Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Hej Skarby! Żyję. Ledwo ledwo ale żyję. Przepraszam, że się nie odzywam - po prostu nie mam czasu 😭 5 kolosów w 3 dni :o Odezwę się niebawem na dłużej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do domu :D chyba ja jedyna musze powiedziec ze ja mam chyba najbardziej lajtowe studia z was ale to pewnie dlatego ze ja straszny len jestem :P co prawda jezyka greckiego ni w zab ale powoli daje rade rumianeczku nie martw sie zdasz niedlugo jestem pewna❤️ a z powiadomieniem rodzicow o slubie czekamy do przyjazdu mojej mamy w grudniu ok wieczorem wiecej napisze bo ide zjesc w koncu normalny obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CCCCOOOOOOOOO?????????????GIGA JAKI KURDE SLUB???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tlumacz sie...to on nie plywa po morzach????jezusie....ja juz zglupialam co o za telenowela????zycie????? rUMIANKU z tego co zaaobsrwowalam oblalas prawko?lac na to:-P Owieczo jak twoj slub? Nala co z darkiem? Czesc Dziewuszki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrocie co u mnie? pod koeniec wrzesia przeprowadzilam sie do innego domu z kotem beata i mackiem ulice dalej od domu wakacyjnego okradli nas po 3 dniach zabrali mmi aparat bizuterie i telefon nie mialam internetu dlugi czas w pracy po staremu rozwijam sie i dostaje pohwaly brat przyjechal na stale do anglii z kotem sie dogaduje nbardzo dobrze on sie teraz zakochal w beacie ale ona ma chlopaka i o n cierpi uniwerek...no powinnam sie uczyc ale sie nie ucze bo nie mam czasu bo...koos poznalam tzn kogos to ja juz dawno poznalam bo to moj kolega z pracy!!!MA ROMANS Z KOLEGA Z PRACY!!!!!!!tzn nie romans tylko wiazek...od 2 tygodni...ma on sobie na imie sam wiek 27 lekarz weterynarii i magister biotechnologii z indii z super angielskim nazwiskiem czarny prawie jak noc wiec mam wersje ekstremalna ha ha !!!!!! spyta ie co z sasiadem?z jeyem....tesknie za nim jak cholera ale prawie juz bylismy ze soba zaczelo mni e cos w nim wkurzac zaczelam spotykac sie z samem on sie poczul odrzucony i teraz juz2 tydzien nie gadamy buuuuu niesprawiedliwe ale uwaga uwaga ze zdziwieniem przynaje ze jestem sczesliwa :-DDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kigus telenowela to malo powiedziane ale widze ze u ciebie tez sie kreci mmmmmmmmmmmmmmmmmm murzynek hihi zazdroszcze (nie no oczywiscie zarztuje nie oddalabym miska nawet za murzynka:)) misiek bedzie plywal ale dopiro od przyszlego wrzesnia wiec jeszcze troszke czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko gratulacje ze z P tak dobrze :) a pomysl interesu super w koncu mozliwe ze niedlugo tez mi beda takie ciuchy potrzebne:) naleczko wiem ze perspektywa tego ze on po swietach wyjedzie znowu jest dolujaca ale nie mozesz z gory tego zakladac ze tak bedzie moze sie jeszze wiele wydazyc czesto mialam ochote rzucic to wszystko jak ciagle slyszalam ze gdzies musi wyjechac ale cierpliwie czekalam i powoli sie doczekujetzw. swietego spokoju u boku mojego przyszlego meza:) rumianku jeszcze raz nie martw sie wszystko bedzie dobrze zdasz jestem pewna:) anussska podziwiam cie moj kolega tez jest na medycynie ale to wariat i on uwielbia trupy, rozumiem cie musisz tak sobie to wyobrazac bo chybabys zwariowala bombastyczna trzymaj sie mala dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mialam robionego formata, prosze pwysylajcie mi na poczte jakies fajne piosenki bo moj brat d***informatyk wykasowal wszystko co mialam:( kig dobrze ze zyjesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiguś no no niezle;) Fajnie murzynek do tego:D Najważniejsze że jesteś szczęsliwa:):) Cieszę sie, ze mimo wszystko jest u Ciebie okej:) I wiesz co podziwiam Cię za to, że tak się dogadujesz z Kotem:) Gigusia Twój przypadek dodaje sił wiesz:) Ech super po prostu że Wam tak wyszło to jest coś pięknego:) Ja musze się WAm przyznać do czegoś...nie krzyczcie...byłam teraz w knajpce i był min Rafał i tacy znajomi i ten jeden znajomy tak patrzy na mnie i na R (akurat się kłóciliśmy o jakieś tam pierdoły) i tak mowi do nas : Wiecie co wezcie Wy się umówice razem i będzie po sparwie a nie tak....kurde zamurowało mnie nie wiedziałam co mam pwoiedzieć! a najgorsze jest to ze R w ogole nie zareagował tylko sie uśmiechnał! Jejku ja już nie wiem mam taki mętlik w głowie...jak się ocknełam powiedziałam mu a po co a tamten no jak to po co wiesz facet widzi takie rzeczy jak sie dziewczyna facetowi podoba...a R nic najzupełniej w świecie nic zamiast kurde nie wiem zaprzeczyć on nic...pogubiłam się lubię go jako kolegę tylko bo przecież jest D...a najgorsze jest ze wczoraj miałam rozmowę z D i on się do tej pory nie odezwał...wiecie co nie wiem co mam myśleć...jakie to życie pokręcone...a moze D to nie to? ja już nie wiem sama:( idę spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek🌻 rumianku jak bede miala czas napewno ci powysylam:) nalci no wiesz co ja sie mu nawet nie dziwie ze ty mu sie podobasz bo musialbybyc totalnym slepota gdybys ty mu sie nie podobala ale najwazniejsze jest co ty czujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigA no jakies streszczenie na litosc boska bo sie gubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka:) kig ciesze sie ze wsyztsko powoli wraca do normy i ze wrocilas do nas:) ale masz fajnie...murzynek:) ja probuje uruchomic moj program do sciagania, po poludniu jade na Góre Św.Anny:) owieczko a gdzie bylas dokladnie w zabrzu wczoraj? ja bylam w M1 kupilam sobie takie fajne sportowe kozaczki na zime i rozowy sweterek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku a co to gora sw Anny? jakis nie wiem obyczaj tam sie odprawia czy jak??? ja tez bylam na zakupach kupoialam sobie nowa bieliszne wywalila stara taki polarkowy kocyk kadzidelka trampki (ha jak w LO) kolejne czarne buty nie wiem po co brzytkie jak szlag dwie bluzeczki torebke i taki bezrekawnik z golfem z bennettona ale kupiony w szmateksie:-) musze sie ograniczac 50 funtow poszlo lekka reka ....a za 2 tyg otwieraja primarka taki sklep super tanie ciuszki az sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kiguś ja też byłam na zakupach i co jest najśmieszniejsze kupiłam tylko portfel:P Rumianku mnie się ta Góra z czyms kojarzy...wysłałam Ci piosenki:) Gigusiu ja nie wiem może masz rację...widzę z opisu, że Ty już w Słupsku:) Ech wiecie co D się nie odzywa ech co za facet ja już nie mam do niego nerwów:( Nie wiem o co mu chodzi tym razem i co się dzieje i mam tego dość. Kurcze przez to przestawienie czasu nie mogę spać:P Bombuś Kochana a u Ciebie co tam? Widziałam dałaś znak życia, trzymasz się jakoś?😍 Dla reszty nieobecnych 😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestawilyscie zegraki dzisiaj?? wyobrazcie sobie ze ja zamiast wstac o 5 wstalam o 4 i poszlam na busa zamiast na 5.55 to bylam na przystanku 4.55:) jaja jak berety, sniadanie jadlam z tego wychodzi o 4.30. nie pojechalam do szkoly poszlam spac, kapnelam sie bo kolezanak mi napisala czy przestawilam zegarek:) nalus z gory dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kogo ja tu widze K I G jak fajnie ze jestes:) czytalam was troche ale niemilam jak naspisac teraz sobie siade i doczytam chcoc zraz ide do meza:) na imprezke od czwartu chodze tylko po imprezach wiecie:P Kupialm se dzis sroj kąielowy tzn taki do plywania i wybieram sie na basem bo otworzyli u nas w miescie i biore sie za siebie bo kiedys uwielbialam plywac ...ale zamkneli basem a mama mnie niechcila puszczac nigdzie inedziej a teraz mam pod nosem i chce chodzic:) oki to ja wracam do czytania ale z tego co jeszcze zauwazylam to wiam tez B O M B E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig super super super super ze jestes szczeliwa bardzo sie ciesze z tego twojego murzynka:P i ze wrcoilas ale Nala juz chyba to napisala:)jak to sie mowi POWROCIL SYN MARNOTRAWNY ale w naszym wypadku corka:) Anileko fajnie z ta firma ale wiesz co trzba sie natcyh wszystkich bankwoych sprwach znac a ja sie nienzma :P tez chcilabym otworzys owj biznes i tez chcilam z ciuchami ale u nas jest bardzo duzo sklepo i nieweim czy warto ostanoi po mojej pracy zastanaowiam sie nad jakos knajpa ale nieweim...boje sie ..chco kto nieryzykuje ten niema:) Nalus to sie tyczy tez ciebie czekaj wiernie na darka , patrz jak juz zlecioalo nim sie obrocisz to bedzie juz po świetach i bedziesz sie przytulac z Darkiem w Zakopcu:) Anusska kochnie nieweim ze to zle ze 5tak sie uczyc ale szczerze to raczej tak niemozna bo sie zajedziesz i podupadniesz na zdrowiu kochnie , ale wkoncu to medycyna zeby tak kazdy lekzra sie przykladal jak ty to nasz sluzba zdrowia bylaby genialna :) wiec glowa do gory dasz rade bo ja nie ty to kto???:) Gigusia a jak u ciebie z zareczynami jest juz cos planowane???:) jupi cieszcze sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku wyślę Ci potem je raz jeszcze:) Nie wiem czemu nie doszły.. Owieczko nie będe Słonce bo Darek nie pojedzie do Zakopca bo wraca do Holandii zresztą teraz sie nie odzywa więc wszystko sie chyba pieprzy:( Fajnie masz z tymi imprezkami;) Ja widziałam nie dawno fajny strój kąpielowy po obniżce musze zainwestowac w niego;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem do niedzieli nastepnej w domu bylam teraz na noc u miska bo jego rodzice wyjechali ale wczoraj najpierw pojechalismy do ustki trabantem:D ktory bedzie tam tuningowany potem z ustki do koszalina musielismy jechac przez slupsk i zajelo nam to 4 godziny takie cudowne sa polaczenie ale naprawde bylo fajnie potem wrocilismy do mielna i byllo bardzo romantycznie i przyjemnie :D:D:D:D:D zareczyny i wszystko dopiero jak moja mama wroci w grudniu strasznie go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga cieszymy sie tu wszyscy twoim szczesciem::) ciesze sie ze wszytsko sie tak dobrze skonczylo❤️ nalus co do D nie wiem co ci mam napisac, musisz sama przemyslec czy taka dluga rozlaka ma sens, moze pomysl troche powaniej o tym Rafale:) moj progr do sciagania wreszcie zadziala i posciagalam sobie troche piosenek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wyslalam wam wczoraj maila, widze ze chyba wszytskie na uczelni dzisiaj?? a gdzie anielka bo cos nie pisze znowu:( ide troszke dom ogarnac, buuuuuziaczki i milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Jeśli człowiek obawia się chodzić, niech nie wypuszcza ręki swej matki, Jeśli obawia się upaść, niech siedzi, Jeśli obawia się wypadku, niech zostawi samochód w garażu, Jeśli obawia się wspinaczki, niech pozostanie w schronisku, Jeśli obawia się, że spadochron nie otworzy się, niech nie skacze, Jeśli obawia się burzy, niech nie podnosi kotwicy, Jeśli obawia się, że nie będzie umiał zbudować swego domu, niech go zostawi na papierze, Jeśli obawia się zabłądzić, niech pozostanie w domu, Jeśli obawia się wysiłku, ofiary i przyszłości, niech wyrzeknie się życia i przelękniony niech się zamknie i skurczy... A wówczas... Może będzie mógł przeżyć, ale nie będzie człowiekiem, bo tylko człowiekowi właściwe jest to, że może rozsądnie ryzykować swoim życiem. Będzie mu się wydawało, że kocha, ale nie potrafi kochać, bo kochać to być zdolnym do ponoszenia ryzyka i zarazem chcieć ryzykować życiem dla innych. Będzie mógł dać życie, ale nie będzie ani ojcem, ani matką, bo być ojcem czy matką to na podobieństwo ziarna rzuconego w ziemię, przyjąć najwyższe ryzyko, stracić swoje życie, żeby mógł się narodzić kłos. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku dziekuje za maila urocze pioseneczki:) zaraz jade do babci robic salatke a tak to cale dnie spedzam na sprzataniu bo od kiedy ciotki wyjechaly ojciec z maniakalnego sprzatania wpadl w maniakalny brod:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U mnie już lepiej D sie odezwał napisał mi że myślał nad tym wszystkim i czy ja jestem pewna że chcę na niego tyle czasu czekać...a ja jestem raczej pewna więc zobaczymy co będzie dalej:) Rumianku Brodki piosenka to cudo po prostu:D jest piękna:) Gigusia miłego sprzątania:) a ja wróciłam własnie kupiłam sobie płaszczyk na zimę nareszcie i teraz będzie mi cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus piosenki sa cudne, a zwlaszcza \"znow mi sie snisz\":) a gdzie nasza anusska?? czemu kochanie nie piszesz?? czekamy tu na twojego posta, na pewno zalatana jestes, zreszta jak wszytskie tu:( gdzie sa te chwile kiedy trzeba bylo po godzinie nieobecnosci czytac 10 postow;) dziewczynki wracajacie do komputera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke przywitac sie.... Dziewczyny mam do was prosbe.... jest jakis sklep, a najlepiej hurtownia z odzieza dla kobiet w ciazy......????? jesli tak, prosze was przeslijcie mi adres... DZiekuje:) buziaczki a ja zmykam..;) DFZiekuje za wsparcie.... dzisiaj zapada klamka- otwieram dzialalnosc gospodarcza..... Do odwaznych swiat nalezy..... A nawet nie wyobrazacie sobie jak sie boje..... Ale coz..... przetrwam i dla was zaloze sklep, by wam przesylac ubranka:D Myslicie ze \"Pretty woman \" to odpowiednia nazwa???? papa Ale jestem zestresowana..... jeny:) kig i bomba- witam was cieplutko:D jak bede miala czas odezwe sie.... a jak narazie daje znak ze zyje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIELICA GRATULACJE przedsiebiorcza dziewczyno dam znac jak cos znajde....DZIENDOBEREK DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Anielko masz racje swiat nalezy do odwaznych, bedziemy trzymac kciuki za ciebie zeby ci sie powiodlo:) ja wlasnie wstalam:P ale len ze mnie, musze glowe umyc ale na razie mam zamiar sie jeszcze w pizamie poszwedac po domu, MILEGO DNIA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×