Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Na dobry poczatek dnia i nowy poczatek... Dzis ponoc bede miala kłotliwy dzien:/ wyczytalam w horoskopie.. zwykle nie wierze w takie cos, ale tamten nieraz sie sprawdzal... wieczorkiem ide na piwko, a pozniej na balety:0 mam nadzieje, ze beda udane... gorzej bedzie w czwartek po 6 musze wstac:0 nie wiem czy dam rade.... teraz mykam na uczelnie.. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) jestem przeziebiona i jest mi tak zimno ze masakra:( nie pisalam Wam,ale staralam sie o wyjazd za granice w ramach programu socrates erasmus,na semestr studiow:) nie wiazalam z tym duzych nadziei(bo mam taka niezawysoka srednia,i moj angielski jest tez sredni),ale probowac warto poszlam z kolezanka na rozmowe kwalifikacyjna(oczyswisce w jezyku angielskim)z prorektor,ale tak tylko zeby sie sprawdzici...okazalo sie ze jestesmy na liscie rezerwowych-Hanusia na i-szym miejscu do Wloch, ja na II-im do Bulgarii:) i dzisiaj dzwonila babeczka z biura wspolpracy z zagranica i pytala czy nadal jestem zainteresowana wyjazdem,bo chce ze mna porozmawiac na ten temat,wiec chyba jade:D i zaprasza mnie w pon.na rozmowe pewnie wiedzialabym juz cos dzisiaj,ale jestem w domu:( baaaardzo sie ciesze,ale i boje!!!!jade tylko ja z naszej uczelnii do Bulgarii,zadnej znajomej osoby w pon.sie dowiem wsio:) Ania Julia🌼a dziekowc:D rumianek🌼zaakceptowalam:) anielka🌼don\'t worry,be haapy:)👄 Fitness🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:((:(:(:((: zle mi jest:( rzeczywiscie rozpisala sie ta nasza owieczka:P mufra- czekamy na ciebie:D buziaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka slonka:) widze za kazda sie rozpisala jak diabli:P jak tam po andrzejkach?? ja sie w sobote upoilam z moja kolezanka u mnie w domu, mialam niezla faze, budzik zamiast na 6 rano nastawilam sobie na 2 w nocy i zaspalam do skzoly:P a mo brat jeszcze lepszy bo zlamal obojczyk:) byl na zabawie i skakali przez jakas barierke i jest unieruchomiony na 3 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie ebde wylewna u mnie jest tak sobie!!!!!!!! jakos sobie radze :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze pisac prace o jakims problemie spolecznym....nie chce mi sie!!! jejku jak mi sie nie chce;p a tyle tego jest, sama nie wiem ktory wybrac.,..;P buziaczki:*:*:**:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:* żyję i jakoś leci;) u mnie nawet okej jest nie mam na razie co narzekac:) ale wole odpukać aby nie draznic losu... Wiecie dostałam temat magisterki o turystach tatrzanskich ich portret socjologiczny:) cieszę się bo to oznacza ze bede musiała byc czesciej w zakopanym:P:P:P Rumianku widziałam z opisow ze nas oczko czeka wypijemy szampana rozumiem;) Mufra oj jak ci dobrze ja dopiero zaczynam heh...a jak tam u WAs w UK? Anielko a Ty jak tam trzymasz sie mam nadzieje ze juz lepiej:) Fitness kochana nie denerwuj sie wszystko bedzie dobrze:) w ogole juz nie moge sie Świąt doczekac:) jedziemy z R do jego dziadków na wies na wielki kulig:P jak małe dziecko:P zmykam miski do ksiazek obiecuje zagladac czesciej:) ale myśle o Was i tesknie😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S K O N C Z Y L A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D od dzis w dupie mam ksiazki, sprawy i definicje :D od dzis sie OPIERDALAM (czyli robie to, co umiem najlepiej :D ) kooooooooocham Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek86z
z moim dziadkiem jest bardzo żle, ma raka kości, nie ma ratunku na to, teraz czekamy na przerzut:( albo kregoslup albo pluca, najgorsze w tym ze bedzie bardzo cierpial:(:(:(:(:(:(:( wybaczcie ale nie mam ochoty na nic, mam 3 kolosy w weekend a nic jeszcze nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) runianek🌼kochana wspolczuje Ci naprawde:(trzymaj sie kochana...i glowa do gory dasz rade z kolami!sciskam👄 przed chwila sie tyle napisalam i mi sie skasowalo:ou mnie oki: -w lutym lece do Bulgarii na semestr -duzo nauki:/ -nie bylam miesiac w domu:( -tesknie za Misiaczkiem -pracuje w weekendy i w tyg.czasami tez no to tak w skrocie... dla kazdej sle👄 oraz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U mnie w miare, poznalam zajefajnego chlopaka i jestesmy razem, szkoda tylko ze nie widzimy sie za czesto bo on studiuje i pracuje w Wawie a ja siedze w Zamosciu. Chyba bede musiala do was czesciej zagladac i sie wygadac bo czasami mnie doly lapia z powodu uczelni. w kolko mam jakies kolsy i nie moge nad tym nadazyc. Gratuluje balabajka Bulgarii, ja tez tesknie za szkocja, czasmi nawet mysle zeby to w cholere wszystko rzucic i wyjechac, ale mam nadzieje ze dam rade :-) Tymbardziej ze moj brat dzisiaj wraca yooopieeee i bede widziala dokladnie co sie tam dzieje. Mam sporo spraw na glowie, moglabym pisac i pisac, ale... Ciesze sie ze niedlugo Swieta, w koncu odpoczne i spotkam sie z moim misiaczkiem :-) Aha kobitki macie juz jakies plany na sylwestra? ja pewnie pojde na prywatke. ostatnio przegladalam wasze zdjecia, kurde ile ladnych dziewczyn... Rumianus wspolczuje ci z powodu dziadka, ja niestety juz nie mam dziadkow :-( Teraz siedze i sie lenie bo juz nie moge sie doczekac braciszka (tato pojechal po niego na lotnisko) dal kazdej z was buziaki i nie zapominajcie o mnie, jestem z wami ❤️ buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez o was pamietam:*:*:* u mnie nic nowego...powoli zapomninam o M..... a w szkole mialam dzis pierwszy egzamin, ktory okazal sie zaliczeniem:D a ogolnie to problemy sa...ale staram sie jakos z nimi zyc,.,;) juz strasza nas egzaminami..wiec nei wiem jak to bedzie:) widze ze Bulgaria tutaj smiga po necie... a ja w tym roku, wraz z zesppolem jade do Bretanii(Francja) i jak sie uda to Meksyk:D:D:D:D fajnie by bylo, ale bedzie to bardzo kosztowna sprawa;/ mielismy jechac do Portugalii, Chorawcji i na Azurowe wybrzeze ale jesli wypali meksyk to rezygnujemy..;) a tak to sie zycie powoli toczy................ buziam was Wszystkie.... Rumianku- przykro mi...:(ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze...;)zycze zdrowka, a Ty kochana postaraj sie jednak jakos zaliczyc te egz. wiem ze bedzie ciezko...i mi bylo sie trudno skupic, z innego powodu.....ale jakos musialam:)trzymaj sie mycha:* buziam Was:*:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w Polsce :) zgubili mi bagaz, dali 100 dolarow odszkodowania i jak do jutra do 21.30 nie dostane bagazu to moge isc na zakupy na koszt Polskich Linii Lotniczych LOT :D i co najwazniejsze: dostalam na lotnisku niezbednik: szczoteczke do zebow, paste, szampon, antyperspirant, tampony, mleczko do ciala, detergent, szczotke do wlosow, koszmetyczke i podkoszulek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra.....hehehe nieźle:)kochana to rób zakupy na ..........tyle ile będziesz miala ochote:P chyba nie powiedzieli Ci do jakiej kwoty;>??:P buzka....super ze juz w Polsce jestes:)buziaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagazu nie ma i bedzie moze jutro. dzis ide na zakupy, cytuje, \"najpotrzebniejsze i w granicach rozsadku\" :D i takie tez zamierzam zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! jak przygotowania do swiat?u mnie zerowe,tylko zakuwam:o dziewczyny jakie sa najtansze linie lotnicze?? pozdrawiam Was i śle buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam nerwy zbliża mi się okres i jestem na przemian zła i smutna grrrrrrrrrr a facetów to normalnie zrobiłabym im krzywde.... ale tęsknie za Wami 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagaz zdobyty :D anielka dzekuje za wsparcie :D zakuyp zrobilam i najsmiejszniejsze jest to, ze kupilam wszystko dokladnie to, co i tak kupic mialam :D no bo np. spodnie i plyn do soczewek byly w planach od dawna, reszta pierdol tez :D kwestia tego, ze teraz mam to za darmo :D bajbajko u mnie przygotowania tez zerowe :DMamuska cos tam przebakiwala o kurzach itp. na co ja jej \'ale ja nie nabrudzilam\' :D a jesli chodzi o bilet to nie szukaj linii a samego biletu. z zasady LOT i SWISS nei sa tanie a na swieta przylecialam wlasnie tym bo bilety wszly najtaniej (z przesiadka w Zurychu) Nala spokojnie, nie zabijaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mufra super ze udane zakupy mialas:D tez chce troche kasy na zakupy:P Nala- kochana ja osttanio ciagle mam takie dni, a o meczzyznach juz nie wspomne....procz dwoch kumpli wszytskich bym rozniosla:P a u mnie przygotowania...hmm...kurde do kitu:(okna umyte, babcia posprzatana:] ale jeszcze dom posprztac i przygotowac zarcie, az mi sie nie chce....po co tyle jak i tak nie moge jesc przed sylwkiem,,,,bo przytyje:P A gdzie sie na sylwka wybieracie?? ja dostalam dwa dni temu zaproszenie na sale od nieznajomego:P buziaaaaaaa ide sprzatac pokoikLD:Dnie mam czasu w dzien;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle o was ciagle ale jestem zabiegana jka kazda albo w pracy albo w domu kupa roboty, na swieta ciocia przyjedza z niemiec z powodu dziadka, jeszcze urodziny posw eitach:P oczko mi stuknie:P z kolosami jakos dalam rade, jeden na pewno zalicze a drugi nie wiem bo pokrecilam troche znowu nie mam miesiaczki czyli juz prawie 3 miesiac, musze isc do lekarza, boje sie ze znowu mam cos z hormonami albo to przez stres:/ sama juz nie wiem, czasami juz opadam z sil, KOCHAM WAS I TESKNIE 👄 tesknie za bestroskimi czasami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku ja tez...chcialabym miec....nascie lat:D Kochana trzymaj sie cieplutko, dziewczyny widze ze wy juz zaliczacie , uczycie sie, a ja oddalam jedna prace zaliczeniowa i jedno zaliczenie mialam, co mial byc egzamin:)dopiero w styczniu mi sie zacznie;/tez pewnie nie znajde czasu;/ale kupilam sobie laptopa:Ddzis odebralam...;]i bede miala mozliwosc pisac w pracy..;)i sie uczyc...wiec mysle ze nie bedzie tak zle, bo wiecej ucze sie w pracy niz w domku..;)w tedy mam wolny czas dla siebie;] buziam Was i trzymajcie sie... ja caly zcas mysle o Was:) Fitness👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) nareszcie jestem w domku:)wczoraj wieczorem wrocilam:)teraz czeka mnie tylko sprzatnie,gotowanie i takie tam.ale choimke mam juz ubrana,zrobili to beze mnie i bez mojej zgody:/jak oni tak mogli:p musialam dzisiaj odespac troche bo wczoraj spalam az trzy godzinki:(musialam zakuwac na kolo z prawa administracyjnego,ale jakos poszlo,i chyba nawet moge byc zadowolona:) mykam do sprzatania,pozdrawiam i sle 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×