Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam was dziewczyny

jaki kolor bedzie pasował??

Polecane posty

Gość pytam was dziewczyny

Od jakiegos czasu chodzi mi po głowie pomysł aby kupic sobie jakies kolorowe rajstopy (jednolite). Czesto nosze spodniczki ale zakładam do nich czarne rajstopy. Chciałabym troche zaszalec i załozyc jakiegos innego koloru (teraz są modne). Mam dzinsowe i sztruksowe spodniczki w kolorach: braz, czarne, niebieskie (dzins) takie do koloan "falbaniaste". Na gore zakładam opiete zakiety (braz, turkus, czarny, blady róz, biel lub OCZYWISCIE bluzki. Buty to czarne kozaczki. NA JAKI KOLOR RAJSTOP MOGE SOBIE POZWOLIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze mozesz braz
i ogolnie taki kolor jaki ma zakiet, np. turkusowy zakiet i turkusowe rajstopy ale jesli chcesz kupic tylko jedna pare kolorowych to jakis ladny braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam was dziewczyny
Czyli.... dobierać raczej rajstopy po kolor góry, a nie spodnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz i tak i tak
baw sie moda :) Na pewno przy turkusowym zakiecie zalozylabym turkusowe rajstopy, to moze fajnie wygladac, o ile oczywiscie masz ladne nogi. Taki wyrazisty kolor zwraca na nie uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam was dziewczyny
chyba mam ładne;) Jednak one nie bedą mocno wyeksponowane. Spodnice mam takie do kolan (nie mini) i do tego zakładam kozaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam was dziewczyny
aaaa i jeszcze jedno... płaszczyk mam taki do kolan biało - czarny. Czy bedzie pasował? Mi sie wydaje ze lepiej byłoby gdyby był jednolity, ale teraz ta moda jest szalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na rajstopy w kolorze ciemnoczerwonym? Mogę polecić takie z szarymi kwadracikami. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.Dobrym wyborem będą również zielone czy fioletowe. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×