Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

czesc!odzew jest! ile tu juz nie pisalam...niech kazda z nas napisze updatte o sobie zaczne ja czerwiec 2008 koniec studiow rok 2008/2009 mial byc rokiem namyslu nad magisterkom, no ale...rok 2008=totalny pracocholizm, zareczyny w kwietniu z Samem. 30 wrzesnia test ciazowy=wpadka!przy PCO, prezerwatywie, stosunku przerywanym dzien po okresie. luty 2009 nasz slub czerwiec 2009 narodziny Marianne pazdziernik 2009-przeprowadzka z UK do USA do Texasu.Sam robi tu doktorat. Ja jako ze nie mam pozwolenia do pracy bmoja wiza nie zezwala siedze i wkurzam sie w domu. tak w skrocie Teraz wasza kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaa Kiguś masz córkę!!!!!!!!!!grtuluję:) uściskaj ją od cioć:):) Rumianku a u Ciebie co tam??:) A reszta gdzie???????????Halo??????????????? a u mnie: czerwiec 2009 obroniłam się wrzesień 2009 wyszłam za mąż za mojego R, zamieszkaliśmy razem w mieszkaniu razem z kotem ramzesem:) poza tym byłam na stażu obecnie jestem już na etacie w US:D udało mi się i tak zostałam pracownikiem urzędowym:P A tak to leci dzieci brak póki co:P a Wy jak tam piszcie coś teskniłam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki miałysmy 4 lata wypijam szampana wirtualnego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) baaardzo dawno mnie nie było i myslałam ze juz nikt nie pisze a tu prosze:D co u mnie?no wiec: czerwiec 2009 koniec studiów pierwszego stopnia - pani licencjat:)hehe:D 03 października 2009 Nasz Ślub:) hurrra 03 listopada 2009 wyjazd do Szkocji do pracy... 12 stycznia2010 - 09 marca 2010 - urlop w Polsce i znou powrót do Szkocji. Obecnie pracujemy tutaj i zbieramy fundusze na nasze gniazdko:) planujemy budowe i powoli stawiamy kolejne kroki ku temu... kig🌻 no gartki ogromne:) ale mi sie marzy dzicia... juz nie moge sie doczekac kiedy skonczy nam sie kontrakt i bedziemy sie starac... ale do jeszcze połtora roku, niestety...:( Nala🌼 co u Ciebie to troszke wiem:) własnie mam przerwe w pracy... byłam dzisiaj juz 6 godz, a przede mna jeszcze co najmniej 3... zalzey ile ludzisków przyjdzie na bar i restauracje, jak szybko sie kucharze beda wyrabiac i jak szybko owi ludziska beda jesc... a własnie pracuje w hotelu - restauracji jako kelnerka i pomoc domowa. Ogólnie nie jesy źle, tylko Szkoci starsznie szybko gadaja, i co gorasz po swojemu, a ja nie miałam z jezykiem styczności okolo 2 lat, wiec efekty widac...:(a oprócz tego w załodze mamy dwóch Hindusów, zeby było smieszniej, hihi:D to tak w skrócie co u mnie:)oczywiście jestem tutaj z moim mężulkiem:* buxiaki Kochane i piszcie:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety nie zrobiłam lic, powtarzam rok bo miałyśmy problem z promotorem który zostawił mnie i moje koleżanki na lodzie, nadrabiamy i robimy dwa kierunki w jednym, więc lic dopiero u mnie za rok:D od października 2008 jestem w bardzo szczęśliwym związku z moim Ł:D:D:D mam nadzieję że już tak zostanie, powoli planujemy już coś na poważnie i zaczęliśmy odkładać :) mamą jeszcze nie jestem chociaż mam stresa co miesiąc bo postanowiliśmy ze dosyc trucia tabletkami i je odstawiłam, jak na razie jestem podwójną ciocią, moja siostra urodziła córkę w grudniu:) kig jestem pod wrażeniem i szczerze gratuluje:):):):) zresztą jak całej reszcie. mam nadzieje że gigusia, owieczka i reszta też tu zajrzą:) pókico to na razie tyle, bo robię porządki przedświąteczne, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki no już lepiej a reszta gdzie???????????:) Gigusia, Bombastyczna, Anielka, Anusia, Owieczka HALO!!!!!!!! Basiu fajnie, ze mieliscie możliwość razem wyjechać, bo ile jest par co są rozłączone...Trzymajcie się tam gratulacje na nowej drodze życia:) Wiecie, że jak dobrze naliczyłam to w tamtym roku wyszłam za mąż ja, Basia, Bombastyczna i Kiguś :P Tylko czekać na dzieci:P Kiguś na drugie;) Rumianku cieszę się, że wszystko dobrze licencjat obronisz na piątkę na pewno:) A z Ł super trzymam za Was kciuki:) Dzisiaj w pracy troszkę mi się nudziło i czytałam nasz topik od początku ale się uśmiałam:D buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak Nala odświeżam sobie pamięć czytając trochę wstecz;D właśnie przeczytałam mój wpis z 10 października 2008 - moje początki z Ł ;) kig może wysłałabyś trochę zdjątek twojej szczęśliwej rodzinki?? Nieprawdopodobne, że tyle się wydarzyło przez ten czas jak "nas tu nie było". Mam nadzieję, że reszta też powróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Rumianku jestem za:D Tylko musimy jakoś Kig ze Stanów przetransportować;)i Basię ze Szkocji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja po pierwszej zmianie pracy, na drugą ide na 18(w Polsce 19). rumianek🌼 nie martw sie co sie odwlecze to nie uciecze, wiec zdasz w nastepnym roku:) Aaaa, ja zostałam mama ale chrzestna:) mam boskiego chrześniaka Emilka, kochany bobas:* Nala🌼 masz racje, dobrze ze jestemy razem:) wiem co znaczy tak długa rozłaka, byłam przecież w Bułagrii przez 5 miesięcy... Ja do kraju wróce na jakies dwa tyg moze wrzesnien moze październik,wiec kto wie;) Mam nadzieje ze uda nam sie wrócic na nasza pierwsza rocznice ślubu:) W ogole juz jedno wesele nas omija z powodu tego wyjazdu, w sierpniu w sezonie nas szefowa nie wypuści nawet na weekned:( a obawiem sie ze bedzie jeszcze u mojej kuzynki i tez mozemy nie dotrrzec, ehhh. Ciesz sie bardzo ze nasz topik sie reaktywuje:) buziaki Kochane:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reaktywuje ale reszta dziewczyn śpi, albo zaginęła nam gdzieś w akcji;) Bajbajko ja mam dwa wesela zapowiedziane już w tym roku:) ech pobawię sie ale nie mam sukienki musze iśc na zakupy ale najpierw schudnąć chce:D mam diete może się uda;P No to wrzesień albo październik może być:) Kiguś urlop planuj:P Ja zaraz kończe prace i wreszcie weekend:) a jutro o 18-ej przychodzi wiosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala,a z czego Ty chcesz schudnąć?? a ja przytyłam, hurrra:) co prawda niewiele, ale zawsze to dwa kilo do przodu:) ja weekend mam w pon, tylko jeden dzien, a 6 roboty full. no ale po to tu przyjechałam, czas szybciej leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze nie sadzilam ze jeszcze ktos tu sie odzywa:) a ja mam urodziny smutne i samotne i zycie tak pogmatwane ze tutaj stron by nie wystarczylo jedyny dobry promyczek to moj synek ktory konczy w sierpniu 2 lata:) dzieki niemu zyje no i ten zasrany licencjat w czerwcu:( buziam was wszystkie :* bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia kochana jak chcesz pogadać to pisz tutaj czy na NK jakby Ci to miało ulżyć ❤️ A synka masz cudownego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIG GRATULACJE CORCI:) JEJEJE w Teksasie slonce jestes?? no juz dalej cie wywiac nie moglo pilnuj sie tam i dbaj o siebie i coreczke buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia co się stało?? Różnie się każdej z nas życie poukładało, nic na to nie poradzimy a żyć trzeba jakoś dalej. Trzymaj się👄 Ja właśnie siedzę w pracy i się strasznie nudzę ;D połowa mojego zespołu na urlopie, szef w delegacji i nie ma co robić:P a minuty się strasznie ciągną............ jak wam święta minęły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia co się stało?? Różnie się nam życie poukładało. Ja właśnie siedzę w pracy i się strasznie nudzę ;D połowa mojego zespołu na urlopie, szef w delegacji i nie ma co robić:P a minuty się strasznie ciągną............ jak wam święta minęły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie święta przeleciały nawet nie wiem kiedy to u jednej rodziny to u drugiej...:) W sobotę jadę w góry:D Rumianku mnie też się nudzi byle do trzeciej...:P:P:P a tak to spać chcę nie wysypiam sie :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) moje swieta były totalnie pracowite, tylko w pon. mielismy wolne, bo tak mamy zawsze. Wiec ja nawet szczerze powiedziawszy nie wiedzialam ze były swieta:( nawet nie miałam czasu cokolwiek do jedzenia przyszykowac. ale takie "uroki" pracy za granica, niestety. Własnie wrociłam z pracy i jestem mega zmeczona, sama obsługiwałam restauracje, buuuu. Próbujemy sciagnać tu znajomych, na sezon i mam nadzieje ze sie uda. 3majcie sie Kochane i pamiętajcie - co nas nie zabije, to nas wzmocni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochaniutkie :* Giguśka !!!- wow... co za zmiany :) wielkie gratulacje... może troche nam opowiesz o zyciu "TAM". Gratulacje dla każdej obronionej Pani licencjat - badz mgr :D Ciesze sie, ze wrocilyscie... mam nadzieje, ze Nasze posty znow wroca do normy... A i jestem zdecydowanie ZA za spotkaniem w realu :D A u mnie.... hmm... też wiele zmian. :) W tym roku się bronię, jestem w trakcie pisania pracy... Wielkiego nawału nauki :P Poza tym mam za soba 3 miesiaczna prace w Irlandii na wakacje, wyjazd do Wenezueli na przelomie listopada-grudnia 2008 z zespolem. Od pazdziernika 2009 dodatkowy etat jako instruktorka rytmiki. Czyli juz mam dwa przedszkola i jedno studium artystyczne. Od przyszlego tygodnia prawdopodobnie zaczynam dodatkowa godzine w tygodniu w nastepnej prywatnym Studiu artystycznym... wielki dylemat po obronie... coz z wakacjami i nastpenymi latami... wiele drog - lecz która najlepsza? - czas podejmowania decyzji.... :) Poza tym od stycznia trenuje Modern Jazz :D Bynajmniej probuje ...;p od kwietnia chodze dodatkowo na kurs tanca towarzyskiego... wiec codziennie sobie potancuje :P Zapoznaje sie z ogniem - podejmuje wspolprace z tzw. "Zywym teatrem". Czyli zabawki typu : taniec z wstazkami, flagami i ogniami... a cos nowego :P I moze zarobek bedzie dodatkowo :) Dalej sama :) Ale za to wciaz w rozwoju.... Buziaki dla WAS i piszcie duuuuzooo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie wlasnie olsnilo zeby sprawdzic a tu prosze :D ile u Was zmian :) gratuluje wszystkim zamężnym i tym z tutulem lic i mgr :) u mnie hmm, zaraz koncze studia (wlasnie pisze ostatnia prace, jeszcze 2 egzaminy i bedzie juz po) i mam nadzieje we wrzesniu zaczac magistra. do tego jeszcze kilka planow, ktorych obecnie boje sie wypowiadac glosno zeby sie nie popsulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooo! Zgubiłam Was.. ale Madziulka Nalka mnie uratowała :D Muszę wszystko nadrobić :) BuziamWas mocno.. stęskniłam się 👄 Hehe zastanawiam się, czy mnie w ogóle jeszcze pamiętacie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja milosc pekla...w poniedzialek zmarl ojciec mojego dziecka...a moj ukochany...... nie potrafie sobie z tym poradzic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi kochana co sie stalo ?????? Jak moge Ci pomoc ? Nawet nie wiem co powiedziec ....... :( Niech Aniolki sie nim zaopiekuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×