Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

widzialyscie ostatni odcinek magdy m?? ale daremnie to zrobili, nie postarali sie, zawiodlam sie, myslalm ze te sluby na koncu beda:( bleeeee nie udalo im ise to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ale jestem spiac praktycznie nieweim po co wstalam bo niemusze jechac na wyklad ale kurde niebylam ani razu wiec dzis pojde ale DSPAC MI SIE CHCEEEEEEE Rumianku ja tez ogldam i wiesz co mysle ze moze bedzie jeszcze jeden odcinek bo sie naprwde bezsensu skonczylo wiec moze pokaza te sluby jeszcze za tydzien ,a na necie ktos pusil fame ze ma byc niby ostatni;/ oki ja zmykam sie szykowac buzka miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Owieczko wyślę Ci jak tylko mi poczta zadziała bo cos szwankuje znowu.. Rumianeczku ja tez oglądałam i wiecie to był ostatni odcinek ...tej serii:P Magdzie na początku sie pzryśniły te śluby i tyle tylko było. No ale poczekamy do wiosny:) ja wróciłam własnie ze szkoły i jadę zaraz na sklepy bo muszę coś kupić D na Gwiazdkę:) a pomózcie mi co mam mu kupić na ur nie mam kompletnie pomysłu... miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry a ja caly dzien sprzatam, od rana latam ze scierka a zaraz uciekam do pracy owieczko raczej nie bedzie nastepnego odcinka za tydzien ale podobno ma byc 4 seria chociaz gadali ze 3 ma byc ostatnia, nie wiem milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dzis mialam pracowity dzien ale jak widzilam w opise rumianka to robilsmy to samo:P posprztalam caly pokoj:) i wlasnie skonczylam:P a co u was kochane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ja uwielbiam boze narodzenie ale nienawidze porzadkow przedswiatecznych:P zab mnie boli i nie moge spac, ide na tv jeszcze co tak malo piszecie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrok mnie chyba myli bo żadna nic nie napisala dzisiaj:P co to wolne od komputera czy co?? rozumiem goraczka przedswiateczna ale polowa nam tu zaginela, anielka zalatana, bombastyczna na Marsie chyba, kig tez cos nie pisze, giga tak samo!!!!! niedobre jestescie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak wam się powodzi, widze że tylko nasz wierny rumianek intensywnie odwiedza nas:) U mnnie....w sumie dobrze, tylko troszku zamartwiania i problemów w zwiazku z pieniedzmi w naszej firmie....oczywiście jej brak, pomimo to, że codziennie to coraz wyższe zarobki, ciągle jej brak na opłaty, faktury.....itd... Ale myślę, że powoli sytuacja będzie się zmieniała:) Jestem ostatnio przeziębiona, nie mogę dojść do siebie....gdyż zawsze coś wypada.... W pierwszy dzień choroby, zamiast lezeć w łożku, to musiałam sprzątać Piotrka mieszkanie(z myciem okien)gdyż opróczjego mam jeszcze mamusie i babunie....ehhhh...mówie wam ostatnio w ogóle nie mam dla siebie czasu....:( A wczoraj sie dowiedziałam, że nie dość ze teraz pracuje przez weekend, wraz z niedzielą handlową to jeszcze przez cały tydzien przed swietami...moja wspólniczka musi zostać w swojej pracy...;/ Z Piotrkiem, całkiem dobrze się układa...wspiera mnie w sprawach zawodowych, przede wszytskim psychicznie...a on tez biedak zalatany....pracuje popoludniami do pozna, ale jeszt ok:) No to pozdrawiam waszystkie cieplutkoo NApisze, jak tylko będę miała czas..;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ale mamy pogode co nie.. wrrr ponurow i wogole zle:( Anielko niemartw sie wszystko sie ulozy poczaktki sa zawsze trudne a potem wszystko idzie tak jak powinno wiec głowa do góry i tzryamy za ciebie kciuki niewolno sie tylko poddawac apmietaj jestemsy z Toba:):):):) a co do przeciebienia to moze powinnas chco jedne dzien zostac w łóżku bo wiesz pozniej mozesz miec gorsze konsekwencje tego chorobska wiec wrato zadbac nietylko o skelp ale o siebie tez:) Ruminaku jak tam w szkloe i kolosy co?? bo widzilam po opise ze mialas:P dobrze ze chcoc ty stoisz na strazy naszego topiku :P bo z tego co widze to niekazda o nim juz pamieta(mowie tu o naszej bombie -bo watpie zeby niemila czasu nawet napisac ze zyje:() u mnie jakos leci bylam wczoraj pierwszy raz w bibliotece slaskiej:P ale tam jest dziwnie no a potem pojechal na zakupy do silesi ..i zakupy udane kupila prezenty juz pod choinke:) Naluś jak tam miłosc kwitnie:) Bo u Gigusi jest wszystko w najlpszym porzaku jak widze po opisach ale jniepogniewalam bym sie jak by nam tu cos napsila:) Anussko a jak u ciebie tam na uczlni znajdziesz troche czasu dla nas tu?? odezwij sie Kig a ty moze na świeta wrcasz do Polski?? ODEZWIJ SIEEEEEEEEEEE Nala a jak z tymi numerami telefonu ??? bo ja jestem za :):):) msyle ze jestemy juz na takiej stapie ze chyba mozemy bo0 jak niema nas tu to moze zawsze sie dowiedziec co roimbiy w formie smsa np>:P co wy na to na odpisanie smsa traci sie mniej czasu niz wchodzenie na neta :) bo tu trzba czekac na zaloczenie sie kopma i neta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam niemiecki i mozemy korzystac zkompa, zalifzylam psychologie i teorie pracy opiekunczo wych., dzisiaj mam kolos zniemieckiego i biomedyki, tzn niem juz napisalam:P ciesze sie ze przynajmniej jedna tu sie odezwala bo mi tu dmutno bez was:( a z numerami jestem za, jak wroce powysylam moj n umer na maila, milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianeczku gratuluje!!!!!!!!!!!!!! owieczko na zakuy w silesi i nie powiadomilas??łeeeeeeeee poszlabym z toba:) ja jestem teraz w domku zajec na uczelni juz nie mam ale jade do kat dzis bo witek ma zajecia do pt i z nim zostaje ide do lekarza i bede kuc bo styczen mam bardzo bardzo przewalony poprawka 2testow z bioli naastepny test z bioli z pasozytow zaliczac pasozyty na cwiczeniach (juz mam jedne w placy) i egzamin koncowy z bioli i poprawki z anatomii zaliczenia zglowy i szyi zaliczenia z laciny :o:o:o:o anielko wszysatko sie ulozy na poczatku inwestujesz a potem sie zacznie zwracac i zarobki beda sama widzisz ze obrot rosnie:) ciesze sie ze sie tak fajnie uklada i nadal cie podziwiam:) :) buziaki dla wzystkich Nalus a jak z D>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D No więc jestem:P Przepraszam ze mnie tyle nie było wybaczcie😍 Po kolei najpierw pisałam Wam, że się kiedyś pokłociłyśmy z Rafałem bo jak był wcięty to się na nas obraził nie wiadomo o co.... no więc siedzimy sobie w piątek w knajpce a on przyszedł i sie do nas dosiadł zaczeliśmy gadać i powiem WAm, że ja nie wiem co mu się stało czy to przemyślał czy co ale jeszcze tak miły dla nas to on nigdy nie był...jestem w szoku ale pozytywnym:D Wczoraj byliśmy znowu w Spiżu z Darkiem i całą ekipą w ogole no i R się zabrał z nami i znowu szok następny zabrał mi gdzieś D i poszli razem coś zjeść czy wypić normalnie pełna integracja a jaki był milusi i sam zaproponował że się spotkamy całą paczką na karaoke:D No tak wieć nie wiem czy to przez Święta ale R nam hm...zgłupiał:P:D A z Darkiem ....ech jest super:D Jest tak kochany że normalnie nie myślałam że takim można być:D CHyba się naprawdę zakochuje w nim i boję się że jak wyjedzie to się nie pozbieram:( Staram się nie myśleć teraz o tym no ale kiedyś to nadejdzie...mam tylko nadzieję, że zdązy pojechać z nami na skoki w styczniu:P;) Faaaajnieee by było:D;)a tak to zintegrował mi się z Anią wczoraj z reszta paczki więc robi sie naprawdę dobrze:) I czuję, że jest fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyśle Wam zdjecie z nim:P Anielko fajnie, że jest P obok Ciebie i Cię wspiera zawsze to daje siły do pracy, a będzie dobrze na pewno na razie to początek ale się rozkręci😍 a jak tam tańce? Wiem teraz jesteś zalatana jak nie wiem ale jak masz chwilkę to chodzisz jeszcze? Rumianeczku nasza strażniczko Kochana😍 Widziałam wczoraj opis że byłaś na wagarach nie ładnie:P A jak tam kolosy napisz nam jak wrocisz😍Własnie juz kiedyś miałam Ci sie pytac jak tam egzamin na prawko masz następny termin moze?A gratuluję zdanych kolosów!!! Anussia piszę po raz kolejny Słońce dasz radę😍 Kochana ale pomiędzy kuciem odpocznij coś sobie bo tak nie można 🌻 Napisz nam coś wiecej co tak mało co u Ciebie?:) Byłaś w Kwadratach moze ostatnio?Ja nie wiem moje dziewczyny ttrochę kręciły nosem że tam ciasno a mnie sie podobało i Rafałowi:) Owieczko a co kupiłaś? Bo ja mam mały problem i nie wiem co kupić np Darkowi...myślałam o misiu...W bibliotece Śląskiej nie byłam nigdy ale słyszałam że tam jest własnie dziwnie trochę;) Gigusia zakochana i nieobecna ale wybaczamy;)😍 Kiguś własnie czy Ty nie wracasz do kraju??? A Bombusię widziałam kiedyś migneła mi na gadu... Fitness a Ty gdzie nam uciekłaś?? Ja dalej nie mam Twojego zdjecia:( a wysłałam WAm na gadu mój numer telefonu:) czekam na Wasze:) Uwielbiam Was😍 Idę na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam a raczej dzien dobry:) ja sie szykuje na zajeciq i mam dzis kolsa waznego z niecma ale jest bardzoi trudny wiec trzyamjcie kciuki buzka ANUSSSKKKKAAAAAA daj mi swoje gg bo ja dalej niemam:( albo niektoras z was mi je przesle a ja przezylam wam noj numer telfony buzka ps.ANIELKAAAA TWOJEGO GG to ja tez niemam nieweim co sie dzieje z tym moim gg wrrrrr milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) z tego co widzialam z opisu kig to jutro jedzie do POLSKI:):):):) moze sie w koncu odezwie jak bedzie w domu🌻 a ja wczoraj padlam, poslam spac przed 21 i wlasnie wstalam;) bylam wykonczona, wczoraj zaliczylam 2 ostatnie kolosy z niemca i biomedyki i mam juz swieta:) moge sie juz zaczac uczyc do egzaminow ale mi sie nie chce na razie, tym bardziej ze mam same durne przedmioty na egzaminie:( no ale jakos to bedzie:D milego dnia moje sloneczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus jakbys znalazla troszke czasu moglabym cie prosic znowu o 2 piosenki?? chodzi mi o Rubika \"Biały śnieg i Ty\" i o Nelly Furtado \"all good things\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce all good things i to co ostatnio rumianeczku prosilas Naluske nie pameitam co to bylo ale tez to chce....co to bylo???? a ja juz w kato trzymam owieczko kciuki za Cibie bardzo mocno i wlasnie studiuje rzesistkowca pochwowego, o: http://www.practicalscience.com/tvag.html no:) rumianku ale to juz wczoraj nam pisalas ze ci dobrze poszlo prawda??a do egz pouczysz sie ponziej teraz nalezy odpoczac ja odpoczywalam cale 3dni i ten przeszly tydz to mialam w miare luzny bo juz nie wydalalam itd.. NAlus ja chce zdjecie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus suepr dziekuje spoznie do szkloy ale napisac musze:P fajy ten twoj darek hihi cieszcze sie ze jestes szczesliwa❤️ CIESZE SIE ZE W S Z Y S T K I E J E S T E S C I E S Z C Z E S L I W E ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 vvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ale tu mamy od rana kolorowo:) a giga skoro tak czesto zmienia opisy to moglaby cos nam napisac😠 wiem ze jest niebiansko szczesliwa ale my tez czekamy na jakas relacje...... a kig chyba dzisiaj ma byc w Polsce?? czy juz wczoraj miala byc?? buziaki dla wsyztskich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Rumianeczku gratuluję zdania kolosów!:D😍 Wiecie co ja uwielbiam Nelly a ta piosenka jest śliczna i mogę je słuchać na okrągło:)Tą drugą Rubika też Wam wyślę:) ech no wysłałam Wam mojego Darka tylko że na tym zdjeciu nie widac jakie ma śliczne oczka:P A tak sobie myślę, że Bombusia, Kiguś i Gigusia to nas chyba już opuściły:( Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja teraz skończyłam sprzatać nie pojechałam na uczelnię jutro jadę tylko na Wigilię grupową:) Musze pisać pracę i nie chce mi się jak nie wiem:P a teraz idę umyć włoski bo po południu przychodzi D:) Uwielbiam Was😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus dziekuje za maila, ciesze sie ze wam sie tak swietnie uklada:) ja tez uwielbiam Nelly furtado:) wlasnie jem obiadek:) milego popoludnia slonca moje kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki, Ostatnio mam malutko czasu zreszta jak zwykle.... Nalus fotki juz wyslalm.... mam nadzieje, ze tym razem dojdą:) A u mnie niby jest ok. ale jednak nie dokonca!!!!!! Potem cos wicej skrobne... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ta strona sie ciagnie niemilosiernie:( gige widzilam na gg ale nie napisala nam nic:( nasz owieczka tez cos smutna, chyba cos w powietrzu jest, bo ja tez nie mam humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×