Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

bylam u brata sam przysedl znow za duzo wypil niby jest wtedy ok sale mnie to wkurza codziennie musi pic kurwa nie gniewajcie sie rumianku raz na jakis czas mozna ale bez jaj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...ja dochodze do siebie...byłam w tym Spiżu i pokłociłam się z Rafałem:( I to dosyc poważnie tak, że normalnie już się chyba nie odezwiemy do siebie:(:( Pozniej napisze bo teraz padam i zle mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) kig co z tym twoim bratem?? czemu on tak robi?? moze czuje sie samotny albo cos mu jest?? nala a ty o co sie znim poklocilas?? wiesz mnie sie wydaje ze temu rafalowi bardzo na tobie zalezy i jest zazdrosny poprostu o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokłociłam sie z nim dlatego ze był dla mnie chamski:( niektóre teksty które miały być smieszne wcale takie nie były...no a potem poszedł w tango z moją koleżanką tak więc Rumianeczku opcja zazdrość odpada...ech ja sama nie wiem i zaczyna mnie poważnie wkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiguś Kochana ja Cię przytulam wirtualnie😍 a brat no rzeczywiście nie zaciekawie...moze naprawdę jest samotny pogadaj z nim szczerze może coś zrozumie i przestanie🌻trzymaj się😍 Anussia fajnie masz ze swoim W:) ale wiesz co ja siebie nie wyobrażam sobie jakbym miała mieszkać z chłopakiem;) dlatego podziwiam Cię i zazdroszczę ;) a kłótnie sprzeczki to wiadomo że nawet w idealnym małżeństwie się zdarzają tak wieć nie martw się tym. Gratuluję zaliczeń i zdania łaciny na pewno się uda😍 a z tym Spiżem kiedyś jak pojadę znowu to moze wtedy na siebie wpadniemy;) W kwadratach nie byłam ale słyszałam że jest fajnie:) Owieczko a jak tam było w Aqua?:) wybawiłaś sie?:) Fitness kochana jeśli mogę zapytać ile byliście razem? trzymaj sie kochana , wiemy ze jest Ci cięzko momentami ale będzie dobrze, jakby coś to masz nas;) a zdjecia ja też Ci wyslę tylko podaj maila :)i Byłaś gdzieś wczoraj? Rumianeczku a Ty gdzie piłaś?:) Masz naprawdę kapitalny opis...i jak frzyurka własnie jaki kolor? Dla zalatanej Anielki , zakochanej Gigusi i kochanej Bombusi wielkie 😍😍😍 Idę sie ubrac i na wybory zagłosować ech a humor mam taki ze ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Oj nie smutajcie sie......... dzis mam dobry humorek hihi A bylismy ponad pol roku, wiem, ze nie jest to dlugo.... ale dzis zadzwonil:) jestesmy na stopie kolezenskiej.......dobre i to:) AAA wczoraj planowalam caly wieczorek siedziec w domciu jednak kolega mnie wyciagnal na imprezke i nie zaluje:P poznalam dosyc fajnego chlopaka, jednak to nie to samo.... jednak nie mozna zamknac sie w domciu... Ide na obiadowac... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z wyborow, kolega mnie zawiozl bo u nas lalo nieziemsko przed chwila:) nalus a moze on chcial wzbudzic zazdrosc w tobie?? dlatego sie tak zachowal, a z tymi chamskimi odzywkami to nie wiem juz, pogubilam sie z tym rafalem, wiesz mezczyzn rozni od dzieci tylko to ze sie musza golic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczraj pilam w mojej knajpce z kolega:) niezle go zmasakrowalam:) tak to jest jak sie daje do picia z babami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus a moj opis wzielam z filmu, wczoraj lecialo jak stracic chlopaka w 10 dni i w kocowej scenie ta babka to powiedziala, bardzo mi sie to spodobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sobie lodzika zjesc:D co robicie ze nie piszecie? giga masz zaleglosci, nie odzywasz sie cos:P tak samo nasza bombka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki zle pisalam sytuacje piszac :\'bylam u brata sam przysedl znow za duzo wypil\' mialam na mysli SAMA a nie mojego brata napisalam z malej litery..tzn sparwa wyglada tak moj brat juz jest alkoholikiem tak samo jak moj zasrany tatus byl z tym ze jest n razie alkoholikiem nieszkodliwym rozmawialam z nim duzo o tym ale on mowi ze chce sie wyszalac itd zobaczymy czy sie zmieni jak go wreszcie jakas dziewucha dorwie i opieprzy za to....co do mojego Sama to tak jak pisze jest na dobrej drodze on codziennie ma jakies okazje i nigdy nie odmawia wkurza mnie to nieziemsko bo ja mam zle wspomnienia i tera zle przeczucia nie chce przechodzicv przez to co moja mama juz mu raz dalam do zrozumienia dzs mu powiem otwarcie ze jeszcze jedna taka zagrywka and you\'re out! buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig nie tylko ty mialas taki problem z ojcem, moj tata jest po leczeniu i na szczescie sie opamietal i nie pije, wszytsko wrocilom do normy w domu i jestem z niego dumna ze potrafil pokonac slabosci i trzyma sie:) z Samem musisz postapic jak mowisz, mam nadzieje ze sie opamieta bo to co robi to jest najlepsza droga do uzaleznienia:) dalej mi sie nudzi...bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig moj tata też miał kiedyś taki problem na szczęscie sam sie opamietał...ech mam nadzieję, ze Sam zrozumie i przestanie trzymaj się nam tam😍 Rumianku no opis naprawdę jest pasujacy w tej chwili do mojego nastroju...Kochana a Ty mieszasz w Bytomiu? Jadę do Bytomia własnie na małą imprezkę w środę bo kolezanka ma chatę wolną:D;) Fitness absolutnie nie można sie zamykać w domu, tez tak myslałam po zerwaniu ale na szczęście sie opamiętałam i wyszłam do ludzi. Dobrze ze sie kolegujecie nigdy nic nie wiadomo a nuż wrócicie do siebie:) Ja z moim byłym też sie koleguję ale my na powrót to raczej nie mamy szans.Tak jest dobrze. Ech boli mnie głowa mam kaca chyba i jeszcze kuzwa sie denerwuję cąły czas przez to wczoraj. Ja nie wiem jak teraz to wszystko będzie wygladało. Ania chce abym z nim pogadała ale ja jestem zbyt wkurzona i mam niechęc do niego ze tak powiem załapałam dystans i tak juz zostanie chyba:( Wybaczcie mi to moje marudzenie ale muszę się wygadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham was...i Sama chyba juz tez hihi jeju pisze mi smsy (powiedzial ze kumpel zabral jego tel przez przypadek i nie mogl wczesniej a nie przyszedl bo sie bal ze go znow wywale hmmmmm ) niech mnie ktos przytuli...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ja oczywiscie w pizamce:P ale poszlam pozno spac:) kiig najwazniejsze ze sie kochacie a reszta sie jakos rozwiaze, nalus a tobie ja juz nie wiem co poradzic z tym rafalem, poczkeja chyba na D, moze potem jakos sie wsyztsko samo rozwiaze milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, kochane jesteście :D Cały czas się denerwuję, bo już zamówiłam wyposażenie sklepu, w środę płacimy za lokal ponad 2000 a tu jeszcze nie mamy kredytu...jeny ja nie wiem co robić.... cały czas czekamy na zaświadczenie....;/ z tych nerwów juz mnie brzch boli..;( spać nie mogę.....i takie tam skutki uboczne..;P a jeszcze tyle spraw do załatwienia....i stoimy, bo kasy nie ma...;( mam nadzieję, że już dzisiaj przyjdzie, bo jak nie to.......sama nie wiem...:( anussia- kochana juz mamy zdjątka lokalu przed malowaniem, i zrobimy po urządzeniu....i dopiero wam przeslę żebyście miały porównianie...:D do najpiekniejszych, nie bedzie nalezał , ale nie ma kasy by wyglądał naprawdę tak jak bym chciała..;) owieczko- nic się nie stało, ostatnio wszystkie jakieś rozkojarzone jesteśmy...;) ale żeby mi sie to wiecej nie powtórzyło...;) taki żarcik...:D ❤️ rumianku, nala, gabi, fitness, i reszte moich koleżaneczek......buziaki....👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig i bomba której wciąż nie ma...:( dla was też buziaki 👄 👄 👄 a dla każdej po 🌼 miłego dzionka.... a ja idę dalej pozałatwiać pare spraw..:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jestem troszke rozbita uczuciowo...zmeczona... Ide pokuc angol...ech.. Dobranocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 przepraszam za zaleglosci postaram sie nadrobic.....jestem taka szczesliwa i zakochana misiek jest cudowny ten weekend jak zwykle spedzilismy razem u mnie w domu bo trzeba bylowspierac tate:) w swoim okregu wygral zobaczymy niedlugo jak w reszcie;) misiek powiedzial ostatnio ze chce miec ze mna dzieci co mnie tak rozczulilo ze sie poplakalam. w wkoncu mi cos w zyciu wychodzi:D 🌻owieczko tez uzywalam tej maseczki jest super rzeczywiscie:) powodzenia w pisaniu pracy ja tez wole wiele rzeczy robic sama:) i wyslij zdjecie z nowa fryzurka 🌻anielko wiem ze to juz pisalam ale jeszcze raz podziwiam cie bardzo:)mam nadzieje ze z P wszystko w porzadku...mAsz taka wiare ze pieniadze napewno sie znajda 🌻fitness gratulacje zdobywczynio prawka:) ja chodzilam do 4d a ty?? co do twojej milosci u mnie w czasie wielkiego kryzysu nie sprawdzila sie stopa kolezenska i dzieki bogu bo teraz jestesmy razem:) i nie zamykaj sie tylko wychoc do ludzi naprawde to pomaga 🌻nalcia biedactwo widze ze jestes miedzy mlotem a kowadlem (tylko ktory jest mlotem:) ) oczywiscie zartuje...a co ci podpowiada srducho?? uuu ale historia z rafalem nie spodziewalabym sie i dobrze ze sie gniewasz co on sobie mysli?? 🌻kig ale mialas sytuacje z tym artykulem dobrze ze sie wszystko tak skonczylo:) moj piekny wyplywa we wrzesniu na pol roku potem wraca na 2 miesiace i znowu na pol roku bo musi zaliczyc 12 miechow praktyk:( wieli przytulanke dla ciebie moze rzeczywiscie nawal problemow twojego brata tak go przytloczyl ze nie wie jak sobie z tym poradzic 🌻anussska podziwiam podziwiam jeszcze raz podziwiam ciebie w zwiazku z ta medycyna ja konczac szkole srednia postanowilam ze juz w zyciu nie bede sie uczyc tak bardzo (jakbum to kiedykolwiek robila:) ) boze jaki ze mnie len:P gratuluje zaliczen i bardzo sie ciesze ze z witkiem tak dobrze ci sie uklada 🌻rumianku ja chce zdjecie z twoja new fryzurka:)popieram twoja teorie faceto chociaz naprawde zdazaja sie wyjatki:) kurde przez ciebie mam ochote na lodzika:) tak sobie pomyslalam:) a ja mam dzisiaj na 7 30 ale nie ide na dwa wyklady nie chce mi sie jestem leniem smierdzacym:):)_:) MILEGO DNIA 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej roznosi mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 niewiem co mam ze soba zrobic!!!!!!! a na zajecia nic nieumiem cudne!!!! wrrrrrr odpisze potem buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Gigusia pogratuluj tacie tego wyniku:D Ale fajnie:)mój kolega z grupy tez został radnym;) I jeszcze raz Ci pisze że bardzo się cieszę z Twojego szczęścia:) Fitness a Ty jak się czujesz Słońce?😍 Owieczko co sie stało? Byłaś na zajeciach w końcu? Wiecie co przemyślałam sobie wszystko i doszłam do wniosku, że niech sie dzieje co chce. Rafał będzie chciał sam się odezwie wczoraj pisał Ani ze musi do mnie podjechać oddać rękawiczki ktore sie zapodziały u niego (nie moje) tylko czemu do mnie niech podjedzie do niej i czemu mi tego nie napisał? Ech mam to gdzieś koniec użalania się czas pokaze i zobaczymy co z tego wyjdzie. Za to D się odzywa i jeśli rzeczywiście przyjedzie 3-ego to będzie fajnie:) Jutro jadę na popijawę do koleżanki:P Hehe mam nadzieję, ze będzie fajnie;) a ostatnio mamy taką zabawę na zajeciach jedna osoba klepie drugą i mówi podaj dalej z większa siła:P :P Wiem odbija nam totalnie najgorzej byc gdzieś pod koniec rządku bo można zarobic ale jest wesoło:D I wykładowca sie tak dziwnie przygląda:D Giguś próbowałas krzyżówek na nudne zajęcia?:P;) Dla Kigusi, Anusi, Rumianeczka, Anielci, Bombusi uściski i serduszka😍😍 Co tam u Was Kochane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nala on sie w podchody ten rafal bawi uuu jakie to slodkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) malus ja tez uwazam ze sie bawi w podchody, przemyslal sobie na pewno wszystko i teraz chce to naprawic:) wlasnie ogladalam projekt domku mojej sister:) hihi ale nie ma pokoju dla mnie:P cos tu pusciutko dzisiaj. ja spalam do 11 dzisiaj i jak wstalam czulam sie jakby mi ktos obuchem przywalil w glowe, ta pogoda na mnie zle dziala, chodze pozno spac, wstaje pozno i jestem nie do zycia, dawno juz nie mialam takiego czegos..lece na tv bo leci wspolna a potem madziulka:) buuuziam was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×