Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Hej:) Ja ostatnio mam bałagan w życiu i w pokoju/ nom w pokoju juz moze troszke mniejszy:)/ Teraz przez 3 dni bede stała i promowala czy nie wiem jak to nazwac SAMOCHODZIK.... jakos nie widze siebie przy tym... dzis zaczynam i okaze sie czy zniose to jakos... raczej sie zamecze:( jutro mam 10h... Ogolnie to na uczelni do tej pory miałam luzik.... w styczniu mi sie zacznie i bede non stop kuc i w domku siedziec :0 juz zapomnialam jak to jest... tak to jest jak czlowiek przyzwyczaja sie do dobrego:) w zyciu uczuciowym jest bałagan i w sumie to czekam chwilowo...NA CUD oczywiscie:P Zmykam śle buziaczki oczywiscie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wczoraj u fryzjera i w koncu jakos w miare wygladam :P w ogole to ostatnio nie mam czasu sie po tylku podrapac bo albo rodzina albo znajomi albo psy :P albo moj zoladek. cholera, w anglii tak tesknilam za jedzonkiem mamusi a tym czasem po porcji bigosu mam jakies zgagi nie zgagi i zoladek odmawia posluszenstwa. za duzo ryzu i makaronu angielskiego :P w ogole to 25 pazdziernika moja przyjaciolka bierze slub i ide na niego z... z moim bylym oczywiscie :P a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wrocilam niedawno od mojego przyjaciela. jak wychodzilam to zauwazylam u niego taka lornetke teatralna. wzielam do reki, ogladam na co on czy chce popatrzec. na co? Rafal: no na sasiadow. no bo okazuje sie, ze Rafalek jak mu sie nudzi albo jak ktos do sasiadow przyjezdza to wystaje w oknie z lornetka :D wiecej, jego sasiadka ma lunete, ktorej uzywa do tego samego procederu. wiecej, moja sasiadka ma teleskop i rentgen (chociaz po co rentgen to nie wiem). z kolei jeszcze inna ma sibi radio nastawione tak, ze odbeira fale komorkowe wiec podsluchuje rozmowy sasiadow. przy czym pragne zauwazyc, ze Rafal uwaza to za rzecz jak najbardziej normalna. no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, pomyślności, uśmiechu na codzień i spełnienia wszystkich marzeń oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Wam na te Święta i Nowy Rok Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten nadchodzący dzień piękniutki. Wszystkiego najlepszego życzą Wam makówki, karpik też Wam śle życzenia, a wraz z nimi pozdrowienia. Poczekaj na pierwsz gwiazdke, podziel się opłatkiem ze swą rodzinką, krewnymi, babcią i dziadkiem. Niech Ci 12 świątecznych potraw zasmakuje, jeśli nie 12 to 11 lub 10 do krzesła przykłuje. Napełnij swój brzuszek byś nie była dalej taki "maluszek". Spędź ten wieczór ze swymi bliskimi żeby stali się dla Ciebie jeszcze bliższymi. Przeżyj te święta jakby były ostatnimi, spraw żeby były od ostatnich jeszcze lepszymi. Przypomnij sobie cały miniony rok bo za niedługo zrobisz wielki skok. W Sylwka będzie ludzi tłok, a przed Tobą cały nastepny rok. Więc 3-maj się ciepło. Niech kłopoty przed Tobą uklękną, bo w 4-rech literach je mamy i wszystko dobrze sobie poukładamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutkikich Świąt życzę waM MOJE KRUSZYNKI:) jutro pewnie nie będę miała czasu na napisanie...chciałabym wysłać każdej z osobna zyczenia, ale nie dam rady:( jutro dopiero idę kupować prezenty, niestety nie mialam czasu wczesniej...caly tydzien w pracy, badz zalatwialam sprawy;/ buziaaaaaaaaaaaa i dziele sie z Wami 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane MOJE.. z okazji najpiekniejszych dni w roku życzę Wam wszystkiego NAJNAJNAJlepszego.. duuuuuużo zdrówka dla Was i Waszych rodzinek.. ciepełka rodzinnego i Miłości.. samych dobrych ludzi w pobliżu.. braku problemów.. samych dobrych decyzji.. i siły.. a zresztą.. same wiecie, czego najbardziej Wam trzeba.. czego pragniecie.. i tego właśnie Wam życzę.. bądźcie szczęśliwe ❤️ Będę o Was myśłała przy wigilijnym stole :) Baaardzo tęsknię.. Ps. A tak poza tym to uroczyście ogłaszam mój powrót :P tzn nareszcie będę w domciu :D Odezwę się po Świętach bo zaraz wyjeżdżam. Całuję Was mocno 👄 M E R R Y C H R I S T M A S ! ! ! :D :D :D HO HO HO ! ! ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku:) 😍😍😍 Spokojnych dobrych Świąt moje kochane😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weso.lego karpia i smacznej choinki 1000 i jednego prezentów pamętania sylwestra i braku bólu głowy po nim i żebyście częściej tu pisały :) 👄 dla każdej z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszegoduzo prezentów i samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oby wszystkie marzenia sie pospełniały... Juz po gonitwie za prezentami:)) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane niedawno pisałam do was ale moj cudowny net sie rozlaczyl zgubilam wszystko co napisalam i nie maialam juz czasu na wiecej (bardzo to przezylam...:) ) nie zapomialam i was.. to ten 2gi rok daje mi w kosc.... Dzis zycze Wam mnostwo ciepla, milosci, zdrowia bo to takie wazne!!! Zycze Wam abyscie dostrzegaly piekno dnia powszedniego i cale piekno ktore was otacza :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labo tak najedzone, ze sie tocza:P ja nie wiem co ja zrobie by miec talie jak osa:D:D hehe na sylwka oczywiscie:D hhihi przydalaby sie jakas bieznia w domu:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko to zapraszam. ja dzis na biezni pol dnia biegalam i i tak dupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane to ja chciałam otworzyć szampana i wypić za zdrowie naszego kochanego Rumianka:):):) 😍😍 Pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały. Niech wesoło ćwierka ptaszek, goście niech naniosą flaszek. Hipopotam zejdzie z drzewa, niechaj Doda Ci zaśpiewa. Uśmiech towarzyszy wiernie - moc uścisków masz ode mnie. Dziś są Twoje urodziny, choć się razem nie widzimy. Przysyłam serdeczne życzenia - niech się spełnią Twe marzenia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj najlepszego dla naszej kochanej dziewczynki:) CAluski Ruminuś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku to ja tez zloze oficjalne zyczenie:* wszystkiego naj naj najlepszego:*:**: Spelnienia marzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku wszystkiego, czego inni mogli by Ci pozazdrościć 🌼👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zeby kazde nastepne 21 lat bylo tak samo piekne jak to co przyzylas, zeby bylo troche z bezstroskiego dziecinstwa, zbutnowanego nastolatkowania i powolnego wchodzenia w doroslosc:) a ja tez mialam 21 3.11 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś WSZYSTKIEGO NAAAJ.. słoneczka nad główką i jak najmniej zmartwień.. żeby żaden problem nie zaśmiecał Twojej ślicznej główki i żebyś ZAWSZE czuła w życiu choć kropelkę szczęścia :) Całuję mocno w obydwa poliki 👄 Anussska.. wiem, że miałaś.. tylko zanim się skapowałam :(:(:(:(:( :( Ale wiesz, że Cię KOCHAM 👄 ??..??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Kobietki po Świętach? Ja wróciłam do Was na dobre :):):) Nareszcie będę w domciu i będę miała troszkę czasu :) no i kontakt z Wami :D Ehh :) Ostatnie 4 m-ce mieszkałam na stancji - fakt, że u świetnej kobietki ale.. to nie był mój domek i strasznie mnie to dobijało :( Usychałam tam :( Ratował mnie tylko T do którego miałam parę kilosów i dzięki któremu żyję.. ❤️ No ale już minęło :) W ogóle to pracowałam jako pani naucycielka :P Grrr :o Ma to swoje + i - ale więcej tych drugich :( Ale część dzieciaków naprawdę polubiłam i chciało mi się wyć jak odchodziłam.. ale inną część to bym na księżyc wysłała - taaaaaki debilizm, chamstwo i wredota.. zresztą co Wam będę pisać :P To był trudny czas w moim życiu.. natłok obowiązków, z dala od domu, atmosfera w pracy, studia (a myślałam, że tamten rok był kosmicznie trudny :o).. eh.. często chorowałam i w ogóle jakoś się nie układało.. Ale już cacunio.. jak to wspaniale jest być w domku :D:D:D Nie dam Wam już spokoju :D Jeszcze zostało mi troszkę do nadrobienia z moich GIGANTYCZNYCH zaległości.. ale tylko troszkę :) Przytulam Was mocno do serduszka ❤️ Odezwę się wieczorem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×