Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Gigusia trzymamy kciuki :*:* jesteśmy z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga widzialam suwaczek, trzymam mocno kciuki za ciebie:) dasz rade kochana:-* a ja utrzymuje moj niemiecki romans:) i w we wrzesniu moj niemiec przylatuje na 4 dni:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi badz dzielna,...wszystkie bedziemy przec z Toba:P Kochane zatem się żeganm i do zobaczenia za 3 tygodnie Meksyk wita nas:))))))))))))))) buzzzia wielka i piszcie dużo, bym miala co czytac po powrocie:*:*:* papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczynki ale się opiłam:P ledwo widze :P ale tesknie i kocham Was mysle o Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja tutaj dawno, dawno, dawno nie zaglądałam... bla bla bla wręcz zostałam zmuszona przez ANielkę :P http://www.dziennik.swidnica.pl/ to jest link od Anielki dla Was moje drogie.. tam są w zakładce fotki jej aktualne zdjecia z Maxico.. warto wejśc i zobaczyć jak sie ślicznie tam obija i podrywa przystojniaków :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga jak tam malenstwo? pochwal sie potomkiem! :) anielko widzialam zdjecia na stronie z linka od fitness. sliczne zdjecia i slicznie wygladasz w tych ludowych strojach. ja za 4 godziny wstaje i jade na wakacje o czym dowiedzialam sie dzis po poludniu :D bedzie woda, trawa, ptaki i bloga cisza ze spokojem :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czesc słoneczka, zyjecie jeszcze?? 👄 cos tu cicho i pusto:P ja non stop w pracy, w weekend bylam u mojej przyjaciolki:) w piatek bylysmy w warszawie odebrac jej suknie slubna bo za tydzien sie bawie na jej weselu;) a tak to u mnie tylko praca praca praca:P moj romans niemiecki trwa:P i to tyle buuuziam was goraco👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaStudentka
dziewczyny z gdanska! jestem 20latka:) szukam akademika albo mieszkania mozecie mi cos poradzic? zalozylam juz topik no i zobaczym co bedzie. Szukam pomocy juz wszedzie ale cos ciezko idzie:( http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3819320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrocilam!!!!!!!!!!!!!!!! jejku, wiecej napisze jak tylko bede miala wiecej czasu, wiedzcie ze bylo wspaniale....pozanalam wenezuelczyka i argentyczyka, cubanczyka i meksykanina...w ogole dzialo sie ...ale szczegoly w innym terminie, okololo 2000 tys zdjec bede miala, wiec zanim przesle najlepsze tez poczekajcie, na stronc mieliscie na bierzaco..p buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora po powrocie, jak zwykle....to chyba u mnie rytual jakis jest....ze jak wracam zawsze choruje:( rumianku co tam sie u Ciebie dzieje?czemuz smutna?? a gdzie reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko chorujesz pewnie przez brak tych fajnych chłopców co ich tam poznałas :P hihi Ruminku co się dzieje?? Przytul :* a aktualnie jestem happy:)))) w sumie od kilku dni dopiero, ale wszystko jest na dobrej drodze... Buziaczki dziewczynki!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitnesss.....kochana, a zebys wiedziala ze tesknie za Meksykiem...a przede wszystkim za pewnym wenezuelczykiem:D ale co ja poradzę...dopiero za rok będę w Wenezueli:(....ale....może on przyleci do mnie...jak na arzie nic nie piszę...:P widzę,że sama do siebie piszę...i tylko Fitness coś bąknęła ...;p buziam....a ja dalej chora..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku jaki zno klub starych panien? on jest jednoosobowy i tym jedynym czlonkiem jestem ja :P anielko Ty juz zdrowa? jaki znowu wenezuelczyk? ;) fitness nie trzymaj w niepewnosci tylko rozwin swoja wypowiedz :P ja zerwalam kontaty z Polem Markiem na dobre i sie z tego ciesze :D mam nowego wspollokatora - mojego przyjaciela-geja ktory ciagle zmienia zdanie odnosnie kierunku studiow. kolejna moja kolezanka sie zareczyla, kolejna urodzila dzicko a ja zyciowo stoje w miejscu i o dziwo mi z tym dobrze :D buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonce:) No to chora dalej jestem, nie wiem...ale juz mnie trzyma tydzien po przyjezdzie, katar i kaszel mnie rozwala, do tego bol glowy..ale jutro jade sobie na tydzien z mama i bratem nad morze, wiec mam nadzieje, ze tamty klimat to zmieni:) A wenezuelczyk, zobacz sobie na moj profil na nk,...jest kochany:D poznalam go w Meksyku i dziekiki niemu teraz cwicze jezyk ang:D piszac codziennie meile do siebie..aha to ten, gdzie jestem z nim sama,ciemna bluzka i biala marynarka:) a tak poza tym prawie tydzien przelezalam w domu, teraz codziennie w pracy... nie spie do 3-4 nad ranem bo jeszcze czasowo sie nie przestawilam, i tak dobrze bo w pierwsze dni do 6 nad ranem nie spalam...;/ byl;o super, pare zdjec macie na nk, reszte jak cos to wysle:D buzia i do zobaczenia za tydzien:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam naszej klasy ale wieczorem poprosze Mame o dostep do jej konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się sypnęło... nie ma to jak ktoś knuje za naszymi plecam niby na naszą \'korzyść\'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu do banie ze wszyskim:( ten świat jest taka zaklamany,ze odrobina szczerosc powoduje wojne na skale ogolnonarodową... zycie nie ma sensu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie dzis bedzie jedne z gorszych w zyciu moich dni:(( i tak juz nic nie jem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×