Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

oki ja spadm do wyrka choc mam jutro na 13 na zajecia super co nie:P ale niemam tu co robic wiec ide cmokasi dla was:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk :) Nalus serce co masz taki opis olej to co ma byc to bedzie ...pamietaj ze co jest ci dane to to bedzie ❤️ wlasnie pije kawe przyłaczy sie ktora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek...;) Ja juz wstalam, zaraz ide do Urzedu...;) Owieczko....;)______________ kochana powiem szczerze ze mi sie smutno zrobilo jak mnie pominelas, ale pozniej ladnie mnie wyroznilas, wybaczam...;) kOchana nie wiem czy juz wiesz, ale cI napisze...:) Jak chcesz zalozyc dzialalnosc to musisz..... - najpierw zglosic sie do Urzedu Miasto do pokoju gdzie sie tym zajmuja , u nas jest 1b:) , tam kobieta da Ci formularz do wypelnienia, musisz juz znac adres lokalu(chyba ze bedziesz prowadzila w domku), oplata za wpis do ewidencji kosztuje 100zL, chyba ze jestes osoba bezrobotna(taka jak ja bylam) wiec Cie zwlaniaja z oplaty....:)(ale Ty sie uczysz wiec bedziesz placic)na wpis czeka sie 3 dni, my mialysmy na drugi dzien, ale odebralysmy po 2) - jak odbierzesz wpis do ewidencji, musisz isc zalozyc regon(my akuratnie nie mamy w naszym miescie Urzedu Statystycznego, wiec musialysmy jechac do W-cha), ale Wy zapewnie macie....i wtedy..... musisz miec ksero wpisu, ksero najmu lokalu i ksero umowy spolki, badz innej jesli zakladasz z kims.....na regon czeka sie rowniez z 3 dni, ale nasza mila Pani ktora nas obsluzyla, zalatwila nam to w pol godzinki(bo ladnie poprosilysmy:)) - z regonem idziesz zlozyc dokumenty o NIP i tam sie zaczynaja schody......znaczy pelno zal;atwiania........................ ale to napisze Ci innym razem bo juz zmykam do Urzedu po NIP.............i caly dzien zalatwiania spraw az mi go zabraknie dzis,.....a nogi mi wejda w ........... no....:) buziaki...;) a tak w ogole obudzialam sie o 5 nad ranem i nie moglam zasnac, wiec jestem nie wyspana.... przez to wszystko zle sypiam i malo jem, bo nie mam czasu.... wiec sie zastanow owieczko, bo wszystkiego sie nie da przez neta zalatwic, tym bardziej ze przy zlozeniu i odebraniu dokumentow musisz byc osobiscie.... oki zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje owieczko za pioseneczki, jak tylko bede miala czas to je przeslucham..... ale sa juz zapisane na kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko dziekuje kochnie jeszcze raz przepraszam❤️ a ja mam na zajecia na uczlni ta spolke wiec niemusze nic placic chcodzi o to zebym mila prawdziwe papaiery i wiedziala jak sie to wszystko zaltwia wiesz ..ale dziekuje bardzo cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry a ja sobie sparztam zeby jutro miec wolne:) fitness jak tam pra wko?? bo masz dzisiaj egzamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Owieczko już nie mam tego opisu:) Wczoraj miałam mały kryzys a teraz już jest lepiej:)Ja piję teraz kawę trochę pozno ale musiałam sie wyspać:)Owieczko to macie teraz ekonomię czy jakąs przedsiębiorczość? fajne zajęcia przynajmniej będziesz wiedziała co i jak na przyszłośc:)Owieczko a jaki masz temat pracy? I chcemy zdjęcie w nowej fryzurce wiesz o tym?:PHehe ja też musze isć na ten basen w końcu;) Rumianku zdasz na pewno za drugim razem jestem tego pewna:) A dziękuję Ci za śliczne zdjecia Cristiano to w szatni jest kapitalne:P;):DA pioseneczka tez bardzo ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussia śliczna głowka do góry i dasz radę przy następnej😍 Gigusia ale masz obowiązek:) No ale sie nie dziwię jak masz taki ładny uśmiech że akurat Ty mu przyspadłaś do gustu;)Mnie w szkole średniej tak lubił facet od historii ale była z tego kupa śmiechu:P a z Miśkiem pewnie dalej Cudownie nie?:D:D Ciesze sie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko wiem że jesteś zmeczona ale tak na poczatku jest masa załatwiana ale dasz radę i będziesz miała sliczny sklepik:) Fitness i jak Słońce?:) Kigus a Ty w koncu napisałaś to zaliczenie?:) o czym ono było tak z ciekawośći?:) Ech ta impreza chyba jednak nie wypali bo cholewcia nasza zakochana para sie nie odzywa teraz ze sobą pokłocili sie i głupio tak robic impreze jak będą nadąsani...no chyba że się pogodzą;) Giguś ja na zajeciach jescze maluje sobie o najlepsze co może byc rozwiazuję krzyżowki:D Najlepiej zabija czas:P Hehe a potem nie wiem co sie dzieje:P Owieczko wysłałaś coś jakieś pioseneczki? zaraz sprawdze:) Mam nadzieje, ze nie pominełam z Was zadnej:) Dla Bombusi serduszko wracaj tu do nas gdziekolwiek jesteś:) Ide sie ubrać bo siedzę w pizamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus mamy cos wspolnego ja tez lubie do poludnia latac w pizamie:) posprztalam i ugotowalam obiadek, teraz juz moge sie lenic:) milego popoludnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko sie pakuje i do domciu :D:D:D jupiiiiiiii facet z greki oszalal na moim punkcie slysze tylko co 5 min pani gabrielo pani gabi pani g (moje nazwisko tez na g :))) no ale przynajmniej mam fory u niego a on na egzaminach jest straszny jade jade do domciu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dziekuje za slowa otuchy..... poklucilam sie z Piotrkiem wczoraj, z kumplem....i takie tam.....a tak poza tym niedawno wrocilam do domku, clay dzien zalatwialam sprawy, ale prawie mam wszystko....;)juz nawet mam wyposazenie do sklepu zamowione na 2200, nie wiem skad ja tyle wezme...;) owieczko- jeszcze musisz w Zusie wypelnicz druczki ZUA i ZFA.... chyba wszystko, jak sobie przypomne to napisze....:) a druczkow nie mam, musisz przejsc sie do tych urzedów..... pozdrowionka..... a ja zmykam ulotke robic i pomyslec nad reklama.... oczywiscie macie u mnie rabacik, ale po 3 dziecku...:D zartowalam...:) oczywiscie ze macie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za pierwszym razem:D hihi Mialm bardzo przystojnego egzaminatora:) jejciu byl boski Własnie wrocilam z aqaparku:) i jestem wykonczona wszystkim, jutro napisze cos wiecej.... BUZIAKI SLODZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku D się odezwał...przeprosił za wszystko napisał że bardzo by chciał aby nam sie udało...kurczę ja nie wiem co mam myśleć...wszyscy namawiają mnie ale na...Rafała...i jest mi zle i dziwnie nie wiem co mam zrobić... Fitness gratuluję Słońce😍no napisz jak było;) Anielko nie martw jak tylko ruszy Twój biznesik będziesz może miała więcej czasu dla siebie:) Ja tam sie cieszę że Ci sie tak udaje:) Gigusia hehe no to niezle:) facet się zadurzył;) Rumianku ja lubię tak długo posiedzieć w pizamie:) Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oi mates! no oddalam zaliczenie zwala na maksa bo o 1150 wydrukowalam kolezanka przychodzi patrzy i pyta te kaska a gdzie masz model article?JA OCCCZZZYYY CO KURDE????zwala mialam napisac artykul do gazety lokalnej zrobic jego krytyke opis stylistyki jezyka i gazety do ktorej pisalam a potem opisac procesz jak szukalam informacji i robilam wywiady no i jak sie okazalo nie wiedzialam ze do tego ma byc wybrany artykul kory juz ktos napsal do tej gazety i wszystkie te opisy z mojego artykulu maja yc porownane z tamtym czyims artykulem uupppsss wiec na wariata (o 12 miaam isc do pracy) wydrukowalam jakikolwiek artykul z tej gazety i fffrrrruu poszlo ojojoj wazne ze napisalam:P Owieczko o rannny juz sie doczekac nie moge zdec z Twojego slubu:-))) Fitness GRATULACJE!!!!Rumianku juz niedlugo bedziemy swietowac twoje zwyciestow nad tymi nieszczesnymi machinami a ile teraz prawkko w polsce kosztuje? Anussia co tam juz mam nadzieje ze sie ta niexszczesna anatomia nei przejm8ujes co? Aniellko na litosc boska dziecko biiznes ma ci przynosic nie ylko pieniadze ale i radosc marsz do lozka przeciez ty sie kobeuti=o wykonzysz zanim ten sklep otworzysz na dobre a ta twoja wspolniczka to co?niech ona tez polata Gigulka no no kariere robisz:-P a Twoj ppiekny jak na razi e nie plywa to co robi? Nalusia mtlik masz dalej co? a jam chora chyba mam zapalenie pluc psia krew lekarz w pracy wcisnal mi dzis recepte na atybiotyk z nakazem ze mam wzaic albo mnie z pracy wyrzuci bo ja z ludzmi dziecmi pracuje pacjeci soe go pytaja ze co on o mnie nie dba i ona ma dosc sluchania jak sobie pluca wypruwam hihi mam nadzieje ze nie mam alergii na penicyline co [rawda (Anisska) dal mi amoxicilline wiec mala dawka ale z\\wszee no to zdrowko kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi jupi fitnes gratulje kochnie 🌻 a ja tez jade jutra do aquapraki a ty Monika gdzie bylas?? ps sorki ze niepisze ale probuje sobie zalozyc outloka i wiecie co trudne to jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness GRATULACJE!!! na Śląsku chyba tylko tak oblewaja:P wlasnie farbuje wloski ale szamponem tylko, musza sobie troche dychnac od prawdziwej farby, spijcie slodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nawet nie zauwazylam ze juz jest nastepna stronka kig kuruj sie tam slonce👄[ a do mnie dzisiaj dzwonila moja przyjaciolka, ta ktora wyjechala dfo irlandii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig ty cholero jedna no pracuje u lekzrza a sama choruje i poucza innych masz isc w tej chwili do lozka wziac leki przykryc sie po same uszy i grzac i kurwac JASNEEEEEEEEEEEEEEEE niechce slyszec ze jestes chora masz o siebie dbac 🌻 Nalus a co by bylo jak bys olala ich obydwoch i poprostu poszulakala calkiem gdzie indziej albo nrazie dalal soabie s[pokuj i odetchnela swiezym powietrzem i moze wtedy by ci sie lpeij mysalo i bys zoabczyla do kogo cie lepij ciagne:P a gdzie nasza Kasia bo z tego co pamietam to pisala ostani raz jak szla na chrzciny ?? czy mi sie juz pomieszlo?? oki laski ja ide spac znczy sie do lozka bo ajkos spelanie mi sie niechce spac milam ogldac jasminum na kompie ale jakos mi sie niechce:P oki to cmokasi dla : 🌻 Gigusi 🌻Anusski 🌻 Kig 🌻Rumianka 🌻Fitness 🌻Bombastycznej 🌻 Nalci i dla wszystkich ktorych niewymienilam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBEREK JA JUZ OD 7 NA NOGACH I Z SAMEGO RANO OBEJRZLAM SOBIE TEN FILM JASMINUM I WIECIE CO IFILM MOZE I FAJNY ALE DLA KONKRETNYCH WIDZOW ..ALE NIEWPOIEM WAM JAKICH ..BO BYL TAKI SOBIE A TERAZ MNIE ROZNOSI I NIEWEIM CO MAM ROBIC:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko , tylko mnie pominelas...;( Ja taka nioewidzialna, tak?:) Ja już wstalam i nie wiem co mam robic.... wskakuje do lozka i ogladne cos na kompie, jakis nowy filmik:) i dalej sie czuje zmeczona.... Ale wiem ze juz blisko ku koncowi:D juz sie nie moge doczekac..;) a dzis mam malowanie w lokalu:D bedziemy milay piaskowy kolorek...;) A na 13 kompletowanie stroju i okolo 15 mamy wystep/.... Przynajmniej na parkiecie sie troszku odstresuje i odpoczne:) Fitness- gratuluje!!!!!!! z tego co kojaze to zdalas prawko tak????bo wiecie tak troszku tylko was przegladam...;) kig, NAla- dziekuje kochaniutkie za słówka.....właśnie oto chodzi, że to ja mam internet i komputer i to ja muszę wszystko robić.....dziś prawdopodobnie będziemy razem sporządzaać zamówienie.... CViekawa jestem czy przyjdzie...;/ no to buziaki dla każdej i miłego dzioneczka życzę..;) :D:D:D:D:D trza nadfać kolorków tej stronie, na dobry humorek:D ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kiguś ale sie zamotałaś kochana z tym artykułem, a słuchaj to ze wysłałaś obojętnie jaki artykuł to nie będą sie czepiać? Kochana jak mówi Owieczka do łóżka marsz! Masz być zdrowa bo to jest najważniejsze🌻 Anielko no własnie pogadaj ze wspólniczką niech ona sie zajmnie teraz nie wiem jakimiś pomysłami na reklamę np, zdejmij trochę z siebie bo się wykończysz😍 Fajnie ze nam stronkę ożywiłaś:) Owieczko też myślałam nad tym i chyba tak zrobię bo sama się wykończę:P ech D mi napisał że wraca 3 grudnia....nie sądziłam że to juz ja nie jestem chyba gotowa na jego powrót...Kuzwa zamotałam się na całego:( Owieczko pytam drugi raz jakim masz temat pracy?:D Tak nasza druga Kasia była tu ostatnio własnie wtedy przed chrzcinami....ech na pewno jest zajęta ale myśle, że odezwie się 😍 Ja dopiero wstałam i pomimo iż jest święto zabieram się za sprzatanie:P A dzisiaj świeci słoneczko:) A własnie jedzie może któraś do Spiżu? KIg jak ja robiłam prawko to płaciłam 800 zł za kurs no i za egzamin 100 cos ale teraz to chyba gdzieś koło 1500 zł nie ? Fitness teraz trzy tygodnie czekania i będziesz szusować po drogach;) A za niedługo dołączy do niej Rumianek:D Dobra idę bo sie nie wyrobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka kigs no i poradzilas sobie swietnie ale zapalenie pluc to nie bajka powiklania sa najgorsze wiec sie wykuruj dziewczyno!!!!!!!!!!! fitness gratulacje!!!!!!!!!1 Nalus 3gr to niedlugo bardzooo nie dlugo wiec bedziesz miala okazjie z nim SZCZERZE POGADAC:) no i wykrztusic te wszytkei watpliowsci:) owieczko prosze wysla nowa wfryzure anielko a moze by tak zdjecia lokalu nam powysylac?? rumianku jaki kolor??? gigus bos ty jest boska i sie nie dziwie ze omamilas pana profesora:D pewnie e w jakis spoob przezywam anatmie:( bo to nademna wisi strasznie:( a w tym tyg mam juzkolejne szpilki i kolejny test tyle ze duzoo gorszy a w pon mam test z laciny jak to pani ladnie ujela z pisania ZDAN bede pisac zdania w martwym jezyku po msc nauki nie liczac LO bo tam igdy nie uczylam sie laciny tylko pisalam sciagi z koncowek....eh no wiec zasiadam tyle slowek musze w kuc zeby te zdania psiac poprawnie gramatycznie:o :( Nalus poszlabym z Toba do spizu poznalybysmy sie ale jestem w domku.. a bylam w czwartek w kwadratach wrocilam o 3 tanczylismy cala grupa na rurze:P beda zdjecia kiedys to wam pokarze:)ooo moze jzu dali na stronke??:)wyszalalam sie troche popilam sobie potanczylam z witkiem prawie tak wiesniacko jak w dom cyrki odstawiamy:D aha pytalysvie jak miesanko itd...powiem wam ze super ze wiem ze nie popelilam bledu zadnego ze z nim zamieszkalam jestem przy nim tak niesamowicie soba ze az sie sobie sama dziwie zero wstudu wszystko robimy razem nie ma tematu tabu (nie bede pisac szczegolow:P bo moa byc niesmaczne:P)no chyba ze ktoras chce to sie bardzo chcetnie podziele :D no i robi mi pyszne ziemniaki z pierkarnika parowke z serem i oregano po powroicie z krwadratow zrobila jajka z oregano(wszedzie daje oregano i slodka paryke - nawet na ziemniaki z piekarnika) rano (o11) jak wralismy po imprezie odstalam paltki z mlekiem do lozka:D cudowny jest jak trzeba to pozmywa ja tez czasami zmywam choc mam taki nawal roboty.....ja mam manie zamiatania codizennie jak zamiartam to sa takie koltuny kurzuuuu jak po 2latach nie sprzatania nigdzie jeszce tego nie widzialam i zaczyna mnie to draznic i chyba myslimy nad zmiana mieszkania i wogole tez ze wzgledu na ogrzewanie bo w tym jest elektryczne i jak trzeba piec wlaczyc to..patrzymy tylko jak sie licznik kreci.... no i ogolnie codownie sie sprawdzamy oprocz jak zawsze malyh i wiekszych klotni i okropnym przebiegu:( wiem obiecalam wam ze nie bede na niego krzyczec...staram sie... :) lacina i anatomia... aha zaliczylam 2 cw z biofizyki jedne na 5 a drugie na -3:D jeszce z jednych nie ma wynkow:)chociaz tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Anielko jak zwylke cie bardzo przepraszm chco juz niepowinnas ich przyjac bo poprostu zawalilam...:( ale PRZEPRASZAM Anussko fajniesie to czyta jak razem mieszkacie ...i od razu sobie tak siebie wyobrazilam..ahhh jak ja bym chciala..ale juz niedlugo bo czas leci i leci:) grtulje zaliczen:) Nalus no no to faktycznie czeka cie powazna decyzja skoro 3 D juz wraca?? ale badz dzielna jak co to wiesz gdzie nas szukac:) Kig ty to jestes zakrecona na maksa jak czytalm twoja wypoiedz to sie smialam chco wiem ze pewnie dla ciebie to niebylo zabwane :P ale dobrze ze sobie poradzilas:) Nalus a temtu pracy niemam jeszcze na 100% zastaniwam sie nad trzema bo do czwrtku musze sie zdecydowac..wrrr nieweim jak to zrobie:) a dzis jade do AQUA:P sie wybawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko :) --> ja byłam w DArłówku...... i za kazdym razem jak tam wpadam to podrywaja mnie ratownicy hehe.....dlatego wole jezdzic z ukochana osoba jednak teraz juz nie mam :( heh A focie to wysle jakas za kilka dni bo troszke ciezko jest z tym.... mam stare.. rumianku --> u nas tez oblewaja..... mialam stracha, ale jakos smiec mi sie chcialo jak szlam na egzamin..... bylam taka wesolutka jak nigdy i chyba za ładny usmiech zdalam hihi :D no oczywiscie to zarcik Ale czekalam chyba 1,5h i przede mna zdaly tylko 2 osoby a 9 chyba oblalo:( mialam szczescie:) gigusia --> a do jakiej klasy chodzilas jesli mozna wiedziec? Moze znamy sie z widzenia:) kig --> ja za prawko placilam 1200zl, a egzamin 126zl parktyka i teoria 24zl Powrotu do zdrowka!! Musze teraz przepisac pare wykladzikow bo mam malutkie zaleglosci :P hehe moze gdzies wieczorkiem wyskocze....hmm....jeszszcze nie wiem lub w domciu zostane i sie podoluje troszku z samotnosci:( heh ciezko jest jeszcze przezyc to rozstanie..... Buziaki dziewczynki!! Takie NAJ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spie nie mam sily sie ruszac zimno moje lozeczko sam w pracy (dodatkowo robi jako kelnerzyna) niech mnie kto przytuli takie slabe cialo bbbuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×