Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

No to to ja rozumiem :D Aż mi się mordka roześmiała :) 🖐️ Anussia ❤️ Ty wiesz :D Babajka - hehe znając facetów.. on może po prostu nie wpadł na to, że będzie Ci ciężko ;) Widzę po swoim, że czego łopatą do głowy nie nakładę i nie pokażę palcem to ni w cholerę sam nie wpadnie :P:P Nalka 🌼 Cieszę się z Twojej pracy :) To pewnie niedługo zacznie się (jakże przyjemna) prosukcja małej Cebulki :D Powodzenia :D i gratuluję decyzji o budowie :) Ja po 2 latach z teściami nie polecam wspólnego mieszkania, ale jak widać nie pozabijaliśmy się więc da się przeżyć :classic_cool: Rumianek - CONGRATULATIONS Kochana :D Już stresik przedślubny Cię dopadł? Ja mam licencjat z admin - tragedii nie było więc ruszaj śmiało :) Tylko nudne to czasem jak cholera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja.. żyję jeszcze.. i tyję :P 33 tydzień już :D Sesja prawie pchnięta.. no i zaczął się sajgon z remontami i ewakuacją do naszego mieszkania. Chyba jeszcze nigdy nie byłam taka szczęśliwa jak teraz :D I taka ociężała :P Aaa lekarz potwierdził nam Córcię :D Aniu Rumianku zaraz Cię znajdę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku ja też GRATULUJE! :)no końcówka przynajmniej w moim wypadku była dość nerwowa :P ale to był piękny dzień :D Bombusiu gratuluję córci a jak imię ? Macie już jakieś? :) Ja chcę mieć synka ale najważniejsze aby było zdrowe :) No powiem Wam, że na razie odnawiamy u rodziców pokój ale jak sobie pomyślę o o tej wyprowadzce to mi słabo tyle tego wszystkiego... A póki co siedzę w domu i odpoczywam bo wbrew pozorom urząd tez potrafi dać w kość :/ a i też planuję iść na administrację na podyplomowe:) Buziam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nalka 🌼 nie zazdroszczę Ci tego mieszkania z rodzicami - ja praktycznie od 1wszego dnia po wprowadzeniu się czekałam na ewakuację :P Ale wizja domu.. dacie radę :) I znowu ciszaaaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka2000000000
Witam, moje drogie Panie :) jak miło wejśc po takim czsie i zobaczyć że jednak ten topik nas do siebie zbliżył i że o sobie pamiętamy. Tak się cieszę że wam sie układna, Nala wiem że z rodzicami jest inaczej ale pomyśl wizja obiadków że nie musisz stać nad garami i takie tam bo mama cię wyręczy no i ten Budujący sie DOM :) Bombastyczna gratuluje Wam córci:) a na kiedy masz termin? Anusska ja powtórzę pytanie jaką specjalizacje będziesz mieć, bo wiesz w dzisiejszych czasach mieć znajomości u lekarzy :):) Rumianku gratulacje z okazji slubu, a którego dokładnie sierpnia masz slub? Bajbajka a nie tęskni Ci się za Polską? Gigusia wiem z FB ze jesteś mega zapracowana, a powiedz dokłanie gdzie bo wiesz ja znowu w tym roku jade do Mielna to może gdzieś Cię tam przyczaję :) ja Cię ale się fajnie tu znowu pisze :) buziole ps. aha to ja owieczka ale za cholere nie mogę przypomniec sobie hasła do profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owcaaaa 🖐️ wróciłaś :D Pisz lepiej na bieżąco co u Ciebie!! :) Kiedy na wczasy wybywasz??? Ja mam termin niby z @ na 15 sierp ale z usg na przełom lipiec/sierpień (34 tydz). Dopiero dziś doszłam do wniosku, ze jestem w zaawansowanej ciąży i że chyba pora zakończyć te rusałkowe bieganiny :P Jutro odbieramy klucze do mieszkania i zaczynamy remont :D:D:D Jakbym nie miała uszu śmiałabym się na okrągło :classic_cool: Całuję mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka2000000000
no to gratuluje mieszkanka :) a co do bieganiny to ty powinnas odpoczywać a nie !!! pamiętaj że nie jesteś sama :) fajnie by było jak byś trafiła na 11 sierpnia :) bo to są moje urodziny ;D ja na urlop wyjeżdzam 10 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka2000000000
no i znowu cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wam:) już od kilki dni sie zbieram, żeby napisać cosik na forum, ale zawsze mi coś przeszkadza:/ Dzisiaj dostałam wolny wieczór, bo mało ludzi jest i siedzę w domku,sama:( Misiek w pracy. U mnie wszystko w porządku. Siedzimy sobie na wyspie, pracujemy i tak na płynie dzień za dniem.Z dwa tyg. temu byłam w P, ale tylko na tydzień, pozałatwiać sprawy przed budowlane - rodzice przepisali na mnie działkę pod budowę, zakupiłam projekt i takie tam. Teraz czekamy za mapką do celów projektowych, ma być w przyszłym tyg i zostanie nam ostatnia prosta do pozwolenia na budowę(mam nadzieje...) W pracy też oki. Jakoś w połowie lipca, idę na zastępstwo za kumpele do jeszcze jednej roboty, więc będzie zabawnie - rano śniadania, później zastępstwo, i wieczorem kolacje...sama zastawaniem sie jak dam radę, ale co nas nie zabije to nas wzmocni... a kasa dodatkowa zawsze sie przyda, chociażby na bilety do domku. bombastyczna🌼Ty mi zazdrościsz a ja nie potrafię skorzystać z tego dobrodziejstwa bycia za granicą - nie mam zdolności językowych:( mój ang leży i kwiczy, a ja nie umiem go podnieść, buuu😭 Jak się czujesz Kochana?super że córeczka:) wszędzie sie naokoło chłopcy rodzą, co to jakiś "wysyp":D Kobieto, Ty usiądź z pupa a nie latasz, jak szalona! powodzenia z remontem! my mieliśmy remontowaną łazienkę i przez tydzień nie mieliśmy do niej dostępu:(MASAKRA owieczka🌼witam:)tęskni mi sie, ale już sie przyzwyczaiłam do wyspy i jak byłam teraz w Pl to troszkę mi sie tęskniło:) w końcu już prawie 2 lata tu jesteśmy...i zostajemy na następny rok.Szefowa sie zgodziła. anussska🌼gratuluje zamążpójścia:) prawie w tym samym czasie możemy świętować nasze rocznice ślubu:) ja z 3października;) Nala🌼 powitać:)pogratulować przedłużenia umowy:) mam nadzieje ze nie będziecie mieć takich problemów z budową jak my, życzę Wam z całego serca! dla nas to droga przez mękę, która trwa ponad dwa lata!!! A mieszkanie z rodzicami, no cóż nie jest najprzyjemniejsze czy najłatwiejsze, ale da się przeżyć:D my do tej pory, jak tylko do Pl zjeżdżamy, to u moich rodziców mieszkamy. czasem jest ciężko(w 7 osób w 3pokojowym mieszkaniu), ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma:D Z bagażem dałam sobie radę:)gorzej było sie później spakować - miałam mały nadbagaż:Dale pan na lotnisku przymrużył oczko:D rumianek🌼 pogratulować z okazji ślubu:)dużo szczęścia i oceanu miłości życzę👄 co nie podołasz z admin, toż to nie takie trudne(tylko nudne). ja mam konto na FB:) no i muszę się Wam pochwalić, że zaczynamy starania o bejbusa:D tabsy poszły w kąt, moje kobiece dolegliwości wyleczone(ile mnie to nerwów i kasy kosztowało to tylko ja wiem)więc do dzieła:) właściwie to czeka na rezultat dzieła, albo dostanę @, albo nie i będzie Kinder niespodzianka:D a niespodzianka będzie, bo nas rodzice nic nie wiedzą, że sie staramy, hihi:) ależ mi pościk sie stworzył długi:) buziam Was Kochane i czekam na wpisy:):***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babajka 🌼 Kochana powodzenia w staraniach :D Jakie to piękne uczucie zobaczyć te 2 kreseczki (ja miałam prezent na Mikołajki ;)) Trzymam kciuki :D I rozumiem, że domek za chwilę będzie rósł - same dobre wiadomości :D Odezwę się jeszcze, bo złapałam trochę czasu i siedzę z farbą na włosach :P Lecę spłukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już :classic_cool: Hehe Babajka a jakie "robienie" przyjemne.. tak mi się z sentymentem przypomniało :D A u mnie remont w pełni. Demolka i wyburzania już za nami, jutro wchodzą nam gładzić ściany :) Pogoda niby paskudna, ale dla mnie wręcz idealna - chociaż nie puchnę jak wieloryb :) Babaja pisaj - ja dość często staram się zaglądać. Ostatnio mam tylko remontowy szał :P A i dbaj o siebie - Twój juniorek/juniorka musi mieć zapewniony w brzuszku hotel all inclsive :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) bombastyczna🌼nie będę dziękować, co by nie zapeszyć;) a starania zaczynamy od początku, bo @dostałam. Domek, w tym roku tylko fundamenty, bo niewiadomo kiedy pnb dostaniemy, a nie chcemy budować na hura, bo pogoda będzie nie taka. reszta od początku wiosny. jutro rodzice jadą odebrać mapę do celów projektowych i teraz adaptacja i zmiany w projekcie.oby nie trwało to za długo... A co do bejbusa, mam nadzieje, że nie będę miała żadnych problemów...brałam dość długo tabsy no i te moje nadżerkowo, endometrizowe przygody:( Tylko Kochana sie nie przemęczaj w czasie tego remontu u nas pogoda była ładna wczoraj, a dzisiaj jak ja wolne mam to już sie popsuła, wietrzysko ze głowę chce urwać:( a gdzie reszta Kobiet sie podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aaale mam dziś nastrój :( :( :( Babajka napewno wszystko będzie ok. A tabsami się nie przejmuj - ja też brałam prawie rok po ślubie i zaszłam za 1wszym podejściem ;) Tylko odstawiłam ze 4 m-ce wcześniej. I pamiętaj o kwasie foliowym! Aniu Rumianku ja też nie mogę Cię znaleźć - zmieniłaś maila - przyznaj się ;) Już prawie w ogóle nie mogę spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, co sie dzieje, co tu taka cisza i pustka?? ja mam drugą pracę, i nie wyrabiam na zakrętach, czasami. całe dnie tylko w biegu. We wrześniu jedziemy do Pl na wesele mojej przyjaciółki:) cieszę sie:D a co u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaka niespodzianka, że topik się trochę reaktywował :) jakoś mnie tak naszło (zasługa tego, że rumianek pojawiła mi się w proponowanych znajomych na fb) żeby sprawdzić co tutaj i proszę :) dziewczyny chylę czoła. zaraz się okaże, że pozostaję jedyną niezamężną i bezdzietną. ale eee, nie narzekam. na brak płci męskiej nie narzekam a co do dzieci to obecnie spełniam się w roli cioci słodkiej dwójki a zaraz trójki (tu nasłodzę, że Kig ma przesłodką córkę). ja nadal w UK. teraz wprawdzie w Polsce na wakacjach ale siedzę nad magistrem z dwóch fakultetów a od 01/09 zaczynam coś w rodzaju odpowiednika polskiej aplikacji prawniczej i tym samym przeprowadzam się po raz już nie wiem który, ale tym razem na stare śmieci. Bombastyczna moje gratulacje! macie już imię? bo finisz tuż tuż. i na fb nie mogę Cię znaleźć a chętnie bym zobaczyła z ciążowym brzuszkiem Nala, Bajbajko, Anussko - starajcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D mufra🌼 niezupełnie sie reaktywował, jak widzisz...cisz, pustka:( ja zakończyłam moją drugą, dodatkową pracę i mam więcej czasu, więc jestem:D nie jesteś jedyną bezdzietną! my sie staramy bezskutecznie jak narazie:( troszkę mi smutno, bo non stop jakaś znajoma zachodzi w ciąże, a ja nic:( nawet kilka dni temu dowiedziałam sie ze dobra kumpela wpadła...11 tydzień już..., cieszę sie jej szczęściem(bo już jest też radość a nie tylko strach),ale troszkę mi przykro. Właśnie, kto jest na FB a jeszcze go nie mam w znajomych,hm;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌼 sprawdzam czy nik mój jeszcze działa :) później coś naskrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 Ja tez nie mam jeszcze dzidziusia także nie jesteście same... Ale wiecie co jest najgorsze powiedzmy, że warunki mam praca stała mama moja chetnie mi pomoże zresztą teściowa także, póki co mieszkamy z rodzicami więc nie byłoby chyba tak źle ale ja się po prostu boję... mam taki głupi rozum że boję się że nie poradzę sobie z dzieckiem z wychowaniem go.. ech A tak poza tym to byłam nad morzem w Łebie parę dni trochę odpoczęliśmy pomimo raczej braku pogody ale tam jest co robić :) I teraz wróciłam do pracy i siedzę sobie :) Bombusiu jak tam u Ciebie wszystko dobrze?? Jak mała będzie miała na imię?:) Dziewczynki stęskniłam się za Wami:) Mufra gratuluję kolejnego fakultetu:) pozdrów Kig od nas i ucałuj dzieciaki:) Owieczka a u Ciebie co tam? Bajbajko zobaczysz że nadejdzie dzień kiedy będziesz szczęśliwie w błogosławionym stanie:) trzymam kciuki:) Lecę pracować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wam:) widzę ze nikt nie zagląda, buuu:(to może ja napiszę co u mnie słychać...a dzieje się różnie i dobrze i źle... To może zacznę od tego dobrego - we wtorek lecimy do Polski:) niestety tylko do 16 września, czyli urlop prawie żaden...w sobotę 10 września jedziemy na wesele do przyjaciół:)nareszcie jakaś imprezka:) Wczoraj moi Rodzice odebrali pozwolenia na naszą budowę:) cieszymy sie bardzo,bo nareszcie zacznie sie coś dziać na działce:)Ja będziemy w kraju, mamy spotkać się z naszym kierownikiem i architektem i będziemy ustalać szczegóły. A z tych niewesołych spraw to głównie mamy małą jazdę w pracy z powodu naszego wyjazdu:\ szefowa myślała, ze my wyjedziemy w piątek a już we wtorek będziemy w pracy. Ona nie rozumie ze my potrzebujemy sporo czasu na dotarcie do domu... nawet nie ma jej sensu tego tłumaczyć. A ona ma takie jazdy, ponieważ znowu gdzieś chce wyjechać. Za każdym razem kiedy mamy jechać do Polski, dla wszystkich jest to problem... a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Żyję :D Dłuuuugo się nie odzywałam, bo duuuużo się działo. Wakacje rodem z horroru - nie wiem kiedy lato minęło.. Od 36 tyg ciąży leżałam na patologii - Niunia miała bradykardię - bardzo niskie tętno. Oparłam się o kliniki w Wawie i Białym. Koszmar - najgorsze tygodnie mojego życia. Później wypchnęli mnie do domu - jeszcze większy strach. Ale 11.08 o 6.10 po mękach z piekła rodem i oczywiście kolejnych komplikacjach urodziła się moja Księżna - płakaliśmy jak dzieci :D I koszmaru ciąg dalszy.. wszystkie możliwe serduszkowe badania.. na początku niewesoło - znów się uryczałam.. na szczęście okazało się, ze to przez niedotlenienie przy porodzie i po tyg wszystko się wyrównało. Mam oczywiście skierowania na kontrole ale generalnie wszystko jest ok, okaz zdrowia :D:D:D Mała ma na imię Kornelia :) Wczoraj skończyła 4 tygodnie. Jest cudowna.. zakochana jestem na zabój :D Nie mogę ciągle uwierzyć, ze już po wszystkim :) A i pochwalę się Wam.. w niedzielę WRESZCIE przeprowadziliśmy się do naszego mieszkania :D Remonty się przeciągnęły ale wreszcie się doczekaliśmy :D Burdel to delikatne określenie tego, co u nas się dzieje - siedzimy ciągle na kartonach, ale u siebie :D Madziuś - Ty się nie bój Kochana - tzn. ja też się bałam, ale wszystko przychodzi tak naturalnie.. mufra 🖐️ miło Cię znów czytać :D:D:D Ty Zdolniacho jedna! Do tego szalona :D Nie usiedzisz w miejscu :):) Ja też zaczynam ost. rok mgr.. aaale mi się nie chce :P:P rumianek, owca 🌼 ❤️ babajka - tylko bez dołów proszę!! Już jesteście w kraju?? Walniętą masz tą szefową.. no comment :o W każdym razie wykorzystajcie zmianę otoczenia itp.. i do roboty :) Powodzenia :):) i super że z budową robicie postępy, tzn z papierkami :) fitness 🖐️ To jak z tą reaktywacją?? ;) Trzeba gigusię jeszcze zwerbować :) Ściskam Was mocno 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombuś :) jak dobrze, że wszystko się tak szczęsliwie u Ciebie skończyło i że Ty i Mała jesteście zdrowe 🌻 ale napisz coś więcej o niej jakie ma oczka czy ma włoski a najlepiej wyślij zdjęcia na maila ;) Fajnie, że wszystko Ci się układa i teraz to Wasze mieszkanko :) Oby tak dalej trzymam za Was kciuki i życzę małej duuużo zdrowia:) Rumianek odpoczywa ale jej zazdroszczę :P:P A ja siedzę w pracy i bardzo chcę iść już do domku. Wiecie co ostatnio sie przełamałam i zaczęłam jeździć autem :) Taki mały mój sukces po mojej wiosce póki co śmigam sobie :) a tak to 21 mamy z mężem mym komisję o przyznanie mieszkania z Urzędu tzn o wykupienie jak nam przyznają także trzymajcie kciuki żeby się udało:) Ściskam Was mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja nie czytam całego topiku (chyba bym tu cały dzień siedziała, a sprzątać zaraz muszę:O), ale posłusznie melduję się jako rocznikowa 20stka, w przyszłym miesiacu urodzinki ;) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psajdak
ale z was pokemony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×