Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja9

Kto wazy 79kilo?i ma zamiar ze mna sie odchudzac od jutra?

Polecane posty

Proszę,przyjemne z pożytecznym.Jak to sobie trzeba życie usprawniać.Gdybym miała wtedy internet zrobiłabym to samo,a wtedy namiętnie czytałam gazety i książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie przyjemne z przyjemnym. :) Jestem mamą wieloczynnościową. :p Karmić umiem w każdych warunkach. :) Ale nie lubię trzymać młodego zbyt długo przed kompem. Nie żebym była aż tak bardzo przekonana o jego szkodliwości... Ale Wojtuś co chwilę coś przesuwa, przestawia i zrzuca. Lepiej jak jest bliżej podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOO! tydzień nam zajęło zapisanie poprzedniej strony. :o Starać się bardziej kobiety, bo nam topik skasują! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Waże 70,5 kg a to oznacza ze od poczatku trwania naszego topiku ubylo mi 5 kg. Hura hura hura. Rzeczywiscie ten motyw ze spodniami jest bardzo motywujacy. Kupilam ostatnio w lumpie zajebiste spodnie. Myslalam ze opyle je na allegro ale dzisiaj przymierzylam i juz tylko ostatni guzik sie nie dopina ( wczesniej zadnego nie moglam). Ubyło mi 3,5 cm w biodrach i po 2 w udach. Czyli jest niezle. Jestem w polowie drogi bo jeszcze tak z 5 kilo chce zrzucic. Rzeczywiscie tempo topiku nieco spadlo, a teraz dla nas wszystkich bardzo trudny czas czyli swieta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
Olucha gratuluje i ciesze sie ze ten topik choc w czesci ci pomogl!!a u mnie tragedia wczoraj mialam obsesje jedzenia i jestem zla jak diabli!!Pomozcie dziewczyny!!taka bylam pewna siebie a tu taki zwrot !!mysle o jedzeniu non stop!nie cwicze ..juz 5 dzien ...pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
jak tam po swietach dziewczyny>??u mnie srednio opanowalam sie jakos i startuje od dzis na nowo !!ktora ze mna moja waga to 78 kg czyli przez m-c cschudlam tylko kilosik!!ale teraz mam zamiar wynik poprawic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko,Kaja.Raz na wozie raz pod wozem.Będzie ok:)))Zważyłam się i jest 66,4 kilo.Czyli lekko w dół.Najważniejsze,że spodnie luźniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
Amita ale sie masz super !taka waga to moja >>wymarzona !!jakby juz bylo 75 to bym skakala do nieba>>dzieki ci za wsparcie!!i gratuluje takiej wagi!!jak wyglada na dzis twoje zywienie?stosujesz jakas konkretna diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia34
hej ho No cóż ja ważę więcej niż 79- myślę ,że około 84 ale mierzę 175 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia34
Mam 34 lata , dwoje dzieci . Przed ciążą pierwszą ważyłam 20 kg mniej i byłam naprawdę bardzo zgrabna ale to już niestety zamierzchła przeszłość 12 lat temu hi hi .Bardzo chcę schudnąć! nie zmieszczę się w swoje letnie ciuchy a fajne łaszki sobie w zeszłym roczku kupiłam i chciałabym w nich jeszcze pochodzić Mój problem polega na tym,ze jestem taka duuuża,do pasa jakoś ujdzie ale uda itp.są zdecydowanie za grube,mój problem to jeszcze cellulitis i zauważyłam,ze te wszystkie cudowne kremy działają tylko wtedy, kiedy się je stosuje a później wszystko powraca. Moim marzeniem jest też zrzucić 15 albo chociaż 10 kg. Kiedyś schudłam 12, moja dieta polegała na tym,że jadłam tylko obiady, najpierw dość obfite,żeby uczucie sytości wystarczyło do następnego obiadu ale z czasem porcje były coraz mniejsze. Udało mi się to osiągnąć w ciągu 2 m-cy, piłam b.dużo wody mineralnej i rzeczywiście nic innego nie jadłam. Teraz znów zaczynam właściwie od dziś, mam pewną dietę na oku ale może Wy mi coś kochane polecicie wypróbowanego? Pozdrawiam i życzę ubywania kg. Emcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
kaja9 zaskoczyly mnie twoje wymiary. Ja mam tez 165 cm wzrostu, pas 88 biodra 106, biust 100 czyli wymiary prawie jak twoje a waze 70 kg. Hi hi ciekawe jak to mozliwe:) Anyway tez sie odchudzam. Od pol roku. Zaczynalam od 80kg. Jem normalnie tylko mniej. Chudne powoli ale skutecznie. I taki sposob polecam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
lila ja mam bardzo bardzo grube uda i tam jest wiekszosc wagi..tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stosuję konkretnej diety,bo nie mam nerwów do tego.Jem poprostu stanowczo mniej.Śniadanie-2 kromki razowca lub grahama,z szynką lub żółtym serem,potem obiad(ale głównie surówka,trochę ziemniaków,mięso)na kolację 1 lub dwie kromki też ciemnego pieczywa.Między czasie owoce,jogurt.I tyle,acha dwa razy w tygodniu aerobik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
wITAM PANIE!CO U WAS SLYCHAC ..U MNIE PO IMPREZIE CZYLI ZNOW NABILAM KALORII!!!~~~~~JAK SIE JUTRO OPAMIETAM TO BIORE SIE W GARSC BO DZIS SLABIUTKA JESTEM****MOZE TO I WIOSSENNE OSLABIENIE>>BO MAM NISKIE BARDZO CISNIENIE A KAWY NIE LUBIE!!(*^*)PISZCIE DZIEWCZYNY BO NAS SKASUJA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×