niz mysle :( ale wiesz co??pewna jestem jednego ze wypominanie PRZESZLSCI nie zwiazanej z toba/mna ( w tym wyadku anielka) i nie zaleznej od nas (anielki) to bym nie robila tzn nie wypominala... nie wiem skad to wiem ale to wiem i wiem tez ze pogodzilabym sie z tym od razu...wiem ale przyzjane ci racje ze bylo by to trudniejsze i wymagalo wiecej pracy cierpliwosci itd oczywiscie z dwoch stron:) gigus a co ty masz miska na miejscu??czy masz na mysli ze go poptrostu MASZ??:d yyyy szukam wykladu z bioli medycznej bo nam facet mial umiesicic... aaaaaaaaaa tak Kasiu oparcie w witku mam niesamowite , to prawda...po kazdych zajeciach utuli i truje ze mam sie nie przejmoac a duzo tego bylo bo po kazdych zajeciach przychodzilam z brakiem zaliczenia:D no ale dzis mam nowe sily i czacha mi nie straszna (na pon..) ... podobno jest przejebana cala czacha... buziaki dla was!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsiu znajac zycie i Ciebie to dasz rade na ang:) aha i pogratuluj swojemu miskowi :) a raczej Miskowi zaawsze po burzy wychodzi sloneczko ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) nie pisalam wczoraj bo brat okupowal komputer:P bombus dasz rade zobaczysz:) ciesze sie ze tak duzo napisalas musisz nadrabiac zaleglosci, a ja od rana juz sprzatam z mama bo na 15 idziemy do kosciola, moja ciocia ma srebrna rocznice slubu i potem ide z mami na kawke do niej wiec nie wiem czy jeszcze napisze bo jedziemy na zakupy jeszcze, zycze Wam wszytskim milusiej soboty:) kig moglabys sie juz wreszcie odezwac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ide do fryzjera dzisiaj, jakos inaczej sie obciac bo juz mi sie ta samam ciagle fryzura znudzila:P buuuuuuziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! :D Rumianuś no to udanej imprezki :D Bardzo lubię takie zjazdy rodzinne.. jej.. i tak bardzo tęsknię za wszystkimi.. :( Ale Wszystkich Świętych niedługo :D A za 2 m-ce BOŻE NARODZENIE :D :D :D :D :D :D Ja to mam te swoje :P W każdym razie Rumianuś udanego dzionka 👄 a nio i koniecznie przyślij nam zdjątko swojej nowej fryzki ;) Anusssia widzisz ile ja o Tobie wiem :D Bardzo się cieszę, że tak się Wam układa :D A Witek zadowolony z kierunku??? Wiesz co.. jak czytam co Ty tam robisz na tych zajęciach.. brrrrrr.. i pomyśleć, że jak miałam 6 lat to chciałam zostać lekarzem :P Będzie dobrze Skarbie ❤️ GIGA WITAJJJJ!!! :D Z Twojego powodu też się baaaardzo cieszę :D Wreszcie Ci się troszkę zaczęło układać.. tzn studia.. i Misiek.. WSPANIALE :D Tylko odzywaj się częściej 🌼 A ja dziś spałam do 10 :D Bo doszłam do wniosku, że skoro mam możliwość raz na 2 tyg się wyspać to muszę ją w pełni wykorzystać :P Tym bardziej, że ja tak kocham spać :classic_cool: Mam czyściuteńko w pokoju i mogę się dziobać.. rany.. tak mi się nie chce 😭 A jak pomyślę, że wieczorem Misiak do mnie przyjedzie to w ogóle bym tylko siedziała i rozmyślała jaki to on wspaniały i takie tam różne :D :P Ale materiał sam nie wlezie do głowy :o Idę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×