Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

CLARINOL zC.L.A. na odchudzanie...wasze opinie

Polecane posty

skuteczny on jest?:P i czy jesli mam 16lat i przy 172cm waze tylko49 kg moge go stosowac:P? to znaczy mam i tak tluste uda biodra i brzuch prawie jak u baby w 4-3 mies.ciazy:P:O(wiatropylna nie jestem) w talii mam 73cm a w biodrach 84.........na cwiczenia czasu ani sily ani checi nie mam...bo 4razy w tygodniu jestem w domu po 16 i do tego mam mnostwo nauki.....czy ten lek jakos rozwiazalby moj problemz grubum brzuchem talią itd:Ppiszcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na cuda nie licz. Zreszta i tak slyszalam,ze CLA dziala tylko wtedy,gdy sie cwiczy. Jestes jeszcze mloda, dojrzewasz, rozwijasz sie, wiec wszystkie lekarstwa moga miec katastrofalny wplyw na twoj organizm. Lepiej zapisz sie na jakis aerobic. To,ze rwacasz do domu o 16 nie jest usprawiedliwieniem, bo ja wracam o 18 i jeszcze mam czas,zeby na 19 isc na aerobic. Poza tym mozesz cwiczyc w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie żeś tłusta. I głupia. To pierwsze da się zmienić. Tego drugiego niestety nie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha ale sie usmialam wiesz:classic_cool::classic_cool: k...to czlek juz nie moze na tym forum o nic sie poradzic...chcialam wiedize ctylko czy ten lek moze cos zadzialac ale cooz...zreszta po co sie bede tlumaczyc...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee ...:O w takim razie nie pozostalo mi nic innego jak katorznicze cwiczenia(ktorych zreszta nienawidze;O:O:O:Oa an sporty typu tennis czy sporty walki se pozwolic nie moge ze wzgledu an skolioze:O) co do diety jem 1500kcal dziennie i tak gowno to pomaga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz jeszcze polubić siebie taką jaka jesteś, bo chyba nie jest tak źle, co? :) A swoją drogą, ćwiczenia można polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem 100 kcal mam wyrzuty
tez mam 16 lat i musze ci powiedziec ze jestes gruba ja przy takim wzroscie jak ty waze 40 kg i jestem super laska koniecznie kup te tabletki i sie odchudzaj ja wzpomagaczy nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha anorektyczka sie odezwala hahaha nie moge :O;P hmm doszlam do wniosku,ze musze ograniczyc zarcie slodyczy...choc to trudne bo jak nie zjem se czegos takiego czuje sie jak cpun na detoxie:O:O:O hmm i musze zapisac sie na jakis sport....oby nie za statyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trafik dżem
anorektyczki won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up:O tak wiec ponawiam pytanko czy Clarinol mozna stosowac w tak mlodym wieku jak wmoim? czy moze zaszkdozic..piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanieeeeee
niestety trzba to pobrac troche dłuzej i cwiczyc ja wybrałam 4 opakowania cwicze 3 razy w tygodniu jem 1500-1800 kalorii schudłam przez poltora miesiaca 10 kg takz emi sie wydaje ze działa ale nie liczcie na to ze bedziecie dalej sie obajdac łykac tabletki i chudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja chce tka schudnac 2 kilo:P iz rzucic talie bruzch i uda....tylko nie wiem czy u mlodizezy jest to lek dozwolony..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z nadwaga
czy ktos chciałby wygrać Clarinol? wystarczy tylko zaprosic 5 osob wysle zaproszenie jeśli ktos chce to podajcie @ pomożecie wygrać go mi i tym samym sami mozecie go zdobyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajana19
ha bym chetnie wyprobowala te tabletki mozesz mi wyslac zaproszenie dajana1994@poczta.fm a co doklanie trzeba zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Y9p7xktWpTi2RjaFqcR3Sy8v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×