Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

ja juz po sniadanku;) ale nigdy nie zaszkodzi wszamac wiecej ;) biegne do lodoweczki:D;) Smacznego Setuś🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik🌻 ja wlasnie zjadlam obiadek;) chyba juz nic dzis nie zjem:P Ucieklam bo za oknem apokalipse mialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 co sie stalo? a ja dzisiaj mam siedzenie do rana moze o 4 wskocze do lozeczka;) Powodzenia Setuś🌻❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieonora Drapciak
uwielbiam szum morza toz to moja pasja i niewypowiedziana rozkosz. dlatego czesto zastygam w katatonicznej pozycji z uchem przytknietym do muszli klozetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteryjny;) milo ze liczysz posty;) baw sie dobrze😘;)🌻 Lenoro;) nic nie zastapi szumu Baltyku nawet muszla klozetowa:P;) cze Milego wieczorku ;) ja zmykam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 TY 2kg Jestes zgrabna dziewczyna i zostaw Swoje 2 kg;) ale moze Chcesz mi oddac 2 kg rybek;) mniamu lubie rybki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik a ile chcesz tych kg przytyc?;) Niestety nie mam sama rybek:( mam za to inne pysznosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik 1kg to chyba 9tys kcl;) Musialabys isc do dietetyka chyba , to rozpisze Ci odpowiednia dietke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik musisz jesc wiecej , niz normalnie , przynajmniej o polowe wiecej:D Ale ja sie niegdzie nie wybieram:P Praktycznie caly tydzien mam jakby wolny;) Spij dobrze🌻 POWODZENIA Z TYM......I JUTRO!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 to nic nie pomoze , zbyt szybko spalam;) moze przez tydzien powinnam non top siedziec na kafe:D i nie biegac;) ale ja tak nie potrafie jak mnie energia rozpirera:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka stała
No dziewczyny, może buście zaprosiły do rozmowy faceta, bo gadacie, gadacie, tylko @ i to się stało nudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×