Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Hej:D:D Fitness Miśku ale do mnie nie doszedł żaden mail z Twoim zdjęciem:( Mój mail jest w nicku więc proszę Cie wyślij jeszcze raz odeśle Ci moje na pewno😍 Owieczko ech rozumiem Cię ja ostatnio śpię po 5 godzin dziennie, z powodu szkoły masę załatwiania pierdół no i dlatego, że Darek wrócił:D:D Anielko mam nadzieję, ze już u Ciebie wszystko okej że sie juz dobrze czuejsz Słońce😍 Kurczę nie ciekawie wyglądała ta sytuacja....😍😍Ale jest przy Tobie P są przyjaciele jesteśmy my 🌻 Kig widziałam opis że pisałaś esej????Jakiś nastepny? a co z tamtym?? Gigusia wiesz co widzę że Ci sie opis zmienia a nam tu nic nie piszesz:P Pisiaj nam tu co tam u Was i jak tam szczeście:D I jak na studiach zaliczyłaś kolosy??? Bombuś Ty już nam zniknęłaś chyba...wracaj do nas!!!!!!!!!! Anusia a Ty jak tam z uczelnią? jest do przodu??? Rumianeczku Ty nie masz dalej kompa chyba:( odezwij sie jak tylko dorwiesz klawiaturę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wieć tak:D w niedzielę do mnie zadzwonił umówiliśmy sie na pon, no i przyjechał po mnie normalnie go nie poznałam on mnie:D Nogi sie pode mna ugięły mhm...:) Ale jest taki słodki ze szok:D A jakie ma ładne perfumy:P hehe zaczynam gadać bez sensu ciut:P no dobra juz spokój:P Więc pojechaliśmy do knajpki pogadaliśmy potem wracalismy spacerkiem na nogach i było tak miiiiiiiiłłłłłłooooooo:D:D no a wczoraj był u mnie i poki co jest bardzo okej:D ech:D Tylko nie wie czy nie wyjedzie mi w styczniu znowu:( Kurczę:( ale na razie o tym nie myślę;) a tak to mam masę latania wszędzie, pomagam dziewczyną się uczyć bo one też studiują socjologię i mają egzamin z tego co ja miałam poprawkę...i tak mi czas płynie:) Dzisiaj zasiadłam dopiero do komputera na jakas dłuższa chwilę...Ale nadrobie ;) Odezwijcie sie gdziekolwiek jesteście bo tesknie za Wami!! aa wpadłam na taki pomysł może wymienimy sie telefonami? w końcu już się chyba troszkę znamy co Wy na to? zawsze to jakiś taki fajny kontakt:) oczywiscie poprzez maile byśmy sie wymieniły albo na gadu:) Napiszcie co sadzicie:) A teraz ide cos zjesć potem troszke się poopalać na solarium a potem to ech:D:D Miłego popołudnia😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj jest Mikołaj:D:Di nowa strona z tej okazji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus ciesze sie ze jesdnak ci sie uklada:) i tak powinno byc mowilam ze jak sie darek pojawi to bedzie wszytako dobrze:) a co do numerow telefonu to ja jestem jak najbardziej za:):) Fitniess ja niemam od ciebie zadnego zdjecia wyslij jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie tez w porzadku juz ...:) Naluś- wiedzialam , ze bedie dobrze:)oby tak dalej, a co do numerów to równierz jestem za...;) Pozdrówionka Milego dnia życze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdjatka wszsytkim wysylalam i nie wiem czemu nei doszly, tearaz spraqwdzcie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka:)) Nalus nawet nie wiesz jak sie ciesze ze sie spelnily nasze przepowiednie fitness ja powysylam maile ze zdjeciem itd bo w nie mam maila w profulu a dzis nie mam czasu ten tydz jeszzce masz przeeewalony za to po15 odsapne troche bo juz nie mam zajec na uczelni anielko jak sklep???jak P?? rumianku odezwalanbys sie z innego kompa jak dalej ci towj nie dziala!!! owieczka byla tu na strazy no lanie ladnie gigus coraz mniej pisze kig niema zaczynaja sie z was robic bombastycze:) jeju cemu bombeczka sie nie odzywa?? ja wam moge powiedziec co w tym tyg zdalam badz zdawalam: wt 3cw z bioli zaliczalam zdalam2 w sr poprawialam anatomie zdalam na 80% w czw poprawialam ostatnie cw z bioli zeby mnie dopuscil do 2testow ktore pisalam dzis:) i jestem padnieta jak nigdy... aaaaaaaaaa w czw jeszcze poprawialam lacine aaa w pon pisalam sprawdzian ze slowek z lac:o tez przewalone.. no i tak mi sie zycie kreci zaczelismy robic glowe i szyje na anatomii wiec musze sie zaczac uczyc .... jejuuuuuu ja chce swieta!!!!!!!!!!!!!!!1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tylko na chwilkę, by sie przywitac..;) Fitness-mam zsdjątka...są super. Odesłałam Ci moje, mam nadzieję, że dojdzie...;) anussia- w sklepie dobrze, zaczyna się kręcic...teraz dostaliśmy ulotki, więc trzeba poroznosic....coraz to więcej klientek dowiaduje sie o nas...;) A z P....hmmmm.... ostatnio się z nim kłóce , wczoraj nawet nie widzieliśmy się....po pracy nie dzwonil.....wkurzyl mnie poprostu, i zapewnie boi sie odezwac:D ogólnjie u mnie dobrze, jak będę miała więcej czasu, na[piszę... buziaki papa 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ chyba rozciąglam stronke.... sorki................ pozdrawiam wszystkie............. buziaki i kolorki dla was....;) 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzieki za focie Anielko, jestes sliczna :P A dzis obudzil mnie tel. moj byly!!! Ale nie odebralam grrr.... Zaraz musze sie brac za porzadki, potem wyklady przepisac, zjesc obiados.... bigosik mam:D hehe i troszke poleniuchowac.... A wieczorkiem ide na imprezke :P happy happy!! Buzioleeee i czekam na focie od reszty dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jakie macie plany na sylwka? :> Ja sie jeszcze zastanawiam, ale juz niewiele czasu zostalo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki moje widze ze zaniedbujemy siebie nawzajem :( ale ja wam wyvbaczam bo sama jestem zaganiana ale postanwolam ze bede pisac krotko ale bede ..bo stoimy w miescu:( u mnie jakos leci pisze prace licencjacka a do tego mam kupe projektow do zrobienia no i przygotowania do slubu:) bylsismy juz z miskem zamwoic obraczki:) mowie wam cudowna chwila:) Nalus serce wajnie ze wam sie uklda jak bedziesz miec chwilke czasu to napisz nam cosik zebysmy mialy czym zyc:P Ruminaku co z twoim kompem..tesknimy:) Anusska ty tez masz z tego co widze duzp duzo pracy nawet pewnie wiecej niz my wszystkie razem wziete:P ale glowa do gory zdolna jestes dziewucha wiec...MASZ BYC DOBRYM WYUCZONYM LEKARZEM:) a co u W:):):)?? Gigusia a co u ciebie kochnie miłośc kwitnie:) napisz nam tez coik Anielko ty nasza bizneswomen:) jak tak u ciebie sie kreci bizneskik i jak samopoczucie mam nadzieje ze z P. jest juz lepiej a facei juz tacy sa nigdy niemysla:P Fitniess dziekuje kochnie za zdjecia hihi ładna jestes:) ja sie postram wyslac jutro swoje oki ..chyba ze jutro sie farbne to sobie zrobie nowe i wysle wam wszystkim , a tak to co po za tym u ciebie mycha słychac?? Kig słonce a ty gdzie sie podziewasz i co robisz:)?? Bombastyczna to juz chyba i nas zapomnila:( od czasu chcrzin jej chyba tu niebylo ...szkoda BOMBA CZEKAMY NA CIEBIE jesli kogos pominelam to przperaszm❤️ NALUS JA JESTEM ZA TYM ZEBYSMY SIE NUMERMI TELEFONU WYMIENILY:) sorki za bledy ale wiecie jak jest:P::P:P:P:P:P:P: dobranoc myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM NARESZCIE:) ALE SIE STESKNILAM ZA WAMI wiecie co czlowiek sie naprawde moze uzaleznic od neta:P u mnie wsyztsko ok, fajnie ze o mnie pamietalyscie:) NALUS EKSTRA ZE DAREK WROCIL!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciesze sie wszystko u was ok, fitness ja zara sprawdze meila czy i ja cos dostalam i od razu wysle moja fotke:) boze slonca jak ja was kocham❤️ u mnie jka juz pisalam stara bida:P na sylkwa jade do czech znowu jupi jupi w tamtym roku bylam w pradze a w tym jedziemy od jakiejs wsi:) w szkole ekstra, zaliczylam kolosa z dydaktyki na 4 , czekam na wynik z psychologii i teorii pracy opiekunczo wych, w niedziele nastepny kolos z biomedyki i niemca:) jakos daje rade, musze:) wiecie co ale nie mialam w sumie za duzo czytania:P cos nie dbacie o ten topik anielko gratukuje otwracia, zobaczysz z czasem bedziecie mialy taki tlum ze bedziessz musiala otworzyc centrum handlowe:) zycze ci z calego serca aby ci sie udalo, przepraszam ze tak chaotycznie ale pisze co sobie przypomne:) aaaaaa i najwazniejsze za niedlugo pijemy wirualnego szampana, 27 mam urodzinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness jestes sliczna, wyslalam moje zdjatko, troche nieaktualne, bo mam inna fryzure teraz ale na razie nie mam nowej fotki buuuuuuziaki dla was moje slonca❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczorek..:P Widze, ze nie tylko ja tu buszuje po nocach..... hehs Ostatnio byłam na kreglach z kolega.... hmmm..... moze bedzie cos wiecej... zobaczymy :) W srode wybieram sie na basenik, no i moze w czwartek... tylko jest male co nieco ja pływac za bardzo nie umiem, ale jakis przystojny man napewno mnie pouczy hihi Dziekuje za komplementy odnosnie fotek:D Ps. Ta pierwsza jest z wesela na ktorym bylam z kolega, pamietam chlopak sie bardzo wkurzyl... / w malej czarnej to ja :P/ A ta druga focia jest po rozstaniu..... wiec troszke smutna:( Dobranocki wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk ulalalala Rumianek wrcoil super ze masz neta juz:) a co do uzaleznienai to cos na ten tenat wiem:P fajnie ze ci sie wszystko uklada i ze kolsy ida ci jak z plataka:) u mnie nijest tak dobrze jedneo z niemca juz oblalam a w poniedzialek mam nastrepno wrrr ja nielubie tego jezyka:P ja na sylkwa milam plany ale............................................... one niewypalily;( kurde i teraz nieweim co mam robic moj misiek tez niema pomyslu i albo zostanemy w domu i sie zachlejemy:P:P:P:p albo wyskoczymy na jakies discko:P (od biedy mozna i tak:P) Fitniess ja sie zabiram za szukanie fotak ktore moge pokazac siwatu:P bo na kompie niemam ich za duzo bo pokaslwoalm wszystkie znaczy sie nagralam na plyte bo potrzebuje miejsce na kopie a nieweim gdzie mam plyte ale zraz cos poszukam i wysle oki .Ja sie szykuje teraz na uczlnie bo jade na 11 :(nielubie na takie godziny jezdzic bo zawsze niemoge sie wyrobic zrezzta kiedy ja sie wyrobilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) u mnie straszy sniegiem, troche popadalo, tylko ze to jest taki snieg ze za godzine go juz nie bedzie:( czekam na mame bo mialysmy zaczac okna myc a na razie jej nie ma wiec sie jeszcze lenie przed kompem:) macie jakies fajne piosenki na kompie?? kto moze to niech mi sciagnie Isa -Taniec nocy jest cudna, z gory dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:D Ech dziewczyny wiecie co jak ja Wam dziękuję, że mi tak trułyście o nim, że mam czekac i koniec:P Naprawdę opłacało mi sie jak nic:DCo WAm napisać jest super z Darkiem docieramy sie w sobote byliśmy na Boracie, mało wiem z etgo filmu bo się zapatrzyłam na jego oczy:P no a potem pojechaliśmy do Spiżu ale się z nim wybawiłyśmy hehe:D Wczoraj zaciśniał więzy z Anią piliśmy u niej winko ogolnie dziewczyny stwierdziły ze pasujemy do siebie:P Ja na Sylwestra ide do Spiżu:DDarek ma urodzinki 1 stycznia więc bedzie podwójna impreza:P A teraz siedzę w domku i choruję bo mnie tak boli gardło że szok...i mam kolosa z ang na ktorego jeszcze nic nie umiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku Kochany nareszcie do nas wróciłaś:D U mnie też popadało lezy takie coś mokre ale dokładnie zaraz zniknie...Ale fajnie na Sylwestra Czechy:D I gratuluję zdania kolosów:DO kurczę to znowu będziemy mieć widzę imprezę na naszym topiku:D Tez bardzo tęskniłyśmy za Tobą 😍 Fitness Skarbie ja dalej nie mam zdjec...nie wiem spróbuj wysłać raz jeszcze na Magda198506@interia.pl.Ja trzymam kciuki za tego kolegę;)Były do Ciebie wydzwania? hm...do mnie też dzwonił no ale teraz juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko zrób zdjecie obrączek i wyślij:DJaki masz temat pracy Miśku?i jakie projekty napisz coś więcej:) Anussia gratuluję zdania tego wszystkiego😍 Kochanie musisz odpoczac w Święta bo z tego cow idze to masz niezłe urwanie głowy...własnie jak tamz W Ci sie układa:) Anielko pogodziłaś sie z P? Cieszę sie, ze ci sie układa ze sklepikiem:) Oby do przodu:) A gdzie jest Gigusia w ogole się nie odzywa do nas...podobnie jak Kiguś...😍😍 A wiecie co kiedys widziałam przez chwilę jak byłam Bombusię na gadu...może zajrzy do nas... a co do numerów to mozemy sie powymieniać;) W ogoel wpadliśmy na byłego ale miał minę jak nas zobaczył mowie Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus fajnie ze ci sie tak uklada z D, jednak warto bylo czekac:) wskakuj do łóżka i sie kuruj jak cie gardlo boli:) darek na pewno cie wygrzejer i bedziesz zdrowa jak ryba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rumianeczku!!!!!!! nareszcie jestse!!ciesze sie ze ci idzie u ciebie na studiach bo u mnei nie tak jak powinno;( owieckzo zdjecie obraczek che!!!!!!!!!! ja teraz pomagm wybrac moejmy przyszlemy szwagrowi(??) pierscionek zareczynowy dla mojej siosrty:):P Nalus: A NIE MOWILAM??mowi juz D jakie ma plany??bedize znow chcial jechac??teraz zostaje do kiedy??ciesze sie ppsrtu sie ciesze!!!!!!! fitness trzymam kciuki za kolege:) moze akurat !!:) dziewczynki:( nnie zaliczylam 2testow z bioli i dzisiejszych cwiczen...bo nie mialam czasu ochty itd laciny nie poprawial zawalilam nastepnego kolosa z laciny tylko slowka zaliczylam..zeby to sie jakos pokrywalo z anatomia to nie mamy tak wyjebanae w kosmos zdania do tlumaczenia z pol na lacine ze szok!!!!!! a do tego musze czekac na reszte grupy zeby poprawiac 2testy z bioli ale oni zeby byc dopuszczonym to musza cw zalicac a jedna dizewcyzna ma ich chyba 8/na 10 nie zaliczonch koszmar tyle sie tego nazbieralo cale switea nauka o jeszcze 3temriny z anatomii ja was kocham ale spierdalam sie uczyc;) aaa i jescze pedze na wyklad z biofizyki a z W supcio :) upatrzylismy mieszkanko do remontu tanie... hm :D calski dla reszty!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku dziękuję za pioseneczki😍 Ta Celine jest sliczna:) D też jest chory:p Ciekawe kto kogo zaraził:P Mogę Wam wysłać jego zdjecie z misiem;) Anussia Kochana ale i tak to wszystko pozaliczasz ja to wiem😍 I będziesz najlepszym lekarzem jakim można być😍Jakie mieszkanko gdzie jak co? Pisz cos więcej o tym;) D ma wyjechać w styczniu chyba z powrotem na najmniej trzy miesiące ale będzie raz w miesiącu przyejżdzał do domu...ech wiecie co smutno mi będzie ale z drugiej strony jakby miał siedzieć tutaj w domu...i jeszcze by mi go wojsko zabrało nie daj Boże więc już tak na zdrowy rozsądek to ta Holandia...buuu będę nie do zniesienia ale przeżyje jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Ci Rumianku;) Odbierz a swoją drogą ładna piosenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×