Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość Ieonora Drapcia
szkoda, że nie słychać morza, dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forumowiczka przeciez \"drzwi\"stoja dla nich otworem:P Leonora a Ciebie zbanowali;)🖐️ spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radze ci
setunia i szeptnocy się spotkaly :D w realu :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiadłam nad brzegiem morza i popatrzyłam na horyzont. Słońce właśnie usypiało. Ostatnie mewy wzbijały się by pochwycić promyk zachodzącego słońca. Fale biły monotonnie o brzeg, lekki wiatr zgarniał je i odpychał na przemian, dotykając moich nagich stóp...Ciekawe, jakie jest dzisiaj morze...? Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Seruś🌻 tak wiem ze spotkamy sie nie raz;)🌻 i bardzo sie ciesze ze wkrotce razem porozrabiamy;))))):D Ój morze jest piekne o kazdej porze roku;) Forumowiczka stala🌻 Leonora Drapcia;) Radze ci;) czy mam rozumiec ze nam zazrdoscisz spotkania? hehe:D Wszystkim zycze udanego Dnia😘;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie spac w dzien:D jezeli uda sie to spie do rana ;) nikt i nic mnie nie obudzi;) zmykam Setuś🌻 POWODZENIA❤️;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucietta🌻 Tobie tez ;) Setuś🌻 wpadlam z P i zaraz grzeje do ....;) jest strasznie zimno tylko 8* , kurcze jestem zmarzluch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzepyNocy
Setuś🌻 moze grzane piwko i cieplutki prysznic pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj jestem:( i spiaca i chetnie wypije z Tobą Setuś 🌻 Zywca no .. moze dwa Zywce i ;) odpisalam;) napisz prosze co o tym sadzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik 🌻ja tez mam w planach jeszcze jednego Zywca mam nadzieje , ze nie zaspie jutro//////:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 wypijmy po dwa piwka ;) obudze Ciebie:D;) a moze wdrapiemy sie na 80m wieze:D po dwuch piwkach nie zauwaze roznicy czy stoje na ziemi czy 80m nad:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik po dwoch piwka to ciezko by bylo mi wejsc na ta wieze:P Na trzezwo to czemu nie;) Wroce za jakis czas z piwkiem , bo wlasnie sie chlodzi, aja w tym czasie pojde...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik 🌻 pulpeciki odgrzewalismy;) Lepiej nie sprawdzaj ile mozesz jeszcze wytrzymac bez snu!! To pije twoje zdrowko❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×