Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hejka Wam:) My już spowrotem na Islay:( urlop zleciał jak jeden dzień...nawet nie wiem kiedy.Ciężko było wracać, ale takie jest życie - wszystko co dobre szybko sie kończy:/ Udało nam sie załatwić trochę spraw odnośnie budowy - tzn mamy już wypchnięty humus, wyznaczony budynek i postawiony blaszak, teraz czekamy za ekipą, ma być pod koniec września ewentualnie początek października. Wesele było fajne, chociaż jak sie prawie nikogo nie zna, to tak troszkę dziwnie, ale pobawiliśmy sie:) bombastyczna🌼gratuluje Księżnej:)obu rosła zdrowa! może jakieś zdjęcie byś przysłała, hm;> uwielbiam malutkie dzieciaczki, więc chętnie popodziwiam:) przeprowadzki też gratuluje! fajnie być już na swoim,nie?:> dzielnie pracujemy nad bejbusem, mam nadzieje ze niedługo sie uda... Kochana już za nami etap papierkowy,nareszcie:D 2 lata to za długo! wierzę, że teraz pójdzie już z górki... żeby tylko kasiorka była. Nala🌼taka samo ciekawa jak ja:)dobrze,że jeździsz:) ja muszę w końcu prawko zrobić, bo już mam dość nękania brata lub mężulka o to żeby mnie gdzieś podwieźli. a tak na marginesie, jak ktoś coś pisała na mój adres ten z nick'u to d**a blada, bo nie pamiętam hasła, ups. mój aktualny adres to basiap_1@o2.pl pozdrawiam i czekam na jakiś odzew👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Madzia jak z mieszkankiem wyszło?? Już po wszystkim i na swoim?? Babaja trzymam kciuki za ROBOTĘ.. w sumie mam nadzieję, że już są efekty :) A swoje miejsce na ziemi - bezcenne ;) Wysłałam zdjęcia :) Dajcie znać, czy doszły. Spadam bo moja towarzyska córa już pragnie mojej obecności :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna🌼zdjęcia mam, doszły! córeczka stworzenie boskie, zazdroszczem... pochwale sie ze wczoraj mieliśmy z mężem drugą rocznicę ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jesteście?? Ja mam mega podły nastrój, jest mi totalnie smutno:( Dzisiaj dowiedziałam sie,że kolejna moja kumpela w ciąży jest, a ja znowu dostałam okres, znowu sie nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajabajko spokojnie jestes mloda kobieta. nawet sie nie obejrzysz jak przyjdzie twoja kolej....tylko wrzuc na luz a zobaczysz bedzie dobrze trzymam kciuki:) pozdrawiam wszystkie baby z naszego topiku dziewczyny duzo szczescia dla was sle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! Bajbajka wyluzuj 🌼 Podejdź do tego pozytywnie bo sama się blokujesz ❤️ Trzymam kciuki. giga 🖐️ co u Ciebie Kobito?? Jak Mały Przystojniak??? Spóźnione życzenia.. już raczej noworoczne by się przydały :) Ściskam mocno i pamiętam 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka jak tam Kobieto???!!!!???????? ODEZWIJ SIĘ!!!! Mam nadzieję, że humorek o niebo lepszy :) I pozostałe Babuszki też ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaglądacie jeszcze?? od ostatniego wpisu dużo się zmieniło - zaszłam w ciąże i w maju poroniłam:( zaczęliśmy wszystko od początku... Jedna dobra wiadomość - dom nam rośnie w oczach:) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam cały topik. Wiecie że to już 10 lat minęło od 1 wpisu owieczki. 3 kwietnia skończyłam 30stke. I tak mnie natchneło żeby tu wrócić. Od 2 tygodni czytam i poczułam się jakbym się cofneła wechikułem czasu. Miło sobie przypomnieć beztroską młodość. I smieszne problemy. Ale to naprawdę było urocze. Najbardziej czas widać jak upływa po naszych dzieciach. Mój już w sierpniu będzie miał 8 lat. Część z was mam na fb ale klimatu tego topiku nic już nie odda. Dziękuję Wam że bylyscie. I że dzięki Wam mogę się czasami cofnąć w czasie. Buziam serdecznie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×