Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tocasmiracle

buty z czubami bez obcasa

Polecane posty

otóż to :)) zawsze powtarzam lubmy swoje i nie robmy z siebie @@@:). Liczy się styl i elegancja :))a klasyka zawsze w modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostałam takie buty
za 56.99 cena przystepne, czarne butki ze szpicem, ładne wykonczenie i na małym obcasie ... naprawde niziutkim chyba nie ma nawet 1 cm ... w sklepie AMBRA ... u mnie w miescie jest ich chyba ze 3 .. ale nie wiem czy to jest jakas siec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sa przeciez
czuby i czubki :) nienawidze tych okropnych szpiców długich jak kajaki - taki but wtedy wygląda jak u pajaca, jakby stopa była okropnie długa. natomiast jak najbardziej zgrabne , krótkie czubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez lubie buty z czubami
i mam takie podobne do tych z Sagana i ..............juz dwa razy wycielam w nich orla hihihihi:)bo nosze je do dlugich spodni i........chyba wiecej nie musze pisac-czesto spice zahaczaja o nogawke spodni i .................ryps lezy sie jak dluga............a jeszcze dodatkowy obciach jak idziesz z facetem:) ale co tam;)))i tak je lubie i bardzo ladnie w nich stopka i nozka wyglada. a i z siebie tez trzeba umiec sie smiac.........nawet w centrum miasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×