Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Seti👄 :classic_cool: szklanka wódki (250 g) zabija około 1000-2000 komórek nerwowych w naszym mózgu. Komórki nerwowe się nie regeneruja. Ludzki mózg składa się z około 3 miliardów komórek nerwowych, z czego używamy na co dzień około 10% z nich. Zatem około 2,7 miliarda komórek jest niepotrzebnych. Szklanka wódki zabija 1000 komórek nerwowych. Człowiek może bez obawy o swoje zdrowie wypić 2 700 000 szklanek wódki. Przeliczamy: 1 butelka (750 g) = 3 szklanki, zatem 2 700 000/3 = 900 000 butelek. Zakładając, ze maksymalny wiek przeciętnego alkoholika wynosi 55 lat, a zaczyna on pić, powiedzmy majac 15 lat, to mamy 40 lat stażu. Przeliczamy lata na dni: 40 * 365 = 14600 dni picia. Jeżeli możemy wypić 900 000 butelek bez obawy o nasze komórki nerwowe to: 900000/14600 = 62 butelki wódki dziennie! Wniosek: Aby umrzeć z braku komórek nerwowych musielibysmy pić po 20 butelek wódki na sniadanie, 20 - na obiad i 30 - na kolację... KAMIEŃ Z SERCA ! GORZAŁKA DLA WSZYSTKICH ! Podaj dalej, żeby ludzie nie żyli w nieswiadomości synus mi to przyslal ;)czego tych dzieci nie ucza na lekcjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 czy Możesz mi przesłać jeszcze raz zgubilam to madre czytadlo;) klopsiki ;) musze jutro ugotowac z warzywmi mniamu ;) Setuś🌻 Jestes KOCHANA❤️ cze Robalku :P hm.. ta napewno... ale dlaczego..:>? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Setuś🌼;) wybacz ale to juz 35,5 godzinek jak wstalam z lozia;):D dobra jestem:D ale literki chyba szwankuja:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik , to moze teraz idz pod ten prysznic , a pozniej to drugie piwko;) Ja tak zrobilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik najlepiej za 3 min 6ta;) Ale jak nie musisz jutro wstawac wczesnie , to spij sobie do bolu, masz co odsypiac🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 pewnie Masz racje ale moj mozg chyba chce spac od tego piwka;) Robalek;) twierdzi ze mozna spokojnie pic ja chyba beczki dzisiaj nie wypije:D;) kurcze mam zimne stopy! a piwko mialo rozgrzac:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.Setus 5;57;) obudze Ciebie;) poczekaj ustawie budzik;) Setuś przyjedziesz do mnie w styczniu;) cos wymysle poszalejemy ;) lubisz lyzwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie jestem gorszy;) biore sobie pilsnerka urklela bardzo dobre czeskie pifko mam tylko 3 ;) chceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik🌻 z checia przyjade pojezdzic na lyzwach, w razie czego jestem ubezpieczona:D ale jak nie musisz wstawac , to nie wstawaja specjalnie!!!!!Jak wiem , ze musze wstac , to wstaje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 obiecuje obudze;) Robalku;) moze byc;) chcemy piwko;) tylko kto mnie po trzecim odniesie pod prysznic i do lozia:D:P upssssssssss moze moja psineczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 pojedziemy do hali Olivi na lyzwy chyba sie nie zawali:D kurcze ale mnie wzielo:D Robalku;) Twoje piwko jakies mocne:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roball kcemy piwko ale moze daj nam jedno to sobie na pol z Szepcikiem wypijemy, bo przeciez juz dwa mamy za soba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki;) ja skocze mam blisko kupie kilka.....nascie;) i sobie posiedzimy do tej 5 nie trza bedzie wstawac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh Roballllll dobre:D Ja jednak pojde juz pod koldere;) Tak popic to bede mogla jutro:D Spokojnego snu🖐️🌻👄❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wiec Ci samych kolorowych ;) ja tez powoli znikam dokoncze piwko .papatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×