Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

zdalam psychologie kliniczna na 4:D w koncu wakacje, weekend w pracy, marzy mi sie urlop tylko nie wiem gdzie i z kim :O ide regenrowac moje zdrowie psychoczne przed ciezkim weekendem, buziam was goraco👄 bajbajko a mowilsymy ze szybko zleci?? za niedlugo bedziesz w kraju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomnialam, moj dziadek w szpitalu:( martwimy sie bo jesli pamietacie to dziadek ma raka i dzisiaj mial bardzo wysokie cisnienie, boje sie ze to juz niedlugo nastapi... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku gratuluje kochana, ja tez juz w koncu po....i niestety zabraklo mi maluśko do stypendium naukowego:((znaczy do starań o niego:P) I pamiętam hostorię Twojego dziadka...kochana musisz byc silna...:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:) gratuluje wszystkim ladnych ocen:) ja mam jeszcze w pon.egzamin(nie mam sily sie uczyc,przez upaly) i za tydz.o tej porze bede w domku:)nareszcie:) rumianek🌼sciskam👄badz silna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYWOLUJE WAS DO PORZADKU!!!!!!! CO TO MA ZNACZYC? NIKT SIE NIE ODZYWA:( WIEC JA PROTESTUJE I NIC WAM NIE NAPISZE CO U MNIE:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko....melduje się ,że u mnie nic nowego... zaliczone, wakacje, wystepy, praca, znajomi od czasu do zcasu imprezki i czasami nad wodą pojawiam się by zaczerpnąć słońca...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nic nowego ani ciekawego. jutro jade na dwa dni na nominacje nowych panow oficerow, w tym mojego wujka. szukam z przyjaciolka jakiejs pracy zebysmy mogly pojsc razem i tym samym sie nie nudzic. opalilam sie dzis troche w centrum w-wy bo slonce grzeje jak nigdy. no i to tyle. a teraz, dla odmiany, ide spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) mialam problem z netem i caly tydzien bylam odcieta od swiata:( ale juz mam z powrotem, sesja zaliczona, teraz tylko praca zostala:/ bajbajko czy moglabys mi troche informacji podac zwiazanych z bulgaria, bo planuje urlop i chyba bym sie wybrala do bulgarii, a mianowicie interesuje mnie dojazd, pogoda, czy jest tanio czy drogo ?? u mnie dzisiaj byl moj maly siostrzeniec, przed chwila pojechal, jest przesliczny:D normlanie zakochalam sie w nim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Słoneczka!! Przepraszam, że się nie odzywałam - na 2 kierunkach miałam łącznie 17 egzaminów + praca :/ Dochodziło nawet do tego, że musiałam zwalniać dzieciaki bo leciała mi krew z nosa, później wymioty... bleee jak ja się cieszę, że już jestem po :D a do tego wszystko do przodu a z opisowej z końcowego 5 się pasie :P hihi W trakcie sesji jeszcze moja najkochańsza babcia trafiła do szpitała.. na szczęście nie jest najgorzej i odetchnęłam - no i ten tydzień spędziłam właśnie z Dziadziami :) Za 4 godz jedziemy z Miśkiem do Zakopanego na prawie 2 tyg :D - właśnie na Niego czekam. Nareszcie odpoczynek i kochane Tatry. Nie zasnę dziś z radości i podniecenia.. i przez Miśka ;) Myślę o Was codzienie. Jak wrócę nie dam Wam spokoju ;) Buziam mocno :* i gratuluję wszystkich sukcesów 👄 Ps. Rumianku PRZEPIĘKNA ta Twoja Dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dostalam prace jako WRÓŻKA :D jutro ide po raz pierwszy na probe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje słoneczka:D stawiam się :P u mnie leci tak szybko że nie mogę tego ogarnać...pracuję jak wiecie i mamy taki zapieprz bo połowa personelu na urlopie:/ a pracować ktoś musi...ale jest oki mamy fajna ekipe i jest śmiesznie naprawdę momentami:)) z R wszystko oki i chciałam Wam powiedzieć że w przyszłym roku we wrześniu bierzemy ślub:D teraz trwaja poszukiwania fajnej sali ale rodzice juz wiedza i powiem Wam ze się ucieszyli myślałam ze bedzie jakieś gadanie a jest wszystko super a teściowa powiedziała mi nawet że chciałaby mieć wnuczkę:P:P ech:D w sierpniu jade do Zakopanego znowu Kasiu kochanie ucałuj Tatry wracam tam za miesiąc:p sesję zdałam jestem na piątym roku juz:P:p i w ogole stara dupa ze mnie:P:p Mufra gratuluję pracy:D chcemy wróżbę dla nas:P Rumianku trzymam kciuki za Twojego dziadka bedzie dobrze wszystko:) Anielko jak tam Twoj sklep funkcjonuje? :) Bajbajko a Ty pewnie wróciłaś już cała szcześliwa i w ogole:):) a dla reszty naszych misiaczkow nie odzywających sie buziaki:):) Gigusia zostałaś już mama?;):D myślę o Was i tesknie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słonaczka moje:) nie miałam czasu, żeby na dłużej do kompa usiaść, taka zalatana jestem nadal. do domku wrocilam cała i zdrowa, powitanie bylo sliczniutkie, z Misiem jest bosko...jak ja z Nim teskniłam...teraz chetnie go \"chrupie\"hehe:P juz odwiedzilam dwa razy moją kochną uczelnie,ale jutro jadę znowu, bo musze się na egzamon umówic:/ od poniedziałku zaczynam praktyki w urzędzie gmiony, przez 4tyg. anielka🌼 rumianek🌼z dziadkiem bedzie wszystko dobrze! przytulam👄 a co Kochana chcesz dokladnie wiedziec?dojazd-wiec samolotem jest dosc drogo,chyba ze trafisz na fajna promocje. ljest pociag,ale z przesiadka w Budapeszcie(chyba), a autokarem jest nawet w miare, dojezdza do Sofii.cena 75euro(ze znizka). aha z Sofii sa pociagi nad morze(bezposrednie do Burgas i Warny) i autobusy. pogoda-teraz na bank zajebista:)w nocy sa straszne duchoty,ale jesli hotel z klima to oki:)tani jest alkohol i jedzenie w knajpach(porownujac z naszymi cenami),ale ogolnie tak jak u nas.Euro jest tansze,bo 1lev to 2euro. mufra🌼to wroz nam Kochana:Dgratuluje:) bombastyczna🌼oj wspolczuje tylu egzminow! Nala🌼GRATULUJE:)bardzo sie ciesze Skarbie:) to bierzcie sie za szukanie,bo ciezko z tym(u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala GRATULACJE!!!!!!!!!! to w przyszlym roku praktycznie w tym samym czasie bedziemy mialy dwie panny mlode :) hie hie :D a Twoja tesciowa to mnie rozwalila, widac, ze kobieta lubi planowac przyszlosc :D rumianku co z dziadkiem? wszystko dobrze? bajbajka jaki egzamin? to nie dosc, ze sie meczylas tam to jeszcze teraz w Polsce maja zamiar Cie przemaglowac? :/ a ja dzis bylam na probe jako wrozka przez 3 h. wiec wita Was serdecznie wrozka Jowita :D no i musze Wam powiedziec, ze takiego wodolejstwa jak dzis to ja w zyciu jeszcze nie uprawialam :D bo ja nie mam pojecia o wrozeniu i sposobach rozkladania kart :D tylko wczoraj przeczytalam w necie, ze czarne to racjonalne a czerwone to uczuciowe no i dzis wrozylam :D generalnie to sciemnialam jak leci. jednej babce to tak pofantazjowalam, ze wywrozylam jej dwumiesieczny romans ze starszym ekonomista za jakies pol roku :D powiem Wam tyle, ze jeszcze w zyciu nie dostawalam takich pieniedzy za chrzanienie glupot wyssanych z palca :D w ogole to w sali obok jest ero-linia i dziewczyny i troche starsze panie dysza w sluchawki :D a dzis u nas na wrozkowym siedzial chlopiec, ktory obslugiwal gej-linie bo w ero-sali juz sie nie zmiescil :D takze wesolo jest byc wrozka :D i wybaczcie, nie powroze Wam bo prawda jest taka, ze o wrozeniu nie mam pojecia ale sciemy to jestem mistrzem :D zatem jutro wrozka Jowita idzie na 6 godzin wrozyc z palca i wlokien dywanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,,, Witam moje kryszynki:D u mnie nic nowego, jakos wszytsko sie kreci,....w zasadzie do d... juz wielkimi krokami zblza sie wyjazd do Meksyku, a ja jeszcze nic nie mam przygotowanego, kupionego... dzis jade sobie za Wroclaw na wesele, poprawiny i wracam w niedziele:D moze troche sie odstresuje i pobawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a wy gdzie?? wakcje w pelni czy co??;) ja poznalam niedawno niemca ani slowa po polsku, pisze z nim ciagle:) fajny taki slodziutki:) i mieszka tylko 20 minut drogi od mojej rodziny a ja w pazdzierniku wybieram sie do niemiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku no mnie pozrywało:O dzisiaj dopiero udało się uruchomic internet:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zyje i wroze ale sie zwalniamy z przyjaciolka bo ehhh... duzo by opowiadac... chcialysmy zalatwic mojej kolezance z trynidadu wize do polski, miala juz nawet kupiony bilet na okreslona date. ale dupa. wize owszem by dostala, ale za ponad miesiac. od dzis nie palam juz sympatia do \'ruskich\' ktorzy tlumnie oblegaja wydzial do spraw zagraniczniakow bo chca u nas legalnie pracowac i przez nich ja - ktorej jako obywatelce nalezec powinno sie jako pierwszej, musiala bym czekac miesiac na wystawienie JEDNEGO papierka. iscie zajebiscie. na weekend z okazji 21 urodzin mojej przyjaciolki zaplanowany jest kac ;) zatem niech butelka wody bedzie z wami i podajcie mi ja w potrzebie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zyje..... choc ciezkie te moje zycie;p bylam na weselichu w Andrychowie, z piatku na sobote nic nie spalam....bo mi pozegnanie robili znajomi przed wyjazdem... o 3 wrocilam, o 4 wyjechalismy, o 8 bylismy-do hotelu, meldunek. spacer, szykowanie i wesele....od 14-do 6 nad ranem ciagle na nogach, pozniej balowalam, jako ostatni wyszlismy....(przy czym 36 godz nie spalam)ja chyba jakis robocop jestem(kumpel tak na mnie mowi) i jakos przezylam bez spania;p wstalismy o 13 pojechalismy do Wadowic na wycieczke... pozniej poprawiny do 23 30, i musielismy wyjechac:(((((( o 3 nad ranem bylam w domu...nic sie nie wyspalam, dzis do pracy i normlanie padam juz na pyszczek;p hehe Dni do wyjazdu zblizaja sie wielkimi krokami wrecz... juz w czwartek wyjazd>>>warszawa i do Mexico:D bede robila zdjecia....oczywiscie przesle.. a jak na arzie urwanie glowy, musze wszystko doprowadzic do porzadku przed wyjazdem, a jeszcze nic nie mam kupionego;/zatem jutro z kolezanka wybieramy sie do wrocka na wielkie zakupy...w srode pakowanie i asta la vista(czy jakos tak):P wracam wiec 12 w nocy a 15 odlot>Irlandia... wiec dopiero we wrzesniu przesle Wam zdjatka:D:D:D bo najprawdopodobnie nie bede miala czasu;p Rumianku,szalej kochana....jak cos ja wody mam duzo...;p kacyk to mialam lekki po weselichu:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim:) ja Was bardzo przepraszam, za zaniedbanie, nieobecnosc, ale jakoś naprawde nie mam czasu...:(niby na praktykach nie siedze zbytnio dlugo,ale zawsze w domu jest cos do zrobienia i tak zlatuje czas. w weekend bylam u Skarba:* mielismy grilla z przejsciami...roznej natury... i rodzinnej i chorobowej...:(troszke sie wszystko pokrecilo, nie konecznie pozytywnie:(na szczescie miedzy mna a Misiorkiem jest super👄 dla kazdej po ogromnym 👄 i bukiecik🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jutro zwalniamy sie z Kasia z tej posranej pracy - MAMY JEJ POWYZEJ USZU!!! anielka jak bedziesz w warszawie to wpadnij do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jak tylko przyjedziemy to bedzie pewnie odprawa, chyba, ze bede wczesniej....wtedy zapraszam na lotnisko to sie choc zobaczymy i porozmawiamy:D juz prawie wszytsko spakowane, dzis pakujemy i wazymy stroje...i juz jutro....ehhh...denerwuje sie troche tym wyjazdem, w koncu moj pierwszy raz w samolocie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dni do terminu wygladam jak wieloryb ale juz sie nie moge doczekac. pozdrowienia i buziaki dla wszystkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×